Jump to content
FORUM

Gradonačelnik i gradsko vijeće

Vywegh

Recommended Posts

4 hours ago, L19.S61. said:

? ? ?

Koliko kandidata za gradonačelnika u stvari ima ?

CIK piše 2 + 9 (2 nezavisna) / SDP,SDA,A-SDA,SBB,NB,NiP, PzP,POMAK i DF

PORTAL  piše 2 + 6  / bez A-SDA,SBB i NB /

..i koji su ? Nigdje ne vidjeh ni Hamdu ni Alu 😞

Šuhret Fazlić - Pomak

Kemal Hrnjić Narod i prada

Samir Muminović SDA

Zekerijah Alagić Demokratska frondta

Hajrudin Havić SDP

Emdžžad Galijašević  Nezavisni Kandidat

Sej Ramić Nezavisni kandidat

Kečalović - Platforma za progres

Mislim da nisam nikoga preskočio

• Like 1

19 minutes ago, rucica1 said:

Vidim objavljuje se kako su se ovi kandidati razletali - slike pa i pored epidemioloske opasnosti skupovi, a posto nigdje nista o Sukiju, pa radi korektnosti ovaj link.

https://www.oslobodjenje.ba/dosjei/intervjui/suhret-fazlic-vratio-sam-29-miliona-km-ili-skoro-60-ukupnog-duga-prethodna-vlast-ostavila-je-dugove-i-probleme-601941

Grad bez gradonačelnika ..!! 

Mandat istekao 01.11. ..!!

Ko vodi Grad ..??

• Like 1

Komedija od suceljavanja. Seju i ovom Kecalovicu bi bilo bolje da im iduci put kao Havicu neko iole strucan pripremi neke teze, pa da barem dadnu privid da imaju pojma o cemu pricaju. Realno, da uhvatis dva random lika sa ulice mogu ih isamarati argumentima obojicu. Hrpetina floskula. 

Edited by Pavarotti
  • Like 1

On 24. 10. 2020. at 12:22, jokesOnYou said:

Nek je najveca "steta" u ta dva bespravno izgradjena objekta, ali onu stetu koju je ucinila SDA tokom 25 godina vladavine (ne u Bihacu, nego u cijeloj BiH), pa Shuki je mala maca za njih. Da su svi takvi "zli" kao Shuki, realno BiH bi bila puno bolja nego sto sada imamo talibanske, ustaske i cetnicke klanove koji kradu "u ime Boga i naroda i rata" vec duze od cetvrt decenije. 

Ne slazem se sa Shukijem 100% u svemu, mozda cak i pola, ali s obzirom sto se bori sa sarajevskom-balinskom ozbiljnom mafijom (El Bake - SDA), dobro se on sa njima i lakta i dobro je ista uspio ostvariti. Sam je u drzavi i vrlo je tesko kada se boris protiv takve ratnoprofiterske organizacije SDA koja rasporedjuje budzet i sve, ali on i treba da bude pocetak u cijeloj BiH pa da se krene ta SDA-hobotnica lomiti, a ne da porazeno i pasivno glasamo stalno iste SDA parazite kao "manje zlo"! SDA nema nista za ponuditi osim "nada da ce biti bolje u Bihacu, jer ipak su oni vecinski pobjednici u BiH". Pa imamo svake 4 godine reprizu sa njima! Bili su na vlasti i kurac su ista uradili, samo duga nabili koji ovaj Shuki sada realno i logicno vraca koliko je u njegovoj mogucnosti!

Mora doci SDA-mafiji kraj, unistili su drzavu, unistili su Bihac! SDA je gora od arkanovih cetnika, pa cak ti isti SDA-ovci i njihovi klinci drze u centru folkoteke u kojima se pusta i breci arkanova Ceca. Jebem ti obraz i karakter!

