Jump to content
FORUM
  • 11

Question

Ova mora sa nama na novi forum,

Pitanje; koji od forumasa ce pokrenuti prvi neku  od politickih tema, haha

• Like 4
  • Dislike 1

Recommended Posts

• 0

Jeli ko bio sinoc na koncertu bijelog dugmeta,kako je bilo

Moglo je i bolje. Ipak je najavljivan kao spektakl a ono kao eto da su došli odraditi onako usput. Razglas s vremena na vrijeme loš nisi razumio šta pjeva. A  publike je bilo jako puno i nisu zaslužili takav amaterizam

• Like 1

• 0

Sta je Spotted Bihac FB stranicom.

Fale mi smijesni komenatri ispod slika ;D

• 0

Decki moze li mi neko reci odakle da skinem pes 2016 za ps2,i opcenito odakle skidati igrice za ps2,torent ne radi koliko vidim ako neko zna bio bi mu zahvalan pozzz

• 0

Da li neko ima iskustva sa Direct Access-om ? U pitanju su Windows Server 2012 R2 i Win 7 ultimate kao klijent.

• 0

sta ti treba deploy ili nesto drugo ?

Pretpostavljam da je ovo za mene! Ima li neko uputstvo detaljnije,ja sam ih zapravo nasao tonu ali sva su razlicita.Ono sto meni treba je jednostavan test.Trebam podesiti server i klijent da rade s tim da klijent treba biti na odvojenoj lokaciji.Tipa server mi je u uredu a klijent kuci.Vec se pet dana zahebavam s tim i ne radi mi.Mislim da moj problem lezi u ip adresama i dns-u

• 0

Pretpostavljam da je ovo za mene! Ima li neko uputstvo detaljnije,ja sam ih zapravo nasao tonu ali sva su razlicita.Ono sto meni treba je jednostavan test.Trebam podesiti server i klijent da rade s tim da klijent treba biti na odvojenoj lokaciji.Tipa server mi je u uredu a klijent kuci.Vec se pet dana zahebavam s tim i ne radi mi.Mislim da moj problem lezi u ip adresama i dns-u

Druze ovdje je toliko jednostavno objasnjeno to ti je 5 minuta posla samo prati ove upute .

https://blogs.technet.microsoft.com/canitpro/2014/01/05/step-by-step-enabling-directaccess-in-windows-server-2012-r2/

• Like 1
  • Dislike 1

• 0

Druze ovdje je toliko jednostavno objasnjeno to ti je 5 minuta posla samo prati ove upute .

https://blogs.technet.microsoft.com/canitpro/2014/01/05/step-by-step-enabling-directaccess-in-windows-server-2012-r2/

Hvala puno.Al koliko vidim ovdje su samo upute za server i to meni vec radi.Ja imam problem zapravo sa klijentom (OS:win 7 enterpreis) koji bi trebao da radi sa udaljene lokacije putem interneta

• 0

Hvala puno.Al koliko vidim ovdje su samo upute za server i to meni vec radi.Ja imam problem zapravo sa klijentom (OS:win 7 enterpreis) koji bi trebao da radi sa udaljene lokacije putem interneta

Da razumijem te potpuno dali si vec konfigurisao na ovaj nacin svoj server da ti dopusti Direct Access, jer ti neces imati nikakvih problema kao klijent da se konektujes ako ti to server dopusti i ako si server podesio ovako.

A kada to uradis onda ovo konfigurisi na svojoj development masini :

http://www.nomizo.fr/2013/07/directaccess-part-6-configuring.html

• Like 1
  • Dislike 1

• 0

ima li ko šljiva za prodati-za pekmeza?

ne u zemi!

lakše naci sada poštenu kurvu nego šljiva 

• Dislike 1

• 0

Da li neko ima iskustva sa mNet mFlat paketima od BHTelekoma? Mene zanima da li uz konfiguraciju telefona naravno,isti internet mogu koristiti i kod kuće (koristeći usb modem) i na telefonu kad sam vani? 

• 0

je li jos ko osjetio zemljotres, bas bio jak

Jesam ja, klimala mi se stolica, ja mislio da mi se manta kad ono bas bio potres

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...