Jump to content
FORUM

Recommended Posts

Znači teško nam se ako Šuhret ne pobjedi, pa ovi ostali kandidati ne znaju čitati, kamoli pričati i da vode grad u bolje sutra? Ne kažem niti da će Šuhret uspjeti, ali s ovim drugima nemamo apsolutno nikakve šanse da ostanemo živjeti u Bihaću.

Bubo me je nasmijao do suza: ''Šta meni koristi da dovedem 2 autobusa ljudi iz Bahreina kad nemaju gdje otići na ćevape'' ili da će reciklirati Željavu :D:D

• Like 1
  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

On je doktor. Šta on zna od menadžmenta i vođenja grada od skoro 60000 stanovnika koji jje uz to potonuo ko titanik. Pa vodio je bolnicu i ništa nije napravio. Ne znam od kud ideja, hrabrost da se pri

Treba dati glas novim licima pa taman ne uradili ništa. U zadnjih 20 godina na sceni gledamo iste face a nismo se metra pomakli. Gadi mi se upaliti TV kad prikazuju snimke iz kantonalnih državnih skup

Kakve notorne gluposti, kad čitam da u SDP-u nema novih lica!! Pa ljudi moji, pola osoba na listama SDP-a su mladi ljudi, nova lica, željni da nešto učine, osvješteni!! I sad ako ti isti mladi uđu na

Posted Images

Bubo.... plač !! Znači - grohotom se smijem xDxD
Dok je tri puta rekao "hvala dragom Allahu po hiljadu puta" isteklo mu vrijeme
Ramić ga pita o stabilizaciji budžeta, on priča kako je bio član aerokluba, kako su išli u Rusiju, tamo letjeli jedrilicama...
Čudi me da nije pričao i da je zmajevima letio , to mu se češće dešavalo.....:D:D

Edited by hawkeye1
  • Like 2

Ko on, ma kakvi prepotentan, nije on prepotentan nego je to ponasanje jednog nadobudnog decka koji misli da zna sve, da je najpapmetniji, da je nesto postigao u zivotu.

Radio momak u osiguranju, prodavao osiguranja, poslje toga, bio nesto za boracka pitanja (politika ga postavila), poslje toga postaje direktor komrada.

Ako je to neko iskustvo onda nam se crno pise.

Necemo valjda opet imati nacelnika da ne zna progovoriti engleski, sramota je to jedna u 2016 godini.

Ko on, ma kakvi prepotentan, nije on prepotentan nego je to ponasanje jednog nadobudnog decka koji misli da zna sve, da je najpapmetniji, da je nesto postigao u zivotu.

Radio momak u osiguranju, prodavao osiguranja, poslje toga, bio nesto za boracka pitanja (politika ga postavila), poslje toga postaje direktor komrada.

Ako je to neko iskustvo onda nam se crno pise.

Necemo valjda opet imati nacelnika da ne zna progovoriti engleski, sramota je to jedna u 2016 godini.

• Like 1

Kandidati su odraz ovog stanovništva i ništa više, dok je ovaca bit će i vune, mislim da sam sve rekao u ovoj rečenici vezano za izbore i za sve ostalo u ovoj raspoloj, mrtvoj i uništenoj sredini. 

P.S. Oni ne znaju svoj maternji jezik pričati niti spojiti jednu konstruktivnu i smislenu rečenicu kamoli neki drugi jezik itd. što je za njih svemirski pojam. Pretvorili su ovaj grad u kasabu i selendru iz srednjeg vijeka a mogao je danas biti ultra moderan i prespektivan grad sa jednom od najljepših prirodnih ljepota na svijetu, izbrusili su dijamant i kidali komad po komad i sad je ostalo blato iz kojeg neće nikad izaći, pogotovo sa ovakvim ljudima koji žive tu i koji su isti i još veći lopovi, svako bi parče otkinuo za sebe, svako priča priče a ovamo bi svi sjebali mater rođenu za koji dinar, koji plitki providni i limitirani ljudi.

KAD SE SVA SMRDLJIVA GAMAD ISTJERA IZ OPĆINE, IZ VLADE I IZ SVIH OSTALIH INSTITUCIJA I KAD SE DOVEDU LJUDI IZ NJEMAČKE FRANCUSKE I ENGLESKE DA RADE ONDA SE MOŽE OČEKIVATI I NADATI I OVAJ GRAD BI POČEO DISATI PONOVO. Bez ovoga ovdje nikad neće biti ni blizu solidnog kamoli dobrog. ;)

Kandidati su odraz ovog stanovništva i ništa više, dok je ovaca bit će i vune, mislim da sam sve rekao u ovoj rečenici vezano za izbore i za sve ostalo u ovoj raspoloj, mrtvoj i uništenoj sredini. 

