Jump to content
FORUM

Gradonačelnik i gradsko vijeće

Recommended Posts

• Replies 666
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Niko nije veće zlo Bihaću nanio , što Šuki, svojim odlukama, samovoljom i smještanjem ilegalnih migranata u sred grada. Njegovi turisti sa kruzera su uništili sve što se godinama radilo u razvoju turi

Em-džo Em-džo

Yep, zelimo i dalje Shukija, jer niko od kandidata opcenito ne moze nista trenutno da promijeni po pitanju migranata(!!!), ali zato mogu po pitanju budzeta grada sa dodatnim zaduzivanjima i mitom i ko

Posted Images

Ovaj mora da je pijan pisao ovu objavu...krkan ostake krkan. Jedino što je ovaj za svog mandata radio je bio redovan obilazak kafana i nalizavanje u istim... svoje primitivne, seksističke metode i upadice  neka ostavi svojoj supruzi Fuj...kako me ovakav seljački primitivizam izrevoltira

mdzo.jpg

19 minutes ago, Barba said:

A ko je ova zenska?

Erna Begatović 

22 minutes ago, Hysteria said:

Hladno si pripisa sve zasluge drugih ljudi samo jer je bio grsdonačelnik u to vrijeme. Nego šta mu je za tom curom odjednom, da nije slučajno podržala drugog kandidata ne daj Bože

Erna je POMAK inače gradsko čeljade, iako sve to nije niti bitno. Zgrožen sam količinom primitivizma koji se posebno istakao za vrijeme ove predizborne kampanje bilo koji kandidat ili stranka da je u pitanju.

Jeste gledali one predizborne skupove u Banovićima ili Ilidži? Šokiran sam neukusom i seljaklukom i sam sebe pitam šta sam ja to bogu zgriješio da se rodim u ovoj sredini

• Like 4
prije 21 minuta, 1260 said:

Pogledaj kandidate u Velikoj Kladuši pa ćeš vidjeti gdje živiš. 

Slažem se s tobom

Velika Kladusa sada sto jeste je pravi primjer kako izgleda ekonomski i intelektualno unistena sredina do temelja, ali bez atomske bombe. Tuzno i zalosno. :(  Bihac ide prema tome, ali jos se malo odupire koliko moze.

Edited by jokesOnYou
  • Like 1

Ja kad vidim mladog covjeka od 20 i neku godinu i vice zivio baboo bude mi muka na zalost ratni zlocinac ce opet pobjediti u Kladusi i to ce znaciti jos 4 godine punjenje privatnih interesa Autonomasa .

Covjek ih je opljaclao na sve moguce nacine na istu pricu i na isti kalup .

Ovakvu zadojenost rijetko covjek moze vidjeti bilo gdje u svijetu kao ovo u ovom slucaju sa osudjenim ratnim zlocincem. Znaci covjek je citav zivot po sudovima i po zatvorima u zivotu nista posteno nije uradio a najgore sto je u smrt poslao hiljade ljudi i oni koji su ga podrzavali i onih protiv kojih je tjerao da se bore a bilo je slucajeva gdje je brat na brata pucao gdje je brat silovao kcerku od brata jer se njezin otac bori u V korpusu pa ga je isao na taj nacin povrijediti sad ti zamisli na sta je spreman covjek koji je spreman na silovanje djeteta od 16 17 godina a tek na sta je spreman covjek koji to uradi svojoj bratanici kojoj je stric . Bilo je slucajeva gdje su nekadasnji ucenici tukli i mucili nekadasnjeg njihovog  profesora jer nije za fikreta covjeka koji je obrazovao nekoliko generacija.

I onda dodje balavac i vice zivio Babo i ne do bog da ga udaris ti ces biti kriv a on ne zna sta izaziva kod ljudi .

• Like 3
On 11. 11. 2020. at 19:43, Fap mašina said:

Kako će tek da iskoriste ovu covid krizu vladajuće stranke u bih.kako će da glasaju ljudi iz samoizolacije i slično.......sigurno preko goluba pismonoše-stranačkog.

Maske su zakon... ko je ispod maske ? 🙂 

• Haha 2

E ne znam da li i za forum vrijedi predizborna šutnja,al* moram reći..kandidati su nam koma:Šuhret prelivoda,hinjo,Galijašević pjandura i krkan,Sej mirna poštenjačina bez plana i pravca,za ovog Hrnjića se svašta šuška,jel* istina il* je to spika rivala de znaj,ovi ostali su mi N.N,mahalski junaci,Kladuša ima najveće seljačine za kandidate,ne vežu tri čiste,ma otišli smo u racku..Ma nama treba čovjek ko Mamić iz Dinama,da svima je*e mater,pa da i ukrade ne bi mi bilo žao..neki dan pala spika"Emdžo če pobjediti,to se već zna,garantiram"..ma diglo mi živac do plafona..Tačno kad je bilo Bosansko proljeće,kad je gorilo,trebalo je do kraja izgoriti..de budi pametan,glasati ili poništiti listić?

