Jump to content
FORUM

Gradonačelnik i gradsko vijeće

Recommended Posts

Svako je nevin dok mu se to ne dokaže za to postoje organi sud i tužilaštvo .

Emdžad je rasuo Šuhreta u debati po svim pitanjima i nema priče .

Žao mi je sto je videolink i ton Hrnjića bio loš i sto smo uskraćeni za većinu njegovih izjava u debati mislim da je on definitivno kvalitetan kadar u svakom pogledu .

• Like 1
  • Dislike 1
  • Replies 666
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Niko nije veće zlo Bihaću nanio , što Šuki, svojim odlukama, samovoljom i smještanjem ilegalnih migranata u sred grada. Njegovi turisti sa kruzera su uništili sve što se godinama radilo u razvoju turi

Em-džo Em-džo

Yep, zelimo i dalje Shukija, jer niko od kandidata opcenito ne moze nista trenutno da promijeni po pitanju migranata(!!!), ali zato mogu po pitanju budzeta grada sa dodatnim zaduzivanjima i mitom i ko

Posted Images

7 minutes ago, jokesOnYou said:

Gdje vi zivite samo kada vam je ta rasvjeta toliko samo zapela za oko?

Ja sam na Ozimicama 2 i kada idem na Luke, ili Harmane ili Ozimice 1, pa cak i tamo ona Nova Cetvrt, za Centar da ne govorim, uvijek je bilo rasvjete. Ceravci isto. Jeste li sigurni da ste vi u gradu Bihacu ili je negdje ruralnije mozda malo? Mislite mozda na neko mjesto na teritorijalnoj povrsini opstine Bihac? Jer nisam siguran sada bas za rasvjetu za Brekovicu ili Doline one tamo ili...

A u debati, Emdzy neka nauci prvo pricati kako treba da sastavi jednu normalnu recenicu. Zna krasti, ne zna pricati. Stvarno ne znam kako moze neko opravdavati kradljivca, mozda zato sto NE ZIVI TU!!

Prodji ulicom 501 Slavne, od zgrade Oslobodjenja pa do kuce gdje je bila Dzana prodavnica i izbroji koliko ih ne radi (to je vec oko pola godine, mislim da je malo blize centru od Oz2, ali mozda i grijesim). Poenta price nije samo kukanje, kad se prihvatis svjesno nekog posla kao i on prije 4 godine, onda i rjesavas probleme, a ne kukas kako ne mozes.

• Like 4
7 minutes ago, jokesOnYou said:

I zelim da odvratim takve rasiste i primitivce poput tebe! Takvi ne trebaju nikome, pa ni najgorem neprijatelju. :) 

A ako je po vama forum glavni medij gdje su glasaci, ovih 10ak ljudi sto ovdje gubi vrijeme i baca drkicu kao i ti i ja na taster, onda me ne cudi da je za tebe BEhac grad. :) Mir s tobom, junace, veliki Biscaninu Sadique iz neke "mahale" bez rasjvete vjerovatno. :) 

Ako neko mjeri nešto po ovom forumu onda se grdno vara. Ovdje sveukupno nema 10 aktivnih članova od toga su dva iz VK. i jedina aktivna tema migrantska kriza :)

• Like 1
22 minutes ago, jokesOnYou said:

I zelim da odvratim takve rasiste i primitivce poput tebe! Takvi ne trebaju nikome, pa ni najgorem neprijatelju. :) 

A ako je po vama forum glavni medij gdje su glasaci, ovih 10ak ljudi sto ovdje gubi vrijeme i baca drkicu kao i ti i ja na taster, onda me ne cudi da je za tebe BEhac grad. :) Mir s tobom, junace, veliki Biscaninu Sadique iz neke "mahale" bez rasjvete vjerovatno. :) 

Ti Bišćanin nisi, jer se nikad imenom svoga grada ne bi sprdao. Znaš šta te odalo ? Ajme 

• Like 1
  • Haha 2

https://zurnal.info/novost/21881/reketom-do-vile-nekretnina-putovanja-restorana-sopinga...-

https://zurnal.info/novost/20587/kako-je-emdzad-galijasevic-kao-prvi-reket-bihaca-pustosio-gradsku-blagajnu

Dobri nas i preposteni Emdzo. Jos ima obraza spominjati investicije koje su predmet krivicnog postupka gdje je covjek sa gradskim zemljistem postupao kao sa svojom bastom. 

