Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

On je doktor. Šta on zna od menadžmenta i vođenja grada od skoro 60000 stanovnika koji jje uz to potonuo ko titanik. Pa vodio je bolnicu i ništa nije napravio. Ne znam od kud ideja, hrabrost da se pri

Treba dati glas novim licima pa taman ne uradili ništa. U zadnjih 20 godina na sceni gledamo iste face a nismo se metra pomakli. Gadi mi se upaliti TV kad prikazuju snimke iz kantonalnih državnih skup

Kakve notorne gluposti, kad čitam da u SDP-u nema novih lica!! Pa ljudi moji, pola osoba na listama SDP-a su mladi ljudi, nova lica, željni da nešto učine, osvješteni!! I sad ako ti isti mladi uđu na

Posted Images

Tako je slazem se, trebao je Suhret ostati u SDP-u, i biti kandidat, pa da onda opet krčme po opcini, zaduzuju i zaposljavalju samo za lične interese....
A SDA necu ni komentarisati, narod ce ih kazniti, pa nije narod vise naivan da puši istu priču, pa kriminalc nam trenutni gradonacelnik , pljačkarosi, alkoholičari....

Edited by Hase

Hadis Jusić-Zbog predhodnika, teško da će pobjediti

Bubo-Prognoziram da će imati približno glasova kao Jusić

Havić-Veoma moguće da će dobiti poziciju Načelnika.

Šuhret Fazlić-Siguran sam u ovog čovjeka da ako ne pobjedi imaće više glasova od bube i hadisa

Edin Mašić-Neko mora biti zadnji :D

Bubo neće imati ni 1000 glasova ljudi sta vam je uz njega su sada kao svi ovo ono dok čovjek časti a poslije će se razočarati .

Zbog te njihove armije glasaca sad je jako bitno da svi izadjemo na izbore, ali ne da se nase glasovi podjele, nego da glasamo za jednu opciju, po meni je Suhret Fazlic jedini kompetentan i dobar izbor za novog gradonacelnika, a kao sto sam rekao ako nas i on za..be onda nas treba spaliti...

• Like 1

Ljudi su toliko zadojeni da idalje govore kako bi glasali za Galijasevića da se kandidirao za gradonacelnika. Pa valjda bi trebalo dati biracima psiho test prije glasanja. 
Al to su seljacka posla, sišla braća u čarsiju pa se zacudila, pa jeo te ne mozes biti gradonacelnik a ne znas gdje su Brvice. 

Zbog te njihove armije glasaca sad je jako bitno da svi izadjemo na izbore, ali ne da se nase glasovi podjele, nego da glasamo za jednu opciju, po meni je Suhret Fazlic jedini kompetentan i dobar izbor za novog gradonacelnika, a kao sto sam rekao ako nas i on za..be onda nas treba spaliti...

Zbog cega je On to nesto bolji od ostalih kad svi znamo da je i On cijelo vrijeme uz SDP, kad nije tu proslo sad su i za njega 20 godina svi lopovi, stvarno ne razumijem zasto se nije prije 20 godina izjasnio da su svi lopovi i izisao od istih, nego bas sad kad nije mogao proci kao njihov kandidat izjasnio se, cudno zar ne?

Ipak mislim da je sa svoim izlaskom iz SDP samo pomogao SDA, pred nama je.

Stvarno mi nije jasno da je situacija kod nas ovakva http://www.izbori2016.ba/rezultati/grad/003/BIHAĆ?! Očekivao sam veću pordršku GS!

bihac1.jpg

bihac2.jpg

:D bio je hadis na 67 % :D, a ljudi vole kaznjavati. A ovo su preliminarni, tako da je sve ovo u zraku :D.

Zbog cega je On to nesto bolji od ostalih kad svi znamo da je i On cijelo vrijeme uz SDP, kad nije tu proslo sad su i za njega 20 godina svi lopovi, stvarno ne razumijem zasto se nije prije 20 godina izjasnio da su svi lopovi i izisao od istih, nego bas sad kad nije mogao proci kao njihov kandidat izjasnio se, cudno zar ne?

Ipak mislim da je sa svoim izlaskom iz SDP samo pomogao SDA, pred nama je.

On nije mogao proci kao kandidat SDP-a jer nije htio biti njihov poslusnik ( gurati licni interes petoro ljudi u vrhu iz stranke), kao sto ce biti havić, kao sto ce biti SDA poslušnik hadis ( moze biti pošten koliko god hoće, ali mora će da radi po naredjenju, jer ako je toliko posten sto se ne ogradi od Galijaševića, imao bi više glasova). 

