Jump to content
FORUM

Gradonačelnik i gradsko vijeće

Vywegh

Recommended Posts

9 hours ago, Barba said:

Prvo ja nisam ni za Emdžu a niti mi je rođak za mene je Šuhret i Emdžo potpuno isti i ne bi volio da ni jedan od njih pobjedi .

Jedini kandidat kojeg smatram dobrim od ponuđenih je Hrnjic i to sam napisao nekoliko puta ali su MALE šanse da on pobjedi.

SDA kandidate za općinsko vijeće i gradonačelnika ne treba ni komentirati jer su nedostojni da i jedan uđe u vijeće a još manje da bude gradonačelnik iz mafijaške organizacije SDA

Sve su sanse da zapravo i SDA dobije ove izbore. SDA ima svoje glasačko tijelo koje je konstantno i uvijek isto glasa. Ostatak glasova se sad "razdjelio" na 6 kandidata ako se ne varam

prije 31 minuta, Grunf said:

Sve su sanse da zapravo i SDA dobije ove izbore. SDA ima svoje glasačko tijelo koje je konstantno i uvijek isto glasa. Ostatak glasova se sad "razdjelio" na 6 kandidata ako se ne varam

Zakinut će im Emdžo sigurno 1000-2000 glasova, a isto tako će Šuhret izgubiti 1000-2000 koji će glasati za Hrnjica i 5G Seja. Mislim da će pobjednik osvojiti najmanje glasova do sad od svih gradonačelnika

1 hour ago, Grunf said:

SDAovce biracko tijelo je sastavljeno od onih koji su dobili posao ili im je obecan posao ili nesto drugo uglavnom se radi o grupi koja gleda iskljucivo odredjeni interes sebe ili svojih clanova familije. Radi se vecinom o nepismenim ili polupismenim ljudima koji u tom trenutku samo vide svoj interes . Na zalost situacija je takva u cijeloj drzavi 23 godine ljudi moraju i na ovakav nacin da se obezbjede . Bakir i SDA namjerno rasturaju drzavu i drze narod gladan i obespravljen samo iz ovog razloga da mogu doci do jeftinih glasaca i oni po ovom principu opstaju na vlasti . Da je kojim slucajem narod u boljem polozaju i da bolje zivi bio bi i pametniji na izborima ali na zalost nije.

SDA je unistila i podijelila ovu drzavu radi interesne politike par familija pogledajmo samo sta se radi u klinickom centru u Sarajevu i kakav monopol vrsi Sabija mlada cobanica iz Crne Gore pa toj zeni viri zlo iz ociju ona gazi ljude toliko strucnjaka svjetskog imena je otjerala samo iz ljubomore jer su obrazovaniji i kompetentniji od nje jer se preko UKUS-a direktono posljednjih godina vrsi legalna pljacka i ubiru milioni koji direktno idu na racune izmetbegovica i njihovih podobnika.

Kandidati za šefa grada slabi,dobro je nisu lica sa potjernice.kemal hrnjić isto tako karijerista dok je bio šefić direktorić u megleu radnicima nisu dugo isplaćivani prekovremeni sati.oštećeni radnici su kod kolege advokata potražili pomoć.stvarno ne znam kako se priča dalje završava,samo znam da je kemica kriv što su bili zakinuti za lovu.srećom neki od radnika su odjahali na zapad.tako da on neće moći baš lako prodati finu priču.

Malo smo mi selo bihać sve se zna.

I da ponovim:ko god da pobjedi sa njim će upravljati bihaćki kriminalci.

"   Po ulasku naših vijećnika u koaliciju u Gradu Bihaću, odmah smo pokrenuli i rekonstrukciju jedine velike dvorane u našem gradu (Dvorana “Luke”), a investicija je preko 2 miliona KM.

Ovo su samo neki od projekata sa federalnog nivoa koje smo našim zalaganjem uspjeli započeti, a neke i završiti, a nismo bili dio vlasti u prve 3 godine mandata. Po dolasku na vlast, odmah smo obezbijedili financijsku konstrukciju za dvoranu “Luke” i samim tim pokazali građanima da nam treba vlast, ali i gradonačelnik koji želi raditi kako bi što više novca iz Sarajeva došlo u Bihać.  "

Lagano ako nema nigdje SDA nece biti ni novca za projekte i ostalo, sto je i za ocekivati da im je to taktika bila

Yep, zelimo i dalje Shukija, jer niko od kandidata opcenito ne moze nista trenutno da promijeni po pitanju migranata(!!!), ali zato mogu po pitanju budzeta grada sa dodatnim zaduzivanjima i mitom i korupcijom.

