Jump to content
FORUM

Gradonačelnik i gradsko vijeće

Recommended Posts

• Replies 412
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Em-džo Em-džo

Dr. Samir Muminovic, kandidat SDA stranke za gradonacelnika Bihaca  

Morao bih mentalno oboljeti da Emdzi dam glas. Ruka se osusila svakom ko tog idiota zaokruzi. 

Posted Images

20 hours ago, saco said:

@Barba budi se, tema MILF se polako ali sigurno gasi 😃

A sta da radim kad vise niko ne gleda tu temu .

Ali imam par dobrih od ovih slobodnih mama sto me maltretiraju . 

Osoba protiv koje je podignuta optužnica za korupciju i zloupotrebu službenog položaja ima pravo da se kandidira za gradonačelnika grada,pa ovo je sve dovedeno do apsurda i zato opet kazem DA JE OVA DRZAVA,KANTON I GRAD OBICNA SPRDAČINA

• Like 3
  • Aferim! 1

Ovo sa Emdžom pokazuje da nalazimo novo dno dna. Ne vidim nikakav izlaz. Mislim da smo svukupno prdačina od naroda koji provodi 30 godina u isćekivsnju da mu Evropa ili Amerika uredi državu. Nije ni čudo što prvi put od Republike BiH srbi drźe čak četiri ključne funkcije. Niko to nikad nije imao. Čestitam Bošnje sad smo manjina u sopstvenoj državi. 

prije 6 minuta, Barba said:

Vi mozete pricati sta hocete ali Emdzo ce pobjediti kao sto sam vec rekao dan tmuran ja mahmuran . Idemo Emdzo do pobjede Bihac te treba .

Citajuci tvoje komentare covjek bi pomislio da imas 4 noge...ti i tvoje rezonovanje stvari ste toliko ruglo da ja nikad vise na ovaj forum uci necu od gadjenja prema tebi i slicnima...fuj 

• Haha 1
1 minute ago, KlarA said:

Citajuci tvoje komentare covjek bi pomislio da imas 4 noge...ti i tvoje rezonovanje stvari ste toliko ruglo da ja nikad vise na ovaj forum uci necu od gadjenja prema tebi i slicnima...fuj 

Kara dovidjenja imas mahanje .

• Haha 2

Pa moram priznati da Emdžo ima najveće šanse. Zaključio sam to ovih dana razgovarajući sa ljudima. Velik broj kaže da će glasati za njega, jedino ako uspiju nabasati na njegovo ime na listi da ga zaokruže budući da je veći broj tih ljudi jedva pismen. A takvih nam na žalost ne fali.

• Like 1

Grumfe u tome se ogleda sva jad i bjeda ovoga grada kad takvi likovi dovijaju povjerenje. Al ne kaže se džaba da narod ima vlast i ljude na vlasti upravo onakve kakve i zaslužuje, ili što bi rekli "tražili ste,gledajte" ili po bosanski "iskali ste navam ga"

• Like 2
On 17. 07. 2020. at 3:55, hatinac| said:

Ovo sa Emdžom pokazuje da nalazimo novo dno dna. Ne vidim nikakav izlaz. Mislim da smo svukupno prdačina od naroda koji provodi 30 godina u isćekivsnju da mu Evropa ili Amerika uredi državu. Nije ni čudo što prvi put od Republike BiH srbi drźe čak četiri ključne funkcije. Niko to nikad nije imao. Čestitam Bošnje sad smo manjina u sopstvenoj državi. 

Nije to samo u Bosni, npr. u Austriji svi ste culi za aferu Ibiza sa Strahe. Svaki dan ispliva u javnost takodje nesto o istoj ali On je osnovao novu stranku i ide dalje necete vjerovati koliko budala i dalje stoi iza njega,

Vezano za istu Predsjednik drzave se obratio i izvinuo naciji, najveca sramota - blamaza od postojanja Republike,

Masa je najvece stado ovaca i treba da nas muzu

10 hours ago, sk64 said:

Grumfe u tome se ogleda sva jad i bjeda ovoga grada kad takvi likovi dovijaju povjerenje. Al ne kaže se džaba da narod ima vlast i ljude na vlasti upravo onakve kakve i zaslužuje, ili što bi rekli "tražili ste,gledajte" ili po bosanski "iskali ste navam ga"

Znas sta je meni zalosno. To sinoc cujem i od osobe koja konkurise u jednoj javnoj ustanovi za mjesto cistacice i koja mi je rekla kako je morala za konkurs predati uvjerenje o nekaznjavanju i nevodjenju krivicnog postupka. A onda brani istog ovog Emdzu koji konkurise kao kriminalac (iskreno zaboravio sam njegov pravni status u ovom momentu da li je oslobodjen optuzbi, osudjen ili se vodi postupak protiv njega) za mjesto gradonacelnika bez potrebe da dostavi ista uvjerenja pod izgovorom da mu je "namjesteno".  Navodno CIK provjerava te podatke ali ako ih provjerava onda je on oslobodjen optuzbi za korupciju? Ovo je sad ziva istina sto sam napisao. To mi se sinoc dogodilo

• Like 1
  • Aferim! 1

Ma nema CIK sta provjeravati kad to nevodjenje krivicnog postupka po izbornom zakonu nije uvjet za kandidovanje.
Za drzavnu sluzbu jeste. Nek se protiv nekog nebitnog referenta za unos podataka ne vodi postupak, predsjednik drzave moze proci i pod optuzbom za silovanje.

Mislim da je njemu ostala jos presuda posto na stranici suda odavno ne vidim da se odrzavaju njegova rocista. A presuda nije bila sigurno, bilo bi to po medijima ili ovim pravosudnim stranicama.  

Edited by Pavarotti
  • Like 2
14 hours ago, Grunf said:

Navodno se i profesor Sej kandidirao za gradonacelnika. Tako cujem

Nije ni On taj koi nesto uciniti moze,

Njegove karekteristike je i Suki imao na zadnjim izborima, sad imamo to sto imamo

5 minutes ago, saco said:

Nije ni On taj koi nesto uciniti moze,

Njegove karekteristike je i Suki imao na zadnjim izborima, sad imamo to sto imamo

Od svih do sad, profa je zapravo najgora opcija. Ne ulazim samo u problematiku migrantske krize nego gledajuci uopsteno, Sej je najgori moguci izbor koji ce srecom dobiti samo jedan dio glasova okupljenih unutar fb grupe. 

• Like 2

Citava poenta njegovog kandidovanja je migrantska kriza. Recimo da bude izabran, sta ce on uraditi? Poslat ce opcinske sluzbenike i salteruse sa A4 papirom gore na ripacki da brane ulazak migranata? 
Zauzet ce nesto cvrsci stav, kako prema migrantima tako i prema IOM- u i imat cemo gradonacelnika iz naroda koji ce sa nama izaci na proteste bla bla. Nista konkretno sto ce napraviti razliku. Vidim ga nakon tri mjeseca,  kad skonta da ne moze uraditi nista, da ko Radoncic podnosi ostavku sa izvlakusom “ja bih allahami rijesio al mi ne daju”. 

Dakle on s kandiduje zbog jedne stvari na koju moze minimalno ili nikako utjecati, a gradjani Bihaca ce na celu imati covjeka koji je politicka ameba i koji oko stvari koje su zapravo opis poslova gradonacelnika nema pojma. 

Edited by Pavarotti
  • Like 4

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...