Jump to content
FORUM
  • 11

Question

Ova mora sa nama na novi forum,

Pitanje; koji od forumasa ce pokrenuti prvi neku  od politickih tema, haha

• Like 4
  • Dislike 1

Recommended Posts

• 0

Ma ove kazne su nula bodova, 40 maraka kazna, a ako je odmah platis, onda je 20. Jebo to, znaci za 20 maraka mogu raditi prekrsaje kakve god hocu. Treba staviti 3 stoje pa da onda vidimo. :D

• Like 1
  • Dislike 1

• 0

Što se ne riješi onaj lik na Tomosu APN-cu bez tablica? Znači nije registrovan, nema ni signalizacije, a i kočnice mu izgleda ne rade jer koči nogama, piči po gradu kroz jednosmjerne, ne poštuje nikakva pravila...  Kažu da je to nekakav manijak što je napadao žene po aleji.

• 0

Treba mi pumpa za vodu , pa me interesuje na sto treba obratiti paznju.Zelim puniti bazen sa vodom iz
 Une.

• 0

Prema Emdži 1992 godine je bilo 14 mjeseci u godini a evo i ova godina ima 14 mjeseci 

koji gaf silnih stručnjaka majko moja tacno mi je ovo neugodno čitati.

image.jpeg

• Like 3

• 0

Pitanje za autocad experte:ako nacrtam npr.kružnicu da li je moguće da joj dodjelim njen ID proizvoljno?

• 0

Jel ovo forum samo jednom sedmicno radi? :D

Sedmično izdanje

Edited by Grunf
  • Like 1

• 0

Pitanje u vezi BiHneta:do prije neki dan je sve radilo kako treba,međutim sad da bi mi internet radio moram unijeti statičke IP adrese na svaki PC zasebno (imam ih više u mreži),što znači da kad mi je uključena opcija za automatsko dobavljanje ip adresa,internet mi ne radi.Napominjem da ništa nije mjenjano u konfiguraciji modema (barem ne sa moje strane).Ako neko zna kako da riješim ovaj problem,hvala

Edited by Grunf

• 0

Pitanje u vezi BiHneta:do prije neki dan je sve radilo kako treba,međutim sad da bi mi internet radio moram unijeti statičke IP adrese na svaki PC zasebno (imam ih više u mreži),što znači da kad mi je uključena opcija za automatsko dobavljanje ip adresa,internet mi ne radi.Napominjem da ništa nije mjenjano u konfiguraciji modema (barem ne sa moje strane).Ako neko zna kako da riješim ovaj problem,hvala

Vjerovatno konflikt IP addresa i gatewaya. Kad ukljucis dinamicku dodjelu, vidi koju IP adresu povuce pomocu ipconfiga pa na osnovu toga mozes vidjeti da li je ispravan gateway i subnet

• 0

Vjerovatno konflikt IP addresa i gatewaya. Kad ukljucis dinamicku dodjelu, vidi koju IP adresu povuce pomocu ipconfiga pa na osnovu toga mozes vidjeti da li je ispravan gateway i subnet

Probat ću,hvala.Ako još neko ima neku ideju...

• 0

Da nije MojaTV u pitanju? Pošto sam korisnik iste jedno 5-6 godina već, imao sam takav problem. Kada pogledaš detalje o mreži (IP adresu, gateway i sl.) prikazivala se IP adresa druge neke klase (počinje sa 10.xx.xx). Ne znam zašto se to dešavalo ali sam riješio isto kao i ti statičkim IP adresama.

Danas bih nazvao 1444 i objasnio im problem. Sigurno već znaju šta treba uraditi, čak i ako nije MojaTV u pitanju.

• 0

jesam li ja lud ili sam oko 3-4 ujutro osjetio lagani potres?! :S

Lud si, jer si bio budan u ta doba.

• Like 1

• 0

xD znao sam da nisam lud, ja sam mislio da me sejtan napao

• Like 1

• 0

Bio je.Negdje u blizini Grabovca čini mi se. 3,6 stepeni. Interesantno je da sam se probudio na minut-dva prije potresa i prvo sam začuo neki tutanj i onda potres koji je trajao 2-3 sekunde, ali po prvi put  sam osjetio da se i zidovi tresu

• 0

Vidim po gradu puno Peugot auta.Ima li ko od forumasa i kakvi su.Cuo sam da su udobni.

• 0

Vidim po gradu puno Peugot auta.Ima li ko od forumasa i kakvi su.Cuo sam da su udobni.

Svaki francuz je udoban, sto se odrzavanja tice tu imas 100 teorija, pogledaj po forumima koji su motori i modeli bolji a koje izbjegavati ako vec zelis jednog

• 0

Renault,Peugeot,Citroen skoro isto mada čitajući po specijaliziranim forumima svi daju laganu prednost citroenu...jako udobni automobili ako ništa drugo.Vozim rabljenog citroena već 3 godine i nemam problema sa njim (kuc,kuc,kuc od drvo)

• 0

Jesu udobni kao i citroen. Kažu da su takva francuska auta.

Ali ima ona narodna poslovica: "Ženu možeš kući dovesti odakle hoćeš, ali u avliju ne ulazi drugo auto osim iz Njemačke"  pa ti vidi :)

• 0

to sa avlijom bez njemca je pola istine vozim francuze 38 god.peugeot ,citroen sve kao fol kvare se loši ali radio na peugeot

404 benzin 500 000 km,dok sa citroen radim već 200 000,kvarovi ništa osim redovnih servisa ,guma,akumalatora. itd.prednost francuzu

naročito peugeot 308 1,6 hdi

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...