Jump to content
FORUM
  • 11

Question

Ova mora sa nama na novi forum,

Pitanje; koji od forumasa ce pokrenuti prvi neku  od politickih tema, haha

• Like 4
  • Dislike 1

Recommended Posts

• 0

bio sam registrovan na forumu sad se ne mogu prijaviti na ovom novom pisao admin.i nista ne da mi se ni registrirati sta dalje?? cita li netko ove mailove sto im se salju ??

Moraš se ponovo registrovati. Ne vrijedi ti stara registracikja ni nick

• 0

Windows lizenza mi istice gdje i kako produziti?

Čim ističe znači da je windows kopija... Produžit, odnosno sakriti da je kopija možeš pomoću par programčića za krekovanje, zavisno koji win imaš

• 0

Čim ističe znači da je windows kopija... Produžit, odnosno sakriti da je kopija možeš pomoću par programčića za krekovanje, zavisno koji win imaš

Moze li neki link na pp, hvala

• Like 1
  • Dislike 1

• 0

Zna li neko kakvog majstora za klima uredjaje?

imas u malom lugu kod dzamije 

• 0

Pozz ljudi, nasao sam jedan skuter u DE i htio bih ga kupiti pa me zanima da li je neko imao iskustva s tim, kako ide placanje carine i koliko je, da li postoji ogranicenje na godiste do kojeg se moze uvesti... hvala 

• 0

Ima li neko mozda pripremne zadatke za prijemni sa tehnickog fakulteta, ili da li zna nekog ko bi mogao imati ? Provjeravao sam na njihovoj stranici i nema više.

• 0

Gdje su najbolji cevapi u Bihacu?

To ti je stvar ukusa. Ovdje ćeš imati milion prijedloga. Po meni su dobri ćevapi u Aleji mali poslovni prostor s plavom stolarijom  pored kasarne, preko puta Auto kuće, Anesko kod bolnice i Žute dunje u Hatincu.

Van Bihaća Kod Envera u Bosanskoj Krupi

• Like 1

• 0

ljudi ko sve u Bihacu izdaje uvjerenja o poznavanju rada na racunaru i molim Vas ako moze kontakt tel. ?

• 0

Je li iko probao hranu o ovom Meksičkom restoranu? Kakva je, ima li veze sa Meksikom, nije li zagušljivo pošto vidim da su dozvolili pušenje u restoranu?

• 0

Udario grom danas i riknulo svi moguci uredjaji od telekoma skupa sa tv-om i to meni i komsiji. Cuo sam da se moze izvrsiti naplata od elektrodistribucije u ovakvim slucajevima, zna li neko vise informacija?

• 0

Servis koji radi izda ti račun da je crklo od strujnog udara, s tim odeš u ED i prijaviš. Onda čekaš neko vrijeme, uglavnom naplati se.

• Like 1

• 0

S pravne strane gledišta, možeš se naplatiti samo ako si osiguran od elementarne nepogode. Dugotrajan sudski proces, ali mozes se naplatiti. Ukoliko nisi, nemaš pravo na naknadu.

• Like 1

• 0

Pozzz raja,naime imam starih pivskih gajbi sa flasama,ali tu ambalazu vise ne primaju nigdje to su one unski biser i stari preminger,eee sada sta sa tim uraditi gdje sa tim fkt nezzz ima sigurno oko 30-tak gajbi :)

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...