Jump to content
FORUM

Gradonačelnik i gradsko vijeće

Recommended Posts

• Replies 666
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Niko nije veće zlo Bihaću nanio , što Šuki, svojim odlukama, samovoljom i smještanjem ilegalnih migranata u sred grada. Njegovi turisti sa kruzera su uništili sve što se godinama radilo u razvoju turi

Em-džo Em-džo

Yep, zelimo i dalje Shukija, jer niko od kandidata opcenito ne moze nista trenutno da promijeni po pitanju migranata(!!!), ali zato mogu po pitanju budzeta grada sa dodatnim zaduzivanjima i mitom i ko

Posted Images

4 hours ago, Haldir said:

Nelogično je to što je osoba koja je to prva objavila na FB navela da je umro u Karlovcu. Lik je neki dan predao dokumenta jer ima zabranu napuštanja BiH. Vjerovatno je živ. 

https://hayat.ba/potvrdeno-za-hayat-ba-fikret-abdic-u-kriticnom-stanju/293759/

Iako ni ovo nije potvrda da je informacija tačna

prije 6 sati, Haldir said:

Nelogično je to što je osoba koja je to prva objavila na FB navela da je umro u Karlovcu. Lik je neki dan predao dokumenta jer ima zabranu napuštanja BiH. Vjerovatno je živ. 

Nisam nigdje procitao da su mu odredjene mjere zabrane. Iako nema previse smisla pustiti nekog nakon nekoliko mjeseci pritvora bez odredjene mjere zabrane napustanja boravista i oduzimanja putnih isprava, a pogotovo Abdica koji je vec ranije bjezao iz drzave zbog krivicnog gonjenja, ali kontam da bi izaslo u medijima. 

Edited by Pavarotti
11 minutes ago, Pavarotti said:

Nisam nigdje procitao da su mu odredjene mjere zabrane. Iako nema previse smisla pustiti nekog nakon nekoliko mjeseci pritvora bez odredjene mjere zabrane napustanja boravista i oduzimanja putnih isprava, a pogotovo Abdica koji je vec ranije bjezao iz drzave zbog krivicnog gonjenja, ali kontam da bi izaslo u medijima. 

Ja mislim da je on samo odmaglio (možda i griješim) a da je bolest samo izgovor, ali vidjet ćemo. Inače Hrvatska, Srbija i BiH odlično surađuju kad je kriminal u pitanju. Kriminalci iz jedne od tih zemalja mogu da se kriju u druge dvije sasvim neometano i da uzivaju u životu.

• Like 1
16 hours ago, L19.S61. said:

eeeee moj @Barba

Kako ti tako lako "iz daleka" zaokružuješ te cifre..40 000 ..? A koristiš izraze činjenica i skoro 

57 891 - 22 338 = 35 553 ..a ne 40 k ..!!

Imao sam uvid u birački spisak za "moje" biračko mjesto. Njih sigurno 10% nije moglo izaći i glasati,neki su odselili,neki "preselili". Slažem se da je % izlaznosti  nedovoljan za bilo kakvu promjenu. Kad se tome doda skoro 8% nevažećih listića/glasova..imamo to što imamo. Lopova/mućki,uvijek je bilo i bit će,i kad abd pređemo na e-glasanje.. Što veći % izlaznosti to je manji % prostora za "mućke".

Što nisi došo i glaso ?

Izlaznost je nikakva i sasvim je isti problem da li je 35000 ili 40 000 gradjana nije glasalo i izaslo na izbore to je problem i cisti pokazatelj demografske slike  ne mislim da se samo ovdje radi o cistoj ljenosti izlaska na biracko mjesto vec iskljucivo o velikom broju ljudi koji su otisla iz Bihaca za boljim zivotom .

Pojedini vjecnici su nekad imali broj glasova koliko danas dobio gradonacelnik mi imamo gradonacelnika izabranog sa manje od 10 000 glasova .

