Jump to content
FORUM

Recommended Posts

7 hours ago, saco said:

Zvjezdica momcima sa Izacica

Vrijedna mladost: Momci na Izačiću sinoć očistili 20 dvorišta svojih komšija

I od mene im zvjezdurina. Sve izacicane koje znam su mahom dobri, posteni i vrijedni ljudi. Svala cast.

U jednu ruku zvijezdica Neli marketima.Nedelja neradni dan,nadam se da ce i drugi slijediti njihov primjer

• Like 1

Fleka za zem -zem pizzeriju i žohare koje hodaju lokalom slobodno..

Sanitarna Inspekcija ne radi svoj posao!!

• Like 1

Zvjezdica za Jasmina, i pici°uz haha

Na linku od ca 9,20

• Aferim! 1

FLEKA gradskoj vlasti koja je dozvolila da  bandere i rasvjetu po gradu postavlja firma iz rs-a (Mrkonjić grada), jutros ih vidim na Bedemu .

Znamo mi da IOM to plaća i da vodi glavnu riječ u gradu ali zar makar taj posao nisu mogli dati našoj firmi ??

• Like 2

1 hour ago, dobri duh said:

FLEKA gradskoj vlasti koja je dozvolila da  bandere i rasvjetu po gradu postavlja firma iz rs-a (Mrkonjić grada), jutros ih vidim na Bedemu .

Znamo mi da IOM to plaća i da vodi glavnu riječ u gradu ali zar makar taj posao nisu mogli dati našoj firmi ??

Grad je trebao reagovati s tim sto bi Peteru naredio da bar hiljadu migranti preseli u Mrkonjic grad.Prave se proposti, takve stvari se nesmiju ignorirati - sramota. 

I od mene im FLEKA.

• Like 1
  • Dislike 1

1 hour ago, dobri duh said:

Ma to je Suki sam odlucio, zar mislis da je on nekog npitao, ma daj,

Fleka mu

Fleka ogromna više ne znam ni kome, nekome odgovornom. Sjela i čitam vijesti..... onaj Gačić doslovno hoda državom i ubija a niko ga još uvijek nije uhapsio, kao scenarij neke igrice. Migranti po gradu rade šta hoće... pogledam kroz prozor čopor pasa lutalica.... I ja se pitam kako sutra pustiti dijete u školu? 

Mjesec i zvijezda nasim Vladama i fupo-mupovima sto su umislili da su interpol i cia pa umjesto da rjesavaju egzistencijalne probleme svojih gradjana oni ih danonocno nadziru,hakiraju i prisluskuju 😎

Zvijezda 🌟 velika za ceremoniju svečanog otvaranja EYOF 2019. u Sarajevu. 

On 10. 02. 2019. at 21:45, Fugaziii said:

Mjesec i zvijezda nasim Vladama i fupo-mupovima sto su umislili da su interpol i cia pa umjesto da rjesavaju egzistencijalne probleme svojih gradjana oni ih danonocno nadziru,hakiraju i prisluskuju 😎

Može više informacija?

Fleka nesposobnoj novoj vlasti, ništa ne funkcioniše,  ništa se ne popravlja, izgleda  kod nas to tako ide, svaka nova vlast gora od prethodne. 

Sve pohvale i velika zvijezda za doktore i medicinsko osoblje na CUM na prijemnoj kirurškoj Kantonalne bolnice Dr. Irfan Ljubijankić u Bihaću, dečki su mladi doktori i toliko profesionalni, kulturni, rade svoj posao kako treba, trebaju drugi stariji doktori sa svih odjela da se ugledaju na njih da malo dođu kod njih da im pokažu kako se radi i ponaša prema pacijentima. 

• Like 3

1 hour ago, saco said:

Zvjezdica za macka., 😀

dokle ljudski um ide, dok hiljade djece dnevno umiru od gladi

https://www.azra.ba/zanimljivosti/129783/milioni-za-macku-veliko-bogatstvo-karla-lagerfelda-mogao-bi-naslijediti-njegov-kucni-ljubimac/

Davno je svijet otišao uvraga.

Pederi, ezbejke, promjena spola....

Sve što je nekad bilo nenormalno danas ima veća prava nego obični normalni ljudi

Velika fleka gradonačelniku grada Bihaća, radi se o ulici Ceravčka brda koja je sad trenutno gora nego neka kaldrma, cijelom dužinom nema metra ravnog sve se uleglo, šahtovi nisu nivelisani, ulica cijelom dužinom tone, obratite pažnju od bolnice do unatransa kao kaldrma, a cesta nova.

Velika fleka gradonačelniku što nam je od grada napravio imigracioni centar, sad javno svi u evropi govore imaju u Bihaću imigracioni centri koje smo mi financirali i napravili, sad i kad ovi migranti i odu, opet kada bude neka migrantska kriza, biće daj ih u Bihać jer tamo imamo migracione centre koje smo mi EU financirali. 

Velika fleka gradonačelniku koji nema kretivnosti, koji mora biti uz svoje građane 24 sata, daj se čovječe probudi, otvori oči diži službe, diži policiju, diži ako treba građane kada ima neki problem, a ima ih pun grad, ne smije gradonačelnik spavati i komunicirati sa građanima preko medija, pogledaj šta bandić radi, čovjek na štakama iziđe na ulicu gdje je problem građana i vodi za sobom 50 ljudi iz službi kojima rukovodi, zato ga građani zagreba biraju već 20 godina, daj se malo trgni.

• Like 3

Ogromna fleka gradonačelniku, ali prvenstveno JKP Komrad, grad je deponija, kad padne mrak toliko prasine da mozes rezati kroz zrak, a to je rezultat nemara, zapustanja, ulice pune sljunka, smeca na svakom cosku, relacija Bira-pa sve do tehničke škole smeca uzas, a uz obale Une oko Baksaiskog mosta gdje marsiraju migranti da ne pricam. Niste se udostojili za rodjendan ocistiti grad, jedino migrantima oko Bire i mjesta u centru za naslikavanja, fuuj!!

• Like 3

Fleka našem narodu jel malo ugrijalo sunačano vrijeme odmah se pale njive smeće i sve ostalo doslovno sami sebe truju a i druge . Dođeš na odmor nemozes prozora otvoriti zbog piromana .

• Haha 1

Fleka idiotizmu, pa zar i ovakvo nesto nemoze mira imati?

Oštećena skulptura "Nermine, dođi!" u Sarajevu, policija traga za počiniteljem

Oštećena skulptura "Nermine, dođi!" u Sarajevu, policija traga za počiniteljem

Koliko se sećam ovo se već jednom desilo a čovjek se sam javio da je slučajno oštetio pokušavajući se uslikati

• Thanks 1

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...