Jump to content
FORUM

Gradonačelnik i gradsko vijeće

Recommended Posts

• Replies 666
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Niko nije veće zlo Bihaću nanio , što Šuki, svojim odlukama, samovoljom i smještanjem ilegalnih migranata u sred grada. Njegovi turisti sa kruzera su uništili sve što se godinama radilo u razvoju turi

Em-džo Em-džo

Yep, zelimo i dalje Shukija, jer niko od kandidata opcenito ne moze nista trenutno da promijeni po pitanju migranata(!!!), ali zato mogu po pitanju budzeta grada sa dodatnim zaduzivanjima i mitom i ko

Posted Images

51 minutes ago, Haldir said:

Bijac broj biraca: 56.869

Izlaznost do 11: 6.567 / 11,55%

Žalosno. Jedino je Bužim na dosadašnjen prosjeku

Najžalosnije što oni sto su najžešći u kritici po socijalnim mrežama i sto ubiše komentarima će prespavati izbore kao i većina mladih . To je realnost da će glasati samo oni koji će ostvariti određenu korist 

Volio bih da grijesim, ali mi se cini da cemo i sljedecih 4 godine imati kriticare kao i do sad koi na zalost ne zele izici i dati svoj glas,

Nismo mi bolje ni zasluzili to sto cinimo, kako se ponasamo spram izlaska na izbore tako nam i jeste

• Like 2
prije 41 minuta, Bišćanin Čitaindexiklix said:

Ja nisam izašao na glasanje, kad mi nešto zatreba u gradu i zajednici ja ću poslati dopis Američkoj Ambasadi, jer oni su definitivno diktatura u BIH, a ne da se obraćam njihovim potrčkama i slugama. 

Cestitam majstore

• Like 2
  • Haha 2

Iza ovih nepismenih kandidata u Kladuši stoji 100% ratni zločinac samo da se podjele glasovi. Ovaj Pajazetović se i 2016. kandidirao u Kladuši i odnio 3000 glasova koji su prijeko potrebni zajedničkom kandidatu da bi se ratni zločinac pobjedio, ovako zločinac opet može pobjediti sa 8 hiljada vjernih zatucanih glasača. Džaba iza Hušića stoji 7 stranaka kad svakako nemaju jaku bazu u Kladuši

Ma kod ovog postotka izlaznosti uvijek treba uzeti u obzir broj onih koji onih koji su registrovani, a borave u vani. Da izadjemo bukvalno svi koji smo tu, racunala bi se 70% izlaznost. 

Ali u svakom slucaju, djeluju ko neki tragicni brojevi i da su ljudi uglavnom iskulirali izbore. Jebeni idioti. 

• Like 1
prije 12 minuta, Hysteria said:

U Augustu sam na ovoj temi napisao da očekujem izlaznost od 22 156 glasova a evo objaviše da glasalo 22 532. Isto tako sam pisao da će gradonačelnik biti iz POMAKA

Trebao si se kladiti. Mislim cak da je jedne godine bilo u kladionicama i to za kladjenje. :D

Kako god, Shuki vodi za sada.

image.thumb.png.fe13463b0ba2fd9629803adbc611110c.png

Nevjerovatno je koliko je kriminalac Pupan uspio skupiti glasaca, koji su to mamlazi i s kim mi zivimo u pm. Jbm ti skolu u koju su ti hinjavi glasaci isli i taj fucking primitivluk. Fuj!

Edited by jokesOnYou
  • Aferim! 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...