Jump to content
FORUM

Stara vremena

Raul

Recommended Posts

• 2 months later...
  • 4 months later...
  • 1 year later...

Ajno legenda.

Kod poste na pjesackom cekala ona da auta stanu da predje preko ulice (tad  tamo nije semafora bilo) a ono nijedno

auto da zaustavi da moze ulicu preci.😟

Razljutilo to Ajnu pa na sav glas odcepi psovati.

Ugleda nju  policajac koji se u blizini nalazio te pritrci uzme Ajnu u naramak pa je preko ulice prenese.

Onako u naramku nastavila Ajno i policajcu  psovati - a  ispascu ti jebo te otac sasava .😄

• Aferim! 1
  • Haha 1

35 minutes ago, telefon said:

A u uglu usta uvijek Morava bez filtera.Znas li da joj je sve ijedna aladza i dimije bila progorena jer nikad nije obazirala koliki je cik.Bila je zena ko melem i zgadila mi je drobni burek za sav zivot cisteci ga od dedine tarabe.

Ma aladza i nekako al dimije stalno ko izresetane - moglo bi se, rupicasti dezajn, nazvati.😋  

• 2 months later...

Sjecam se kad je brat na zakletvu ici  trebao.Mati rahmetli kupila kapu al nigdje crvene zvijezde nasla nije (sve rasprodato).Kad je dosla kuci brat to vidio pa udri u plac.Iznijela mati bijeli casaf i govori, de mu na ovom cosku nacrtaj i crvenom bojom oboj zvijezdu -pa cu ja to izrezati i prisiti.Joooj ja kako god nacrtam nekako mi jedan krak petokrake naguzit ispane. Jedva potrrefim.Mati mislila,ako casafu mali cosak falio to se nece primjetiti. Kad je vidjela da je casaf u helac oso ..., al sam se jezika najela.:D   

Edited by rucica1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...