• Like 1

@robespier neki će me prozvati da sam promijenio mišljenje al priznam sad i da jesam. Treba izići i glasati, ne uništiti listić, treba pametno od sveg zla odabrati jedno zlo ali ono najmanje zlo. Neke stranke imaju svoja glasačka tijela ustaljena i uvijek isti broj glasova. Ako ih se želi poraziti treba izići i glasati

• Like 2

Najbolje za grad je da bude iz vladajuce koalciji na visim nivoima vlasti bez obzira ko bio, u protivnom cemo imati jos 4 godine placa kukanja i sl kao i do sad. Na zalost ali LOVA JE NA VISEM NIVOU VLASTI, svidjelo se to nama ili ne

prije 29 minuta, L19.S61. said:

IZLAZNOST jre bitna !

U Crnu Goru je došlo do promjene zahvaljujući izlaznosti !

@Grunf 100 % sam saglasan : izaći i glasati

@saco"viši nivo vlasti" je u više/manje u tehničkom mandatu

"kad se previše nagneš - možeš pasti" k'o ona "kolica" u Sarajvu @Hysteria

Bas tako!

Dosta omladine (to malo jos sto je i ostalo) ne razumije tu logiku nazalost i oni idu samo s onom "ah, kao da moj glas bitan" ili "nemam za koga glasati"! To je pogresan nacin razmisljanja. Kada svi obave svoju duznost, a to je izlazak na glasanje, onda ce i doci jedino do neke promjene! Jer do tada, njihov neizlazak i pasivnost zapravo daje glas onima koji 20 godina kasape ovaj grad i drzavu! U biti, svako glasa, samo je pitanje da li ces ti usmjeriti svoj glas ili ces dopustiti da neko drugi glasa za tebe s tvojim neglasanjem i samim tim ti ugrozavati postojanje pod bihackim podnebljem! 

1 hour ago, L19.S61. said:

IZLAZNOST jre bitna !

U Crnu Goru je došlo do promjene zahvaljujući izlaznosti !

@Grunf 100 % sam saglasan : izaći i glasati

@saco"viši nivo vlasti" je u više/manje u tehničkom mandatu

"kad se previše nagneš - možeš pasti" k'o ona "kolica" u Sarajvu @Hysteria

Slazem se da je u tehnickom mandatu trenutno, medjutim nakon sutrasnjeg dana ce oni to sasvim sigurno rijesiti radi se o njihovim dzepovima koi su i ovako puni,

Najbitnije je izici u sto vecem broju samo tako moze doci do promjena, sjediti kuci i kritikovati bilo kog za nesto sto ja sam necu da mijenjam je apsurd,

• Like 2

Volio bi znati koliko je koja stranka potrošila novca na kampanju ja bi osobno svim strankama nakon izbora na taj iznos naplatio 30% ekološke taxe mislim da bi bilo pošteno . 
Zagadili su prirodu po svakom osnovu . 
Ovo treba da bude zakonska norma . 

• Like 2

Činjenica je da je izbor nikakav al sam siguran da svoj glas neću dati SDA i Emdži jer su prvi ovu državu potpuno devastirali a za Krajinu ih nije briga,kao da i ne postojimo, a Emdžo je klasični lopov i k tomu još teški primitivac i nije mi jasno kako mu je idozvoljena kandidatura kafd se zna šta je uradio. Mislim da su to dva sasvim dobra razloga zašto moj glas ide nekom od ostalih kandidata

Kome e to je teško pitanje?????

• Like 1
1 hour ago, saco said:

Do nas je, sad imamo priliku da izidjemo i damo svoj glas onom kog smatramo da zasluzuje nase povjerenje,

Jako je bitno izici i dati svoj glas, svaki ne izlazak je glas onima koje kritikujemo cijelo vrijeme

Najžalosnije je sto sam ja mogao glasati  i glasao iz Nizozemskoj i moja supruga za sutrašnje izbore a većina mladih ljudi u Bihaću sutra će prespavati izbore i onda će kukati ...

• Like 2
  • Thanks 1
9 hours ago, Barba said:

Najžalosnije je sto sam ja mogao glasati  i glasao iz Nizozemskoj i moja supruga za sutrašnje izbore a većina mladih ljudi u Bihaću sutra će prespavati izbore i onda će kukati ...

Tako je @Barba cestitam svaki glas je i te kako bitan, i ja se pripremam u Grazu, dorucak pa lagano ka glasackom mjestu obaviti svoju duznost,

Znam da moj poziv je nista ali molim, pozivam sviju posebno mladje izidjite na izbore dajte svoj glas onom za kog Vi smatrate da Vas moze kvalitetno predstavljati u sljedecih 4 godfine, uzmite svoju sudbinu u svoje ruke, danas je taj dan.

Sutra i u buduce nema potrebe kukati i kritikovati nekog treceg

• Like 2

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...