Jump to content
FORUM
  • 11

Pitam te, Kaži mi?=

saco

Question

Recommended Posts

• 0
On 07. 12. 2018. at 16:01, Gustav said:

Ko u Bihacu pravi kuhinje po mjeri a da izvozi vani.Tacnije u

Austriju.

Pogledaj imaju neka braća iz cazina rade vrhunske kuhinje . Ukucaj na facebook imaju stranicu zaboravio sam ime .

Nemoj samo kod Čavkunovića a posebno kod onog Ede koji radi privatno lik je skup kao vrag a ništa sa ničim .

• 0
On 11. 11. 2018. at 18:08, RiDaM said:

Ima li ko Red dead redemption 1 original CD za ps3 za prodati, pokloniti, mjenjati se za neku od igara?????

Mislim da Red dead redemption se teško može instalirati na PS 3 pogotovo ako imaš drugih igrica instaliranih . Pogotovo na konzole od 500 GB 

Igrica je na dva Blue ray disca 

ja sam je neki dan kupio u paketu sa novom konzolom pro 

igrica je vrhunska doslovno GTA samo sa konjima 

• 0
On 12. 12. 2018. at 16:02, Barba said:

Mislim da Red dead redemption se teško može instalirati na PS 3 pogotovo ako imaš drugih igrica instaliranih . Pogotovo na konzole od 500 GB 

Igrica je na dva Blue ray disca 

ja sam je neki dan kupio u paketu sa novom konzolom pro 

igrica je vrhunska doslovno GTA samo sa konjima 

Ne moram je instalirati, igram sa CD-a?

• 0
On ‎11‎.‎11‎.‎2018‎. at 18:33, Hulkster said:

Vidi ko čipuje PS3 , mislim da ti je isplatnije čipovati i pržiti igrice do mile volje nego svako malo kupovati originale.

PS3 igrica ima od 5KM....ne isplati se čipovati i pržiti igrice...

On ‎12‎.‎12‎.‎2018‎. at 15:12, Barba said:

Pogledaj imaju neka braća iz cazina rade vrhunske kuhinje . Ukucaj na facebook imaju stranicu zaboravio sam ime .

Nemoj samo kod Čavkunovića a posebno kod onog Ede koji radi privatno lik je skup kao vrag a ništa sa ničim .

Koja su to braća iz cazina? Ako moze broj ili ime?

• 0

Imaš Adija u privilici,  kod vodovoda lijevo skrenes  1 kuca  sa lijeve strane 

Radi i unutrašnju  stolariju,  kuhinje , cak i ostali namjestaj tipa krevete komode  pa i kupaonski  namjestaj.

Cijena ovisi od materijala itd. Jako pedantan i tacan. Meni radio vrata unutarnja,  ulazna  protuprovalna i kuhinju i zadovoljan sam.

• 0
On 18. 01. 2019. at 18:39, Mentality said:

Imaš Adija u privilici,  kod vodovoda lijevo skrenes  1 kuca  sa lijeve strane 

Radi i unutrašnju  stolariju,  kuhinje , cak i ostali namjestaj tipa krevete komode  pa i kupaonski  namjestaj.

Cijena ovisi od materijala itd. Jako pedantan i tacan. Meni radio vrata unutarnja,  ulazna  protuprovalna i kuhinju i zadovoljan sam.

Pozdrav kakva su sobna vrata i kakvi su štokovi , cijena i imaš li broj ?

pozdrav hvala 

• 0
9 hours ago, Barba said:

Pozdrav kakva su sobna vrata i kakvi su štokovi , cijena i imaš li broj ?

pozdrav hvala 

061 359 723

Cijena se kreće od 500 do 750KM ovisno o okovima , nadsvjetlima itd.. za ova vrata što sam uzimao tj mdf bijela  lakirano. 

Ulazna protuprovalna platio sam 1200KM furnirana i bajcana,  vanjska strana tamna a unutrašnja strana išta kao sva unutarnja vrata.

• 0
On 02. 07. 2019. at 8:46, Barba said:

Pozdrav , znali neko ko u Bihacu vrsi ono ciscenje namjestaja i madraca sa onim dezinfekcijskim usisivacem na paru ili kako se vec zove ?

To je radio Nijo. Radi u kafiću nekakvog boračkog udruženja u  zgradi Una Sana osiguranja preko puta uni kredit banke. tj do zgrade Mupa

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...