Jump to content
FORUM
Vywegh

Gradonačelnik i gradsko vijeće

Recommended Posts

1 hour ago, Grunf said:

Ne znam kako će završiti ali moj glas od njih dvojice neće dobiti niti jedan. Moj glasački listić će biti poništen, ne važeći.

Ja cu iskljucivo glasati za Galijasevica i volio bi da on pobjedi samo iz razloga jer su mu smjestili najveci Bihacki kriminalci i olosi koji ovaj narod obmanjuju i kradu 25 godina. 

5 minutes ago, Barba said:

Ja cu iskljucivo glasati za Galijasevica i volio bi da on pobjedi samo iz razloga jer su mu smjestili najveci Bihacki kriminalci i olosi koji ovaj narod obmanjuju i kradu 25 godina. 

Pa upravo je to to. Mislim i  prasac je kriminalac ali ja ne mogu birati između čovjeka koji je Bihać pokrao (uključujući i sve njegove prethodnike) i čovjeka koji je upropastio ovaj grad, dokajčio ga i ubio i zadnju mrvu dostojanstva ovih građana. Još fali samo da se i onaj shizofrenik kandidira i jebalismo ježa u leđa

Edited by Grunf

On 18. 05. 2020. at 10:44, Barba said:

Jbte, ti nekad fakat iz kolosijeka ispadnes, ono 300 na sat.

Lik reketario sve privatnike,  izgradio vilu u gradu, pokupovao more zemlje, vikendice, prodao pola zemljišta u gradu u bescjenje i blabla i ti kažeš da su mu smjestili?! Njemu je smjestio Amir Behic zato sto vise nije mogao naplaćati kriminalcu. 

• Like 1

Jedina dobra stvar je to što će podjeliti glasove SDA glasačke mašinerije pa će ostali kandidati imati podjednake šanse, čak i Šuhret koji je prije 4 godine odnio pobjedu zahvaljujući samo 750 glasova razlike. Mislim da sad ni jedan neće osvojiti više od 7000 glasova. 

1 hour ago, Bosanac said:

Jbte, ti nekad fakat iz kolosijeka ispadnes, ono 300 na sat.

Lik reketario sve privatnike,  izgradio vilu u gradu, pokupovao more zemlje, vikendice, prodao pola zemljišta u gradu u bescjenje i blabla i ti kažeš da su mu smjestili?! Njemu je smjestio Amir Behic zato sto vise nije mogao naplaćati kriminalcu. 

Behic je najveći kriminalac i tender bekrija koji je grad koštao milione i stoga vidim da nemaš pojma .

Morao bih mentalno oboljeti da Emdzi dam glas. Ruka se osusila svakom ko tog idiota zaokruzi. 

Edited by Pavarotti
  • Like 5

33 minutes ago, Barba said:

Behic je najveći kriminalac i tender bekrija koji je grad koštao milione i stoga vidim da nemaš pojma .

Ima i toga. Ne govorim sad lično za Behića ali veliki broj takvih poslovnjaka ćuti i plaća dok im se ugovaraju poslovi jer su i cifre naspram onog što rade ogromne. Tek kad izgube poslove onda se bune i progovore. Primjera samo u Bihaću ima mali milion. Ali prasac je kriminalac i moj glas dobiti neće ali neće ga dobiti ni Šuki ni onaj retard od profesora ako se slucajno kandidira, ne znam kakve su mogućnosti za to

Edited by Grunf
  • Like 1

prije 44 minuta, Barba said:

Ja Amira poznajem lično vec vise od 20 godina i jako dobro znam kako radi i sta radi. Citavu svoju karijeru ne nacije rakete plaćao. Jeste dobijao tendere od kantona i opcine ali ja mislim da mu je pola od toga u dugu ostali i da mu nikada isplatili nisu. Još ganja tužbe iz 2007/8/9 itd

A što se glasanja tiče,  za sada od potencijalnih kandidata ja ne vidim boljeg od Suhreta. Jest imao nekih pogrešnih odluka u vezi migranata ali to je iz neiskustva bilo, i to lakse opravdavam nego koristoljublje. Ono sto ne smijete zaboraviti jeste da je od samog početka inzistirao na stabilizaciji budžeta grada, vraćanju dugova i saniranja šteta od prethodne vlasti. Bez velikih obećanja. 

