Jump to content
FORUM

Gradonačelnik i gradsko vijeće

Recommended Posts

15 hours ago, 1260 said:

Izgleda nova koalicija Pomak, ASDA, SDP i Narod i pravda

PoMAK vjerovatno neće sa A-SDA, puno je podmetnutih nogu u toku ove godine. Ne treba zaboraviti da su visoki kadrovi kriminalne A-SDA padali po prijavama kadrova PoMAK-a. Mislim, ne smeta to drugoj strani, ali čisto sumnjam da će PoMAK i A-SDA u bilo kakav politički zagrljaj u dogledno vrijeme. 

• Replies 666
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Niko nije veće zlo Bihaću nanio , što Šuki, svojim odlukama, samovoljom i smještanjem ilegalnih migranata u sred grada. Njegovi turisti sa kruzera su uništili sve što se godinama radilo u razvoju turi

Em-džo Em-džo

Yep, zelimo i dalje Shukija, jer niko od kandidata opcenito ne moze nista trenutno da promijeni po pitanju migranata(!!!), ali zato mogu po pitanju budzeta grada sa dodatnim zaduzivanjima i mitom i ko

Posted Images

20 hours ago, 1260 said:

Izgleda nova koalicija Pomak, ASDA, SDP i Narod i pravda

Pomak, ASDA, SDP, znam da je politika najveca kur.. hahaha, ali ovo smo imali do prije par mjeseci i raspalo se, znaci opet ponovo dok se opet ne posvadjaju.

Pitam se jesu li nam u opste trebali izbori, kad se skoro nista promijenilo nije a posebno kod nas u Bihacu

prije 1 sat, hatinac| said:

Nevjerovano koliko je SDA nezainteresovana za USK, pogotovo Bihac. Inace, niko nas nije uzeo za ozbiljno. Prepusteni smo sami sebi. Politicka scena nam je nula.

Nigdje na svijetu nema da se ultra lijevica bira kad imas ovakvu migransku sigurnosnu krizu. Nazalost nemamo neki jak centar ili desnicu koja bi rjesavala nesto. U stvari nemamo nista. 

U svezi glede Fikreta.. krivo je tuzilastvo, nisu podigli krivicnu prijavu i ovaj je imao pravo da se kandiduje. Toliko ste nahvalili onog sudiju da niko nije se usudjivao dovoditi sta tu u pitanje.

Pa mogao bi se kandidovati i da je podignuta optuznica. Nema te prepreke u izbornom zakonu. Uostalom, imas primjer Emdze protiv kojeg su pred dva suda u toku dva krivicna postupka. 

Gradonacelnik iz zatvora, a da bi radio kao cistacica u MUP-u, moras im pri prijavi za posao poslati uvjerenje o nekaznjavanju. 

Gdje prestaje logika, tu pocinje nasa draga BeHa, u pm!

Moze li se ikako voliti ova drzava, ovo podneblje? Ikako? Znam da se moze nekako sisati, kao macehina sisa, pa onaj koji podoji malo, mozda mu je fino, ali moze li se ta maceha ikako zavoliti ako je ne dojis?

• Like 1
30 minutes ago, jokesOnYou said:

Gradonacelnik iz zatvora, a da bi radio kao cistacica u MUP-u, moras im pri prijavi za posao poslati uvjerenje o nekaznjavanju. 

Gdje prestaje logika, tu pocinje nasa draga BeHa, u pm!

Moze li se ikako voliti ova drzava, ovo podneblje? Ikako? Znam da se moze nekako sisati, kao macehina sisa, pa onaj koji podoji malo, mozda mu je fino, ali moze li se ta maceha ikako zavoliti ako je ne dojis?

Moze se i mora voliti Drzava, ista nema nista sa ludim politicarima za koje smo u najvecem dijelu mi sami krivi izlaskom ili ne izlaskom na izbore,

A takvi ludjaci nemaju nista sa Drzavom, i u Austriji si imao nekoliko puta isto odnnosno jos gore i isti su se ponovo kandidirali ali do gradjana je kome ce glas dati

Nadam se da ces mi ispravno razumjeti nije do Drzave vec do nas je u svakom obliku

• Like 3
  • 1 month later...
On 16. 01. 2021. at 10:05, saco said:

Od juce Bihac ima novo Gradsko vijece, koalicija Sukijev Pomak i SDA. Osim par novih imena nista se promijenilo nije

Zulfikar Handukic novi predsjedavajuci GV Bihac

😄🤣😄😄😄😄🤣

56 minutes ago, Vywegh said:

A svi zasnivaju kampanju na kontrateži sda stranci. Izgleda samo dok se dobije vlast, onda moze i koalicija  

Bas smjesno

Zanimljivo stvarno svi protiv SDA u kampanji a sad sa SDA u koalciju😀

13 minutes ago, 1260 said:

To je politika SDA, HDZ  na ratnoj mozi a na svim nivoima maksimalno saradjuju i idu jedno drugim u korist

U Bihacu je HDZ minimalan, u ovom slucaju imamo Pomak, toliko kritika i sta sve ne a sad opet zajedno, 

gadna je politika haha

2 hours ago, saco said:

U Bihacu je HDZ minimalan, u ovom slucaju imamo Pomak, toliko kritika i sta sve ne a sad opet zajedno, 

gadna je politika haha

Ja sam naveo primjer. Sda,Hdz i Snsd  bacaju drvlje i kamenje jedni na druge a gdje god kome treba pomazu jedni drugima.

