Jump to content
FORUM

Gradonačelnik i gradsko vijeće

Recommended Posts

14 minutes ago, jokesOnYou said:

Pa eto, onda ne treba praviti cirkus o tome zato sto se sada Zosko kao odjednom jedini ikada, zbog te gluposti zvane naiconalni kljuc, izjasnio kao Hrvat. Niti je prvi, niti je zadnji, samo znam da likson nije (bio) pokvaren, da je gradsko celjade, nije pao s kruske. O djelima cemo pricati poslije nekoliko sedmica/mjeseci, brzo se to cuje, i onda ako se pokaze kao los, onda grad nagradjuje to po kafanama gdje mu se jebe i grebe sve zivo i mrtvo, kao sto se dosadanjim guzonjama to radilo. Nadam se da do toga nece doci. 

Zalosno je sto se ne gleda strucnost nego nacionalnost. Ako je strucan i posten neka bude marsovac

• Replies 666
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Niko nije veće zlo Bihaću nanio , što Šuki, svojim odlukama, samovoljom i smještanjem ilegalnih migranata u sred grada. Njegovi turisti sa kruzera su uništili sve što se godinama radilo u razvoju turi

Em-džo Em-džo

Yep, zelimo i dalje Shukija, jer niko od kandidata opcenito ne moze nista trenutno da promijeni po pitanju migranata(!!!), ali zato mogu po pitanju budzeta grada sa dodatnim zaduzivanjima i mitom i ko

Posted Images

Nemam ni ja ništa protiv Zoska i prije njega je to uradio Irman. Apsolutno se slazem da na neku poziciju treba dođe po znanju i postenju a ne po nacionalnom kljucu ali sta ces, zakon nam je takav i onda to zapravo dode kao prevara i zato mi se to nedopada i izgleda prilicno prljavo. Bilo bi zanimljivo znati zašto su istu poziciju odbili Erna i Tutić prije Zoska. Navodno je Zosko treca opcija i islo se po broju glasova

Inicijativa za GV Bihać - Zabraniti prodaju alkohola i oštrih predmeta (makaze, nož, skalpel isl.) migrantima !!! Ne danas, ne sutra - JUČER !!! Bez ovoga svakako mogu, a sa ovim predstavljaju veliku opasnost.

Ima li u GV iko 3 daske u glavi da predloži ovo ili ?

1 hour ago, beekam said:

Inicijativa za GV Bihać - Zabraniti prodaju alkohola i oštrih predmeta (makaze, nož, skalpel isl.) migrantima !!! Ne danas, ne sutra - JUČER !!! Bez ovoga svakako mogu, a sa ovim predstavljaju veliku opasnost.

Ima li u GV iko 3 daske u glavi da predloži ovo ili ?

To nije moguće sprovesti zakonski

22 minutes ago, beekam said:

Izvini Tegetlija, nisam te prepoznao

Pa u pravu je. Ovi se ne mogu dogovoriti oko vakcina kako će i šta će, ono što nam je prijeko potrebno, kako onda da izvedu zabranu prodaje alkohola naciji koja kotira u samom vrhu svjetskih ljestvica u pijenju alkohola. Da, mislim na bosance i hercegovce. 

Nacionalni kljuc je mehanizam da bi se uhljebio podobni a degradirao skolovani obrazovani kadar.

A najveci apsurd je da ako se izjasnjavas kao Bosanac ne mozes dobiti posao u javnim ustanovama  policiji ministarstvu opcinama gradovima drzave koja se naziva Bosna i Hercegovina . 

O Alija sta potpisa da bog da ti zemlja kosti izbacivala .

2 hours ago, Grunf said:

Dospjeli smo i do Večernjih

vecernji.jpg

To je hercegovački list

Izgleda da nema pametnijeg niti boljeg hrvata u Bihacu pa eto Zosko morao preuzeti tu obavezu.

Inače, Zulfikar je staro franjevačko ime a Handukici potjecu iz podna Dinare, starosjedilacko hrvatsko pleme... 🤮🤮🤮

2 minutes ago, Vywegh said:

To je hercegovački list

Izgleda da nema pametnijeg niti boljeg hrvata u Bihacu pa eto Zosko morao preuzeti tu obavezu.

Inače, Zulfikar je staro franjevačko ime a Handukici potjecu iz podna Dinare, starosjedilacko hrvatsko pleme... 🤮🤮🤮

Ne bitno čiji je list. Nemam ništa protiv Zoska ali imam protiv ovakvog čina od strane stranke

3 minutes ago, Grunf said:

Ne bitno čiji je list. Nemam ništa protiv Zoska ali imam protiv ovakvog čina od strane stranke

Ma samo sam usput spomenuo.

A ja imam sada i protiv Zoska i protiv stranke zato sto je pizda ispao. Ovo je totalno ljigavo bilo i od njega i od stranke. Jako sam razočaran ali baš baš. 

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...