Jump to content
FORUM

Gradonačelnik i gradsko vijeće

Recommended Posts

• Replies 666
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Niko nije veće zlo Bihaću nanio , što Šuki, svojim odlukama, samovoljom i smještanjem ilegalnih migranata u sred grada. Njegovi turisti sa kruzera su uništili sve što se godinama radilo u razvoju turi

Em-džo Em-džo

Yep, zelimo i dalje Shukija, jer niko od kandidata opcenito ne moze nista trenutno da promijeni po pitanju migranata(!!!), ali zato mogu po pitanju budzeta grada sa dodatnim zaduzivanjima i mitom i ko

Posted Images

prije 6 minuta, jokesOnYou said:

Cestitam starom i novom gradonacelniku Suhret Fazlicu! Pomeo je konkurenciju i drago mi je da ipak za nas ima nade! Prosli put sam glasao za njega i ovaj put sam takodjer. Ja, licno, sam zadovoljan kako je vodio grad ekonomski osvjesteno! Iskrene cestitke! :)

Koje nade?Ostanu li nam migranti,otišla nam je nada u pm..

• Like 1
prije 2 sati, Pavarotti said:

Ma kod ovog postotka izlaznosti uvijek treba uzeti u obzir broj onih koji onih koji su registrovani, a borave u vani. Da izadjemo bukvalno svi koji smo tu, racunala bi se 70% izlaznost. 

Ali u svakom slucaju, djeluju ko neki tragicni brojevi i da su ljudi uglavnom iskulirali izbore. Jebeni idioti. 

Šta da ti kažem na to..i od moje familije(a bgm je velika) samo moj otac i ja glasali,ostali se nisu ni potrudili,jednostavno nisu zainteresovani,pustili da ide kako ide..džaba nagovaranje da izađu,jbt digli mi tlak na 300 sa neupućenosti i neshvaćanju značenja izbora..eto Šuki izgleda pobjeđuje,al nekako i to bolje od Emdže i ovih doktora što im je malo doktorska fotelja pa hoće još jednu,..pred nama je,pa šta bude biće,..

• Like 3
prije 10 minuta, robespier said:

Koje nade?Ostanu li nam migranti,otišla nam je nada u pm..

Demokratija, svako ima pravo na svoje misljenje i svoj glas i drago mi je da je moje misljenje u ovom demokratskom drustvu preovladavalo! Nema smisla vise objasnjavati ikome ista!

prije 6 minuta, TetkinMali said:

Dobar je Šuki samo nek slusa sta pricaju iz Sarajeva i nek broji pare , a mi cemo gledati jos ove garave po gradu.

Svako mora slusati Sarajevo, nazalost. Takva je organizacija jedne pravne drzave i to je realnost. 

A pare, pare nisu problem, samo para nema. 

Btw. dobrodosao (ponovno) na forum, neki stari-novi clan sa novim nickom kojem se malo pritisak povisio pa morao je napisati koju pametnu. :) 

• Like 1
  • Dislike 1
prije 5 minuta, jokesOnYou said:

Demokratija, svako ima pravo na svoje misljenje i svoj glas i drago mi je da je moje misljenje u ovom demokratskom drustvu preovladavalo! Nema smisla vise objasnjavati ikome ista!

Svako mora slusati Sarajevo, nazalost. Takva je organizacija jedne pravne drzave i to je realnost. 

A pare, pare nisu problem, samo para nema. 

Btw. dobrodosao (ponovno) na forum, neki stari-novi clan sa novim nickom kojem se malo pritisak povisio pa morao je napisati koju pametnu. :) 

Ma davno sam tu napisao par komentara ali zaboravio podatke , reko da šarnem sta . Nisam glasao niti planiram u buducnost jer Bihac ne ma buducnost . Nizak mi je pritisak i tesko mi se dize  😃 

prije 4 minuta, TetkinMali said:

Ma davno sam tu napisao par komentara ali zaboravio podatke , reko da šarnem sta . Nisam glasao niti planiram u buducnost jer Bihac ne ma buducnost . Nizak mi je pritisak i tesko mi se dize  😃 

"Ne ma" svakako buducnosti s tom gramatikom i tom logikom da se ne izadje glasati!

Svako dobro ti zelim za pritisak i gornji i donji. 

2 hours ago, Hysteria said:

U Augustu sam na ovoj temi napisao da očekujem izlaznost od 22 156 glasova a evo objaviše da glasalo 22 532. Isto tako sam pisao da će gradonačelnik biti iz POMAKA

Da li će Havić osvojiti više glasova od Bube 2016

Dobar si,svaka čast ! Evo,našao sam tvoju prognozu:

"Evo moja prognoza čisto da imam razloga ispratiti reziltate...

22 156 važećih glasova

4900 Muminović

2450 Galijašević

3900 Havić

1456 Ramić

550 Karabegović

2400 Alibegović

500 Vuković

500 Kečanović

5500 A-SDA/Pomak"

• Like 1
prije 1 minuta, L19.S61. said:

Dobar si,svaka čast ! Evo,našao sam tvoju prognozu:

Neka si se baš potrudio. Tad se nisu ni znali svi kandidati, ni da će se Šuki opet kandidirati zato takva raspodjela glasova inače sam za Šukija bio. A SDP i SDA su i mene iznenadili

prije 4 minuta, Pavarotti said:

Onaj sto ne zna jel korona gripa ili prihlada mu fino asistirao i uzeo dio glasova. Tuzan je to mentalni sklop. Kult licnosti ko u Sjevernoj Koreji. 

Najveci grad koji SDA uzima - Visoko. 😂

Ako misliš na Pajazetovića taj je i 2016. uzeo 3000 glasova ali sad je razlika bila puno manja tako da je možda je čak i onaj nepismeni Hušidić sa svojih 400-500 glasača prevagnuo. Ali vjeruj nije to ništa neplanski, sve su to Fikretovi igrači

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...