Jump to content
FORUM

Gradonačelnik i gradsko vijeće

Recommended Posts

Apsolutno mislim da profesor ima najbolje namjere, ali gledajući šire nije osoba za gradonačelnika jer jednostavno nije kompetentan kao političar niti je elokventna osoba što mi je najviše zasmetalo i bode me u oči tj. uši. Onda brate,  usr*o je sve sa teorijama zavjera

• Like 4
  • Replies 409
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Em-džo Em-džo

Morao bih mentalno oboljeti da Emdzi dam glas. Ruka se osusila svakom ko tog idiota zaokruzi. 

Dr. Samir Muminovic, kandidat SDA stranke za gradonacelnika Bihaca  

Posted Images

On 18. 07. 2020. at 20:42, Fap mašina said:

Meni nekako ovom poharanom bihaću pristaje onaj lopov iz dinama mamić.ako vi bišćani imate nekog svog kabadahiju sličnog profila predložite ga.da se malo nasmijemo.

E ta ti je dobra..baš takav rauber bi trebao da svima bez pardona *ebe mamu,pa mi ne bi bilo ni žao da i on malo lapi sa strane

Što se tiče prof.Ramića,on mi je nekako mekan za poziciju gradonačelnika..on je idealista i neiskusan u politici,on će nagrabusiti gore nego Fazlić..Nije on u tom rangu da se bori sa ovim našim mafijašima na pozicijama,plus nema on neku ovlast da riješi ni migrantsku invaziju,a ni ostale gradske probleme

• Like 1

Najgore je što  Amerika ima onakvu sirovinu za predajednika pa je to spustili standardecsvugdje po svijetu...

Inače sve je zrelo za jedan veliki reset i rat. Rusi i Kinezi kontra Zapada pa gdje se završi.

Što se Emdže tiče, dno dna, a i da nije počinio krivična djela on nastupa solo bez ikakve pozadine. Njemu treba kakva takva plata i to je to. To je njegov program. Ne znam šta očekuju ove karikature koji ga podržavaju.

• Like 2

Emdzo je najgora opcija po meni. Covjek koji je krao i sta se tu ima vise diskutovati. Mislim, uhvate te u kradji i ti imas obraza se ponovo kandidirati pa to je dno dna. Nema od ovog grada nista, kako god da je bilo do sad sad ce biti sto puta gore. Najbolje da se svi kolektivno kupimo gdje god. Pokrali su nas kao gradjane, omalovazili, unistili sigurnost u gradu, ekonomija je odavno unistena, pa sta je ostalo. Ostalo je da se oni koji nisu obogatili iz drzavne kase obogate. Kad nasi gradjani svi odu negdje ovi migranti nece htjeti raditi ni da ima posla, i nece ko imati puniti drzavnu kasu. Politicari kad ne bude bilo naroda i para ce sami otici trbuhom za kruhom.

• Like 3
  • Thanks 1

Ja osobno smatram da je zalosno da grad kao Bihac nema kvalitetnog politicara ni za jednu funkciju i u drzavnoj vlasti a jos manje u federalnoj ili na celu grada . Sta je kvalitetan politicar to samo moze biti osoba koja je prethodno izgradila karijeru van politike . Ovakvih je malo ne samo kod nas u Bihacu vec opcenito u cijeloj drzavi . A ima ljudi koji ne zele da gube obraz i reputaciju. Ja osobno smatram da treba proci jos najmanje 20 godina da bi stvari krenule na bolje jer puno se prica o ratu i proslosti a to nije dobar recept za buducnost ,ja ne kazem da se treba zaboraviti sta se desavalo i da smo mi Bosnjaci najvece zrtve rata i agresije mi nasu proslost i zrve agresije te obrabeno oslobodilacki rat treba da folmulisemo na drukciji nacin a ne da se Srebrenice ,Prijedora,Ljutocke Doline i mnogih drugih mjesta stradanja sjetimo samo jedan dan u godini i to je to . Ja sam osobno isao i u Srebrenicu 11 jula prije nekoliko godina pa ono je za mene sramota kad su mi drugi ljudi o tome pricali ja nisam vjerovao  znaci samo je falio jos vasar. Znaci likovi otisli u Srebrenicu klanjali dzenaze i na 30 km. od Srebrenice kad se ulazi u Federaciju ljudi zasjeli po svim restoranima kaficima i fatili se alkohola sve veliki Bosnjaci. 

• Dislike 1
  • Aferim! 2
8 hours ago, robespier said:

E ta ti je dobra..baš takav rauber bi trebao da svima bez pardona *ebe mamu,pa mi ne bi bilo ni žao da i on malo lapi sa strane

Što se tiče prof.Ramića,on mi je nekako mekan za poziciju gradonačelnika..on je idealista i neiskusan u politici,on će nagrabusiti gore nego Fazlić..Nije on u tom rangu da se bori sa ovim našim mafijašima na pozicijama,plus nema on neku ovlast da riješi ni migrantsku invaziju,a ni ostale gradske probleme

Profesor Ramic (moje licno misljenje) je postao opasna osoba za okolinu u bilo kom pogledu. Dati mu ovlasti kakve ima jedan gradonacelnik je ravno samoubistvu. Njemu je vaznije misljenje jedne kafanske konobarice nego misljenje neke strucne osobe ne bitno o kojoj temi je rijec. Opet kazem na stranu njegovi pokusaji da rijesi pitanje izbacivanje ovih isilovaca i talibana iz naseg grada, ali sve ostalo je jedan veliki mucak i mislim da je on najgora opcija za ovaj grad