P.S. Oni ne znaju svoj maternji jezik pričati niti spojiti jednu konstruktivnu i smislenu rečenicu kamoli neki drugi jezik itd. što je za njih svemirski pojam. Pretvorili su ovaj grad u kasabu i selendru iz srednjeg vijeka a mogao je danas biti ultra moderan i prespektivan grad sa jednom od najljepših prirodnih ljepota na svijetu, izbrusili su dijamant i kidali komad po komad i sad je ostalo blato iz kojeg neće nikad izaći, pogotovo sa ovakvim ljudima koji žive tu i koji su isti i još veći lopovi, svako bi parče otkinuo za sebe, svako priča priče a ovamo bi svi sjebali mater rođenu za koji dinar, koji plitki providni i limitirani ljudi.

KAD SE SVA SMRDLJIVA GAMAD ISTJERA IZ OPĆINE, IZ VLADE I IZ SVIH OSTALIH INSTITUCIJA I KAD SE DOVEDU LJUDI IZ NJEMAČKE FRANCUSKE I ENGLESKE DA RADE ONDA SE MOŽE OČEKIVATI I NADATI I OVAJ GRAD BI POČEO DISATI PONOVO. Bez ovoga ovdje nikad neće biti ni blizu solidnog kamoli dobrog. ;)

Istjeraj kompletnu garnituru koju pominješ - njihovi nasljednici istog kova će završiti na listama i tako u krug. Problem je zatucano stanovništvo. Hajdemo pretpostaviti da bi ova nova opcija GS mogla učiniti neke promjene (a veliko je pitanje jer poslije svakog izbornog uspjeha neminovno slijede unutrašnja razilaženja pri nastojanjima da pojedinci sebi ugrabe što više koristi i ugleda) - neće to moći postići jer će zaluđenici što zeleni što crveni dati ponovo svojim pulenima glasove. Nažalost, to je mahom nepismeno ili polupismeno stanovništvo, koji "puše" iste fore svake dvije godine i ne znaju (ili iz inata neće) prepoznati isprazna izborna obećanja.

U ovoj situaciji zaista je jedina mogućnost (i to sa šansama 50:50) dovesti novu garnituru pa ako i oni slažu, slagali su jednom a ne ko ovi stari 10 puta.

Naravno da ce uvijek isti pobjedjivati jer uvijek isti i glasaju. Biscanima je najdraze piti kafu na korzu, ispunjavati listic i pljuvati po seljacima, nego aktivirati sebe i ljude oko sebe da se nesto promjeni.

btw

"...posjeduje certifikat za završen kurs engleskog jezika" hail.gif

Zato što su nepismeni, takav mentalitet, lijeni svi *rkaju *urac i trljaju *icke i glume kremu po gradu sa lažnom Pradom a nemaju šta jesti kod kuće, traže hiljade maraka godišnje iz budžeta predviđenog za alarmantne sitaucije u gradu zato što nemaju šta jesti a ovamo glume kremicu a ustvari sve ista govna smrdljiva, nigdje insana u gradu, nigdje čovjeka ljudine ili žene, čat izuzetcima ali ima ih premalo fakat. To nije vidjelo civilizacije niti bilo čega što ide uz isto. Sramota me nekad reći odakle sam a kad sam bio manji bio sam ponosan da bi odrastanjem u ovoj okolini shvatio da je ovo jedna velika kasaba puna iskompleksiranih ljudi i lopova koji pokradoše mater vlastitu pa sve ostalo, sramota dokle je sve ovo došlo, svi segmenti društva su kao Titanik. Za koga glasati kad su svi isti i njihova djeca su ista jer ih tako uče i to je kućni odgoj i politika i smao može biti gore, bio sam najveći pozitivac nekad da me neko pogrešno ne razumije sada ali gledam realno i na osnovu onoga što sam ja lično vidio ovdje i prošao ovo je dno dna, šta sve znam i šta sam vidio očima po institucijama mogao bi film napraviti i knjigu napisati i raskrinkati sve do jednog ili jedne u gradu ali kome prezentovati kad je ovo začarani krug ništavila i smet društva, opet kažem čast izuzetcima.

