Jump to content
FORUM

Gradonačelnik i gradsko vijeće

Recommended Posts

27 minutes ago, Fap mašina said:

Grunfe ođe na forumu se poštuju stroga gramatička pravila,nekako mi je lako za nas koji smo to savladali u osnovnoj školi.al to ide teže akademicima koji ni s fakultetom(iz ljusne) nijesu to savladali.a znaju ko biva strane jezike.

Ne znam o čemu je riječ. Jesam ja nešto fulao ili...? Svakom se može desiti da pogriješi. Ja lično uvijek pazim, koliko je moguće a moguće i da fulam nešto ali 20 godina radim jedan posao gdje samo jedno slovo tj. znak na pogrešnom mjestu može biti katastrofa. A jeste, Hatka me peglala u osnovnoj na tadasnjem S-H kako se zvao jezik u to vrijeme  a u Gimnaziji Mažarka ;)

• Replies 666
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Niko nije veće zlo Bihaću nanio , što Šuki, svojim odlukama, samovoljom i smještanjem ilegalnih migranata u sred grada. Njegovi turisti sa kruzera su uništili sve što se godinama radilo u razvoju turi

Em-džo Em-džo

Yep, zelimo i dalje Shukija, jer niko od kandidata opcenito ne moze nista trenutno da promijeni po pitanju migranata(!!!), ali zato mogu po pitanju budzeta grada sa dodatnim zaduzivanjima i mitom i ko

Posted Images

Moram priznati jedno što se tiče GV jedan dobar broj starijih ljudi (clanovi moje sire familije) a koje znam i koji je glasao za Šuhreta bio je zbunjen nazivom same stranke...svi su tražili POMAK a pisalo je samo puno ime stranke koliko se sjecam tako da su u neznanju a obzirom i da su stariji ljudi - lupali svašta a neki su i "nabasali" slučajno

Cinjenica da skoro 40 000 ljudi nije glasalo je tuzna stvarost koja govori koliko ljudi je napustilo Bihac drago mi je da je SDA veliki gubitnik po svakom pogledu vjecnici iz ove stranke su vecinom dobili mjesto u vijecu cistom kupovinom glasova u svojim selima i to je istina 

3 minutes ago, Barba said:

Cinjenica da skoro 40 000 ljudi nije glasalo je tuzna stvarost koja govori koliko ljudi je napustilo Bihac drago mi je da je SDA veliki gubitnik po svakom pogledu vjecnici iz ove stranke su vecinom dobili mjesto u vijecu cistom kupovinom glasova u svojim selima i to je istina 

Tipicna nasa prica neko je nesto kupio, iskreno odlicno pvt poznam 2 vijecnika koi su ispred SDA ponovo dobili mandat i nije tacno da bi se bilo koi od njih na slican nivo spustio, ali isto znam ispred Pomak-a kao i A-SDA pojedinaca koi su na sve spremni, zato mozda posebno nas dvoica Ti u Holandiji @Barba a ja u Austriji ne trebamo o tome, ko je dobio tu je neka od danas ide samo pozitivna prica narod je tako izabrao ili svoim ne izlaskom podrzao da bude ovako,

Siguran sam da je ovako najbolje za sviju a posebno za one koi nisu izisli,

U svakom slucaju iskrene cestitke svim vijecnicima na celu sa Suhretom, glavu gore i ucinite nesto za nas Bihac, opravdajte povjerenje naroda,

• Like 3
1 hour ago, saco said:

Tipicna nasa prica neko je nesto kupio, iskreno odlicno pvt poznam 2 vijecnika koi su ispred SDA ponovo dobili mandat i nije tacno da bi se bilo koi od njih na slican nivo spustio, ali isto znam ispred Pomak-a kao i A-SDA pojedinaca koi su na sve spremni, zato mozda posebno nas dvoica Ti u Holandiji @Barba a ja u Austriji ne trebamo o tome, ko je dobio tu je neka od danas ide samo pozitivna prica narod je tako izabrao ili svoim ne izlaskom podrzao da bude ovako,

Siguran sam da je ovako najbolje za sviju a posebno za one koi nisu izisli,

U svakom slucaju iskrene cestitke svim vijecnicima na celu sa Suhretom, glavu gore i ucinite nesto za nas Bihac, opravdajte povjerenje naroda,

O postenju SDA stranke se moze knjiga napisati definitivno u to ne sumnjam i definitivno bi to bila najmanja knjiga na svijetu ikad napisana . 

Za mene je ta stranka najveci neprijatelj Bosnjackog naroda i najveci krivci za ovakvu situaciju u zemlji. 

