Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 869
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

To je naša raja, to je naš grad. Zvjezda!!!  

Ima li ova "produhovljena pojava" ili ti ga "otaj coJik" ikako obraza ili pameti ili je ovo pravi primjer da ljudksa pokvarenost i bezobrazluk ne poznaju granice? https://www.biscani.net/emdzad-galija

Fleka Šuhretu gradonačelniku, opet ulica Ceravačka brda, prema bolnici iskopana, zemlja - blato negdje na sredini ulice, opet ne radi rasvjeta, fleka Šuhretu što ne ruši nelegalno izgrađene objekte,  

Posted Images

• 2 weeks later...

Fleka odgovornima zbog najezde komaraca, ništa se ne poduzima, zemlje u okruženju zaprašuju, kod nas ništa.

Fleka odgovornima za NK Jedinstvo, zar nema niko  da može nešto pametno  namisliti da se pomogne da se naše Jedinstvo se pomakne..

• Dislike 1

Tica ima ponuda za zaprasivanje u zadnjih 15 godina ali niko nemari za to ,a izvlakaca je da ce pobiti pcele iako to srrdstvo nije stetno za pcele i iz predostroznosti kaze se tj javi se da se leta zatvore.Isto tako nije stetno za ljude.Cijena za opstinu je oko 100000 po trtiranju.

Fleka ovim kvazimoderatorima, pojave se nakon mjesec i vise dana svega i svacega i obrisu jedan post koji opisuje indvidiuu koja vulgarno upucuje poruke, i te poruke ostanu iako su prijavljivane, a brisu kad neko kaze istinu, koliko god ona teska za cuti bila. Ajde da brisemo onda i prijavljeno? Sta vi kazete?za zvjezdicu?

• Like 1
21 hours ago, Fugaziii said:

Fleka ovim kvazimoderatorima, pojave se nakon mjesec i vise dana svega i svacega i obrisu jedan post koji opisuje indvidiuu koja vulgarno upucuje poruke, i te poruke ostanu iako su prijavljivane, a brisu kad neko kaze istinu, koliko god ona teska za cuti bila. Ajde da brisemo onda i prijavljeno? Sta vi kazete?za zvjezdicu?

Forum i ½!

• Haha 2
On 08. 06. 2019. at 13:09, telefon said:

Tica ima ponuda za zaprasivanje u zadnjih 15 godina ali niko nemari za to ,a izvlakaca je da ce pobiti pcele iako to srrdstvo nije stetno za pcele i iz predostroznosti kaze se tj javi se da se leta zatvore.Isto tako nije stetno za ljude.Cijena za opstinu je oko 100000 po trtiranju.

Ma puno to Šuhretu za nas dati, ko nas j..., bitno je da su opet iskopali rupu ulaz u zgradu preko puta MUP-a i to tako neobezbjeđeno ostavili i sad će to opet biti par mjeseci, opet fleka Šuhretu i njegovim direktorčićima JU i načelnicima, šefovima kojekakvih službi....cccc. hvala ti na informaciji za zaprašivanje.

Decki, offtopicno razradjivanje 😂 , ne vidim fleke ni zvjezdice 🤗

Evo ja cu dati zvjezdicu nasoj repki, mnogo bolji nastup nego protiv finske, bolja timska igra, jedino mi krivo sto nije Kolasinac mogao igrati, on bi bio mnogo bolji od besica, onaj momak je malo pogubljen cini mi se. Ali eto malo zvjezdanog sjaja za trud 😁

http://normala.ba/2019/06/14/b-pharm-u-raljama-resora-zdravstva-kome-sve-smeta-firma-sa-55-zaposlenih/

ZVJEZDICA OVOM TEKSTU! NAPOKON NEKO REALAN!! 

Fleka brate ovim uhljebljenicima, sram ih bilo.... 55 familija zaposleno i zbrinuto, dorpinosi uredno placeni i plate svaki mjesec, a najveci problem i trn u oku svima je sto je Šabulić do svega došao legalno, ganjanjem sve moguće dokumentacije, rješenja, ovoga onoga, znači ja lično znam dosta uposlenika ove ustanove, i kazem da im je predobro i da ljudi posluju ispravno, a to što oni neće da plaćaju državnim i gradskim jaslama da im sredjuju rjesenja i slucajeve to je drugi par opanaka. Sjecam se i kad se ona kriminalka Aida Alagic bila obrusila na lika, haha ludacha jedna, nasla se ona govoriti sta je miliona oprala preko ZZO USK, a da ne govorimo i o njenom kriminalu koji nikad nije ni prestao skidanjem terapija sa e-apoteka ljudima kojima je memorisala jmbg brojeve pa im skine terapiju, u 00:00 a vec sutradanm njen vozac vozi kao... sve za Uslugu od markice s pdv-om, kako to zovu u Zavodu. A gdje je to da se pola njenih apoteka na kantonu tuzi od strane zzo usk jer je gospodja tad jos dok su bili papirni recepti prepravljala izdane kolicine pa umjesto 30-ak hiljada fakturisala zavodu 100-tinjak hiljada.... ovaj narod u svoj svojoj sljepoci i glupavosti ne vidi dalje od onoga sto mu serviraju mediji!  🌪️

