Jump to content
FORUM

Recommended Posts

On 28. 04. 2019. at 11:28, TICA said:

Fleka vlasnicima ugostiteljskih objekata što ne izdaju fisklane račune, fleka nama što ih ne tražimo i fleka inspekciji, pogotvo u vrijeme sad kad su tu došli naši iz vana i troše veliki novac, a sve ide u džepove privatnika. 

Ja trazio od konobara racun nakon sto je naplatio kafu 2,50 on skoro skocio da se tuce ,reko sjedi dijete tamo da nebi prosao kroz tebe .

• Like 1
  • Haha 1

Od jedne fine teme odoste vi u teorije svijetskih zavjera, vratite se na temu migranata u bihaću

• Dislike 1
  • Haha 1

4 hours ago, paša said:

Od jedne fine teme odoste vi u teorije svijetskih zavjera, vratite se na temu migranata u bihaću

I ti si promašio temu :)

Fleka ti :)

• Aferim! 1
  • Haha 2

On 05. 05. 2019. at 9:54, paša said:

Zvizda Pasi, samo istiha i u vugla!

• Haha 1

Fleka onom Piksiju, radijskom voditelju!!! Tete iz Komrada su posadile u one krugove na trgu bas lijepe ruze, i pocele su da cvatu, i ide ti danas "frajer" Piksi, i otrgnu jednu od par tek procvalih mladih crvenih ruza... Haj konju rokni se! Flekacha ti ko kuca!!!

• Like 1
  • Haha 1

19 minutes ago, Fugaziii said:

Fleka onom Piksiju, radijskom voditelju!!! Tete iz Komrada su posadile u one krugove na trgu bas lijepe ruze, i pocele su da cvatu, i ide ti danas "frajer" Piksi, i otrgnu jednu od par tek procvalih mladih crvenih ruza... Haj konju rokni se! Flekacha ti ko kuca!!!

Flekaca!

Jel' bar ista narasto!?!

• Haha 1

Just now, Tahamata said:

Flekaca!

Jel' bar ista narasto!?!

Jest omastio! 😸

• Haha 1

️ Za LIVERPOOL!!!!!

Kakva tekma!!!! I zasluzeno finale!!! Velicanstvenoooo...

a kad budu finale Ajaxa i Liverpoola, onda zelim sebi zvijezdu da ostanem pri sebi jer ce to biti ja mislim jedno od jacih finalaaaa ikada!!

I fleka ovim levatima koji sad komentarisu tekmu, kao barcelona nije bila na nivou... Naprotiv, Barca je igrala kako inace igra, samo ju je Liverpool nadigrao do bola!! Ne proolazi im vise ta njihova igra... 

• Like 1
  • Aferim! 1

Fleka starijem liku koji je jutros između 07 i 08:00 cijepao smrtovnice po banderama na potezu od sata,pored picerije sunce prema harmanskoj školi i sve bacao po ulici. Također fleka i našim ljudima koji su bili u prolazu a jedini sam ja reagovao. Možda je to normalno ponašanje a moje nije. Vjerovatno u sredini u kojoj živimo tako i jeste. Da se nadovežem, poslije toga je rasipao smeće na koje god je naišao po ulici i po dvorištima u Harmanima. I sad se kreće kroz Harmane i radi isto i još nosi dobru paliju sa sobom. Fleka i onom ko mu jutros nije dao terapiju. Fleka i meni jer izgleda da  ja odudaram od prosjeka sredine u kojoj živim

• Like 3

Zvjezdica Lemurima inace meni najdrazim zivotinjama uvijek me nasmiju kad sam umoran ,jos kad si pocnu cunu trljati sa onim malim rukicama i grliti sunce nista smjesnije.

Citav dam meditiraju i handre jaja volio bi biti lemur u slijedecem zivotu.

• Haha 2

BH Telecomu mini zvjezdica za puštanje 4G-a u Bihaću, rekli su u junu, ali su uranili. Hajte ljudi mijenjajte sim kartice, brzine su oko 80 Mbps up, 30 Mbps down.

57 minutes ago, neflite said:

BH Telecomu mini zvjezdica za puštanje 4G-a u Bihaću, rekli su u junu, ali su uranili. Hajte ljudi mijenjajte sim kartice, brzine su oko 80 Mbps up, 30 Mbps down.

mislis ovo sto ne rade telekomunikacije gotovo nikako??? i niko nikoga ne moze dobiti? a tooooo?? ma da zvijezda sigurno za to

41 minutes ago, Fugaziii said:

mislis ovo sto ne rade telekomunikacije gotovo nikako??? i niko nikoga ne moze dobiti? a tooooo?? ma da zvijezda sigurno za to

Možeš ako zamijeniš sim karticu:) plus, zato sam dao mini zvjezdicu:)

Edited by neflite

Zvjezdica engleskom nogometu, englesko finale u Ligi Prvaka i englesko finale u Europa Ligi. Definitivno najjača i najzanimljivija liga.

• Thanks 1

I flekača velika liku koji ovog momenta vozi Daciu Duster bijelu od Grada Bihaća po Harmanima, ograničenje 40 a on juri stoju.Halooo manijače ima djece na cesti

• Like 1

Zvjezde 🌟💫 za  Plesni klub "Zute dunje". Moje cestitke -samo naprijed.❤️

• Like 1
  • Dislike 1

Fleka kiši,

Fleka Šuhretu Fazliću zbog stanja u gradu, posebno mu fleka zbog rupače kod MUP i onog željeznog poklopca na sred ceste, ali čitavu zimu, ode auto,

Još jednom fleka inspekciji što ne kažnjavaju za ne izdavanje računa, tražiš za kruh i lepinju račun, gleda u tebe ko da tražiš svemirki brod,

Zvjezdica dragom Ramazanu i lijepim ilahijama pred iftar,

Jos veca rupa na skretanju za privilicu gdje su dva spojena sahta na sred ceste proala i otvorila se rupa ispod njih od par metara.Nema nikakve zastite sem trake oko sahta pa se pazite.

Fleka Šuhretu Fazliću, neću ga više zvati gradonačlenik jer on to nije, (ovo nema nikakave veze sa politikom samo da se zna, nisam stranački opredjeljen), čovjek nije sposoban za ono što mu je stavljeno kao zadatak, kao prvom čovjeku grada, koji treba da se brine o svojim građanima, strahota kako je čovjek nesposoban, razumijem nema para, ali ima službe koje mogu bez novca u sklopu svojih redovnih zadatka i obaveza da rade, konkretno od Bakšaiškog mosta do Korta - trava između trotoara i kolovoza tolika da se vozila ne vide, nema tu opravdanja za to ne treba novac, ima Komrad kupljenu mašineriju, trimere, kosačice, ali Šuhret nesposobni ne zna natjerati da te službe samo rade svoj posao. Ulice nisu ocrtane i to bi mogao Komrad raditi, a ne da plaća nekoj privatnoj firmi, ne može mi sad nadoći ali sam još nešto mislio mu flekati, ali dosta je, uglavnom mora biti ažurniji tjerati da mu službe i javne ustanove koje su pod njegovom ingirencijom rade svoj posao, pogotovo inspektorske službe. Da bog dragi da, da pročita sve fleke koje smo njemu i ostalima uputili pa da bar nešto popravi u ovom gradu.

Zvjezdica mladim doktorima na prijemnoj kiruškoj  u bolnici u Bihaću, ljubaznost, profesionalizam, svaka čast dečki.

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...