Probudite se! SDA je najgora opcija! Skup kriminalnih i strucno neuspjesnih ljudi koji idu u politiku radi licne koristi i samo gledaju kako da budu i dalje poslusne sarajevske marionete. Bakira boli njegova osunecena cuna za Krajinom i Bihacem, a i za Bosnom! A nazalost nam je narod toliko primitivan da mu i dalje puse kajlu sa ratnim pricama, da ga jebo Alija u pm vise! Umiremo zbog historije i tih prica, a narod, omladina, ekonomija, drzava i psihicko stanje odose u 3pm zbog Izetbegovic klana i njegovih sadanjih mafijaskih klanova (bivsih lokalnih propalica i potrcka)! Gori je od Dodika i Covica zajedno! Fuj!

Niko nije veće zlo Bihaću nanio , što Šuki, svojim odlukama, samovoljom i smještanjem ilegalnih migranata u sred grada. Njegovi turisti sa kruzera su uništili sve što se godinama radilo u razvoju turizma na ovom području, a njegovi turisti su zagadili sav grad i sve oko grada, sve šume, livade, kriminal , droga, paljenje i dvastiranje kuća, hala, smrad po cijelom gradu i parku, na otokama. Baš je dobar migrantonačelnik ! Birajte ga da do kraja uništi Bihać ! 

• Like 4
  • Dislike 3

prije sat vremena, Sadik said:

Niko nije veće zlo Bihaću nanio , što Šuki, svojim odlukama, samovoljom i smještanjem ilegalnih migranata u sred grada. Njegovi turisti sa kruzera su uništili sve što se godinama radilo u razvoju turizma na ovom području, a njegovi turisti su zagadili sav grad i sve oko grada, sve šume, livade, kriminal , droga, paljenje i dvastiranje kuća, hala, smrad po cijelom gradu i parku, na otokama. Baš je dobar migrantonačelnik ! Birajte ga da do kraja uništi Bihać ! 

SDA / SDP sto bi mater prodali i sto jos uvijek zive u 95-oj jer prodaju tu pricu nanama i didovima ili Pupan-Emdzo koji se dokazao isto kao kradljivac bi bolje napravili sa migrantima? Ma daj, ne seri.

Ovo je globalna kriza i sviju je uhvatila. Nije Shuki pozvao Migrante. Nije Grcka pozvala Migrante. Nije Njemacka ili Turska pozvala migrante, pa su opet u milionima tu. Jednu Srbiju, Bosnu ili selo Bihac od 30k stanovnika da ova globalna kriza zaobidje, ama NIKO se ne bi ovdje dobro snasao! Bosna koja je odvojena od svega i koja zivi u svom staticnom svemiru, naravno da je ovo shok za nas!

Ali na kraju, svako ima svoje,  ja i moj "klan" cemo Shukija birati, jer trenutno je na listi najbolji. Ti biraj ko tebi pase, demokratija, svako neka bira onoga za koga misli da je najbolji trenutno. "Bolji" neka pobjedi. Kraj price. 

• Like 1
  • Aferim! 1

10 hours ago, Sadik said:

Tacno tako najvise zla gradu Bihacu je nanio Suhret Fazlic i njegovi POMAKOVICI grad su pretvorili u leglo islamskih terorista i bjelosvjetskih olosa . Suhret Fazlic je obicni letargicni nespsobnjakovic koji nema empatije ni za koga za njegovog mandata u gradu nije ostvario niti jedan projekat grad nikad nije izgledao prljavije i zapustanije centar grada pun lokava blata . Suhret nije obisao niti jedno selo oko Bihaca i pitao ljude sta im treba i kako da im se olaksa zivot?

Ovamo glume neke postenjacine kao oni vratili neki dug pa vratili ste iz nasih novaca novaca gradjana a ne iz svog dzepa vazno je da su svi POMAK-ovce zaposlile mimo konkursa njihove kurave ljubavnice sinovi braca. Suhretov sin je na platnoj listi IOM-a a svi znamo sta to znaci i koliko je IOM nanio stete u suradnji sa Suhretom. 

Ko glasa za Suhreta taj ne voli svoj grad .

Suhret da je imao morala davno bi dao ostavku ali on nema niti morala niti obraza davno su rekli ko o cemu kurva o postenju a Suhret je najveca kurava i letargicni nesposobnjakovic. 

• Like 1
  • Dislike 1

2 hours ago, Grunf said:

Pos'o je dobar a para laka... Ima li neko u ovom našem gradu a da nije na izbornoj listi ???