Iz tog razloga, pare grada su najsigurnije kod Shukija i ove njegove mlade ekipice, a ne kod SDA, SDP, Emdze ili nekih drugih bolida. Dosta je bilo suplje i kradje.

• Like 3
  • Dislike 3

10 hours ago, jokesOnYou said:

Yep, zelimo i dalje Shukija, jer niko od kandidata opcenito ne moze nista trenutno da promijeni po pitanju migranata(!!!), ali zato mogu po pitanju budzeta grada sa dodatnim zaduzivanjima i mitom i korupcijom.

Iz tog razloga, pare grada su najsigurnije kod Shukija i ove njegove mlade ekipice, a ne kod SDA, SDP, Emdze ili nekih drugih bolida. Dosta je bilo suplje i kradje.

Vidjet ćeš ti šta se može, dok kormilo preuzme drugi čovjek ! 

• Like 1

prije 4 sati, Sadik said:

Vidjet ćeš ti šta se može, dok kormilo preuzme drugi čovjek ! 

Ne bih zelio da vidim, jer svako ko ima 4 osnovne moze da skonta i sam! Ne bih zelio ikome pogresnom kormilo 4 naredne godine da se da, jer vrijeme je dragocijeno, a previse ga je otislo u nepismene i korumpirane idiote!

• Haha 1

On 08. 11. 2020. at 1:01, jokesOnYou said:

Ostavi se druze migranata jer realno tvoj pulen nije ni mogao uticati previse na njih, mene kao gradjanina interesuje sta je uradio po osnovu stvari kojih i treba da radi. Pomenuo sam ti da je grad godinu dana bio raskopan, ali nema veze stedimo (zasto si se prihvatio tog posla, mene ne interesuje problem kao gradjanina vec rjesenje, trebao bi to rijesiti). S druge strane posto zivis u centru Bihaca (Ozimice 2) zasto nije radila rasvjeta sinoc od ITD do pizzeria-e Assa (posto si nas ostale prozivao da smo primitivci iz ostalih MZ u Opcini Bihac, a valjda je tvoj pulen Nacelnik svih gradjana opcine Bihac a ne samo Ozimica 2), a gradjani placaju komunalnu naknadnu (neko redovno neko ne, ja licno redovno) i zelim da mi radi rasvjeta koliko god tebi to banalno bilo, a da mi stedis na tome i da skupljas bodove kod takvih kao sto si ti, to je jadno, jer zamisli na jednostavnom primjeru ako tebi ne radi sijalica kod kuce, zamijenis je (ili ne), a grad je njegova kuca (ili ne). Zato kani se te propagandne price i pusti ljude da odaberu po svom, a ne ti da svojim propagandnim materijalom nameces ljudima sta da rade.

• Like 2
  • Haha 1

23 hours ago, jokesOnYou said:

Ne bih zelio da vidim, jer svako ko ima 4 osnovne moze da skonta i sam! Ne bih zelio ikome pogresnom kormilo 4 naredne godine da se da, jer vrijeme je dragocijeno, a previse ga je otislo u nepismene i korumpirane idiote!

O ovom ja govorim, cijelo ovo vrijeme. Na ovom je dobio moj glas prošli put i zbog tog se kajem:

• Like 1

6 minutes ago, Grunf said:

O ovom ja govorim, cijelo ovo vrijeme. Na ovom je dobio moj glas prošli put i zbog tog se kajem:

Na ovom je dobio glas većine koji su tada glasali, a koji 15.11. glasati neće glasati za njega , ni za Pomak, jer su nas pomakli za još 100 godina unazad svojom "humanom" politikom i lažima.

• Like 4

2 hours ago, Sadik said:

Na ovom je dobio glas većine koji su tada glasali, a koji 15.11. glasati neće glasati za njega , ni za Pomak, jer su nas pomakli za još 100 godina unazad svojom "humanom" politikom i lažima.

Ovo je istina i sam sam bio za Šuhreta prije međutim zbilja su pomakli u Nazad  . Ne može grad da još 4 godine tapka u mjestu i da nisi cigle ugradio u isti .

sve price o vraćanju dugova su samo price 

• Like 1

prije 4 sati, Grunf said:

Jeste, medjutim dosli su migranti, tj. zbaceni sa drzavnih ledja na opcinsko, te korona i sve je stalo kako znate i to ne samo kod nas nego u cijelom svijetu. Novi problemi, nove obaveze, novi troskovi (i vremena i novca).