• Like 1

Ovi "izbori" ili bolje nazvati cirkusom su dokaz da je ova država izgubila i propala do kraja, rupčaga jedna velika, žao mi je svih iskrenih poštenih i hrabrih ljudi i boraca koji su plai za istu, da bi danas ostao jedan cirkus pun luđaka i bolesnika. Treba baciti atomsku bombu i zdravo.

P.S. Ne kažem ovo zbog izbora u Bihaću nego za cjelokupne rezultate u cijeloj državi i sva dešvanja u i oko ovih izbora. Užas !

Ovi "izbori" ili bolje nazvati cirkusom su dokaz da je ova država izgubila i propala do kraja, rupčaga jedna velika, žao mi je svih iskrenih poštenih i hrabrih ljudi i boraca koji su plai za istu, da bi danas ostao jedan cirkus pun luđaka i bolesnika. Treba baciti atomsku bombu i zdravo.

P.S. Ne kažem ovo zbog izbora u Bihaću nego za cjelokupne rezultate u cijeloj državi i sva dešvanja u i oko ovih izbora. Užas !

Slazem se da je cirkus, ali prevashodno je do nas, do gradjana koi sjede kuci i ne izidju na  izbore, razlog najveceg cirkusa jeste upravo izlaznost na iste, a samo dan kasnije iz pocetka sa psovkama kritikama i sl.

Narod mora izici na izbore i dati glas bez obzira kome, samo na taj nacin moze doci do promjena, uz tv i pracenje istih  po raznim medijima, nikad.

• Like 1
  • Dislike 1

Bakir Izetbegovic: “Općina Centar je važnija desetak nekih drugih općina”. Izjava koja je po meni obiljezila ove izbore uz desavanja u Stocu, pobjedu Abdica u Kladusi i cetnika Grujcica u Srebrenici. A tih desetak opcina u kojima je SDA izgubila nacelnika su: Bihac, Buzim, Srebrenica, Zenica, Visoko, Lukavac, Maglaj, Zavidovici, Kalesija, Vitez.

dokazao je puno toga... 1. da nije bas najpametniji, 2. fildzan bosnu... 3. da je razocaran i bijesan covjek, itd. 

Pa razočaran čovjek pobjedom Babe u Kladuši. Odriče se svog mjesta rođenja. Inače reprezentativac BiH

Razumijem ga u potpunosti (i ja sam rodom odozdo). Nisam odmah povezao da se radi o njemu, na prvu sam pomislio da se radi o profilu nekog odavde

Razumijem ga u potpunosti (i ja sam rodom odozdo). Nisam odmah povezao da se radi o njemu, na prvu sam pomislio da se radi o profilu nekog odavde

Pa što se nije isti založio da pobjedi neko njegov, neko ko nije Babin ? Lako je laprdati i dići ruke... Ne treba stati, treba Kladušu preoteti iz ruku Abdića, to je sljedeći potez, a ne da svako pa i on dižu ruke od Kladuše. Kukavica !

Šta je sa onim ljudima koji su živote dali, oni nisu bili kukavice kada se trebalo boriti puškama protiv Babe, a ovaj nije spreman ni demokratijom da se bori, a kamoli puškom ! On je smeće i posrao se u facu svojim ljudima, svojim sugrađanima...

Pa što se nije isti založio da pobjedi neko njegov, neko ko nije Babin ? Lako je laprdati i dići ruke... Ne treba stati, treba Kladušu preoteti iz ruku Abdića, to je sljedeći potez, a ne da svako pa i on dižu ruke od Kladuše. Kukavica !

Šta je sa onim ljudima koji su živote dali, oni nisu bili kukavice kada se trebalo boriti puškama protiv Babe, a ovaj nije spreman ni demokratijom da se bori, a kamoli puškom ! On je smeće i posrao se u facu svojim ljudima, svojim sugrađanima...

Ostale stranke da su dale zajedničkog kandidata pobijedio bi (ali tijesno), i to pod uslovom da 99% glasača tih ostalih stranaka glasa za zajedničkog kandidata. FA je imao 48-49%, znači nije bilo neizvodivo. Ovako su samo ispali idioti. Među tim ostalima je kvalitetan kandidat bio Ado Mulalić, svakako sljedeći po broju glasova (DNZ kadar, ali opet vjerujem da bi bio svim prihvatljiv, jer je već u dva mandata vodio Kladušu, i to su zaista bila dobra vremena).

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...