Ne znam šta su ljudi sebi umislili. Nema dana radnog iskustva i oni bi vodili grad. Sad što je neko završio fakultet, to bi mu trebala biti referenca.  Svaka čast pojedincima koji su mnogo uradili za lokalnu zajednicu i zaslužili bi da budu u novom sazivu gradskog vijeća i takve ljude treba birati. Kamo sreće da imamo sistem otvorenih lista da možemo glasati za ljude iz različitih stranaka i da takvi budu izabrani. 

A ne da stranke forsiraju određene ljude koji skupljaju paučine 25 godina po raznim parlamentima. 

• Like 2

prije 51 minuta, Barba said:

Tacno tako najvise zla gradu Bihacu je nanio Suhret Fazlic i njegovi POMAKOVICI grad su pretvorili u leglo islamskih terorista i bjelosvjetskih olosa . Suhret Fazlic je obicni letargicni nespsobnjakovic koji nema empatije ni za koga za njegovog mandata u gradu nije ostvario niti jedan projekat grad nikad nije izgledao prljavije i zapustanije centar grada pun lokava blata . Suhret nije obisao niti jedno selo oko Bihaca i pitao ljude sta im treba i kako da im se olaksa zivot?

Ovamo glume neke postenjacine kao oni vratili neki dug pa vratili ste iz nasih novaca novaca gradjana a ne iz svog dzepa vazno je da su svi POMAK-ovce zaposlile mimo konkursa njihove kurave ljubavnice sinovi braca. Suhretov sin je na platnoj listi IOM-a a svi znamo sta to znaci i koliko je IOM nanio stete u suradnji sa Suhretom. 

Ko glasa za Suhreta taj ne voli svoj grad .

Suhret da je imao morala davno bi dao ostavku ali on nema niti morala niti obraza davno su rekli ko o cemu kurva o postenju a Suhret je najveca kurava i letargicni nesposobnjakovic. 

A sta ti mislis ko ce od drugih kandidata iskazati svoju "iskrenu ljubav" za Bihac? :) 

U jednom Bihacu gdje se braca kolju za centimentar medje, a da ne govorim kada je mito i korupcija u pitanju, u takvoj jednoj otrovnoj sredini gdje svako zna ko je koga pokrao, ko koje auto vozi ili ko je ciju zenu pojebao, Shuki sebi skrati platu za pola. Gdje svi ti isti Biscani koji ga pljuju izdaju svoje kolibe i shupe migrantima i redaju ih ko sardine. Sto se tice dugova, izgleda da ne znas kako funkcionira punjenje budzeta u milionskim iznosima, i kako porezni sistem radi. Naravno da od nas se vraca taj dug, koji nije on napravio, nego svi prethodni, samo je ekonomski i strateski sprijecio da se taj dug ne produbi jos dublje. Zato svaka mu cast na tome, samo mogu misliti da je neko drugi dosao, sta bi tek uradili i koliko bi iskoristili i silovali ovaj grad/budzet/ovo malo normalnih ljudi sto je jos ostalo.

I sada je grijeh raditi za IOM, u Bihacu, gdje nema posla, gdje je kriza, sada jos ova pandemija, a svi bi radili da imaju priliku bilo sta? Ne znam sta zelis reci? Mali ima kao koristi sada neke velike jer radi nocne smjene i gleda kako se bodu i tuku migranti? Jest posao, nema sta, brate! Mali ima familiju, malu bebu, treba othraniti nekako porodicu u ovim vremenima! Da tebi nije mozda uzeo nekim cudom kruh iz usta? Ne vidim koja je logika iza ovoga? Grijeh je ukrasti! Grijeh je biti zavidan i pun mrnje i siriti gluposti. Nemoj vikati brate, nema smisla. 

Da je taman Tito ili Alija (ili cije si sekte vec) na vlasti, ne bi se ama bas NIKO snasao u ovoj shok-situaciji. Ovo je globalna kriza. Shuki nije odgovoran za granice BiH ili Srbije ili Grcke ili Turske ili odakle ih vec uvozi SDA/SNSD i drugi ekstremisti koji imaju koristi od ove situacije.