Nisam ni ja da mafijaska organizacija zvana Sda bude u bilo kakvoj vlasti ali kod nas je politika takva. Kada uzmes da je druga opcija bila Sdp onda se ne zna ko je gori

• Like 1
6 minutes ago, Grunf said:

Znači i Zosko je ovaj mandat Hrvat? Nemam riječi.

To je gore. Ne znam sto to dopustaju. To isto na kantonalnom nivou kada je rat bio ko je veci hrvat Razim Halkic iz Cazina ili Anel Sahinovic iz Velike Kladuse.

Inace Cazin i Kladusa puna Hrvata

• Like 1
56 minutes ago, saco said:

Ma nije, hahaha 

Mene je stvarno sramota ovog grada u kojem živim. Ovo je zbilja podlo, pohlepno, diskriminirajuće, kriminalno od strane POMAK-a  naspram naših bišćana hrv. nacionalnosti. Sram me...zbilja me sramota

Ja znam sudiju iz Bihaća koji je inače pravoslavac dok je radio u BL izjašnjavao se kao Bošnjak a u Bihaću je Hrvat valjda će opet biti Bosanski Srbin po potrebi konkursa . Nacionalni ključ je najveća glupost i diskriminacija zdravog razuma i sloboda qvantitet ispred kvaliteta . 

Oni će u koaliciju sa crnim đavoljim ako treba samo da se šuti i da se zapošljava  jebo ih kulturni centar više samo nek se pomiču iz pomaka. 
Pomak će još dvije tri godine i odoše svi u novu stranku jer su svi do jednog ostaci iz drugih stranaka šund SDa sbb SDP 
A zosko je očito Zvonko sad 

Neka mi neko objasni zasto je toliko bitno da li je neko Hrvat, ili se izjasnjava kao Hrvat ili kao Marsovac, po pitanju njegovog karaktera, ali ne ove gluposti sa nacionalnim kljucem? Smatram da je puno bitnije ako je neko za taj posao ili poziciju najbolja opcija, bolja nego neko sto je navodno pravi Hrvat, a ovamo nigdje veze za to mjesto. 

Meni je bitno da prava osoba da dodje na odredjenu poziciju, nebitno na koji nacin te puno bolje, nego da je neko na mjestu ko ce zloupotrebljavati ovlasti u svoju licnu korist, mito i korupcija i td. 

Nisam upucen u detalje ove debate, ali znam Zoska, momak iz grada, koliko ga ja poznajem, mislim da je, ako nista, najneiskvarenija opcija. O struci necu pricati, jer ne znam sa cim se bavi.

Ali dosta se ljudi i iz drugih stranaka drugih strucnih zvanja tu prijavilo (najmanje politicke, pravne i ekonomske nauke zastupljene, ali zato sve druge struke koje zapravo nemaju veze s pravom, ekonomijom i menadzmentom grada).

Edited by jokesOnYou
  • Like 1
12 minutes ago, jokesOnYou said:

Neka mi neko objasni zasto je toliko bitno da li je neko Hrvat, ili se izjasnjava kao Hrvat ili kao Marsovac, po pitanju njegovog karaktera, ali ne ove gluposti sa nacionalnim kljucem? Smatram da je puno bitnije ako je neko za taj posao ili poziciju najbolja opcija, bolja nego neko sto je navodno pravi Hrvat, a ovamo nigdje veze za to mjesto. 

Meni je bitno da prava osoba da dodje na odredjenu poziciju, nebitno na koji nacin te puno bolje, nego da je neko na mjestu ko ce zloupotrebljavati ovlasti u svoju licnu korist, mito i korupcija i td. 

Nisam upucen u detalje ove debate, ali znam Zoska, momak iz grada, koliko ga ja poznajem, mislim da je, ako nista, najneiskvarenija opcija. O struci necu pricati, jer ne znam sa cim se bavi.

Ali dosta se ljudi i iz drugih stranaka drugih strucnih zvanja tu prijavilo (najmanje politicke, pravne i ekonomske nauke zastupljene, ali zato sve druge struke koje zapravo nemaju veze s pravom, ekonomijom i menadzmentom grada).

Koliko znam da ako je gradonacelnik Bosnjak da predsjednik GV mora biti Hrvat. 

Ne znamvje li u proslom mandatu Alijagic se izjasnio kao Hrvat?

Just now, 1260 said:

Koliko znam da ako je gradonacelnik Bosnjak da predsjednik GV mora biti Hrvat. 

Ne znamvje li u proslom mandatu Alijagic se izjasnio kao Hrvat?

Pa eto, onda ne treba praviti cirkus o tome zato sto se sada Zosko kao odjednom jedini ikada, zbog te gluposti zvane naiconalni kljuc, izjasnio kao Hrvat. Niti je prvi, niti je zadnji, samo znam da likson nije (bio) pokvaren, da je gradsko celjade, nije pao s kruske. O djelima cemo pricati poslije nekoliko sedmica/mjeseci, brzo se to cuje, i onda ako se pokaze kao los, onda grad nagradjuje to po kafanama gdje mu se jebe i grebe sve zivo i mrtvo, kao sto se dosadanjim guzonjama to radilo. Nadam se da do toga nece doci. 

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...