Ako se, u medjuvremenu,  pojavi neki bolji kandidat, ja sam uvijek otvoren. Ne pripadam ni jednoj stranci tako da mi je svejedno iz kojeg ko korpusa dolazi. Bitno je da je pošten, kvalificiran,  da ima iskustvo, da je dobar menadzer itd.  

• Like 3

20 minutes ago, Bosanac said:

Ja Amira poznajem lično vec vise od 20 godina i jako dobro znam kako radi i sta radi. Citavu svoju karijeru ne nacije rakete plaćao. Jeste dobijao tendere od kantona i opcine ali ja mislim da mu je pola od toga u dugu ostali i da mu nikada isplatili nisu. Još ganja tužbe iz 2007/8/9 itd

A što se glasanja tiče,  za sada od potencijalnih kandidata ja ne vidim boljeg od Suhreta. Jest imao nekih pogrešnih odluka u vezi migranata ali to je iz neiskustva bilo, i to lakse opravdavam nego koristoljublje. Ono sto ne smijete zaboraviti jeste da je od samog početka inzistirao na stabilizaciji budžeta grada, vraćanju dugova i saniranja šteta od prethodne vlasti. Bez velikih obećanja. 

Ako se, u medjuvremenu,  pojavi neki bolji kandidat, ja sam uvijek otvoren. Ne pripadam ni jednoj stranci tako da mi je svejedno iz kojeg ko korpusa dolazi. Bitno je da je pošten, kvalificiran,  da ima iskustvo, da je dobar menadzer itd.  

I kako je počeo to realizovati ? Tako što je štedio. A kako je štedio? Na uštrb građana a ne uhljeba koji rade s njim i u njegovoj službi. Tako je lijepo ugasio rasvjetu u gradu da bi grad uštedio a ista elektrodistribucija a i sam grad uredno naplaćivao od građana (kroz namete) a prvenstveno od poduzetnika umjesto da je skresao plate svojim zaposlenim. U to nije smio dirati ali je smio zavuci ruku u moj džep. E ne može ni tako...Na kraju spas za budžet i krpanje rupa u proračunu je vidio u migrantskoj krizi i tako je prodao grad za LED rasvjetu, kante za smeće, klupe u parku i nešto siće na računu a opet i to preko leđa građana jer građani su ti koji ispaštaju migrantsku torturu dok on uživa u pogledu sa Sokoca na grad, daleko i visoko od migrantskih očiju.

Edited by Grunf
  • Like 2

Lik postavlja asfalt najlošije kvalitete znači u moje stare majke bio kajmak čvršći kad uskuha vareniku.

prije 7 minuta, Barba said:

Lik postavlja asfalt najlošije kvalitete znači u moje stare majke bio kajmak čvršći kad uskuha vareniku.

Koliko deke imaš,  toliko se pokriješ. Ako posao vrijedi milion maraka, a ti dobijes polovinu iznosa ili malo više, ne možeš napraviti autocestu od tog novca.

On 20. 05. 2020. at 9:38, Bosanac said:

Koliko deke imaš,  toliko se pokriješ. Ako posao vrijedi milion maraka, a ti dobijes polovinu iznosa ili malo više, ne možeš napraviti autocestu od tog novca.

Daj molim te nemoj pričati gluposti i ismijavati ljudsku inteligenciju.Da postoji pravna država polovina tih firmi bi bila zatvorena zbog lošeg kvaliteta radova kojeg su obavljali a za isto su bili milion puta preplaćeni po svakom osnovu.

6 minutes ago, Barba said:

Daj molim te nemoj pričati gluposti i ismijavati ljudsku inteligenciju.Da postoji pravna država polovina tih firmi bi bila zatvorena zbog lošeg kvaliteta radova kojeg su obavljali a za isto su bili milion puta preplaćeni po svakom osnovu.

Meni stvarno nije jasno kako veliki broj firmi različitih djelatnosti prolazi na tenderima a godinama grcaju u kreditima

2 hours ago, Grunf said:

Meni stvarno nije jasno kako veliki broj firmi različitih djelatnosti prolazi na tenderima a godinama grcaju u kreditima

To je duga priča grad Bihac 20 godina nema kvalitetan nadzorni organ koji je nezavisan od stranaka i samim tim tender mafija prodaje muda pod bubrege. Gdje je Tito asfaltirao tu još stoji kvalitetan asfalt usprkos zubu vremena i sad ovi pričaju da grad loše plaća . Ima projekata gdje je kvadratni metar asfalta placen i po 1000 KM znaci toliko se ne placa ni u Njemačkoj . 

