Jump to content
FORUM
  • 11

Pitam te, Kaži mi?=

saco

Question

Recommended Posts

• 0

Imam malo glomaznniji trosjed, dvosjed i fotelju za presvuci, koliko bi me to kostalo i kod koga raditi?

Braco u Hatincu?Al cijenu bi trebao provjeriti kod njega na licu mjesta.Mozes vidjeti i kod Elvisa (isto Hatinac kod Baksiaiskog mosta) ili Dado kod poliklinike

Edited by Grunf
  • Like 1

• 0

Ne znam koliko ste primijetili ali ovaj novi forum ima nešto specifično baš za postavljanje pitanja. Tako npr. glavni dio je ovo a zatim dalje se može postaviti specifično pitanje, s tim da je onaj ko je prvi pokrenuo odmah u tom dijelu napravio takvo jedno specifično pitanje ali s identičnim naslovom: "Pitam te, kaži mi?=" tako da sada većina tu postavlja svoja pitanja.

Predlažem da to koristimo za "šira" pitanja, da nije sve u jednoj temi. Npr. Gdje u Bihaću: Dobar i povoljan popravak bicikla.. i da se tu pita samo vezano za ovu oblast. Evo ja ću sada napraviti baš ovakvo pitanje jer me to i zanima.

• 0

Da ne bi ko uzeo dvoja vrata (jedna sa dovratkom)? 

Poklanjam ih (stoje mi u garaži bezveze, a žao mi da ih iscijepam u drva, jer ih možda neko može iskoristiti za vikendicu ili slično). U dobrom su stanju.

Jedna su bijela iz više dijelova, a druga, koja dolaze sa dovratkom/okvirom, su ravna i tamno-smeđa.

Nemam slike, ali našao sam slične na internetu: 

Bijela vrata izgledaju ovako: klik za sliku

Smeđa izgledaju ovako: slika

Ako ima neko zainteresovan, nek se javi na privatnu poruku, da se dogovorimo kako da ih preuzme. 

• Like 2

• 0

Bio je konkurs u junu. 

Usput da pitam, da li neko zna koje je radno vrijeme dr. Irfana u stom. ordinaciji Muminović? Više njih radi u ordinaciji, zanima me u koje vrijeme i kojim danima radi dr. Irfan.

Ja koliko zznam radnici su već primljeni i obučavaju se u starom Robotu. Da li svi ili ne ali znam da radi žena od mog poznanika

Meh.

Hvala na odgovoru :)

• 0

i sta mozes za 50 MB? Mislim isplati li se.

Ne mozes nista u smislu surfanja, koristenja Instagrama ili Facebooka, ali mozes koristiti Messenger cijeli dan za 0.50 KM sto je meni isplativo jer bih ionako morao slati puno sms-ova. 
Ima i za 13 KM 1GB i traje mjesec dana, ali sam to potrosio za manje od 15 dana.

• 0

Zna li ko kako funkcionira kad ti ističe pasoš za vrijeme boravka u drugoj državi? Meni pasoš ističe u januaru 2016, a od septembra 2015 do jula 2016 neću biti u BiH. Pa da li ja moram vaditi novi pasoš prije polaska, tj. može li se to, ili šta? 

Najbolje izvadi prije polazka, a ako to vec ne ucinis ovisno gdje ides, konzularna odjeljenja rade pasose!

• Like 1
  • Dislike 1

• 0

Zato ima Haloo, za 5 KM dobiješ 1 GB I traje 20 dana :)

Trenutno dobiješ 2GB za 5 KM, mislim da traje do kraja augusta akcija. Ja koristim taj Haloo mobilni internet otkad postoji jer ne postoji isplativija opcija za mobilni internet trenutno u državi. Čak i taj 1GB mi je bio dovoljan za 20 dana koliko traje ta opcija, ostajalo mi je uvijek oko 200 MB na kraju, a koristio sam ga konstantno, isključen Wi-Fi, uključen konstantni 3G tako da mi ne smanjuje brzinu na EDGE, surfanje na mobilnom Chromeu, Viber, Messenger, YouTube, nema šanse da potrošiš više od 1GB mjesečno osim ako skidaš torrente na mobitelu što nema smisla nikako. Brzinu pokazuje kao HSPA+, ali po mojoj procjeni, uspoređujući ga sa 5 Mbit Wi-Fi konekcijom, dosegne oko 3-4 Mbit-a. Po meni, da uvedu opciju od 7 KM  za 2GB koji traje 30 dana, to bi bilo savršeno. Pošto koristim Dual SIM telefon, ne moram mijenjati svoj Ultra broj koji koristim više od 10 godina tako da sam i tu dobar.

• 0

Trenutno dobiješ 2GB za 5 KM, mislim da traje do kraja augusta akcija. Ja koristim taj Haloo mobilni internet otkad postoji jer ne postoji isplativija opcija za mobilni internet trenutno u državi. Čak i taj 1GB mi je bio dovoljan za 20 dana koliko traje ta opcija, ostajalo mi je uvijek oko 200 MB na kraju, a koristio sam ga konstantno, isključen Wi-Fi, uključen konstantni 3G tako da mi ne smanjuje brzinu na EDGE, surfanje na mobilnom Chromeu, Viber, Messenger, YouTube, nema šanse da potrošiš više od 1GB mjesečno osim ako skidaš torrente na mobitelu što nema smisla nikako. Brzinu pokazuje kao HSPA+, ali po mojoj procjeni, uspoređujući ga sa 5 Mbit Wi-Fi konekcijom, dosegne oko 3-4 Mbit-a. Po meni, da uvedu opciju od 7 KM  za 2GB koji traje 30 dana, to bi bilo savršeno. Pošto koristim Dual SIM telefon, ne moram mijenjati svoj Ultra broj koji koristim više od 10 godina tako da sam i tu dobar.

Ima Mtel 1,5 GB za 5,5 KM vidio sam, ali radije bih Haloo I zbog poziva najjeftiniji su, imam dual sim telefon tako da ću uzeti to sebi. Nisam znao da ti može biti 1GB I za surfanje, mislio sam samo chat.

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...