Jump to content
FORUM
Prijavi se da biste "zapratili" ovo  
Semsudin Ljumanovic

Missnet All about

Recommended Posts

Pozdrav. Vidim da na forumu nema slične teme pa rekoh da malo razmjenimo iskustva, informacije i sl. 

Na startu ću odmah podijeliti najnoviju vijest Bhtelecoma kojom će dobrano izgurati Missnet ako ih ne budu pratili... https://www.bhtelecom.ba/portalnovost+M5b0077cd256.html

Ovdje mi je interesantan paket Moja tv Net + Dodatni paket  1 (internet 30+/2, hd programi i sl), a sve se dobije za 46 km. Dok recimo Missnetov Duo tri paket košta 49 km i ima duplo manju brzinu neta...

Nadam se da će missnet brzo da odgovori na ovaj potez telecoma, u suprotnom prvi ja odjavljujem i prelazim na bolje i jeftinije, a vjerujem i velika većina njihovih korisnika ;)

Da li je istina da je MISS.net prodan Telemach-u. Od par ljudi sam cuo da je sve dgovoreno ali da se jos ceka odluka konkurencijskog vijeca da da dozvolu.

Naći če se netko ko će da ti objasni..jer nisam ''majstor'' za objašnjavanje.

''jedna slika vrijedi hiljadu riječi'' a ova je dovoljno velika da ti kaže..sve !

Radi li kod vas ovo smece od Missnet interneta?

Ima par dana katastrofa i na to sve jos i slike nestane na tv-u.

Pozdrav! Što se tiče Missneta, do nedavno su straha bili odlični, pravo po ćejfu. A onda je odjednom počelo takvo zagušenje u noćnim satima (od 6, pola 7 popodne, do 11 navečer) da brzina za 30Mbit padne na svega 2 Mbit, što doslovno [email protected] stvar do boli. Upload odličan, ali download katastrofa! Ne znam šta je nit me nešto posebno interesuje, no bilo bi odlično kad već "šaraju" i ugovorom se ograđuju, da smanje cijenu pretplate, u odnosu koliko me "zakidaju" i mirna luka. Ne znam kako je kod ostalih...Dojmovi?

• Thanks 1

Kući imam missnet i po meni su bili odlicni...nisam u Bihaću već par mjeseci pa neznam kakvo je sad stanje ali da mi je ovo docekati i u Bihacu kad se vratim.Taman navikao na ove brzine :$

speed.png

Edited by Grunf

Brzina je za ubiti se hahaha..

Ne kažem ja da su oni loši, stvarno rade i odazovu se na kvar ili problem u izvođenu usluga. Samo jednostavno, u određeno doba dana krkljanac od Interneta. Slika na TV ide, bez smetnji, sve okej, al internet show živi. I ako hoćeš da koristiš Internet kako spada, odi spavati, ustani u 1 ujutro, i onda ćeš moći koliko toliko na miru da furaš. I da, bilo bi jako lijepo kad bi na FB grupi ili na svojoj web stranici objavljivali probleme sa mrežom, ili ako planiraju izvođenje radova na mreži da se obavijesti raja. To je bar jednostavno za uraditi.

Nisu to problemi na netu vec kacenje pajdasa igraca na nase konektivne veze haha ili kako se to vec zove. Ne daj boze tekmu pogledTati na livestreamu, ili online seriju ili ne daj boze film, i to bas poslijepodne kad je bas merak. Zato sam uzela Total tv radi sport kluba, valja pratiti premier ligu kako spada i dolikuje hhahaha...

A kad ukljucim ono da izmjeri brzinu odjednom pokaz da je ona koju placam, pa me sve to malko zbunjuje. Imam missnet net i jos sam povecala brzinu al eto reci cemo da ima nekog progresa u vidu da zapinje krace haha... 

5 hours ago, Fugaziii said:

Nisu to problemi na netu vec kacenje pajdasa igraca na nase konektivne veze haha ili kako se to vec zove. Ne daj boze tekmu pogledTati na livestreamu, ili online seriju ili ne daj boze film, i to bas poslijepodne kad je bas merak. Zato sam uzela Total tv radi sport kluba, valja pratiti premier ligu kako spada i dolikuje hhahaha...

A kad ukljucim ono da izmjeri brzinu odjednom pokaz da je ona koju placam, pa me sve to malko zbunjuje. Imam missnet net i jos sam povecala brzinu al eto reci cemo da ima nekog progresa u vidu da zapinje krace haha... 

Uradi speedtest, moras imati brzinu koju placas, samo prilikom mjerenja komp na koi vrsis speedtest mora putem kabla biti povezan sa ruterom, barem tako je u Austriji

38 minutes ago, saco said:

Uradi speedtest, moras imati brzinu koju placas, samo prilikom mjerenja komp na koi vrsis speedtest mora putem kabla biti povezan sa ruterom, barem tako je u Austriji

Pa to sam radila ali sve mi je u kuci na wifi haaha... Jos sam potavila ruter visoko na sredinu stana da pokriva sto vise jeel i bude dva dana ok treci dan kenjA, naidje ne bi pogledao da siiii.... Pogotovo kad pokusavam livestream tekme neke gledati... Uradim speed test ono bude oko te jacine, i onda si kuzim mozda je do livestreama ili streama haha

5 hours ago, Fugaziii said:

Pa to sam radila ali sve mi je u kuci na wifi haaha... Jos sam potavila ruter visoko na sredinu stana da pokriva sto vise jeel i bude dva dana ok treci dan kenjA, naidje ne bi pogledao da siiii.... Pogotovo kad pokusavam livestream tekme neke gledati... Uradim speed test ono bude oko te jacine, i onda si kuzim mozda je do livestreama ili streama haha

Bice da Ti treba jaci-brzi internet, mijenjaj paket

Ja sam uzeo njihovu optiku i prilično sam zadovoljan,uvijek ide 100/10.

Btw poskupila tv za 2KM

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Prijavi se da biste "zapratili" ovo  

• Create New...