Jump to content
FORUM
  • 11

Question

Ova mora sa nama na novi forum,

Pitanje; koji od forumasa ce pokrenuti prvi neku  od politickih tema, haha

• Like 4
  • Dislike 1

Recommended Posts

• 0

Kad su skokovi sa gradskog mosta ?

Kažu danas u sklopu Unskih susreta

Gradski sportski savez danas  organizira  tradicionalno druženje, u duhu sportske rekreacije i natjecanja, jednodnevni rafting Unski susreti ¨Bihać 2015¨.

Rafting će se održati  na relaciji Lohovo – Ripač – Bihać, ukupne dužine oko 15 km. Pored druženja, rekreativnog takmičenja u rafingu i kajaku, susrete će upotpuniti tradicionalni skokovi sa Gradskog mosta.

Događaj na rijeci Uni  iz godine u godinu plijeni pažnju Bišćana, ali i turista koji u ljetnoj sezoni posjećuju ovaj grad.

• 0

Zna li se ko ce pjevati u Bihacu za vrijeme Una regate??

Teska Industrija, sinoc na RTV USK rece Amarildo

• Like 2
  • Dislike 1

• 0

Teska Industrija, sinoc na RTV USK rece Amarildo

Nije lose, nije lose. Alen Islamovic je vjerovatno na turneji kad ne moze on pjevati?

• Like 1

• 0

Nije lose, nije lose. Alen Islamovic je vjerovatno na turneji kad ne moze on pjevati?

Hahahaha e to Amarildo nije rekao ili ga ja nisam cuo!

• Like 1
  • Dislike 1

• 0

S pravne strane gledišta, možeš se naplatiti samo ako si osiguran od elementarne nepogode. Dugotrajan sudski proces, ali mozes se naplatiti. Ukoliko nisi, nemaš pravo na naknadu.

U slučaju da je osiguran, šta će mu sudski proces? Udar groma je sastavni dio osiguranja od požara, elementarne nepogode nemaju nikakve veze s tim. Osiguranja pokrivaju samo direktni udar groma u osigurani objekt. Ako grom udari u banderu ili slično, pa kablovima dođe do objekta i prouzroči štetu, tu štetu osiguranje neće platiti, ali se može naplatiti od Elektrodistribucije. Ako je preopterećenje došlo putem telefonskih kablova, onda opet nije ED odgovorna, trebao bi biti Telecom.

• 0

Ima li igraca iz bihaca da igraju clash of clans,imamo jedan klan gdje nas je vecina biscana pa ako ima zainteresovanih bujrumm :D

• 0

U slučaju da je osiguran, šta će mu sudski proces? Udar groma je sastavni dio osiguranja od požara, elementarne nepogode nemaju nikakve veze s tim. Osiguranja pokrivaju samo direktni udar groma u osigurani objekt. Ako grom udari u banderu ili slično, pa kablovima dođe do objekta i prouzroči štetu, tu štetu osiguranje neće platiti, ali se može naplatiti od Elektrodistribucije. Ako je preopterećenje došlo putem telefonskih kablova, onda opet nije ED odgovorna, trebao bi biti Telecom.

Ovisi od police, ja takav dio imam u polici kucnog osiguranja (Austrija) u slucaju groma i sl,

• Like 1
  • Dislike 1

• 0

Gdje se u cazinu vrsi otkup pšenice i po kojoj cijeni 

Imas li psenice prodati na manje i po kojoj cjeni treba mi za golubove,i odakle si

• 0

Je li istina da se Jule prijavio na hrvatski Big Brother? Kažu da je bio na RTL-u al' nisam upratio? 

Edited by Grunf

• 0

Ima li tko konkretnog iskustva s školom za njegovatelje Salto? Malo je skupo, pa da se ne bacaju pare bezze ako je loše nešt !?

• 0

Zna li ko koliko NA PILANAMA kostaju stafle 8x5x400 cm i letve 5x3x400 cm

Ima li tko konkretnog iskustva s školom za njegovatelje Salto? Malo je skupo, pa da se ne bacaju pare bezze ako je loše nešt !?

Helga je vlasnica i ona ima svoju kliniku "Salto" za njegovanje starih i nepokretnih osoba sa sjedistem u Stutgartu, a klijente ima po cijeloj Njemackoj. Poznajem je licno i znam da je korektna sigurno.

Nastava i praksa ce se odvijati po EU standardima, pola ovdje, a pola u Njemackoj. Takodjer, jezik se odmah uci, a cilj je da polaznici sa zavrsetkom skole progovore Njemacki te da mogu poloziti minimanlo B2 o zavrsetku.

Eto, to je otprilike to.

• Like 1

• 0

Imaš par stranica nazad par odgovora na to isto pianje.

Ukusi su različiti, ali po meni mali kiosk - ćevabdžinica u Aleji pored kasarne Adil Bešić. Žute dunje i Anesko preko puta bolnice

• 0

Imas li psenice prodati na manje i po kojoj cjeni treba mi za golubove,i odakle si

0,60 kf po kilogramu. bihac 

• 0

Imam malo glomaznniji trosjed, dvosjed i fotelju za presvuci, koliko bi me to kostalo i kod koga raditi?

• 0

Imam malo glomaznniji trosjed, dvosjed i fotelju za presvuci, koliko bi me to kostalo i kod koga raditi?

Braco u Hatincu?Al cijenu bi trebao provjeriti kod njega na licu mjesta.Mozes vidjeti i kod Elvisa (isto Hatinac kod Baksiaiskog mosta) ili Dado kod poliklinike

Edited by Grunf
  • Like 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...