Jump to content
FORUM

Gradonačelnik i gradsko vijeće

Vywegh

Recommended Posts

Nemam ni ja ništa protiv Zoska i prije njega je to uradio Irman. Apsolutno se slazem da na neku poziciju treba dođe po znanju i postenju a ne po nacionalnom kljucu ali sta ces, zakon nam je takav i onda to zapravo dode kao prevara i zato mi se to nedopada i izgleda prilicno prljavo. Bilo bi zanimljivo znati zašto su istu poziciju odbili Erna i Tutić prije Zoska. Navodno je Zosko treca opcija i islo se po broju glasova

Inicijativa za GV Bihać - Zabraniti prodaju alkohola i oštrih predmeta (makaze, nož, skalpel isl.) migrantima !!! Ne danas, ne sutra - JUČER !!! Bez ovoga svakako mogu, a sa ovim predstavljaju veliku opasnost.

Ima li u GV iko 3 daske u glavi da predloži ovo ili ?

1 hour ago, beekam said:

Inicijativa za GV Bihać - Zabraniti prodaju alkohola i oštrih predmeta (makaze, nož, skalpel isl.) migrantima !!! Ne danas, ne sutra - JUČER !!! Bez ovoga svakako mogu, a sa ovim predstavljaju veliku opasnost.

Ima li u GV iko 3 daske u glavi da predloži ovo ili ?

To nije moguće sprovesti zakonski

22 minutes ago, beekam said:

Izvini Tegetlija, nisam te prepoznao

Pa u pravu je. Ovi se ne mogu dogovoriti oko vakcina kako će i šta će, ono što nam je prijeko potrebno, kako onda da izvedu zabranu prodaje alkohola naciji koja kotira u samom vrhu svjetskih ljestvica u pijenju alkohola. Da, mislim na bosance i hercegovce. 

Nacionalni kljuc je mehanizam da bi se uhljebio podobni a degradirao skolovani obrazovani kadar.

A najveci apsurd je da ako se izjasnjavas kao Bosanac ne mozes dobiti posao u javnim ustanovama  policiji ministarstvu opcinama gradovima drzave koja se naziva Bosna i Hercegovina . 

O Alija sta potpisa da bog da ti zemlja kosti izbacivala .

2 hours ago, Grunf said:

Dospjeli smo i do Večernjih

vecernji.jpg

To je hercegovački list

Izgleda da nema pametnijeg niti boljeg hrvata u Bihacu pa eto Zosko morao preuzeti tu obavezu.

Inače, Zulfikar je staro franjevačko ime a Handukici potjecu iz podna Dinare, starosjedilacko hrvatsko pleme... 🤮🤮🤮

2 minutes ago, Vywegh said:

To je hercegovački list

Izgleda da nema pametnijeg niti boljeg hrvata u Bihacu pa eto Zosko morao preuzeti tu obavezu.

Inače, Zulfikar je staro franjevačko ime a Handukici potjecu iz podna Dinare, starosjedilacko hrvatsko pleme... 🤮🤮🤮

Ne bitno čiji je list. Nemam ništa protiv Zoska ali imam protiv ovakvog čina od strane stranke

3 minutes ago, Grunf said:

Ne bitno čiji je list. Nemam ništa protiv Zoska ali imam protiv ovakvog čina od strane stranke

Ma samo sam usput spomenuo.

A ja imam sada i protiv Zoska i protiv stranke zato sto je pizda ispao. Ovo je totalno ljigavo bilo i od njega i od stranke. Jako sam razočaran ali baš baš. 

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...