Jump to content
FORUM
Prijavi se da biste "zapratili" ovo  
Dino Alibegovic

Aerodrom Bihac

Recommended Posts

25 minutes ago, bole said:

Potpuno se slažem da ovdje slijepac vodi slijepca...

S obzirom da mi je zrakoplovstvo struka, nitko sretniji od mene ne bi bio, da nešto bude od toga i da se vratim u svoj grad živjeti i raditi....

Znas li mozda Maka naseg, i on je kontrolor leta u Sarajevu

38 minutes ago, Vywegh said:

Znas li mozda Maka naseg, i on je kontrolor leta u Sarajevu

Ne znam.

U mehanici sam, nemam veze s kontrolom leta, a i ne radim u bosni.

da nisi bio u air bosni 97-98 pa otisao za Francusku.U nicije postenje nesumnjam ali isto tako ljudi pricaju bajke do jednoga momenta jer vazduhoplovstvo tj zakon u njemu je ispisan krvlju i ko to nerazumije tu mu nije mjesto.Hong kong je na starom aerodromu izgubio kategoriju pa su napravili novi a Tai je bio star preko 70 godina pa su napravili novi.Mislim da i Sarajevo ima problem sa tim i u par godina morace seliti.Jos da napomenem da je vrlo lako napraviti aerodrom kao objekat ali njegova samoisplativost je upitna.Mislite da ce Hrvatska dati pored renoviranog Plesa i kilometara autoputa da turisti slecu u Bisce,a sem toga low kompanije su vec svugdje u okruzenju sa puno boljom infrastrukturom i Banja luka i Zagreb i Tuzla Krk itd.Ovo sto Bole pise pije vode.A vi na kontrolnom pozdravite Irfu koji je odskolovao mnoge u Biscu.I ovdje i politicki nam (ako znate sta je nam)igra ulogu a ne struka.Pozdrav

On 04. 01. 2016. at 17:10, java10 said:

Ja mislim da je ova priča zakuhana ne bi li se privolio kakav investitor (pominjani su Turci) da namaknu većinu novca. Ne znam, to bi bila možda koncesija ili slično ali u svakom slučaju, dobro je da se krenulo pa nešto će već biti. Da li u bližoj ili daljoj budućnosti, ostaje da se vidi.

Ne znam u kojoj  je mjeri taj polozaj ugrozen poplavama???Inace bi aerodrom Bihac sigurno  bio geografski  i ekonomski povoljan.

Šta je stvar sa ovim Bajrićem iz NK Jedinstvo koji je imenovan za direktora aerodroma. O kakvom slučaju "stolice" Lipovača i Abdagić pišu na Facebooku.

Aerodrom u Bihaću bi sigurno bio isplativ pored putničkog i Cargo saobraćaja bi značio i povoljno tlo za inozemne investitore . Napominjem inozemne jer oni su u stanju da dobiju ili već imaju certifikate da se njihovi proizvodi mogu prevoziti putničkim avionima sto je još jedna od garancija jeftinijeg proizvoda .

Ali ovo su stvari o kojima će već neko voditi računa kad bude vrijeme za to.

Bitno je da se aerodrom završi sretno u njegovu isplativost nesumljam . 

Mislim da će i adekvatno prateće osoblje biti jedan od problema .

1 hour ago, Haldir said:

Šta je stvar sa ovim Bajrićem iz NK Jedinstvo koji je imenovan za direktora aerodroma. O kakvom slučaju "stolice" Lipovača i Abdagić pišu na Facebooku.

Bajrić je bio direktor marketinga u NK Jedinstvo kada je predsjednik bio  izvjesni Ismet  njih dvojica su napravu marketinšku akciju "Jedan navijač dvije stolice". Ljudi su skupljali davali veliku lovu. Bilo je skupljeno za ooko 2500 stolica x 25KM. I onda su njih dva nestali. Ni para ni stolica 

prije 2 sati, Haldir said:

Ne znam kako im je to bitno za pricu oko aerodroma. Svakako je konce vukao tadasnji predsjednik Jedinstva Hadzimuratovic. Bajric je bio kao neki PR kluba. 

Uglavnom, donacije za kupovinu i postavljanje novih stolica na zapadnu tribinu. Skupljen fin novac koji je na kraju vrlo vjerovatno, uslijed finansijske dubioze kluba, otisao na plate i smjestaj igraca te u troskove gostovanja. Ako i to uopste.

Edited by Pavarotti
  • Like 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Prijavi se da biste "zapratili" ovo  

• Create New...