:D bio je hadis na 67 % :D, a ljudi vole kaznjavati. A ovo su preliminarni, tako da je sve ovo u zraku :D.

On nije mogao proci kao kandidat SDP-a jer nije htio biti njihov poslusnik ( gurati licni interes petoro ljudi u vrhu iz stranke), kao sto ce biti havić, kao sto ce biti SDA poslušnik hadis ( moze biti pošten koliko god hoće, ali mora će da radi po naredjenju, jer ako je toliko posten sto se ne ogradi od Galijaševića, imao bi više glasova). 

Nije htio biti njihov poslusnik a sa istima preko 20 godina zajedno radio, malo cudno,

Iskreno Suhret je po meni ok, ali ne mogu shvatiti kako neko moze sa nekim toliko godina zajedno raditi i sad na jednom nece biti niciji poslusnik

Nije htio biti njihov poslusnik a sa istima preko 20 godina zajedno radio, malo cudno,

Iskreno Suhret je po meni ok, ali ne mogu shvatiti kako neko moze sa nekim toliko godina zajedno raditi i sad na jednom nece biti niciji poslusnik

Mozes li razumjeti kad muz i zena zive u braku, pa se nakon 20 godina rastave.
Jebi ga neko je u pravu a neko je u krivu, neko je ispravan a neko nije,
Tuče covjek zenu čitav brak , pa ga ona ostavi nakon 20 godina.
Tako da samo oni znaju kakav je konfikt izmedju njih. A narod ga pusi

• Like 1

Cuj zasto nije prije 20 godina (1996. godine) istupio iz stranke i optuzio ih da su lopovi, a stranka osnovana 92. xD

Uostalom koga boli briga za mrtvi SDP, bitno je samo jos ove kriminalce otjerati sa vlasti i dovesti nove ljude.

Slažem se .....sda je zlo, ovi su indijanci ko iz filmova. Nema obraza uhvatili i optužili njihove čelne ljude u pljački naroda i seljačkog sistematskog unistavanja Bihaća.
Seljaci će biti kažnjeni od strane bišćana, u to sam uvjeren 100000 %.

Ma pusti tu pricu gradjani vs seljaci. Nema manjeg mjesta od Bihaca sa vise podjela. Tu smetaju ljudi iz svake mjesne zajednice udaljenije od 5km od Bihaca. Eto Hamdije gradjanina iz srca Bihaca pa ce u tvorza kao i seljak.

Stari moj Hamdija je lik koji nije imao prijatelja ( sve mu prijatelji iz interesa), prvi put se poljubio curu sa 22 godine, ima poremećaja mali milion, Hamdija je stari moj lik koji nikad nije bio sa gradskom bihackom rajom, da nije dosao na vlast, ne bi se znalo za njega.
Ne mislim ja na seljake kao seljake sa sela. Seljak koji plačka ispred svog kolege, koji krade a tapše te po ramenima, laže te i tako u nedogled.
Pa jebo te Emdzina zena Adelaida dobila posao u ele. distibuciji, halooooooooo, pa trebali su je staviti za nekog direktora banke, ona bi znala sta ce sa parama.....

tacno tako, ne treba ovom gradu poslusnik na celu, GS je stranka nastala u Bihacu i vjerujem da ce nesto napraviti, treba ljudi mjenjati dok ne dodje neko normalan, a ne vazda iste dvije stranke se smjenjuju i pokrale vec skoro sve sto se pokrasti moglo...

Samo bojim se da ce tesko GS proci pored armije glasaca SDA i SDP-a kad obican narod ne izlazi na izbore vise...

tacno tako, ne treba ovom gradu poslusnik na celu, GS je stranka nastala u Bihacu i vjerujem da ce nesto napraviti, treba ljudi mjenjati dok ne dodje neko normalan, a ne vazda iste dvije stranke se smjenjuju i pokrale vec skoro sve sto se pokrasti moglo...

Samo bojim se da ce tesko GS proci pored armije glasaca SDA i SDP-a kad obican narod ne izlazi na izbore vise...

Misli da se radi o istoj stranci. https://gradjanskisavez.ba/

Na osnivačkoj konvenciji upriličenoj danas u Sarajevu predstavljena je politička stranka nazvana "Građanski savez", čiji je utemeljitelj Reuf Bajrović. Bit će to lijevo orijentirana partija koja će se ove godine predstaviti na oktobarskim lokalnim izborima u Bosni i Hercegovini.