Btw. vrlo losa ti je propaganda i provokativna. Mogu i ja napisati isto, bez imalo zdravog razuma, ko glasa za nekoga drugoga pored Shukija, misli lose za svoj grad! Ovo je demokratija u Bosni u kojoj i osudjeni ratni zlocinci ili privredni kriminalci/organizacije imaju pravo i dalje da su na izbornim listama i cak bivaju izglasani na visim nivoima. Zato, mani se te ekstremisticke propagande "moj bolji, tvoj losiji" bez validnih i logicnih argumenata!

Edited by jokesOnYou
  • Like 3
  • Dislike 2

prije 26 minuta, Grunf said:

@jokesOnYou koliko se sjećam, nekad je i sam Šuki sjedio u gradskom vijeću i sam je podizao ruku kad je trebalo zadužiti grad? Ili ja griješim?

Naravno da jeste. Ali sta zelis da kazes s tim? 

Bitan je timeline i sve. 

Mogu se knjige napisati za sve nase politicare ko je sta uradio i zbog cega.

Koliko je politicara do sada promijenilo stranke i zbog cega?

Uzecu ti za primjer jednog propalog privrednog kriminalca, Hamdiju Lipovacu: "Momak bio u Americi, zavrsio tamo fakultet, ima siroke vidike, mlad ovo-ono, on je IDEALAN kandidat za gradonacelnika". Svi smo popusili taj qrac misleci da je SDP i Hamdija spas. U tom datom trenutku i jeste bio, ali na kraju se povampirio i on i cijeli SDP i postali su, pored SDA, najusraniji izbor ever! Tu ljagu - koju su Hamdija Lipovaca, onaj frfljac Lagumdzija sto frljaca indekse stundetima na ekonomiji u Sarajevu , i tadasnji mladi potrcko i histerik Albin Muslic ili onaj celo Alagic sto su tapecirali grad svojim vizazama - ne moze se vise skinuti, a sada, kada doktor koji treba da bude u bolAnci, hoce da se bavi politikom. Za-Ha-sto koji q?! Zasto si studirao medicinu, a ne politicke nauke? 

Uglavnom, da se vratim na glavnu temu - tada, kada smo svi svrsavali (u pozitivnom smislu) na SDP, nije niko mogao znati da ce postati toliko losi. Kada su skinuli svoju masku i pokazali svoje pravo lice, onda su aktivni politicari, koji se nisu slagali sa Lipovacom, promijenili tim. Neki su dizali ruke radi licne koristi (vecina), a neki jer su stvarno mislili da Lipovaca misli dobro gradu. 

• Like 2
  • Dislike 1

1 hour ago, jokesOnYou said:

A sta ti mislis ko ce od drugih kandidata iskazati svoju "iskrenu ljubav" za Bihac? :) 

U jednom Bihacu gdje se braca kolju za centimentar medje, a da ne govorim kada je mito i korupcija u pitanju, u takvoj jednoj otrovnoj sredini gdje svako zna ko je koga pokrao, ko koje auto vozi ili ko je ciju zenu pojebao, Shuki sebi skrati platu za pola. Gdje svi ti isti Biscani koji ga pljuju izdaju svoje kolibe i shupe migrantima i redaju ih ko sardine. Sto se tice dugova, izgleda da ne znas kako funkcionira punjenje budzeta u milionskim iznosima, i kako porezni sistem radi. Naravno da od nas se vraca taj dug, koji nije on napravio, nego svi prethodni, samo je ekonomski i strateski sprijecio da se taj dug ne produbi jos dublje. Zato svaka mu cast na tome, samo mogu misliti da je neko drugi dosao, sta bi tek uradili i koliko bi iskoristili i silovali ovaj grad/budzet/ovo malo normalnih ljudi sto je jos ostalo.

