Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

On je doktor. Šta on zna od menadžmenta i vođenja grada od skoro 60000 stanovnika koji jje uz to potonuo ko titanik. Pa vodio je bolnicu i ništa nije napravio. Ne znam od kud ideja, hrabrost da se pri

Treba dati glas novim licima pa taman ne uradili ništa. U zadnjih 20 godina na sceni gledamo iste face a nismo se metra pomakli. Gadi mi se upaliti TV kad prikazuju snimke iz kantonalnih državnih skup

Kakve notorne gluposti, kad čitam da u SDP-u nema novih lica!! Pa ljudi moji, pola osoba na listama SDP-a su mladi ljudi, nova lica, željni da nešto učine, osvješteni!! I sad ako ti isti mladi uđu na

Posted Images

Poslije izbora covjek moze samo reci ... jebeš državu u kojoj osuđeni ratni zločinci mogu doći do stolice u vllasti iste te države protiv koje su radili . Zločinac Fikret je pobijedio u zločinačkoj Kladuši jer za mene su oni poslije ovih izbora najveći šljam i otpad ovog društva , sve sam se nadao da ce im proraditi razum i svijest međutim nije dokazali su da su izrod i da bi sutra opet pucali na nas da mogu.

Fikret ce za dvije godine postati premijer kantona kako je krenulo jer SDA i SDP i svi ostali su uništili te stranke i dozvolili ovakve scenarije. Kladušcane treba javno obilježavati i kažnjavati njihovim studentima ne izdavati sobe i stanove u gradu i druge stvari .

Edited by Barba
  • Like 2
  • Dislike 1

Poslije izbora covjek moze samo reci ... jebeš državu u kojoj osuđeni ratni zločinci mogu doći do stolice u vllasti iste te države protiv koje su radili . Zločinac Fikret je pobijedio u zločinačkoj Kladuši jer za mene su oni poslije ovih izbora najveći šljam i otpad ovog društva , sve sam se nadao da ce im proraditi razum i svijest međutim nije dokazali su da su izrod i da bi sutra opet pucali na nas da mogu.

Fikret ce za dvije godine postati premijer kantona kako je krenulo jer SDA i SDP i svi ostali su uništili te stranke i dozvolili ovakve scenarije. Kladušcane treba javno obilježavati i kažnjavati njihovim studentima ne izdavati sobe i stanove u gradu i druge stvari .

Pod hitno treba mijenjati izborni zakon.Tako da svi budući kandidati na bilo kojoj razini vlasti i za bilo koju poziciju prvo izvade uvjerenje o ne kažnjavanju i da dodam i ljekarsko uvjerenje kakvo i mi "obični smrtnici" moramo imati pri zapošljavanju.Ovako ratni zločinci,psihopate,kleptomani i kriminalci samo promjene stranačke odore...

Edited by Grunf
  • Like 2

Pod hitno treba mijenjati izborni zakon.Tako da svi budući kandidati na bilo kojoj razini vlasti i za bilo koju poziciju prvo izvade uvjerenje o ne kažnjavanju i da dodam i ljekarsko uvjerenje kakvo i mi "obični smrtnici" moramo imati pri zapošljavanju.Ovako ratni zločinci,psihopate,kleptomani i kriminalci samo promjene stranačke odore...

Treba mijenjati ljude, one koji glasaju za Babu, BOkira, Dodicka i slicne... sta ces mijenjati koru, kad je srz trula. Treba kupiti jos kineza i arapa, a ove nase prodati sa 50% popusta, po mogucnosti Papui Novoj Gvineji, sa etiketom - za jugoistok. Tu je zastupljeniji kanibalizam

• Like 2

Treba mijenjati ljude, one koji glasaju za Babu, BOkira, Dodicka i slicne... sta ces mijenjati koru, kad je srz trula. Treba kupiti jos kineza i arapa, a ove nase prodati sa 50% popusta, po mogucnosti Papui Novoj Gvineji, sa etiketom - za jugoistok. Tu je zastupljeniji kanibalizam

Bas tako, i jos samo treba podici narod da glasa, ovo je jadno svi kukaju a ne izlaze na izbore da svoim glasom odluce svoju sudbinu.

• Dislike 1

Barba, glup si k'o neka stvar. Koga ćeš ti obilježavati, ne piše na čelu ko je za koga. Evo ja sam rodom Kladušanin, ti ćeš mene ili mog nekog obilježavati a ne znaš me uopšte. Evo FA je dobio sada cca 49% glasova, svaki drugi koji je izašao na izbore nije mu dao glas. Zato mućni malo tikvom prije nego što izvališ glupost.

