Jump to content
FORUM
  • 11

Question

Ova mora sa nama na novi forum,

Pitanje; koji od forumasa ce pokrenuti prvi neku  od politickih tema, haha

• Like 4
  • Dislike 1

Recommended Posts

• 0
16 hours ago, Grunf said:

Slušao sam neki dan o ovom ali nisam slušao sa razumjevanjem pa sam to shvatio kao ukidanje monopola notara. Tako da onaj dio koji treba da radi advokat, radit će advokat a onaj dio koji treba da radi notar, radit će notar. E sad, meni ovo liči i na to da i advokati hoće svoj dio kolača i onako na brzinu sam zaključio da ćeš sad plaćati i advokata i notara. Ali nemojte me uzeti za ozbiljno, kažem letimično sam pogledao i slušao prilog pa sam došao i do takvog zaključka.

Zakon o Notarima je omogućio mnogim da se obogate a ista stvar je po Europi samo kod nas svaki notar zasebno ima cjenovnik.

• 0

Ima li neko iskustva sa ovim sranjem na telefonu:

game.5356dream.com/

Stalno iskače, ne možeš ni blokirati, obrišeš sve vrati se samo ponovo, nekad me u sred noći probudi reklama (audio), vratio telefon na tvornicke postavke bilo sve ok 7 dana i sve ponovo se vratilo. Nemam nikakvih igrica,aplikacija osim gmaila i vibera instaliranog

• Haha 1

• 0
On 06. 11. 2019. at 8:26, Barba said:

Zakon o Notarima je omogućio mnogim da se obogate a ista stvar je po Europi samo kod nas svaki notar zasebno ima cjenovnik.

I u Austriji svaki notar ima svoju cijenu, tako da taj info nije tacan da je to samo kod nas

• 0
On 10. 11. 2019. at 8:06, saco said:

I u Austriji svaki notar ima svoju cijenu, tako da taj info nije tacan da je to samo kod nas

Nemoze notar izlaziti iz zakonskog okvira predvidjenih cijena za odredjene poslove za sve postoji formula po kojoj se mora postupati. Notar jedino moze imati nezavisnu satnicu odbracun njegovog posla .

• Like 1

• 0
2 hours ago, Barba said:

Nemoze notar izlaziti iz zakonskog okvira predvidjenih cijena za odredjene poslove za sve postoji formula po kojoj se mora postupati. Notar jedino moze imati nezavisnu satnicu odbracun njegovog posla .

To je sad vec nesto drugo, zakonski okvir svakako ali ne i iste cijene usluga

• 0

Masiraca opet pao na diplomama hahah nakon sto je pola kantonalne politike doskolovao. 

• 0

Pa taj covjek je neumoran ,sex afera ,pa diplome pa ko sta zna vec sta.Trebamo mu kakvu pomoc skupiti da pomognwmo covjeku

• 0
12 minutes ago, telefon said:

Pa taj covjek je neumoran ,sex afera ,pa diplome pa ko sta zna vec sta.Trebamo mu kakvu pomoc skupiti da pomognwmo covjeku

Pa to je nama nasa drzava omogucila ali svi ovi Cazinjani kao ovaj masiraca jedino pic*u mogu vidjeti tako sto ucjenjuju djevojke ili zene za posao ili neki drugi interes. 

• 0
1 hour ago, Barba said:

Masiraca opet pao na diplomama hahah nakon sto je pola kantonalne politike doskolovao. 

Diplome im mogu i oduzeti ali fotelje i privilegije - NE !

• 0
18 minutes ago, Grunf said:

Diplome im mogu i oduzeti ali fotelje i privilegije - NE !

Zaboravio si znanje dodati.

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...