Jump to content
FORUM

Zadnji film koji ste pogledali? [ocijeni (1-10)]

Recommended Posts

za moj ukus jako los film tacno su unistili onaj brand Terminatora , kuzim ScFi ali ono bas lose odradjeno nema price nema ono nesto!

Pa već ima priču tj. podlogu nije to prvi film haha :P Kultni klasik Terminator pogledat ću ga pa ti javim svoje mišljenje, da vidim je li baš toliko loš :)

• Like 1

Pa već ima priču tj. podlogu nije to prvi film haha :P Kultni klasik Terminator pogledat ću ga pa ti javim svoje mišljenje, da vidim je li baš toliko loš :)

Svaki film iz transize terminator je imao zasebnu pricu za sebe pocevsi od prvog filma iz 1985 godine.

Da nije tako ne bi bilo interesantno ali sa zadnjim filmom su ubili onu draz.

• Like 1
  • 3 years later...
  • 4 weeks later...

Trenutno plivam kroz skandinavsku kinematografiju... Pored meni odlicnog filma u tri dijela radjenog po istoimenim knjigama Stiega Larssona - Millenijum trilogija (ne holivudska verzija, ono je bljak i skoro pa nema veze s knjigama, ali knjige apsolutno na kub preporucujem da procitateeeee, ja sam vec dva puta presla trilogiju), gledala sam dva filma, jako cudna, ali moras da gledas hehe, nekako na cudni skandinavski nacin prikazuju danasnju svsdoevnicu i odnose medju ljudima sa svakojakim skrivenim poimanjima ljudi i karaktera. Jedan od filmova je The Square(2017), a drugi je Turist (2014). Pogledajte trailere da ne spojlam, iako traileri nisu ni blizu samom dozivljaju filma. Uglavnom, dosadio mi je holivudski pretenciozni diapazon filmova, evropski imaju stosta da ponude 🤗😎

Edited by Fugaziii
  • Like 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...