• Like 1
  • Dislike 1

Barba, glup si k'o neka stvar. Koga ćeš ti obilježavati, ne piše na čelu ko je za koga. Evo ja sam rodom Kladušanin, ti ćeš mene ili mog nekog obilježavati a ne znaš me uopšte. Evo FA je dobio sada cca 49% glasova, svaki drugi koji je izašao na izbore nije mu dao glas. Zato mućni malo tikvom prije nego što izvališ glupost.

Svi koji su za Fikreta ce se naci povrijeđenim u mom postavu jer istina boli . A svaki pošteni kladuščanin ce se složiti sa mnom! Ratni zločinac i njegovi sljedbenici su obilježili preko 2000 familija poginuli boraca koje su ovi zauvijek obilježili a među njima i moju familiju i mene i mog brata koji je sa 18 godina poginuo  od tih izdajnika . A sutra bi ti isti pucali na nas opet bez imalo savjesti i časti koju nemaju niti su je kad imali . Cast pojedincima kojih ima ali su u manjini . A ovo sto me nazivaš glupim to je tvoj nacin jer nemaš drugih načina da mi dokažeš suprotno .

LP!

• Like 1
  • Dislike 1

Svi koji su za Fikreta ce se naci povrijeđenim u mom postavu jer istina boli . A svaki pošteni kladuščanin ce se složiti sa mnom! Ratni zločinac i njegovi sljedbenici su obilježili preko 2000 familija poginuli boraca koje su ovi zauvijek obilježili a među njima i moju familiju i mene i mog brata koji je sa 18 godina poginuo  od tih izdajnika . A sutra bi ti isti pucali na nas opet bez imalo savjesti i časti koju nemaju niti su je kad imali . Cast pojedincima kojih ima ali su u manjini . A ovo sto me nazivaš glupim to je tvoj nacin jer nemaš drugih načina da mi dokažeš suprotno .

LP!

Tvoj odgovor, odnosno nesposobnost da uvidiš poentu mog posta i protesta samo potvrđuje to što sam rekao za tebe. Ali evo, kad već nisi skontao, da ponovim - više od pola glasača nije dalo glas FA, a ti si rekao da sve nas treba šikanirati. Da si rekao, one koji su za njega ili mislite da su za njega, složio bih se s tobom.

Ako i dalje ostaješ pri svome, nemamo se šta raspravljati. Vozdra

Edited by java10

Šifra

Kandidat Broj glasova %
02072 FAZLIĆ ŠUHRET - GRAĐANSKI SAVEZ (GS) 8.855 36,37
02188 HADIS JUSIĆ - SDA/SBB 8.082 33,20
00008 HAJRUDIN HAVIĆ - SDP-SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA BIH 5.038 20,70
02136 EJUB DIZDAREVIĆ - NEZAVISNI KANDIDAT 1.051 4,32
01698 ZLATAN MIZIĆ - DEMOKRATSKA FRONTA 636 2,61
02085 NIJAZ ČAUŠEVIĆ - NEZAVISNI DEMOKRATSKI ISKORAK 351 1,44
00877 EDIN MAŠIĆ - NAŠA STRANKA

SDA:

1. NIJAZ MALKOČ 1.931
2. ASMIR BUDIMLIĆ 1.903
3. REFIK IMŠIREVIĆ 1.872
4. HAMDIJA ABDIĆ 1.701
5. IRMAN ALIJAGIĆ 1.678
6. MUSTAFA ZULIĆ 1.616
7. EDIN FELIĆ 1.575
8. NEDIN DEDIĆ 1.505
9. ALMIRA SEFERAGIĆ 1.457
10. AMRA ĆEHAJIĆ 1.353
11. ASMIR FELIĆ 1.314

GS:

1. SEJ RAMIĆ 972
2. ARMIN AMIDŽIĆ 962
3. ILDA ALIBEGOVIĆ 932
4. SANEL HAVIĆ 712
5. ZULFIKAR HANDUKIĆ 639

SDP:

1. FATKA KULENOVIĆ 1.373
2. NEDŽAD MEŠIĆ 715
3. RUSMIRA KONJEVIĆ 715
4. ADIS ŠUŠNJAR 680
5. ADNAN HABIBIJA 668

A SDA:

1. ISMET KURIĆ 784
2. AHMED FATKIĆ 734
3. IRMA DEDIĆ 672
4. MEHO KLIČIĆ 649

SBB:

1. DINKO BEĆIRSPAHIĆ 470
2. MUHAMED ČAVKUNOVIĆ 419
3. SANELA ĆENANOVIĆ 255

DF:

1. DAVOR ŽUPA 230
2. EMIL MUHAREMAGIĆ 172

Tvoj odgovor, odnosno nesposobnost da uvidiš poentu mog posta i protesta samo potvrđuje to što sam rekao za tebe. Ali evo, kad već nisi skontao, da ponovim - više od pola glasača nije dalo glas FA, a ti si rekao da sve nas treba šikanirati. Da si rekao, one koji su za njega ili mislite da su za njega, složio bih se s tobom.

