Jump to content
FORUM
Vywegh

Gradonačelnik i gradsko vijeće

Recommended Posts

Ja mislim da bi Alen Zulic bio idealan. Školovan i iskusan. Samo treba vidjeti kakav je bio Kulturni centar prije i sad. Da Alen nije došao na mjesto direktora ono bi se urusilo. 

• Like 1
  • Dislike 1

9 minutes ago, samke43 said:

Ja mislim da bi Alen Zulic bio idealan. Školovan i iskusan. Samo treba vidjeti kakav je bio Kulturni centar prije i sad. Da Alen nije došao na mjesto direktora ono bi se urusilo. 

On je navodno otpao zbog onog "fizičkog obračuna"

Ma Emdzo je definitivno najbolja opcija ispred SDP 😆

samim tim nestaju sa tla Bihaca 🤣

Kako vjerovati da postoi neko ko bi takvom ludjaku, lopovu glas dao

Krajina se nudi na ovim izborima ko da barem lazno obecanje da ce rjesitit problem migrantima.

Sve same budzetske krtice, nekakvi kvazi liberali inshala merhametlije. Nidje cojka kod volke' Krajine. Kad vidim Suhreta u njegovim istupima, pomislim ovaj je jadniji od ovih migranata. A on je, tugo moja, eto nekakvo najmanje zlo. Toliko je strasljiv da se boji i ukrasti sta tako da mozda i ostane cist. Ali, osiljava se i on.

Bas je tuzno bilo gledati kad Hamdo, narodni heroj, teski kriminalac, siledzija onako ko pickica nastupa u parlamentu. Pa, eto molim vas ,.. eto imajte malo, obzira.. dok je ovdje bjesnila kriza.

Nama prije rjesavanja problema sa migosima treba kakva ulicna revolucija na sve ove uhljebe i silne kriminalce. Sad je neko vrjeme kad su nekadasnji mocnici uzeli lovu, obrnuli sto sta preko noci i sad samo nek se ne talasa. 'Eto dragi migosi, budte' fini, Alah vas nagradio, Bas je vako tesko u Bihacu. Nemojte vi u Sarajvu sta zamjeriti'

Bilo bi interesanto da su se migosi desili za vrjeme Emdze Velikog. Al, to sapda pod temu komedije. Ne zaboraviti da Emdzo ima i slusa prohtjevnu zenu. Nekad je tukao, pa se razvelo,se su se reintegrirali. ..poslije su 'lived happily ever after. Not!'.

Gledam nesto ovo po ovoj Meriki, .. kod nas bi mogla doci ova faza ko u Minnesoti ili Wahingtonu, kad divljaci uzmu dio grada i policija ne smije i ne moze doci u anarhisticke dzepove. Valjda migosi ne prate medije.

• Like 1

@hatinac| Šuki nije čist ! Samo mu nije dokazano ali to ne znači da nije omastio brkove u agenciji za privatizaciju. Zato je sad manji od makova zrna i olako na sve pristaje. Kad se sjetim njegovog javnog blagoslova za onu organizaciju koja je uzimala lične podatke i otisak prsta za uzvrat onog vaučera kojeg će navodno moći unovčiti. Mahom stariji ljudi davali svoje podatke. Fuj !

Zbilja zna li neko jesu li dobili se ti novci ili ne? :D

Edited by Grunf
  • Dislike 1

Vidim spominje se Adnan Alagic kao kandidat ASDA. Bio je najbolji načelnik do sada i mogao biti dobar izbor

• Like 1

5 hours ago, 1260 said:

Vidim spominje se Adnan Alagic kao kandidat ASDA. Bio je najbolji načelnik do sada i mogao biti dobar izbor

Je li neko stvarno misli da bilo koji čovjek sa liste ASDA može biti dobar izbor? Muhamed a.s. kad bi bio kandidat te stranke, djelovanje u korist partije je jedina moguća stvar.

• Dislike 1

2 minutes ago, Haldir said:

Je li neko stvarno misli da bilo koji čovjek sa liste ASDA može biti dobar izbor? Muhamed a.s. kad bi bio kandidat te stranke, djelovanje u korist partije je jedina moguća stvar.

Ja govorim o čovjeku. 

1 hour ago, 1260 said:

Ja govorim o čovjeku. 

Svejedno. Iza čovjeka stoji organizacija. Druga vrlo bitna stvar je da kandidat vrlo dobro zna koja ga je partija kandidovala i kakvi su ljudi u njoj. Ako prihvati tu kandidaturu to sve govori o njemu kao čovjeku. A-SDA je slika i prilika SDA, i jedina razlika između te dvije stranke je ta što ova prva koristi policiju za represiju nad građanima koji misle svojom glavom. 

15 hours ago, Hysteria said:

Adnan bi bio najbolji kandidat definitivno

Sad nisam siguran koji je Adnan u pitanju. Adnan Alagić sadašnji ministar ili onaj drugi?

Edited by Grunf

prije 8 sati, Grunf said:

Sad nisam siguran koji je Adnan u pitanju. Adnan Alagić sadašnji ministar ili onaj drugi?

Ma ministar naravno, bivši načelnik.

