Jump to content
FORUM

Gradonačelnik i gradsko vijeće

Recommended Posts

3 hours ago, 1260 said:

Ne znam na šta konkretno misliš, nisam pratio, ali većina je potpisana  još prije par sedmica. SDA - Pomak

Tek danas na vijecu je izglasano

3 hours ago, Hysteria said:

Pošto nema teme o kantonalnoj vladi pitao bih ovdje šta ovo bi sa Bunićem, vidim Kamber i Avaz ga pokopaše u svega par dana, a ne tako davno se spominjao povratak u SDA i preuzimanje vlade.

Citam maloprije da je Bunic za ponedeljak 18,11, sazvao Skupstinu a tacka dnevnog reda je njegova smjena

• Replies 666
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Niko nije veće zlo Bihaću nanio , što Šuki, svojim odlukama, samovoljom i smještanjem ilegalnih migranata u sred grada. Njegovi turisti sa kruzera su uništili sve što se godinama radilo u razvoju turi

Em-džo Em-džo

Yep, zelimo i dalje Shukija, jer niko od kandidata opcenito ne moze nista trenutno da promijeni po pitanju migranata(!!!), ali zato mogu po pitanju budzeta grada sa dodatnim zaduzivanjima i mitom i ko

Posted Images

15 hours ago, Hysteria said:

Pošto nema teme o kantonalnoj vladi pitao bih ovdje šta ovo bi sa Bunićem, vidim Kamber i Avaz ga pokopaše u svega par dana, a ne tako davno se spominjao povratak u SDA i preuzimanje vlade.

Zanimljiv je blog Asima Kambera kvalitetno je devastirao sve politicke protivnike na kantonu . A kad vidis ponasanje Agana onda svatis u kolikom je qurcu ova zemlja a kantom opcenito. Koliko moras biti pervers da se snimas kako ga bacas i saljes zenama takve poruke. Ali opci nemoral i perverzije vladaju u svim institucijama posebno na univerzitetu gdje se doslovno pojedini dekani prodekani znaju pobiti jer se nemogu dogovoriti ko ce koju asistenticu tucati. 

prije 4 sati, Barba said:

Zanimljiv je blog Asima Kambera kvalitetno je devastirao sve politicke protivnike na kantonu . A kad vidis ponasanje Agana onda svatis u kolikom je qurcu ova zemlja a kantom opcenito. Koliko moras biti pervers da se snimas kako ga bacas i saljes zenama takve poruke. Ali opci nemoral i perverzije vladaju u svim institucijama posebno na univerzitetu gdje se doslovno pojedini dekani prodekani znaju pobiti jer se nemogu dogovoriti ko ce koju asistenticu tucati. 

Ma u institucijama vlada ili nepotizam ili nemoral, trećeg nema. Ali me zanima pozadina ovoga svega. Pade Agan Siffredi bez ispaljenog metka

• 5 months later...
5 minutes ago, Hysteria said:

Vraća se Emdžinica!

Je li Pupan sad član neke stranke ili će nastupati kao nezavisni kandidat kojem je sistem podmetnuo? Šta čekaju Hamdo, Bubo i Hadis?

Ocekuje se i njihovo ukljucivanje uskoro u program uzivo .

Ne znam da li ce doktor Nedeljkovic pardon doktor zapaljena Bolnica biti u utrci .

• Like 2

Ja sam bio svjedok u Opcini kad je Emdzo i zena mu preko veze sredjivali kcerci Hrvatsku domovnicu, kad je dolazila delegacija iz Zg. Na oci svima i preko reda. Biva Emdzo rodjeni Zagrebcanin. Sta se ovdje sve radi...

"Khmm... Ivan sa sprata nas je poslao." (Sapcuci tiho na uho)

Edited by Pushiga
22 minutes ago, little_child said:

Havić vs Emdžo vs Šuki ---> kako ostali vide

Pupan II vs Pupan I vs Alibaba i 40 migranata ---> kako bišćani vide

I eto za koga glasati? Da neće i Lipovača kakav comeback napraviti?

Mislis doktor Nedeljkovic 

dr.jpg 🥵HAVIC UGLAVI SESTRICI👩‍⚕️GLAVIC🍌

• Like 1

Da je biračko tijelo obrazovano i ozbiljno ovakav kriminalac ne bi ni pomislio na nikakvu pojavu u javnosti već bi se sakrio u mišju rupu.Međutim na fejsbuku se primjeti čak podržavanje i oduševljenje sa kandidaturom.Nije čudo zbog navedenog da ova država samo tone i potonuti će sigurno.              

• Like 4
7 minutes ago, Alen12 said:

Da je biračko tijelo obrazovano i ozbiljno ovakav kriminalac ne bi ni pomislio na nikakvu pojavu u javnosti već bi se sakrio u mišju rupu.Međutim na fejsbuku se primjeti čak podržavanje i oduševljenje sa kandidaturom.Nije čudo zbog navedenog da ova država samo tone i potonuti će sigurno.              