Ako i dalje ostaješ pri svome, nemamo se šta raspravljati. Vozdra

Valjda znas citati vise puta sam spomenuo i naglasio cast poštenim kladušcanima kojih je malo na zalost jer da ih je više FA. nikada  ne bi pobijedio tu je matematika čista . Nemaš ti sta vise pricati price vise od pola nije glasalo .

Ja znam taj vas mentalitet i zatupljenost prema babi kao onih u sjevernoj Koreji prema Kim Unu .

Mene nazivaš glupim i nesposobnim to je odraz tvoje kulture koju očiti nemaš bas kao ni vecina Kladušcana .

• Like 1
  • Dislike 1

SDA:

1. NIJAZ MALKOČ 1.931
2. ASMIR BUDIMLIĆ 1.903
3. REFIK IMŠIREVIĆ 1.872
4. HAMDIJA ABDIĆ 1.701
5. IRMAN ALIJAGIĆ 1.678
6. MUSTAFA ZULIĆ 1.616
7. EDIN FELIĆ 1.575
8. NEDIN DEDIĆ 1.505
9. ALMIRA SEFERAGIĆ 1.457
10. AMRA ĆEHAJIĆ 1.353
11. ASMIR FELIĆ 1.314

GS:

1. SEJ RAMIĆ 972
2. ARMIN AMIDŽIĆ 962
3. ILDA ALIBEGOVIĆ 932
4. SANEL HAVIĆ 712
5. ZULFIKAR HANDUKIĆ 639

SDP:

1. FATKA KULENOVIĆ 1.373
2. NEDŽAD MEŠIĆ 715
3. RUSMIRA KONJEVIĆ 715
4. ADIS ŠUŠNJAR 680
5. ADNAN HABIBIJA 668

A SDA:

1. ISMET KURIĆ 784
2. AHMED FATKIĆ 734
3. IRMA DEDIĆ 672
4. MEHO KLIČIĆ 649

SBB:

1. DINKO BEĆIRSPAHIĆ 470
2. MUHAMED ČAVKUNOVIĆ 419
3. SANELA ĆENANOVIĆ 255

DF:

1. DAVOR ŽUPA 230
2. EMIL MUHAREMAGIĆ 172

Kako ce izgledati vecina u vijecu koja ce podrzati rad gadonacelnika, ko ce sa kim u koaliciju?

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

''Prema podacima Agencije za ravnopravnost spolova BiH, broj izabranih žena na lokalnim izborima koji su ove godine održani u našoj zemlji iznosi blizu 20 %.''

Za Bihaćko GV izabrano je 6 (šest) žena..po dvije iz SDA i SDP te po jedna iz GS i A SDA..

6 od 30..to je tačno 20 %

Trebalo bi biti još toliko ..!

• 1 month later...

Familija Abdic na okupu hahahaha

NEPOTIZAM NA FIKRETOV NAČIN: Za četiri godine savjetovanja sin, kćerka i rođaci dobiće 1,2 miliona maraka!

Prema novom, Abdićevom pravilniku, on je sebi predvidio čak devet savjetnika. Od toga, sedam savjetničkih pozicija već je popunio, i to najbližim srodnicima, rođacima i stranačkim istomišljenicima iz Laburističke stranke.

Prema pouzdanim informacijama, savjetnici Fikreta Abdića su sin Ervin Abdić, koji ima srednju stručnu spremu, zatim kćerka Edina Abdić-Pleho, bliski rođak Aladin Ćerimović, kao i Hasan Galijašević Ajkin, komandant ratne jedinice u Abdićevoj paravojsci.

Također i Refik Tabaković, sa završenom srednjom školom, dobio je savjetničku poziciju, kao i penzioner Sulejman Ćufurović te Ismet Hušidić, bivši šef urbanizma u kladuškoj općini. Savjetnička plaća iznosi između 2.000 i 2.500 KM.

Za četiri godine mandata samo za savjetnike Abdić je spreman potrošiti 1,2 miliona KM. Inače, u novom sazivu Općinskog vijeća Velika Kladuša predsjednica Kluba LS-a je Elvira Abdić-Jelenović, također kćerka načelnika Fikreta Abdića. 

Izvor: slobodna-bosna.com

http://www.krajina.ba/218564/nepotizam-na-fikretov-nacin-za-cetiri-godine-savjetovanja-sin-kcerka-i-rodaci-dobice-12-miliona-maraka/

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...