• Like 1
  • Aferim! 1
1 hour ago, Grunf said:

Profesor Ramic (moje licno misljenje) je postao opasna osoba za okolinu u bilo kom pogledu. Dati mu ovlasti kakve ima jedan gradonacelnik je ravno samoubistvu. Njemu je vaznije misljenje jedne kafanske konobarice nego misljenje neke strucne osobe ne bitno o kojoj temi je rijec. Opet kazem na stranu njegovi pokusaji da rijesi pitanje izbacivanje ovih isilovaca i talibana iz naseg grada, ali sve ostalo je jedan veliki mucak i mislim da je on najgora opcija za ovaj grad

Sej je puko totalno ono znaci nema dalje. Mislim on je meni drag covjek znam ga godinama postujem ga stariji je covjek to nije upitno ali jednostavno je pukao prolupao covjek. Uhvatio se neceg za sta nije sposoban a niti je autoritet . Cak me nekad dovodi u situaciju da se dvoumim da on isto nije neki instalirani faktor da neozbiljnoscu i ostalim glupostima destabilizuje namjerno kriticnu masu nezadovoljnih gradjana . Kad covjek vidi sve gluposti sta on i pojedinci iz one grupe glupana i lezihljebovica dnevno napisu . Znaci  za dvije godine lik nije uspio organizirati niti jedne kvalitetne proteste uvijek nesto iskrsne uvijek se odvuce paznja na nesto drugo . 

• Like 2

Ne volim SDA nikako, ali najbolje bi bilo da imaju nekog koliko toliko prihvatljivog u USKu. 

Meni su svi ovi nezavisni kandidati izisli na usi. Samo placu kako nista ne mogu, sto je razumljivo, ali ne vidim zasto gurati tu pricu.

Ovaj pickousti danas u seher Banja Luci, cc kopija price iz 90-tih. Ovi nasi ucmali kazu ma sta nas briga drzava su i onako, al moras biti zesci idot da vjerujes da bi srbi stali na onom sto imaju. Ikad.

Edited by hatinac|
On 02. 08. 2020. at 20:47, Hysteria said:

Ramić, Galijašević, Havić i Muminović?

Kakva ekipica!

Jad  i čemer. Gori od goreg.

Što Grunf kaže  kad bi ih sve spoji nebi mogli voditi prosječnu mjesnu zajednicu

Nije direktno vezano za ovu temu ili migrantsku krizu, ali indirektno svakako, a politicki smisljeno, jer nekima odgovara da Migranti okupiraju urbani Bihac, obale Une itd.., kako bi pak neko profitirao na različite načine, kao u ovom slučaju. Pored besplatnog uživanja na obalama Une, zbog koncentracije migranata, obični građani su uvjetovani platiti uzivanje izvan centra Bihaca kod podobnih privatnika, kao u ovom slucaju izmedju ostalog. Nema sukoba interesa u TZ Bihac?, isti kolektiv podobnih se zalaze za migrante na svakom koraku, sve smisljeno, odigrano takticki, kao svracanje regate prosle godine na lokaciju Japodskih, marketinski trik, regata izmedju ostalog kasnila sa dolaskom i zbog toga.

https://www.klix.ba/biznis/ekupon-u-saradnji-sa-turistickom-zajednicom-grada-bihaca-obara-rekorde-u-prodaji-vaucera/200805064

Na linku mozete pogledati ponudu, a prioritetna je :

https://www.ekupon.ba/ekupon/ponuda/odmori-u-bihacu-uzivajte-u-trodnevnom-odmoru-na-japodskim-otocima-za-dvije-osobe-uz-vonju-na-unskoj-ladji

prije 2 sati, 1260 said:

Doktorima je mjesto u bolnici a ne u politici

Losim doktorima i političkim potrčcima, te marioneti iz Sarajeva (po faci mu se vidi da nema karaktera), siguran je u krimi-organizaciji SDA i takvoj politici. Allah ga ne dao

• Like 1
prije 6 sati, 1260 said:

SDA:

Samir Muminović

Nezavisni:

Emdžad Galijašević

SDP:

Havić

Nezavisni:

Sej Ramić

Demokratska fronta:

Zekerijah Karabegović

Narod i pravda:

Ilda Alibegović

SBB:

Adnan Vuković

Tu su još  PZP-ov Mirsad Kečanović, te kandidat ispred POMAK-a možda Šuhret Fazlić ili neko drugi...

Evo moja prognoza čisto da imam razloga ispratiti reziltate...

22 156 važećih glasova

4900 Muminović

2450 Galijašević

3900 Havić

1456 Ramić

550 Karabegović

2400 Alibegović

500 Vuković

500 Kečanović

5500 A-SDA/Pomak

• Dislike 1

Ja bih prije ovih gore poredatih, opet Sukija predlozila.Sa sranjem kojim se 3 godine bori, iskusio je sve politicare i njihove lazi tako da sad s tim bogatim iskstvom moze bolje na ovom problemu raditi. Sve sto je svojom naivnoscu napravio neka ispravlja.  

Edited by rucica1
  • Like 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...