Jump to content
FORUM

Gradonačelnik i gradsko vijeće

Vywegh

Recommended Posts

Ja bih volio da Suhret ostane gradonacelnik i slijedeći mandat ali da se GV malo izmjeni. Ne znam sada ni u kojim kombinacijama i djavoljim igrama bi se iz svih stranaka mogli izvući najbolji i oni najiskrenijeg nijjeta, pa da se onda odgovori ovoj situaciji najbolje što se može i umije. 

• Like 1

3 hours ago, Vywegh said:

Ja bih volio da Suhret ostane gradonacelnik i slijedeći mandat ali da se GV malo izmjeni. Ne znam sada ni u kojim kombinacijama i djavoljim igrama bi se iz svih stranaka mogli izvući najbolji i oni najiskrenijeg nijjeta, pa da se onda odgovori ovoj situaciji najbolje što se može i umije. 

Šuki može samo za predsjednika MZ Sokolac al i to je pod ako

Malo izmješati,valjalo bi da ženska bude gradonačelnica..ženske su zaje*ane na tim pozicijama...Ako ima kakva oštokondža za kandidaturu,odmah za nju glasam..samo da nije u nacionalnim strankama..ima li kakva?Nijedan od ovih kandidata moj glas neće dobiti,radije poništavam listić..

Osoba protiv koje je podignuta optužnica za korupciju i zloupotrebu službenog položaja ima pravo da se kandidira za gradonačelnika grada,pa ovo je sve dovedeno do apsurda i zato opet kazem DA JE OVA DRZAVA,KANTON I GRAD OBICNA SPRDAČINA

• Like 3
  • Aferim! 1

prije 6 minuta, Barba said:

Vi mozete pricati sta hocete ali Emdzo ce pobjediti kao sto sam vec rekao dan tmuran ja mahmuran . Idemo Emdzo do pobjede Bihac te treba .

Citajuci tvoje komentare covjek bi pomislio da imas 4 noge...ti i tvoje rezonovanje stvari ste toliko ruglo da ja nikad vise na ovaj forum uci necu od gadjenja prema tebi i slicnima...fuj 

• Haha 1

1 minute ago, KlarA said:

Citajuci tvoje komentare covjek bi pomislio da imas 4 noge...ti i tvoje rezonovanje stvari ste toliko ruglo da ja nikad vise na ovaj forum uci necu od gadjenja prema tebi i slicnima...fuj 

Kara dovidjenja imas mahanje .

• Haha 2

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...