Bihać: Ispunjenost predizbornih obećanja 2012/16

Stepen ispunjenosti predizbornih obećanja izabranih lokalnih vlasti u mandatu 2012/16: 

Najupečatljiviji podatak o mandatu gradonačelnika Bihaća, Emdžada Galijaševića (SDA) svakako je bila vijest o njegovom hapšenju zbog optužbi za korupciju u junu 2016. godine. Galijašević je u svojoj kampanji dao 16 obećanja, od kojih su ispunjena svega 3, uključujući ograničenje plata u javnom sektoru, na koje se sada troši oko 1 milion KM manje nego na početku mandata. Sa druge strane, budžetski deficit je porastao, a grad se 2013. godine zadužio za 13 miliona KM odlukom gradskih vlasti, iako je Galijašević obećao da će za svako zaduživanje tražiti podršku građana/ki putem referenduma. Bihać je i opština sa najvećim procentom neispunjenih obećanja.  

Hadis Jusic: "Grad Bihać se u protekle četiri godine nije zadužio niti jednu konvertibilnu marku, iz prostog razloga što nismo bili kreditno sposobni, jer je vlast prije nas prezadužila grad."

Fino su njih dvojica suradjivali ( jedno vrijeme)...ali sad Galijasević vodi kampanju protiv njega, čak ga je i cinkao za neke poslove SIPI da bi sebi umanjio kaznu :D...

emmm.jpg

Parking u gradu okreće velike novce 6 dana u sedmici a u Bihac u sezoni prođe najmanje 20 000 automobila dnevno .To je velika količina novca čiji veliki dio ide u privatne džepove , a komrad je plijen kojeg žele sve stranke da se dokopaju radi malverzacija. Poslije parkinga najveća lova se okreće na Garavicama i drugim mezarlucima/grobljima pod gradskom komradovom upravom. 

Komunalne usluge na osnovu cijene po mjesecu od nekih 7 KM. zavisno od zone su jako loše , kontejneri puni na temperaturi od 40 stepeni . A i jada prazne kontejnere ili kante  radnici ostave bar pola smeća u istom ili oko kontejnera .

Poslovni objekti poput kafića trgovina ili restorana u određenim mjestima ulicama grada pune kontejnere ljudima koji žive u zgradama sto nije fer .

Ja imam kucu u kojoj boravim mjesec dana godišnje u blizini je zgrada i sve moje komšije se služe kontejnerom od istih tih zgrada i većina je odjavila smeće  to isto nije uredu  a to niko ne kontrolira od strane komrada.

Pitam se ponekad gdje je inspekcija posebno ljeti kada moliš boga da malo zahladi da udahneš čiste have a pojedinci upale vatre i pale smeće oko kuća sto je apsurd , tesko pokupiti ono malo suhe trave i baciti je u kantu lakše samo zapali uz to baci kesa Itd.

Komrad treba sto prije uvesti razdvajanje smeća ... Staklo , metal, plastika , te zeleno ili biljno uz ozbiljnu kontrolu i nabavku nove opreme . Plastika , staklo , i zeleno biljno bi se odvozilo dzaba a ostalo bi se naplaćivalo po kilaži koliko smeća toliko i plaćaš . 

Plastiku i staklo u reciklažu kao i metal gdje bi se mogle otvoriti jos najmanje dvije firme u sklopu komrada i zaposliti 200 ljudi .

svako domaćinstvo mislim na ljude koji žive u kućama bi dobilo kupilo kantu od komrada sa Barcodom te bi novi kamioni za odvoz mogli registrirati koliko ko ima smeća i prema tome naplaćivati . Ljudi koji žive u zgradama bi dobili kartice sa Barcodom i za nji bi bili napravljeni specijalni kontejneri ispred zgrade koji se mogu otvoriti samo putem kartice .

Ovo nije velika investicija ali je najbolje rijesenja za okoliš.

Ne branim decka ali sta je ovaj vijećnik sa ovom izjavom čekao do sada a pricamo o stvarima prije dvije godine .

Jasna stvar koliko vjećnici kao i direktori određenih filmu pod gradskom upravom rade malverzacije , oni mogu sve prodati i zaraditi . 

Ovdje se radi znaci o nekih 600KM manje od dogovorene cijene po kvadratu a to je puno novca , to je za mene krađa za koju treba odgovarati .

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...