I sada je grijeh raditi za IOM, u Bihacu, gdje nema posla, gdje je kriza, sada jos ova pandemija, a svi bi radili da imaju priliku bilo sta? Ne znam sta zelis reci? Mali ima kao koristi sada neke velike jer radi nocne smjene i gleda kako se bodu i tuku migranti? Jest posao, nema sta, brate! Mali ima familiju, malu bebu, treba othraniti nekako porodicu u ovim vremenima! Da tebi nije mozda uzeo nekim cudom kruh iz usta? Ne vidim koja je logika iza ovoga? Grijeh je ukrasti! Grijeh je biti zavidan i pun mrnje i siriti gluposti. Nemoj vikati brate, nema smisla. 

Da je taman Tito ili Alija (ili cije si sekte vec) na vlasti, ne bi se ama bas NIKO snasao u ovoj shok-situaciji. Ovo je globalna kriza. Shuki nije odgovoran za granice BiH ili Srbije ili Grcke ili Turske ili odakle ih vec uvozi SDA/SNSD i drugi ekstremisti koji imaju koristi od ove situacije.

Btw. vrlo losa ti je propaganda i provokativna. Mogu i ja napisati isto, bez imalo zdravog razuma, ko glasa za nekoga drugoga pored Shukija, misli lose za svoj grad! Ovo je demokratija u Bosni u kojoj i osudjeni ratni zlocinci ili privredni kriminalci/organizacije imaju pravo i dalje da su na izbornim listama i cak bivaju izglasani na visim nivoima. Zato, mani se te ekstremisticke propagande "moj bolji, tvoj losiji" bez validnih i logicnih argumenata!

Samo malo mi se svi trebamo ibratiti je je sebi skratio platu ? Pa ako on nije u stanju da zivi od 2500-3000 BAM mjesecno plus svi ostali doprinosi troskovi koji idu uz to tako da je to rezanje place obicna suplja prica u koju niko vise ne vjeruje. Ako medicinska sestra radi za 800 BAM a trgovac za 500 BAm moze i gradonacelnik za 2500-300 BAM. Bolje da je skratio broj savjetnika u uhljeba koji su zaposleni na izmisljena radna mjesta to bi imalo vise utjecaja i znacaja.

Ja vrlo dobro znam kako se puni budzet stoga nemoj ici sa tim stvarima u pricu budzet pune iskljucivo porezni obaveznici odnosno gradjani i na osnovu toga oni su jedini ti koji su i vratili sve dugove a ne letargicni Suhret i nesposobni POMAK koji se sastoji iz stranackih kameleona koji su bili u svim mogucim strankama prije pomaka !

Suhret i pomak nisu mogli napraviti dugove kad nisu apsolutno nista u gradu i za grad i gradjane uradili osim sto su primali platu za nerad! Predhodnicu su zaduzivali ali su imali i projekata koji se vide nema progresa bez dugovanja danas se citav kapitalisticki svijet zasniva na tome dugujes da se izgradis stvaras nove prilike a ovo sto je ovaj radio nema veze ni sa cim . 

Ti ocito ne znas sta znaci rijec Nepotizam u normalnoj zemlji uzi clan porodice politicara nikad ne bi mogao raditi za organizaciju koja se direktno ili indirektno mjesa u odnose te pliticke organizacije odnosno opcine grada u ovom slucaja sa kojim IOM ima direktne odnose .

Ja nisam nicija sekta i nemoj vrijedjati i omalozavati ja sam samo obicni gradjanin ovog grada koji kao i vecina drugih vidi ko je iskljucivi kriac za ovu krizu ,nemoj ti meni globalni problem i te floskule ko je ustupio Djacki dom migrantima odnosno IOM-u bez saglasnosti gradskog vijeca ? Ovo je bila inicialna kapisla koja je od Bihaca napravila HS za migrante. 

Najlosiji gradonacelnik koji je ikad bio na celu grada svi drugi mogu reci necemo migrante i tacka samo ovaj klaun glumi nekog humanitarca glupost .

Vidi se cija je propaganda losa

• Like 1

prije 3 minuta, Barba said:

Samo malo mi se svi trebamo ibratiti je je sebi skratio platu ? Pa ako on nije u stanju da zivi od 2500-3000 BAM mjesecno plus svi ostali doprinosi troskovi koji idu uz to tako da je to rezanje place obicna suplja prica u koju niko vise ne vjeruje. Ako medicinska sestra radi za 800 BAM a trgovac za 500 BAm moze i gradonacelnik za 2500-300 BAM. Bolje da je skratio broj savjetnika u uhljeba koji su zaposleni na izmisljena radna mjesta to bi imalo vise utjecaja i znacaja.