Ono, covjeka kod primanja dara uhvate in flagranti i ovdje se pozivaju na presumpciju nevinosti. Al dobro. Al evo hipoteticki, ako taj seljak bude izabran i jedan ili oba suda (obzirom na dva postupka na dva suda) ga osude na kaznu zatvora, gdje cemo? Razmisljaju li o tome njegovi botovi? 

Obicni seljacic sa dna kace. 

• Like 4

@jokesOnYou prešao si svaku granicu zdravog razuma sa vrijeđanjem i omalovažavanjem članova foruma i mene samog . Vidi se da si žešće isfrustriran lik bez života pa mrziš sve živo ljude nazivaš seljačićima koji žive u kolibi sišli sa brda i slično . 

E moj sinko koliko si ti nesvjestan svoje nekulture . 

Mene bi bilo sramota ovako pisati ovo ću licno kopirati i poslati Šuhretu Fazliću i još nekim koje poznajem iz pomaka i ostalih socijalnih medija da ljudi vide i stide se kakvi malograđani zastupaju interese pomaka i kako sramote ovu stranku . 

• Like 1
  • Haha 1

Hajde neka internet provider čiji je Hrnjić korisnik sredi taj net čovjeku ništa ga sinoć nisam razumio a djeluje mi kao jako inteligentna osoba. Ne znam zašto je i on učestvovao u debati preko Skype-a? Isto korona ili...?

prije 8 sati, Barba said:

@jokesOnYou prešao si svaku granicu zdravog razuma sa vrijeđanjem i omalovažavanjem članova foruma i mene samog . Vidi se da si žešće isfrustriran lik bez života pa mrziš sve živo ljude nazivaš seljačićima koji žive u kolibi sišli sa brda i slično . 

E moj sinko koliko si ti nesvjestan svoje nekulture . 

Mene bi bilo sramota ovako pisati ovo ću licno kopirati i poslati Šuhretu Fazliću i još nekim koje poznajem iz pomaka i ostalih socijalnih medija da ljudi vide i stide se kakvi malograđani zastupaju interese pomaka i kako sramote ovu stranku . 

Jednostavno se ne isplati vise :D :D hahah

Vrati se u Bihac, pa onda prdi skupa sa nama. 

Ali znam mnogo ljudi koji su otisli gore a kao da i nisu. Integracija nula i nakon 100 godina, nema zivota jer je rascijepan dusevno. Ne zna sta mu se u mahali u Holandiji desava, ali zato "misli" da zna vise sta se desava u Bihacu, a gdje zapravo ne zivi (fizicki).

Oprastam ti, "sinko moj". :) 

Vote for Emdzy-Pupan, covjek koji je "natjeran" da uzme 10k! Neko ko podrzava tu mrskotinju, to je pravo vrijedjanje svega i svacega, a najvise inteligencije. Ali sam sebe ti vrijedjas, sinko moj, tu ti niko nije kriv. 

To za seljačiće sa brda koji su se skotrljali u Bihać je pisao stari bihaćki plemić Sadik Veliki a ne jokes. I moji su se skotrljali u Bihać 80ih godina zbog škole i ostali i Nadam se da nas bihaćke plemićke obitelji neće tužiti zbog nemjerljive štete koju smo nanjeli  svjetski poznatom gradu Bihaću

• Like 2
  • Haha 1
1 hour ago, saco said:

Bitno je je da mi znamo ko su "BRDJANI" a ko "PRAVI BISCANI",

Kad nam vec ovako dobro ide u svakom pogledu super da nam je to najveci problem koi svakako treba pod hitno rijesiti

Zalosno

Malo je reći žalosno 

Odvajkada je bilo tako. Nemere se to iščupati nikako. nažalost

2 hours ago, jokesOnYou said:

Jednostavno se ne isplati vise :D :D hahah

Vrati se u Bihac, pa onda prdi skupa sa nama. 

Ali znam mnogo ljudi koji su otisli gore a kao da i nisu. Integracija nula i nakon 100 godina, nema zivota jer je rascijepan dusevno. Ne zna sta mu se u mahali u Holandiji desava, ali zato "misli" da zna vise sta se desava u Bihacu, a gdje zapravo ne zivi (fizicki).

Oprastam ti, "sinko moj". :) 

Vote for Emdzy-Pupan, covjek koji je "natjeran" da uzme 10k! Neko ko podrzava tu mrskotinju, to je pravo vrijedjanje svega i svacega, a najvise inteligencije. Ali sam sebe ti vrijedjas, sinko moj, tu ti niko nije kriv. 