Ja nisam trebao dolaziti radi glasanja ja sam glasao putem poste kao i sve izbore do sada o tome sam vec pisao na ovoj temi . Sto apsolutno nije nikakav problem i sve se moze rijesiti putem interneta za manje od 10 minuta bitno je da se registriras do septembra i to je to ,ali treba imati volje na zalost koju velika vecina nema . 

• Like 1
3 hours ago, Barba said:

Sto Fikro Boss siri lazi da je zvao prijatelje doktora u Zagreb koji mu je potvrdio da je krme Fikret tamo na lijecenju ?

Pitaj ga :D. Možda mu bilo potrebno "lajkova" ili "fanova* stranice pa da malo privuče raju. Vidim sad ima dobar broj pratilaca od Velike Kladuše do SAD-a :D

3 hours ago, Bišćanin Čitaindexiklix said:

Šuhret Fazlić je kulturan gradski čovjek, profesor.  On je niko i ništa da zaustavi visoku politiku (migrantsku), ali je bar neko dostojan gradonačelničke pozicije. 

Za visoku politiku  nije potrebno zvanje (profesor). ...

16 minutes ago, L19.S61. said:

Za visoku politiku  nije potrebno zvanje (profesor). ...

Bio bi on i idealan kad bi imao još samo m*da koja mu trebaju za odlučnost. To je moje subjektivno mišljenje jer istina ja sam osoba koja i preferira odlučne ljude koji se ne kolebaju puno a meni je zasmetalo ono njegovo prenemaganje kad god je bio na tv. Uvijek kuknjava i sad uzrečica po kojoj je poznat "sjesti i plakati". U takvim situacijama ja više volim ljude koji lupe šakom od stol i kažu sad je dosta!

• Like 2
prije 2 sati, Grunf said:

Bio bi on i idealan kad bi imao još samo m*da koja mu trebaju za odlučnost. To je moje subjektivno mišljenje jer istina ja sam osoba koja i preferira odlučne ljude koji se ne kolebaju puno a meni je zasmetalo ono njegovo prenemaganje kad god je bio na tv. Uvijek kuknjava i sad uzrečica po kojoj je poznat "sjesti i plakati". U takvim situacijama ja više volim ljude koji lupe šakom od stol i kažu sad je dosta!

Nije problem imati muda, kad ti amerikanac kaže da nešto uradiš nema tih muda koja ti mogu pomoći da kažeš neću.

34 minutes ago, Bišćanin Čitaindexiklix said:

Nije problem imati muda, kad ti amerikanac kaže da nešto uradiš nema tih muda koja ti mogu pomoći da kažeš neću.

Kakav amerikanac? Ni sam Trump ne zna pokazati BiH na karti svijeta a kamoli Bihać. Baš Trump pošalje mejl Šukiju i kaže ne diraj mi u Dediće i i pusti ih da grade il ću te sad zgromiti (ovo sam naveo samo kao primjer da neko ne pomisli da sam ponovo zapeo za to). Mislim nigdje veze nema

3 hours ago, Grunf said:

Taka je moja žena kad lupi Šakom od sto u meni umre govno od straha😂🤣

Fali Šuhretu mnogo šta ali otom potom važno je da ne fali migranata.

• Haha 2
prije 11 sati, Grunf said:

Kakav amerikanac? Ni sam Trump ne zna pokazati BiH na karti svijeta a kamoli Bihać. Baš Trump pošalje mejl Šukiju i kaže ne diraj mi u Dediće i i pusti ih da grade il ću te sad zgromiti (ovo sam naveo samo kao primjer da neko ne pomisli da sam ponovo zapeo za to). Mislim nigdje veze nema

Ma kakav trump... to ti bude neki birokrata 150. u hijerarhiji ispod trumpa tipa Nelson i slični.  Oni se petljaju u sve živo, i njihovi razgovori sa našim političarima se svedu na to da naređuju našim šta da rade.

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...