Ja vrlo dobro znam kako se puni budzet stoga nemoj ici sa tim stvarima u pricu budzet pune iskljucivo porezni obaveznici odnosno gradjani i na osnovu toga oni su jedini ti koji su i vratili sve dugove a ne letargicni Suhret i nesposobni POMAK koji se sastoji iz stranackih kameleona koji su bili u svim mogucim strankama prije pomaka !

Suhret i pomak nisu mogli napraviti dugove kad nisu apsolutno nista u gradu i za grad i gradjane uradili osim sto su primali platu za nerad! Predhodnicu su zaduzivali ali su imali i projekata koji se vide nema progresa bez dugovanja danas se citav kapitalisticki svijet zasniva na tome dugujes da se izgradis stvaras nove prilike a ovo sto je ovaj radio nema veze ni sa cim . 

Ti ocito ne znas sta znaci rijec Nepotizam u normalnoj zemlji uzi clan porodice politicara nikad ne bi mogao raditi za organizaciju koja se direktno ili indirektno mjesa u odnose te pliticke organizacije .

Ja nisam nicija sekta i nemoj vrijedjati i omalozavati ja sam samo obicni gradjanin ovog grada koji kao i vecina drugih vidi ko je iskljucivi kriac za ovu krizu ,nemoj ti meni globalni problem i te floskule ko je ustupio Djacki dom migrantima odnosno IOM-u bez saglasnosti gradskog vijeca ? Ovo je bila inicialna kapisla koja je od Bihaca napravila HS za migrante. 

Najlosiji gradonacelnik koji je ikad bio na celu grada svi drugi mogu reci necemo migrante i tacka samo ovaj klaun glumi nekog humanitarca glupost .

Vidi se cija je propaganda losa

Kakvih projekta? Sto se napravio smaragdni most koji je nakon mjesec dana izgledao kao da je prosao 2. svjetski rat. Isto kao i sam trg ili stens? Sve izvaljeno, odvaljeno, najlosiji kvalitet, zaduzivalo se, tanki sloj cementa ili pijeska i najlosije rasvjete ili plocice su se postavljale a placale kao da su najjaci svjetski kvalitet. Sjecam se dobro citata tzv. "Shrederovo svijetlo" ili "Najsihronizovaniji semafori u Evropi" ili "najmodernije vojni access pointi za pokrivanje besplatnim internetom cijeli grad" ili plinovod i toplane. Mislim, stvarno koji projekti? Ja samo znam zaduzivanja i tadasnje veze, gdje se onaj SDP-Tatlic (koji sada nista ne radi a prima platu poslanika od 3K-4K), uzimao/"dobijao" stipendije za ekonomsko ugrozene (on koji znamo ciji je), a hvalio se "ovo je meni da imam za goriva po gradu da se vozam". 

Zaduzivalo se za isti ovaj portal "komunikacije sa javnoscu", gdje su se kao troskovi servera placali, samo kako bi se tadasnji novi mobiteli kupili vijecnicima koji su dizali ruke. 

Zaduzio se grad za ne znam ni ja koliko stotina hiljada maraka (mozda cak i milioni) za ona 4 access pointa od KRK sistema od Nokije ili Motorole ili koje fiktivne hrvatske (dakle, strane) firme, a ovamo preko puta ti BH telecom koji ti nudi istu ponudu (jos bolju) za 1000 KM godisnje. 

Kao sto sam napisao, moze se knjiga napisati o svemu... i onda, na osnovu svega vidjenog, ako je Shuki najlosiji, onda ja stvarno ne znam. 

Ne mozes porediti znanje, odgovornost (za cijeli grad) i obrazovanje  jednog gradonacelnika i jedne prodavacice, ali da, slazem se svakako da je i to tema za sebe sto se tice malih plata medicinskih sestara i prodavacica. To se treba promijeniti, ali bolnica je kantonalna i to se rijesava na kantonalnom nivou/budzetu. 