Opet smatram da je najbolje uradio sto je mogao i da niko drugi ne bi bolje uradio. On na svom profilu priznaje da par obecanjanja nije ispostova i ne krije on to, sto smatram isto posteno i iskreno! Nije zaboravio!  Mislim da jednostavno nije stigao za sve da se pobrine, jer nije bilo vremena. Medjutim, smatram da to nije prevelika steta, jer SDA-Ilmasi nisu mogli da zavrse svoj projekat do kraja i nisu ostvarili ikakvu korist, nego samo trosak! Naravno, bilo bi bolje, kao za primjer tim krezavim wannabe gazdama srusiti te ilegalne objekte! Mislim da ce to obecanje odrzati u novom mandatu ako dobije.

Meni je on super, zato sto zna svaki fening gdje se nalazi, a dok je Pupan-Emdzo bio ili ovi drugi SDP/SDA histerici, to se jos dan-danas vode krivicni postupci protiv te ekipe, ali para NEMA i kao da nikada nije bilo i ovaj covjek placa sada za to, odnosno svi mi! Vi kao da zaboravljate ko je bio prije njega i koliko su perverzno silovali budzet i sta se radilo?! Pa hoteli se izgradili, privatni kompleksi pored Une, vile na tim istim Oz2, ispred koje ima gradska rasvjeta, o da, i niz drugih jost stvari koje sebi ne mozemo mi ni zamisliti. :) 

Vezano za ove sto su u mraku, upalicu za vas svijecu i mislicu na vas! Samo se smirite, nece vas niko "scepati" u mraku u tih 20ak metara sto 1-2 bandere ne rade. Puno bitnijih stvari ne radi, pa to ignorisete. :)

• Dislike 1

@Grunf sada sam pogledao do kraja. Neko je vrlo jeftino pokusao opet nesto iz konteksta da izvuce nesto negativno, ali nije uspio.

Cilj je bio da se sruse bespravno izgradjeni objekti i izdignuti spratovi. 

U ovom video se mislim obraca samo za odredjeni slucaj, pretpostavljam za onaj sprat preko puta Avlije. Ukoliko se plati (masnije) kazna, plate potrebne dozvole, te se ne ugrozava pravilnik o izgradnji objekata u staroj jezgri ako se to ubraja tu, tj. ne prevazilazi odredjenu visinu kako se ne bi izgled starog jezgra ugrozio, samo pod tim uslovima onda nema zakonske i ekonomske osnove da se rusi nesto, jer u krajnjem cilju i jeste da ne bude rusenje ili rusevine nego da se otvori sto vise manufaktura koje bi donijele i nova radna mjesta. 

Sto je najgore, ovi "nasi" huskaci, ne bih se iznenadio da su ti isti SDA-ovci prolongirali ganjanje i placanje dozvola i kazni za problematicne objekte kako bi napravili "strucno" ovaj video, tj. prozivali covjeka, a ovamo on njima izlazi u susret da se ne rusi pa opet gradi, nego de samo izganjaj dozvolu u pm. 

>>Ali znas nas, jebo nas.<<

I eto, i mimo toga svega, opet je Shuki najbolji od sviju, jer JEDINI NIJE KRAO, odrekao se svoje plate, izlazio ovom preteskom i primitivnom narodu previse u susret, nije histerisao kao SVI prethodnici! Jedini gradonacelnik koji je zbilja covjek i dobra osoba i misli dobro gradu, ne gleda sopstvenu korist. Svi koji ga prozivate ne bi ni 100ku zrtvovali onoga sto je on zrtvovao, pocevsi od "najnebitnije" stvari, ali prijeko potrebne; - plate! Jer, Bihac je poznat po "srdacnoj bratskoj ljubavi" narocito kada je marka u pitanju! Tu smo tezi od zidova!

Edited by jokesOnYou
  • Haha 1

37 minutes ago, jokesOnYou said:

@Grunf sada sam pogledao do kraja. Neko je vrlo jeftino pokusao opet nesto iz konteksta da izvuce nesto negativno, ali nije uspio.

Cilj je bio da se sruse bespravno izgradjeni objekti i izdignuti spratovi. 

U ovom video se mislim obraca samo za odredjeni slucaj, pretpostavljam za onaj sprat preko puta Avlije. Ukoliko se plati (masnije) kazna, plate potrebne dozvole, te se ne ugrozava pravilnik o izgradnji objekata u staroj jezgri ako se to ubraja tu, tj. ne prevazilazi odredjenu visinu kako se ne bi izgled starog jezgra ugrozio, samo pod tim uslovima onda nema zakonske i ekonomske osnove da se rusi nesto, jer u krajnjem cilju i jeste da ne bude rusenje ili rusevine nego da se otvori sto vise manufaktura koje bi donijele i nova radna mjesta. 

