Jump to content
FORUM
  • 11

Question

Ova mora sa nama na novi forum,

Pitanje; koji od forumasa ce pokrenuti prvi neku  od politickih tema, haha

• Like 4
  • Dislike 1

Recommended Posts

• 0

Sto se tice ozbiljnosti i klubova ASK Delta Bihac ima 22 clana i svake nedjelje ima treninge 

i bit ce ih jos barem 222 :)

I ja planiram u augustu ako je neko bio da prenese utiske!

Smjestaj, hrana, more sve je odlicno i sasvim prihvatljivo. Jedino sto je busom podaleko ici. Auto je puno bolje rjesenje, pa mozete svratiti do Mostara, Dubrovnika i sl., napraviti sebi pravu malu ekskurziju...

• 0

Iskustva sa nasim peletom, uzimao bi sad za zimu vec, pa da vidim vasa iskustva, bitnija mi je kvaliteta od cijene..unaprijed hvala na preporukama

• 0

i bit ce ih jos barem 222 :)

Smjestaj, hrana, more sve je odlicno i sasvim prihvatljivo. Jedino sto je busom podaleko ici. Auto je puno bolje rjesenje, pa mozete svratiti do Mostara, Dubrovnika i sl., napraviti sebi pravu malu ekskurziju...

Hvala, autom svakao, planiram ici, 

• Like 1
  • Dislike 1

• 0

Daj mozete li rjesiti ovo da se ne vraca svaki put na pocetnu stranicu neke teme kad se udje na forum,ruglo!

• Like 2

• 0

Šta mi je potrebno da produžim vozačku, i da li mogu voziti odnosno na osnovu nekog papira da je vozačka na produženju?

• 0

Šta mi je potrebno da produžim vozačku, i da li mogu voziti odnosno na osnovu nekog papira da je vozačka na produženju?

Stara vozačka i uplata....

Za vožnju bez nje nisam siguran, al to se raspitaj kod njih.. Mislim da bi trebalo da može, ako imaš papir koji potvrđuje da mijenjaš vozačku..

• 0

Daj mozete li rjesiti ovo da se ne vraca svaki put na pocetnu stranicu neke teme kad se udje na forum,ruglo!

Kad otvorite neki podforum, imate na lijevoj strani, odmah pored naziva teme, krug na koji kliknete, prebacice vas na prvi neprocitani post. Misem kad predjete preko tog znaka pise "Go to first unread post."

Eto rijesen misterij.

• 0

Ma to smo već riješili, problem je kad ulazimo sa portala... Tamo nema gdje kliknut nego na naziv teme i onda te baci na prvi post i ti onda traži dokle si došao i koja stranica ti treba...

Mislim da je to par sekundi posla za odgovorne, ali biće da su samo pustili forum, da se kao vidi da nešto uradili, i opet nestali..

• 0

Zna li neko sta bi moglo biti da mi skuter vergla, ali ne moze upaliti. Imam goriva i struje. Da nisu svijecice ili dovod goriva ?

Pokusaj prvo sa drugom svjecicom. Ili pokusaj ocistiti malo smirgl papirom sadasnju, ako se nakupilo garezi. 

• 0

Ima li ko kontakt podatke za medicinsku školu u minhenu, idese 3 godine u školu u minhenu za medicinara ?

• 0

Ima li ko kontakt podatke za medicinsku školu u minhenu, idese 3 godine u školu u minhenu za medicinara ?

To se zove Ausbildung. Odi na ausbildung.de, imas sve podatke.

Edited by purgatorio

• 0

Gdje u Bihacu mogu kupiti ovakvo internet pojacalo i koliko kosta?

avm-fritz-wlan-repeater_53330245.jpg

• Like 1
  • Dislike 1

• 0

Zna li neko sta bi moglo biti da mi skuter vergla, ali ne moze upaliti. Imam goriva i struje. Da nisu svijecice ili dovod goriva ?

skini crijevo goriva sa karburatora i puhni u njega jako, stisni ga i onako pod pritiskom vrati ga u karburator. i onda upali. meni se to znalo dosta puta dogoditi pogotovo kad ga ne palim duze vrijeme 

jel ima negdje za iznajmiti suncobrana( veliki ugostiteljski), potrebno mi je  5- 6  komada

Edited by pedy
  • Like 1

• 0

Zna li neko kakvog majstora za klima uredjaje?

Ima onaj tip u Hatincu.On postavlja kucne klima uredjaje i puni klimu u autu.

• 0

Ima onaj tip u Hatincu.On postavlja kucne klima uredjaje i puni klimu u autu.

ma zvali smo ga jucer pa rekao doci danas i nista. Nema vremena izgleda

• 0

Zna li neko nekog ko popravlja i otkupljuje mobitele? A da nije kod Fileka, čovjek stavi cijenu k'o da svemirski brod popravlja -.-

• Like 3

• 0

bio sam registrovan na forumu sad se ne mogu prijaviti na ovom novom pisao admin.i nista ne da mi se ni registrirati sta dalje?? cita li netko ove mailove sto im se salju ??

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...