I na kraju, sto se tice stvarno tzv. savjetnika i tu je ustedio skoro milion u poredjenu sa prethodnikom (vjerovatno i vise ako uporedis sa jos ranijim):

image.thumb.png.278b58de6016e06d2dda1088cdad13c7.png

Mislim, samo se pljuje po covjeku, a nema nikakvih pravih / validnih argumenata. 

I na kraju, stvarno izaberes nekoga drugoga ko je rekao "hej ja cu napraviti ovo i ono" i na kraju popusis stvarno prejaku kajlu da ti oci izadju. 

Jedino ako nemas licne koristi na stetu cijelog grada. 

Nije kopao rupe na Lukama, pravio Bihac City 2 na Boricima, nije obecavao kule i dvorce nego stvarno logicno i razumno raspolagao sa sredstvima koje ima.

Meni je dovoljno samo cista matematika/statistika da zakljucim ko je bolji, a ne kao neke babe i nane, on ovo-on ono:

image.thumb.png.dfb9cd8f7d74b306fd4d181d1fde6abf.png

Iz osnova ekonomije (pa i one najprostranjenije u Bihacu, kriminalne-svercerske) je poznato da mozes tek ulagati u velike projekte ukoliko imas likvidan budzet. Samo zaduzivanje u fiktivne projekte nije rjesenje!

image.thumb.png.85628a0513aec9bc741571256d248f18.png

image.thumb.png.787954638d0dfe9a9f4fe080edb62ea9.png

• Like 1
  • Dislike 1

prije 2 minuta, 1260 said:

Pa dajte nam neki prijedlog kome dati glas i zašto yokesoneyou je dao svoj prijedlog i potkrijepio argumentima

Mislim da je on već  ranije dao prijedlog za koga glasati a to je za Emdžada Galijaševića kojem su bihaćki moćnici "podmetnuli". Eto toliko šuhretovom kritičaru

• Like 1

2 minutes ago, Hysteria said:

Mislim da je on već  ranije dao prijedlog za koga glasati a to je za Emdžada Galijaševića kojem su bihaćki moćnici "podmetnuli". Eto toliko šuhretovom kritičaru

Hm, podmetnuli. Ne znam kako je moguće nekom podmetnuti da uzme pare kao mito. Jesu ga natjerali, prisilili pištoljem,... 

• Like 3

prije 3 minuta, Hysteria said:

Aham, on je Pupanov igrac. Dakle, Pupan je dao 20 KM, osudjeni kriminalac koji je uvio grad u crno sa milionskim dugovanjima i histericnim rasipima NASIH para. Sada imaju smisla neargumentovani postovi. 

prije 1 minuta, 1260 said:

Hm, podmetnuli. Ne znam kako je moguće nekom podmetnuti da uzme pare kao mito. Jesu ga natjerali, prisilili pištoljem,... 

Haha, bas tako.

27 minutes ago, Hysteria said:

To je bio obicni sarkazam i zajebancija sto se tice glasanja Galijasevica ali je realna cinjenica i istina da je Suhret na istom nivou kao i Galijasevic mozda cak i gori. 

23 minutes ago, jokesOnYou said:

Aham, on je Pupanov igrac. Dakle, Pupan je dao 20 KM, osudjeni kriminalac koji je uvio grad u crno sa milionskim dugovanjima i histericnim rasipima NASIH para. Sada imaju smisla neargumentovani postovi. 

Haha, bas tako.

Vidim dirnuo sam tamo gdje vas iz pomaka najvise boli i gdje ste najslabiji i na sta nemate odgovora pa idete sa vrijedjanjem ja sam bas spao na 20 KM. Pa ja zivim u Nizozemskoj 30 godina imam znanje zvanje dobar posao a sigurno i vece mjesecno primanje od bilo kojeg gradnacelnika u Bosni stoga to za 20 maraka ti je glupo i nisko . 

Istina je da ste prodali grad IOMu radi vlastiti interesa leglo nepotizma i empatije za vlastite gradjane .

Ljudima koji su ulozili u turizam ste sve unistili sa migrantima i to je vas najgori kriz kojag ce te uvijek nositi .

• Like 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...