Jump to content
FORUM
Vywegh

Gradonačelnik i gradsko vijeće

Recommended Posts

UHLJEBLJAVANJE U BIHAĆU?! Gradonačelnik Bihaća Šuhret Fazlić u stilu Seada Kadića: “Oni su svoje pozapošljavali, a sada nama prigovaraju” (VIDEO)

VIŠE NA LINKU  https://usn.co.ba/izdvojeno/uhljebljavanje-u-bihacu-gradonacelnik-bihaca-suhret-fazlic-u-stilu-seada-kadica-oni-su-svoje-pozaposljavali-a-sada-nama-prigovaraju-video/135534/?fbclid=IwAR3qHrDToWAmFro008MWDARaLJFBmZbpTmtvCqOHW0XF8A4qq2I1ZkGqDZ0

• Like 2

1 minute ago, Grunf said:

@dobri duh preduhitrio si me sa ovim.Pa što sam neki dan pisao...eboti Cosa Nostru

I onda se nađe neko i kaže nisu svi isti

Nekad davno sam na forumu napisao kako sam slušao nekakvo suđenje par godina prije rata  u Banja Luci gdje je direktor optužen da je pozapošljavao familiju, kumove, komšije, napravio vikendicu itd itd, i na završnoj riječi kaže taj direktor, ljudi priznajem, jesam sve to uradio ali ljudi budite pametni i ostavite me na mjestu direktora, ja sam sve podmirio i ne treba mi ništa više a vi hoćete da me smijenite i dovedete nekog drugog koji će uraditi isto sve što i ja ili čak i gore. Budite pametni.

Ni mi nikako pameti da se dozovemo

• Like 1

Pa tvz političari koji nemaju veze od politike normalno da znaju samo krasti .

Ni jedan konkurs u Bihaću nije prošao na osnovu kvaliteta neke osobe već isključivo mućke i veze .

Nije zgoreg pogledati (ko nije gledao) sta se u vrhu desava - posebno izjave na 17:00. Sto kazu riba od glave smrdi a ne od repa.Znaci gdje ti za tvoje interse fali - 500 hiljada po ruci pripremi i sve prolazi. Cudi me da na forumu niko nije otvorio temu poput politika i njeni politicari u BiH.

2 hours ago, dado-bi said:

Konkurs u Komradu ponisten.

A Suhret kaze da ih nekoliko vec radi te da se samo trebaju njihovi ugovori preinaciti

Suhret se bavi unistenjem grada Bihaca. Najnesposobniji gradonacelnik , ovo jos nije vidjeno i neko nesto govori Emdzadu ili Hamdiji. I vi ste nagazili svi.

3 hours ago, Zeleni said:

Suhret se bavi unistenjem grada Bihaca. Najnesposobniji gradonacelnik , ovo jos nije vidjeno i neko nesto govori Emdzadu ili Hamdiji. I vi ste nagazili svi.

Emdzadu i Hamdiji treba sve govoriti. Hajduci svjetske klase.

6 hours ago, Vywegh said:

Emdzadu i Hamdiji treba sve govoriti. Hajduci svjetske klase.

Bolji nego Suhret poznatiji kao izdajica svoga grada pa ti vidi legendo. Njih dvojica su makar nesto i uradili a sta je Sundjer uradio ??? Napravio migrantski centar u sred grada. -.-

Edited by Zeleni

Znaci li ovo da i vecina u GV lagano ali sigurno pada?

A-SDA Bihać u problemima: Nakon predsjednika Ismeta Kurića, stranku napustio i gradski vijećnik Hasan Keškić

htzjuziulil%C4%8Diop%C4%8D%C4%87o%C4%87-

Nakon što je predsjednik Gradskog odbora A-SDA Bihać Ismet Kurić svoj mandat stavio na raspolaganje, ekspresno i bez bilo kakve obavijesti medijima, na čelo stranke u Bihaću došao je Adnan Alagić, aktuelni ministar za građenje, prostorno uređenje i zaštitu okoliša u Vladi USK.

Nezadovoljan procesima i konstantnim zaobilaženjem kadrova iz Bihaća, Kurić je pisao vrhu A-SDA.

POVEZANA VIJEST: Problemi u A-SDA: Kurić ponudio ostavku, Habibović u centru skandala

Nakon Kurića, vijećnik u GV Bihać Hasan Keškić, putem facebooka obratio se javnosti, te napisao da napušta A-SDA.

O razlozima napuštanja stranke Keškić nije htio govoriti.

ghtzjuzkliul.jpg

Preuzeto:krajina.ba

Ko sve jede sa državnih jasala dobro da ima od države išta , estakvirla !

Jebo majku SDA puna neki opasnih likova i velikih stručnjaka pa na kantonu prave vise stranačkih transfera vise od svih klubova zajedno .

28 minutes ago, Barba said:

Ko sve jede sa državnih jasala dobro da ima od države išta , estakvirla !

Jebo majku SDA puna neki opasnih likova i velikih stručnjaka pa na kantonu prave vise stranačkih transfera vise od svih klubova zajedno .

