Jump to content
FORUM

Gradonačelnik i gradsko vijeće

Recommended Posts

@Grunf pa nijeli bivsi gradonacelnik A.Alagic ukrao tri miliona, pa se vratio na poziciju direktora Komrada. Maznuo je, namjestio sebi ne stan, vec stancinu. Uz to je znao prozivati i udarati ljude u vrijeme svoje valadavine. Tako da ima i gore od Emdze.  Emdzo je mila majka, barem je samarao Hamdiju i imao neke 'reztate'

Edited by hatinac|
  • Replies 409
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Em-džo Em-džo

Morao bih mentalno oboljeti da Emdzi dam glas. Ruka se osusila svakom ko tog idiota zaokruzi. 

Dr. Samir Muminovic, kandidat SDA stranke za gradonacelnika Bihaca  

Posted Images

1 minute ago, Haldir said:

Pa otprilike sam mislio i na stranačke kandidate. Postoje ljudi koji glasaju isključivo za SDP, ili SDA itd. nebitno ko je kandidat.

Pa recimo da nisam simpatizer ni jedne stranke.  Rado bih dao glas Adnanu Alagic, ne zbog stranke nego zbog osobe

• Like 1
22 minutes ago, hatinac| said:

@Grunf pa nijeli bivsi gradonacelnik A.Alagic ukrao tri miliona, pa se vratio na poziciju direktora Komrada. Maznuo je, namjestio sebi ne stan, vec stancinu. Uz to je znao prozivati i udarati ljude u vrijeme svoje valadavine. Tako da ima i gore od Emdze.  Emdzo je mila majka, barem je samarao Hamdiju i imao neke 'reztate'

Procitaj dobro sto sam napisao: "ako bih bio prinudjen birati" a to je od trenutno navedenih na forumu ali vjerovatno cu izici i ponistiti svoj glasacki listic ukoliko se neko (za moj pojam ispravan) u medjuvremenu ne pojavi

28 minutes ago, Haldir said:

Pa otprilike sam mislio i na stranačke kandidate. Postoje ljudi koji glasaju isključivo za SDP, ili SDA itd. nebitno ko je kandidat.

Ja iskreno ne gledam na stranke vec na pojedince.

• Like 1
On 30. 06. 2020. at 22:57, hatinac| said:

@saco kao da on to radi radi sebe, on to radi naroda ... :)

Jadan je u tom slucaju i On i taj narod ko njemu glas da😃

Ja bih volio da Suhret ostane gradonacelnik i slijedeći mandat ali da se GV malo izmjeni. Ne znam sada ni u kojim kombinacijama i djavoljim igrama bi se iz svih stranaka mogli izvući najbolji i oni najiskrenijeg nijjeta, pa da se onda odgovori ovoj situaciji najbolje što se može i umije. 

• Like 1
3 hours ago, Vywegh said:

Ja bih volio da Suhret ostane gradonacelnik i slijedeći mandat ali da se GV malo izmjeni. Ne znam sada ni u kojim kombinacijama i djavoljim igrama bi se iz svih stranaka mogli izvući najbolji i oni najiskrenijeg nijjeta, pa da se onda odgovori ovoj situaciji najbolje što se može i umije. 

Šuki može samo za predsjednika MZ Sokolac al i to je pod ako

Malo izmješati,valjalo bi da ženska bude gradonačelnica..ženske su zaje*ane na tim pozicijama...Ako ima kakva oštokondža za kandidaturu,odmah za nju glasam..samo da nije u nacionalnim strankama..ima li kakva?Nijedan od ovih kandidata moj glas neće dobiti,radije poništavam listić..

1 hour ago, Grunf said:

Znaci nema nista ni od njega vise, a imali smo nekad temu na kojoj je bio najjaci

Sam si napisao, kad je zadnji put ubacio nesto na temu Milf,🙂

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...