Sto je najgore, ovi "nasi" huskaci, ne bih se iznenadio da su ti isti SDA-ovci prolongirali ganjanje i placanje dozvola i kazni za problematicne objekte kako bi napravili "strucno" ovaj video, tj. prozivali covjeka, a ovamo on njima izlazi u susret da se ne rusi pa opet gradi, nego de samo izganjaj dozvolu u pm. 

>>Ali znas nas, jebo nas.<<

I eto, i mimo toga svega, opet je Shuki najbolji od sviju, jer JEDINI NIJE KRAO, odrekao se svoje plate, izlazio ovom preteskom i primitivnom narodu previse u susret, nije histerisao kao SVI prethodnici! Jedini gradonacelnik koji je zbilja covjek i dobra osoba i misli dobro gradu, ne gleda sopstvenu korist. Svi koji ga prozivate ne bi ni 100ku zrtvovali onoga sto je on zrtvovao, pocevsi od "najnebitnije" stvari, ali prijeko potrebne; - plate! Jer, Bihac je poznat po "srdacnoj bratskoj ljubavi" narocito kada je marka u pitanju! Tu smo tezi od zidova!

Rušenje ilegalizacija su dva različita pojma. Pa nismo mi tako glupi, kako nas smatraš, da ne razumijemo izjavu i njeno značenje .

• Haha 1

Ja osobno Sukiju ne zamjeram toliko sto nije srusio Ilmin odnosno Sojicev bespravno izgradjeni objekat jer se tu ocito radi o velikim interesima i Deal-a sa SDA strankom gdje je Sojic glavni sponzor .Ja mu najvise zamjeram sto je obicnom svijetu obicnom gradjaninu otezao dobijanje urbanistice gradjevinske i legalizacije objekta za njegovog mandata je skoro nemoguce dobiti bilo koji papir sto je suludo i bezobrazno a boga mi i kosta puno novca ko je bio u ovom procesu zna o cemu pricam uvijek se trazi neka nova potvrda .

Posebno za ljude koji su vani opcina ti posalje pismo o dopuni dokumenata na koje imas 15 dana roka i ako to ne uradis u tom periodu samo ti posalju rjesenje da je stvar za njih zavrsena i sam novac koji si predhodno ulozio radi se o vise hiljada maraka je pao u vodu da bi ponovno pokrenuo postupak moras opet ponovno platiti mnogobrojne taxe sto je suludo i bezobrazno i odes da se zalis nece niko da te slusa samo kaze odlukom gradonacelnika pocni iz pocetka. 

Ja koliko znam da prije boracke populacije su bile oslobodjene placanja taxi na servis maticnog ureda rodne listove i sve ostalo sto je definisano i zakonom o dopunskim pravima boraca i porodica poginulih boraca medjutim kod Sukija se sve mora placati moze on na taj nacin vracati dugove , ovdje se ne radi o 3 marke vec o principu .

16 minutes ago, Hysteria said:

Zašto Šukiju neko od novinara ili protukandidata ne postavi to pitanje, gdje je zapelo? Jesu li Ilma i SDA iznad zakona? Šta će tek biti ako se opet vlasti dokopaju. Inače pratim tu fikrinu stranicu i ono njegovo "nebi" ili "će mo" ili "tko" itd itd para oči svaki put

Znam...markiranje sa bosanskog jezika čine svoje ali eto...ja sam iskreno baš i zapeo oko ovog ilminog objekta a o tom se ćuti. Valjda će bar fikro dobiti odgovor

prije 5 sati, Hysteria said:

Zašto Šukiju neko od novinara ili protukandidata ne postavi to pitanje, gdje je zapelo? Jesu li Ilma i SDA iznad zakona? Šta će tek biti ako se opet vlasti dokopaju. Inače pratim tu fikrinu stranicu i ono njegovo "nebi" ili "će mo" ili "tko" itd itd para oči svaki put

Dobro, Fikro Boss je nepismen likson, to je opce poznato, nema dvije ciste momak. Nek se on drzi hrvanja i dizanja tegova i to je to, dobro je da zna i sva slova abecede ili uopste tipkati na tastaturi, suti, to je ipak "doktor nepismenosti". Dovoljno je da ga cujes samo 2 minute i da zakljucis koji je to nivo intAligencije.

Vezano za temu ilegalne gradnje i dokle je doslo to sve u procesu, to bi iskreno i mene zanimalo "dje zapelo?!". Veceras Suki ima intervju pa se nadam da ce to pitanje odgovoriti. 

Edited by jokesOnYou

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...