Samo treba glasati sa našeg Emdžu jer on zna  !

• Dislike 1
  • Haha 1

On 21. 05. 2020. at 19:29, Barba said:

Samo treba glasati sa našeg Emdžu jer on zna  !

BU DO zna, haha

SDP i Emdzo? Ako je ovo istina onda se zbilja i ovaj SDP srozao do daske. Zbilja nemas izbora a SDP-u bi najbolji kandidat bio Habibija. Istina neiskusan ali mozda je bas u "neiskustvu" i sama bit . Vjerujem da bi mu glas dali 90% biscana od 18-60 godina

https://usn.co.ba/usn-novosti/bihacki-sdp-otvorio-sezonu-lova-na-kandidate-za-gradonacelnika-bihaca-ponuda-pristigla-na-adresu-galijasevic-emdzada/179934/?fbclid=IwAR3iTsRwcy_MQmhwbe_sgv1Tq2lJaXn55J-961bZQYi7Ndn9HldLj0fnoX0

Edited by Grunf

9 minutes ago, Grunf said:

SDP i Emdzo? Ako je ovo istina onda se zbilja i ovaj SDP srozao do daske. Zbilja nemas izbora a SDP-u bi najbolji kandidat bio Habibija. Istina neiskusan ali mozda je bas u "neiskustvu" i sama bit . Vjerujem da bi mu glas dali 90% biscana od 18-60 godina

https://usn.co.ba/usn-novosti/bihacki-sdp-otvorio-sezonu-lova-na-kandidate-za-gradonacelnika-bihaca-ponuda-pristigla-na-adresu-galijasevic-emdzada/179934/?fbclid=IwAR3iTsRwcy_MQmhwbe_sgv1Tq2lJaXn55J-961bZQYi7Ndn9HldLj0fnoX0

Habi bi bio odlican kandidat jeste da voli malo popiti ali sta fali ko ne voli. 

1 minute ago, Barba said:

Habi bi bio odlican kandidat jeste da voli malo popiti ali sta fali ko ne voli. 

Dobar je on decko, a svi mi cugnemo

Sama pomen Emdze u kontestu gradonacelnika je dovoljan povod za masovna ritualna samoubistva diljem Bisca.

Sto se tice ovog sa SDP, pa Pupan je koliko znam bio SDP, pa odjednom osvanuo kao SDA. Pupan je za dvije godine napravio Vilu, valjda svi znaju da je propao u svojim privatnim poduhvatima dok se nije uhljebio u veterinarskom zavodu ili kako se vec zvao. Sam se hvalio kako on i njegov valjda rodjak Strkljevic su nekad odradjivali izvoz za Istru. Rezultat toga je sto je Strkljevicu banka uzela kucu, a navodno ga Emdzi kostao 150 hiljada km. Nije mu ih Emdzo ukrao, vec je i taj novac gubitak. Ovo mi je pricao njegov Vakufcan, koji ga je upozorio da ce ici u zatvor ako nastavi, jos godinu dana prije nego sto je uhapsen. On kaze da ga je Emdzo ismijao, i jos tad mi rekao da zapisem da Emdzo ide u zatvor jer Pupan nije normalan.

Ja isto ne vidim bolje rjesenje od Suhreta. Odnosno, Suhret je najmanje zlo, ili najbolje od losih opcija. Nije Suhret toliko posten koliko se boji. Bolje bi bilo da je onaj njegov zamjenik izisao na listi, ali cini se da on nece, jer nije lud.

Habibija je braindead, ali bih i ja radije dao glas njemu i bilo kom milenijalcu, nego ovim debilnim boomerima

On mora da pije, da zaboravi..on ne sme trezan tu da boravi

Edited by Grunf
  • Haha 1

SDP je davno dotakao dno, a ovim se samo još više zakopao. 

Primili su u svoje redove do jučer babino lizogusca Sahinovic koji je prije par mjeseci postao poznat po govoru na opštinskom vijecu VK o tome kako voli veliku kancelariju. 

• Like 2

1 minute ago, 1260 said:

SDP je davno dotakao dno, a ovim se samo još više zakopao. 

Primili su u svoje redove do jučer babino lizogusca Sahinovic koji je prije par mjeseci postao poznat po govoru na opštinskom vijecu VK o tome kako voli veliku kancelariju. 

Ja im zamjerim i Mladena Lonića (gledajući kanton)

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...