1 hour ago, Fugaziii said:

http://normala.ba/2019/06/14/b-pharm-u-raljama-resora-zdravstva-kome-sve-smeta-firma-sa-55-zaposlenih/

ZVJEZDICA OVOM TEKSTU! NAPOKON NEKO REALAN!! 

Fleka brate ovim uhljebljenicima, sram ih bilo.... 55 familija zaposleno i zbrinuto, dorpinosi uredno placeni i plate svaki mjesec, a najveci problem i trn u oku svima je sto je Šabulić do svega došao legalno, ganjanjem sve moguće dokumentacije, rješenja, ovoga onoga, znači ja lično znam dosta uposlenika ove ustanove, i kazem da im je predobro i da ljudi posluju ispravno, a to što oni neće da plaćaju državnim i gradskim jaslama da im sredjuju rjesenja i slucajeve to je drugi par opanaka. Sjecam se i kad se ona kriminalka Aida Alagic bila obrusila na lika, haha ludacha jedna, nasla se ona govoriti sta je miliona oprala preko ZZO USK, a da ne govorimo i o njenom kriminalu koji nikad nije ni prestao skidanjem terapija sa e-apoteka ljudima kojima je memorisala jmbg brojeve pa im skine terapiju, u 00:00 a vec sutradanm njen vozac vozi kao... sve za Uslugu od markice s pdv-om, kako to zovu u Zavodu. A gdje je to da se pola njenih apoteka na kantonu tuzi od strane zzo usk jer je gospodja tad jos dok su bili papirni recepti prepravljala izdane kolicine pa umjesto 30-ak hiljada fakturisala zavodu 100-tinjak hiljada.... ovaj narod u svoj svojoj sljepoci i glupavosti ne vidi dalje od onoga sto mu serviraju mediji!  🌪️

Sve same Fugazi-je!
Hahahahahaha...

• Dislike 1

Flekača

Za gospođu koja radi na poliklinici na odjelu stomatologije u komori...

Znaci Bože koje zlo!!!

Standard,dodes nema nikog,cekas i cekas i ko ozeblo sunce je ugledas i ona samo protutnji kao duh ne dozvoljavajuci da joj se obratis...

Zatim,se ljudi pocnu iskupljati i naravno mi smo kulturan narod pa postujemo red,znamo svi da sam ja stigla prva sa troje djece🧒🧒👩....

ona i dalje tutnja,radi zena jbg

zatim se pojavljuje glamurozna djevojka kojoj je tel u prvom planu...zove redom,mamu,tatu,komsinicu,strinu i pič..ma....nu🙄...

suzdrzano posmatram jer gospođa je zauzeta i svi znamo da sam ja dosla prva,jedina s djecom....

Fina su to ljudi djeca Allaha mi dragog ali dosadno im bilo pa su koji put i pokucali na vrata kad bi tetu ugledali unutra....

I onda krece borba za ulaz....

Ja i mojih troje djece smo jos uvijek ne vidljivi i moji pokusaji da joj se obratim su uzaludni....

Kulturna sam i ja zena...

ali ljudi moji nakon sto primi glamuroznu i na sred hodnika joj izljubi đonove...primi jos jednu tetu,pa jos jednu😶...

i onda vam ja ljudi postanem tolika guba...stanem ispred nje...zalijepim se za nju i kazem nece vise niko jer znamo svi da sam ja prva....

i zamislite sta se desilo...

ona je i dalje mene pokusala uciniti ne vidljivom...

Pocela sam da vristim,naravno,svi bi

Ona mi se napokon obratila s obrazlozenjem da ni tad nisam na redu jer je covjek koji je ostao jos bez ruke...

e onda sam je.ala i nju i njega i zapalila bi ih oboje ako treba jer je i moje dijete invalid...koje ceka

izvinite ljudi na štivu ali jednostavno s tom zenom jos nisam zavrsila

lijep pozdrav😉

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...