Ali zato kad bih ja predao zahtjev da budem portir u zgradi vlade ili opcine ili ne bitno trazili bi mi uvjerenje o nekaznjavanju i uvjerenje o nevodjenju krivicnog postupka protiv mene...

• Like 3
  • Haha 1
27 minutes ago, Grunf said:

Ali zato kad bih ja predao zahtjev da budem portir u zgradi vlade ili opcine ili ne bitno trazili bi mi uvjerenje o nekaznjavanju i uvjerenje o nevodjenju krivicnog postupka protiv mene...

Ovo je najsmjesnije sa ovim potvrdama dobar si primjer naveo samo mi nije jasno ko je ove potvrde izdao Hamdi Tigru ,Fikretu Abdicu, Nedzadu Brankovicu,Fahrudinu Radoncicu i mnogim drugima.

• Like 1
18 hours ago, Real said:

LUD,ZBUNJEN ,"NE(moralan)NORMALAN"

Šta ima ovdje ne jasno?

Kako ovakav čovjek ima uopšte obraza da se opet kandidira?

Kako imaju obraza ti što ga forsiraju obraza pred narodom?

Je li on uopšte odgovarao tj. procesuiran?

Ovce tj. bejeeeee imaju kratko pamćenje kako izgleda,memorija u kilobyte ne u mb a kamoli u gb.

Sunny Boy ispao glup poslije svega naizgled!

Sunny Boy je najveca mafijaska firma u nasem gradu oni su drzali apsolutni monopol na 99% tendera  projekata grada koje su dobijali ali sve po zakonu. Licno mi je pricao covjek oni imaju jos dvije tri fiktivne firme koje postoje samo na papiru i tako sa cetiri pet prijava ucestvuju na tenderu gdje uvijek pobjedjuje Sunny Boy ili ta fiktivna firma koja onda napravi aneks ugovora o djelu sa S.Boy .Oni su licno najveci krivci za unistavanje Krajina puteva danas je nas grad mogao imati vlastitu profitabilnu firmu koja je imala sposobne kadrove mogli su obavljati sve poslove od izgradnje pteva pa do sveg ostalog.

S.Boy je u gradu Bihacu napravio cirkus od cesta sve sareno poput cilima doslovno kocka do kocke ljudi ociti vole sah da igraju . Postavljaju asfalt najgoreg moguceg kvaliteta koji nemoze izdrzati ni do iduceg tendera . 

• Like 1
24 minutes ago, Barba said:

Sunny Boy je najveca mafijaska firma u nasem gradu oni su drzali apsolutni monopol na 99% tendera  projekata grada koje su dobijali ali sve po zakonu. Licno mi je pricao covjek oni imaju jos dvije tri fiktivne firme koje postoje samo na papiru i tako sa cetiri pet prijava ucestvuju na tenderu gdje uvijek pobjedjuje Sunny Boy ili ta fiktivna firma koja onda napravi aneks ugovora o djelu sa S.Boy .Oni su licno najveci krivci za unistavanje Krajina puteva danas je nas grad mogao imati vlastitu profitabilnu firmu koja je imala sposobne kadrove mogli su obavljati sve poslove od izgradnje pteva pa do sveg ostalog.

S.Boy je u gradu Bihacu napravio cirkus od cesta sve sareno poput cilima doslovno kocka do kocke ljudi ociti vole sah da igraju . Postavljaju asfalt najgoreg moguceg kvaliteta koji nemoze izdrzati ni do iduceg tendera . 

Krajinaputeve je unistila privatizacija

Ja cu osobno prije glasati  za Emdzada Galijasevica nego za Doktora Nedeljkovica ili budaletinu Suhreta koji za svog mandata apsolutno nije nista uradio  u gradu Bihacu osim sto je dozvolio migrantima da zauzmu grad tako sto ih je smjestio u Djacki dom kao da mu je to babovina i sva je agonija pocela sa ovom njegovom odlukom lk je nesposoban po svakom osnovu 

On 12.05.2020. at 16:01, Grunf said:

Nego zasto mu je sudski proces vodjen u B.Krupi? Jel ona anjegova supruga (sto joj predmeti po 5 godina u ladici stoje) jos uvijek u bihackom sudu radi.:|

34 minutes ago, Barba said:

Kako lijepo nas Emdzad Galijasevic na anketi polako preuzima prednost nad Suhretom

Ne znam kako će završiti ali moj glas od njih dvojice neće dobiti niti jedan. Moj glasački listić će biti poništen, ne važeći.

• Like 1
1 hour ago, Grunf said:

Ne znam kako će završiti ali moj glas od njih dvojice neće dobiti niti jedan. Moj glasački listić će biti poništen, ne važeći.

Ja cu iskljucivo glasati za Galijasevica i volio bi da on pobjedi samo iz razloga jer su mu smjestili najveci Bihacki kriminalci i olosi koji ovaj narod obmanjuju i kradu 25 godina. 

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...