Ovi su A-SDA @Barba

Bihac nije imao kvalitetnog nacelnika od 1990te ako cemo realno, pored tolikih kredita, oni zele da na kredit rade Aerodrom u Glubicu (unaprijed propala investicija), kredit za rekonstrukciju dvorane Luke(propalo takodjer jer mladih gotovo i nema, i ono sto ima gleda da bjezi u Njemačku), sportska dvorana u Orascu (neka se zapitaju koliko ima djece tamo, podatak da Orasac kao selo nema ni jedne krave). Hajmo pobrojati promasene investicije: most Vrkasic, projekat kanalizacije (previse skup za siromasnu opcinu), asfaltiraje puta na potezu Lohovo-Golubic(guzonje lakse dodju do vikendica), rupa za Importane, prodaja opcinskog zemljista privatnicima za smijesne pare (Agram tj. Komrad, Adna na zaobilaznici). Neka kazu zasto zgrada Tuzilastva USK nije izgradjena na mjestu novog Neli-ja u aleji, nego u brdu u Boricima gdje je gradnja objekta bila znatno skuplja. Koliko je para podijeljeno nekakvim udruzenjima kojih ima po 10 iz iste kategorije (umjesto da se finacira jedno). Od rata projekti koje su izvodili su kostali skuplje nego sto nalaze logika. Zasto su kocke na gradskom trgu uvezene iz Hrvatske, a ne kupljene od domacih proizvodjaca, kako je prodana Una Banka, koliko je kostalo uredivanje NP Una. pitanje toplane u Bihacu i mnoga druga pitanja. Nisu samo odgovorni Nacelnici nego i opcinsko vijece koje je dizalo ruke za takve projekte. Rezultat takve politike je raipdno smanjenje stanovnistva.

https://www.krajina.ba/iznenadit-ce-vas-koliko-je-stanovnika-napustilo-unsko-sanski-kanton/

https://www.cazin.net/vijesti/bihac-trend-iseljavanja-mladih-poprimio-katastrofalne-razmjere-video#sthash.tEqT1bS4.dpbs

1991. Bihac je imao 70 732 stanvnika, 2013. 49.550, u zadnje dvije godine je Bihac napustilo oko 8-9 hiljada ljudi. Neka nacelnik i vijece (ukljucijuci sve politicke partije) sjednu pa se malo pocesljaju po glavi. Ovakakav Bihac dzaba njima politicarima, uhljebima, penzionerima, privatnicima koji se ponasaju kao robovlasnici iz srednjeg vijeka jer normalni ljudi ce ih napustiti.

• Like 4

Sadašnji gradonačelnik je najveća katastrofa koja nam se mogla desiti ikad, samo pogledajte trenutno grad, sve rupa do rupe, agram prokopao trg i sad će to ostati do proljeća, kod MUP  nekakav željezni poklopac i rupa ko auto i to će do proljeća ostati, Ripački klanac pod ledom i snijegom neočišćeno, kaže nije to njegov posao, ama jeste sve što se tiče grada Bihaća je njegov posao. Nisu očistili puteve, gradonačelnik na ulicu, zvati televiziju, policiju, ako je uzeo pare da čisti ceste ona ih mora i čistiti, a ne naš gradonačelnik kaže ja ne mogu, nemam para, ostavili dugove, ljudi putuju avionima, metroima, mi nemamo rasvjete, ko da imamo pet života, pa hajde ovaj ćemo se patiti u mraku, a drugi ćemo pametnije. Diži Šuhrete kredite i utroši ih pošteno, nemoj krasti i niko ti ne može ništa, guraj, napadaj, tjeraj službe da rade, imaš savjetnike namišljajte šte će te kako ćete zato ste izabrani, vi ste tu već nekoliko godina i ništa kukaj plači ja idem pješice, ja smanjio plaću, ma bježi više imal iko pametan....... 

• Like 1

9 hours ago, Drina Lajt said:

Bihac nije imao kvalitetnog nacelnika od 1990te ako cemo realno, pored tolikih kredita, oni zele da na kredit rade Aerodrom u Glubicu (unaprijed propala investicija), kredit za rekonstrukciju dvorane Luke(propalo takodjer jer mladih gotovo i nema, i ono sto ima gleda da bjezi u Njemačku), sportska dvorana u Orascu (neka se zapitaju koliko ima djece tamo, podatak da Orasac kao selo nema ni jedne krave). Hajmo pobrojati promasene investicije: most Vrkasic, projekat kanalizacije (previse skup za siromasnu opcinu), asfaltiraje puta na potezu Lohovo-Golubic(guzonje lakse dodju do vikendica), rupa za Importane, prodaja opcinskog zemljista privatnicima za smijesne pare (Agram tj. Komrad, Adna na zaobilaznici). Neka kazu zasto zgrada Tuzilastva USK nije izgradjena na mjestu novog Neli-ja u aleji, nego u brdu u Boricima gdje je gradnja objekta bila znatno skuplja. Koliko je para podijeljeno nekakvim udruzenjima kojih ima po 10 iz iste kategorije (umjesto da se finacira jedno). Od rata projekti koje su izvodili su kostali skuplje nego sto nalaze logika. Zasto su kocke na gradskom trgu uvezene iz Hrvatske, a ne kupljene od domacih proizvodjaca, kako je prodana Una Banka, koliko je kostalo uredivanje NP Una. pitanje toplane u Bihacu i mnoga druga pitanja. Nisu samo odgovorni Nacelnici nego i opcinsko vijece koje je dizalo ruke za takve projekte. Rezultat takve politike je raipdno smanjenje stanovnistva.