Potrvrdio si da si duboku isfrustrirana osoba koja samo zna da vrijeđa bolje ti pogledaj svoju inteligenciju jer da je imaš i 1% koliko misliš bilo bi dobro imao bi ljudskosti u sebi i ne bi vrijeđao ljude nazivao ih glupima i da žive u kolibama i slično . 
vidi se da nemaš pojma od života i da nisi ništa ostvario pa si iz tog razloga ljubomoran i na ljude sa sela i ljude koje žive vani . 
Tebi je smiješno i ismijavaš sto migranti provaljuju ljudima koji žive vani kuće i uništavaju imovinu da si u životu ista izgradio ovo bi ti bilo žalosno i imao bi imalo empatije.

Mene bi bilo sramota ovako razmišljati i pričati.

• Like 1
  • Haha 1
prije 6 sati, Barba said:

Potrvrdio si da si duboku isfrustrirana osoba koja samo zna da vrijeđa bolje ti pogledaj svoju inteligenciju jer da je imaš i 1% koliko misliš bilo bi dobro imao bi ljudskosti u sebi i ne bi vrijeđao ljude nazivao ih glupima i da žive u kolibama i slično . 
vidi se da nemaš pojma od života i da nisi ništa ostvario pa si iz tog razloga ljubomoran i na ljude sa sela i ljude koje žive vani . 
Tebi je smiješno i ismijavaš sto migranti provaljuju ljudima koji žive vani kuće i uništavaju imovinu da si u životu ista izgradio ovo bi ti bilo žalosno i imao bi imalo empatije.

Mene bi bilo sramota ovako razmišljati i pričati.

A jbg sta ces sada, sta je tu je, rod'ce. Zao mi je. 😂   👋👋 💦💦💦💦

Nego, bas je kul sto se malo uzdrmao forum, napokon ima malo materijala da se sprzi jos par mozdanih celija.

Ali da se stvarno vratimo temi.

f2p1Rhq.gif

Sta je rekao otaj Pupan jos? 

Btw. ona direktorica RTVUSK-a je bas katastrofa isto. Ali tipicno ponasanje za nedoje[beep] pardon, da se ispravim -> nedorecene trebice koje su preko stelice dosle na neke pozicijice pa misli da je uhvatila nekoga za mud... mudrost.

A sta dokturi vele na otoj emisiji? Koja je njihova strategija da ostvare svoja obecanja, koja god to vec bila, ali bez zaduzivanja grada u vecu krizu nego sto je bio a sto su njihove stranke prvobitno i uradile bile?

3 minutes ago, jokesOnYou said:

Ali da se stvarno vratimo temi.

f2p1Rhq.gif

Sta je rekao otaj Pupan jos? 

Btw. ona direktorica RTVUSK-a je bas katastrofa isto. Ali tipicno ponasanje za nedoje[beep] pardon, da se ispravim -> nedorecene trebice koje su preko stelice dosle na neke pozicijice pa misli da je uhvatila nekoga za mud... mudrost.

A sta dokturi vele na otoj emisiji? Koja je njihova strategija da ostvare svoja obecanja, koja god to vec bila, ali bez zaduzivanja grada u vecu krizu nego sto je bio a sto su njihove stranke prvobitno i uradile bile?

Voditeljica je dno dna. Inače ufurana kao da radi na CNN. Kada vodi dnevnik jedina se na početku predstavlja

5 hours ago, Fap mašina said:

Saco neg ti nama reci kad si se već ukazo na forumu:kojeg smo ti lika na forumu barnuli pa te razbudili?

Ma tu sam ja @Fap mašina nista ne brini, samo se drzim one bolje pratiti nego se bez potrebe svadjati.

Meni ste svi isti vjeruj mi tako da nema tu kako kazes lika za kojeg bi ja nesto se aktivirao ili razbudio .

P.S.  

Hvala Ti da se brines za mene😀 

Šuhret napada Emdžu cijelu emisiju a tražio od tog istog Emdže podršku i pomoć prošle izbore što je i sam priznao.

Ja samo znam da ako Šuki pobjedi da se gradu crno piše osim što će to biti još 4 godine bez ikakvih projekata uz letargičnu priču kukanje kako se ne može ovo ono a najgore da će biti još 50 % više migranata . 

Ja se nadam da su građani uvidjeli kvalitet Hrnjića koji je za razliku od sviju najveći gospodin i stručnjak . 

• Like 1
  • Haha 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...