I mislim da bi Ilda mogla biti dobar kandidat nekad u budućnosti, ne vjerujem da vi sad išla protiv Šuhreta ali na narednim izborima ko zna

1 hour ago, Hysteria said:

I mislim da bi Ilda mogla biti dobar kandidat nekad u budućnosti, ne vjerujem da vi sad išla protiv Šuhreta ali na narednim izborima ko zna

Hvala za info. Znam za jos jednog Adnana Alagica koji nije bivsi nacelnik ali i jos jednog Adnana koji je isto bivsi nacelnik opstine samo je ovaj Alijagic

Ako Adnan bude kandidat, moj glas ide njemu. 

• Like 1

Sto bi rekao Emdzo dan tmuran ja mahmuran .

Nije Emdzo kriv sto ga alkohol brzo hvaca covjek je nakok 40 gemista doslovno ubijen valjda ima neku alergiju  i ne govore dzaba ako imas tri dinara u dzepu daj dva na mezu a jedan na pice. 

A sad ozbiljno kod nas se ljudi doslovno ubijaju od alkohola i stari i mladi to je tako . Meni samo nije jasno kako ljudi mogu da piju preko radne sedmice ne kazem ono popiti vikendom petkom ili subotom ali radnim danima piti to je alkoholizam cisti ali to sebi ljudi nece da priznaju . Ja imam par drugova znaci svi oni rade od opcine, suda ,poste ,skole znaci pauza se koristi iskljucivo da se popije . Ja volim isto popiti dobru kapljicu ne kazem ali kad vidim da covjek sabahile tuce gemist ili konjak ili drugu zescu meni se od toga povraca ja u svom zivotu nisam popijo alkohol prije poslijepodne . 

prije 3 minuta, Barba said:

Sto bi rekao Emdzo dan tmuran ja mahmuran .

Nije Emdzo kriv sto ga alkohol brzo hvaca covjek je nakok 40 gemista doslovno ubijen valjda ima neku alergiju  i ne govore dzaba ako imas tri dinara u dzepu daj dva na mezu a jedan na pice. 

A sad ozbiljno kod nas se ljudi doslovno ubijaju od alkohola i stari i mladi to je tako . Meni samo nije jasno kako ljudi mogu da piju preko radne sedmice ne kazem ono popiti vikendom petkom ili subotom ali radnim danima piti to je alkoholizam cisti ali to sebi ljudi nece da priznaju . Ja imam par drugova znaci svi oni rade od opcine, suda ,poste ,skole znaci pauza se koristi iskljucivo da se popije . Ja volim isto popiti dobru kapljicu ne kazem ali kad vidim da covjek sabahile tuce gemist ili konjak ili drugu zescu meni se od toga povraca ja u svom zivotu nisam popijo alkohol prije poslijepodne . 

Ovdje se drže maksime: kein Bier vor vier 😃😃 

Ma ok je i pivcek dva navečer na terasi malo ili uz večeru  ili ako gosti navrate. Ali vikend je za ekspedicije. To prvo, a drugo,  nosati mahmurnu glavu i raditi a-a. Ja sam se jednom zeznuo i nikada više. Radiš, a znoj cijedi, psujes sve redom 😂😂😂

26 minutes ago, PhooBoo said:

Ovdje se drže maksime: kein Bier vor vier 😃😃 

Ma ok je i pivcek dva navečer na terasi malo ili uz večeru  ili ako gosti navrate. Ali vikend je za ekspedicije. To prvo, a drugo,  nosati mahmurnu glavu i raditi a-a. Ja sam se jednom zeznuo i nikada više. Radiš, a znoj cijedi, psujes sve redom 😂😂😂

Ma ljudi se ubijaju u alkoholu do 50 godine nemaju jetru nikako vise . Ali to je bilo i u bivsem sistemu tako zesca se redovno sluzila po kantinama a mnogi su imali i u kancelarijama flasu .

Znaci da se poprave malo i tako se popravljaju cijeli dan a izmedju se nesto malo i odradi. 

On 29. 06. 2020. at 7:16, Hysteria said:

Naučila plivati u mutnim vodama. Samo da promijeni još jedine dvije preostale stranke u kojima nije bila i eto je za premijerku zrela

Edited by Haldir

Evo Emdzo je prvi predao u CIK svoj prijavu. Sej hoda po korzu moli da mu daju potpiše podrške. 

Znači imamo dva sigurna kandidata. 

Za koga planirate glasati? Jbg, ionako ne znamo ko je ko... a baš me zanima kome bi forumaši dali podršku

2 hours ago, Haldir said:

Za koga planirate glasati? Jbg, ionako ne znamo ko je ko... a baš me zanima kome bi forumaši dali podršku

Pa znamo samo dva kandidata zvanično (ukoliko je Sej uspio nafatati dovoljno potpisa). 

Od njih dva ni za jednog. 

• Haha 1

Ja sam vec rekao da cu za Emdzu dan tmuran ja mahmuran. 

• Haha 1

2 hours ago, Haldir said:

Od trenutno aktualnih nikom. Rađe ću poništiti svoj glasački listić. Ali ako bih baš bio prinuđen da biram to bi bio A. Alagić

• Like 1

1 hour ago, 1260 said:

Pa znamo samo dva kandidata zvanično (ukoliko je Sej uspio nafatati dovoljno potpisa). 

Od njih dva ni za jednog. 

Pa otprilike sam mislio i na stranačke kandidate. Postoje ljudi koji glasaju isključivo za SDP, ili SDA itd. nebitno ko je kandidat.

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...