https://www.krajina.ba/iznenadit-ce-vas-koliko-je-stanovnika-napustilo-unsko-sanski-kanton/

https://www.cazin.net/vijesti/bihac-trend-iseljavanja-mladih-poprimio-katastrofalne-razmjere-video#sthash.tEqT1bS4.dpbs

1991. Bihac je imao 70 732 stanvnika, 2013. 49.550, u zadnje dvije godine je Bihac napustilo oko 8-9 hiljada ljudi. Neka nacelnik i vijece (ukljucijuci sve politicke partije) sjednu pa se malo pocesljaju po glavi. Ovakakav Bihac dzaba njima politicarima, uhljebima, penzionerima, privatnicima koji se ponasaju kao robovlasnici iz srednjeg vijeka jer normalni ljudi ce ih napustiti.

Od svega nabrojanog samo je toplana  prodana transparentno i pri tome preplacena  i zato se ništa i ne pravi.

Čovjek koji pojma nema od nekretnina  mislio da će preko noci  uzeti pare 

10 hours ago, Mentality said:

Od svega nabrojanog samo je toplana  prodana transparentno i pri tome preplacena  i zato se ništa i ne pravi.

Čovjek koji pojma nema od nekretnina  mislio da će preko noci  uzeti pare 

U gradu stan od 60 tak kvadrata u zgradi staroj preko 50 godina kosta cirka 70 hiljada maraka ,a Hadis prodao zemljiste Komrada na najboljoj lokaciji u gradu u vrijednosti 5 do 6 stanova ,fakat moras biti glup za tako nesto. Grad nebi smio prodavati javnu imovinu kad se ista moze davati u zakup na duzi period i mi ce mo biti u situaciji za desetak godina da ce sve biti privatno vlasnistvo sve bolje lokacije po gradu i gdje opcina nece imati nikakve koristi.

Toplana je mogla zaposliti 20 ljudi najmanje i grad bi imao visestruku korist od toga prvo nebi bilo drva i smeca ispred zgrada drugo ekoloski je prihvatljivije grijati se preko toplane zrak bi bio cistiji a i ljudima bi bilo jeftinije ovako se sijece suma metar drva 100 maraka privatnici zaradjuju a grad opcina nista. Da je iko bio pametan od nacelnika u toplanu bi bilo ulozeno ako treba i 10 miliona i sve bi zgrade bile prikopcane na istu. I onda se lijepo zabrani da se u u gradskim zonama I i II nesmije grijati na drva .

On 24. 01. 2019. at 8:15, Barba said:

U gradu stan od 60 tak kvadrata u zgradi staroj preko 50 godina kosta cirka 70 hiljada maraka ,a Hadis prodao zemljiste Komrada na najboljoj lokaciji u gradu u vrijednosti 5 do 6 stanova ,fakat moras biti glup za tako nesto. Grad nebi smio prodavati javnu imovinu kad se ista moze davati u zakup na duzi period i mi ce mo biti u situaciji za desetak godina da ce sve biti privatno vlasnistvo sve bolje lokacije po gradu i gdje opcina nece imati nikakve koristi.

Toplana je mogla zaposliti 20 ljudi najmanje i grad bi imao visestruku korist od toga prvo nebi bilo drva i smeca ispred zgrada drugo ekoloski je prihvatljivije grijati se preko toplane zrak bi bio cistiji a i ljudima bi bilo jeftinije ovako se sijece suma metar drva 100 maraka privatnici zaradjuju a grad opcina nista. Da je iko bio pametan od nacelnika u toplanu bi bilo ulozeno ako treba i 10 miliona i sve bi zgrade bile prikopcane na istu. I onda se lijepo zabrani da se u u gradskim zonama I i II nesmije grijati na drva .

Za toplanu je to dobra ideja ali jednostavno nije bila izvedivo. Par privatnih firmi je ispitivalo taj segment ali nije bio dovoljan interes potrošača da se pokrene. Prije svega jer je 90% ljudi posjeklo radijatore  i na kraju krajeva jeftinije je grijanje na drva. Možda danas je drugačije mišljenje ali tad nije bilo.

3 hours ago, dado-bi said:

Vjece nije odrzano danas.

Izgleda da nesto ne stima....

Nije ni juce Skupstina, eto opet iz pocetka, nova vecina, novi Premijer, Ministri itd...

I ovo je Bosna!!!

Bice cini mi se zanimljivo veceras dnevnik RTV USK pogledati

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...