Jump to content
FORUM
  • 11

Pitam te, Kaži mi?=

saco

Question

Recommended Posts

• 0

Jesu ovi arapi po gradu turisti, izbjeglice ili sta? Nije normalno koliko ih je ovog ljeta.

Mislim da su turisti, šire se i na Krajinu srećom, prije su uglavnom oko Sarajeva bili prisutni. Da su Sirijci (izbjeglice) mislim da ne bi tek tako mogli šetati gradom, valjda bi ih policija kontrolisala. Mada poznajući našu policiju, sve je moguće...

• 0

Vozdra raja! 

Ima li neko ili da li mozda poznajete nekog ko ima nasu narodnu nosnju (zensku i musku) a da ju je voljan posuditi na par dana. Treba mi za interkulturalno predstavljanje u Poljskoj! Hvalaaaa :)

Ne znam ko ima za posuditi ali znam jednu finu gospodju koja sije narodnu nosnju po zeli i po mjeri i veoma povoljno.

• 0

Jesu ovi arapi po gradu turisti, izbjeglice ili sta? Nije normalno koliko ih je ovog ljeta.

Turisti, vecinom dodju u Sarajevo i onda idu na izlete po cijeloj Bosni preko raznih agencija. 
Neka ih, neka samo trose pare kod nas. Mora se od necega zivjeti. 

• 0

Ima Mtel 1,5 GB za 5,5 KM vidio sam, ali radije bih Haloo I zbog poziva najjeftiniji su, imam dual sim telefon tako da ću uzeti to sebi. Nisam znao da ti može biti 1GB I za surfanje, mislio sam samo chat.

Mtel ima osjetno slabiji signal kod nas za razliku od Haloo. Kod mene je tvornički Android 4.4.2 KitKat na Prestigio 5505, možda mi je zato 1 GB i više nego dosta za 20 dana jer znam da ti brand telefoni tipa Samsung, LG, Sony itd. imaju svoje prerađene verzije Androida sa hrpu svojih predinstaliranih aplikacija koje rade u pozadini uvijek i sigurno skidaju i šalju podatke. Sad kad je ova akcija da dobiješ 2GB na Haloo za 5 KM meni je ostalo 1.200 MB kad mi je neki dan istekao, a stvarno ne štedim ni sekunde.

• 0

Uzeo sam Haloo, iznenadio sam se koliko su popravili signal, toliko da je sad duplo bolji nego od BH Telecoma. Aktivirao sam opciju 500 MB I dobio 1 GB :) za vrijeme koliko je važila ta tarifa nisam potrošio ni 100 MB, a koristio sam FB, Chrome itd... jedino nisam YT jer je konekcija spora, možda zato što sam na 2G mreži bio.

• Dislike 1

• 0

Vidio sam da se u opticarskoj radnji kod umjetnicke skole mogu uzeti besplatno naocale preko osiguranja, pa me interesuje kako to ide, kakva je ova radnja( da li je izbor naocala dobar, da li su cijene povoljne), kakav je doktor koji radi u njoj, da li se naplacuje odredjivanje dioptrije i koliki iznos troskova snosi osiguranje? 

Mozete li napisati u kojim je radnjama jos moguce uzeti naocale na taj nacin preko osiguranja i koja je radnja najbolja ( izbor naocala, cijene, doktora,..)?

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...