Ali polako vrijeme ce pokazati svoje Bosne ce biti i poslije SDA kao sto je i bilo prije SDA .

Ja ne zelim nikog da ubjedjujem protiv njegovih principa i misljenja cinjenica jeste da je najveci dio birackog tijela SDA iskljucivo radi odredjenog neposrednog interesa i samo se na tom principu radi i funkcionira. 

8 minutes ago, Grunf said:

@saco mislim da Barba konta na ovaj slucaj recimo sto se dogodio u Tesliću (da li je Teslić u pitanju ? ) gdje su dijelili po 10 litara dizela na Hifi uz opasku iz SDA d je to gorivo za ove njihove promatrače ili šta već. 

Pored ostalog ,naredne dvije godine prije drzavnih izbora SDA ce napraviti takvu krizu u drzavi po svim osnovama samo da bi pokusala vratiti izgubljene glasace jer samo po ovom principu oni mogu opstati.

Da su sutra drzavni izbori SDA ne bi bilo ni na mapi to su pokazali rezultati lokalnih izbora. 

Ali sad nastaje prestava vjerujte meni .

11 minutes ago, Barba said:

O postenju SDA stranke se moze knjiga napisati definitivno u to ne sumnjam i definitivno bi to bila najmanja knjiga na svijetu ikad napisana . 

Za mene je ta stranka najveci neprijatelj Bosnjackog naroda i najveci krivci za ovakvu situaciju u zemlji. 

Ali polako vrijeme ce pokazati svoje Bosne ce biti i poslije SDA kao sto je i bilo prije SDA .

Ja ne zelim nikog da ubjedjujem protiv njegovih principa i misljenja cinjenica jeste da je najveci dio birackog tijela SDA iskljucivo radi odredjenog neposrednog interesa i samo se na tom principu radi i funkcionira. 

Pored ostalog ,naredne dvije godine prije drzavnih izbora SDA ce napraviti takvu krizu u drzavi po svim osnovama samo da bi pokusala vratiti izgubljene glasace jer samo po ovom principu oni mogu opstati.

Da su sutra drzavni izbori SDA ne bi bilo ni na mapi to su pokazali rezultati lokalnih izbora. 

Ali sad nastaje prestava vjerujte meni .

Mislim @Barba da si me totalno pogresno shvatio, ko sam ja da pricam o postenju neke stranke ali sam napisao da poznam odlicno 2 kandidata medju njima i sigurno znam ko su i kakvi su, to je moj upis bio a Ti ode na stranu,

Kad bi pricali o postenju stranaka posebno u Bosnjackom korpusu to je milion knjiga i dalje nema niti i jedne ili ja neznam koja nije napravila kakvu glupost i sl

Ono sto ja zelim napisati nas dvoica smo jako daleko i jako je fino da osjetimo nesto spram grada ali gradjani su izabrali i sta nam drugo preostaje vec istima pozeljeti srecu i neka zavrnu rukave

Znam @Barba borba sa tj. protiv SDA tek predstoji. Mi smo to imali i u prosle 4 godine gdje su nas prvo na ignor, dalje bit ce tu spletki raznoraznih od malverzacija, financijske (ne)pomoći, opstruiranja itd koja smo već i imali u zadnje 4 godine. Bit će još žešći jer su izgubili ono najvažnije kao što je i Bakir sam rekao prošli put a to je Sarajevo...

Imaš i primjer Dodika koji je javno rekao da će uskratiti svaku moguću pomoć Banja Luci zbog njihovog izbora Stanivukovića na mjesto gradonačelnika. Isto je i sa SDA strane samo što je Dodik u tim stvarima glup pa voli da se pohvali a ovi to kriju

BTW :D

SDA.jpg

• Like 2
2 hours ago, Barba said:

eeeee moj @Barba

Kako ti tako lako "iz daleka" zaokružuješ te cifre..40 000 ..? A koristiš izraze činjenica i skoro 

57 891 - 22 338 = 35 553 ..a ne 40 k ..!!

Imao sam uvid u birački spisak za "moje" biračko mjesto. Njih sigurno 10% nije moglo izaći i glasati,neki su odselili,neki "preselili". Slažem se da je % izlaznosti  nedovoljan za bilo kakvu promjenu. Kad se tome doda skoro 8% nevažećih listića/glasova..imamo to što imamo. Lopova/mućki,uvijek je bilo i bit će,i kad abd pređemo na e-glasanje.. Što veći % izlaznosti to je manji % prostora za "mućke".

Što nisi došo i glaso ?

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...