Jump to content
FORUM

Recommended Posts

prije 14 minuta, Fugaziii said:

Da li da dam fleku bingu za ovo, ili zvijezdu golubu koji se setkao bingom kao kralj 

59600BA4-24FF-418B-A0B8-C40A0F19B87F.jpeg

Ja bih ipak dao fleku majstoru koji je je postavio pločice jer nisu pod liniju sa onim krem,antracitnim,a i vlasniku koji ih je izabrao različite.

29 minutes ago, Fugaziii said:

Da li da dam fleku bingu za ovo, ili zvijezdu golubu koji se setkao bingom kao kralj 

59600BA4-24FF-418B-A0B8-C40A0F19B87F.jpeg

Ja bi da zvjezda ide za goluba.9_9 Vidi ga,ne divlja - usetao kai gospodin.:D

• Dislike 1
  • Aferim! 1

On 19.06.2019. at 17:17, Pipi said:

Flekača

Za gospođu koja radi na poliklinici na odjelu stomatologije u komori...

Znaci Bože koje zlo!!!

Standard,dodes nema nikog,cekas i cekas i ko ozeblo sunce je ugledas i ona samo protutnji kao duh ne dozvoljavajuci da joj se obratis...

Zatim,se ljudi pocnu iskupljati i naravno mi smo kulturan narod pa postujemo red,znamo svi da sam ja stigla prva sa troje djece🧒🧒👩....

ona i dalje tutnja,radi zena jbg

zatim se pojavljuje glamurozna djevojka kojoj je tel u prvom planu...zove redom,mamu,tatu,komsinicu,strinu i pič..ma....nu🙄...

suzdrzano posmatram jer gospođa je zauzeta i svi znamo da sam ja dosla prva,jedina s djecom....

Fina su to ljudi djeca Allaha mi dragog ali dosadno im bilo pa su koji put i pokucali na vrata kad bi tetu ugledali unutra....

I onda krece borba za ulaz....

Ja i mojih troje djece smo jos uvijek ne vidljivi i moji pokusaji da joj se obratim su uzaludni....

Kulturna sam i ja zena...

ali ljudi moji nakon sto primi glamuroznu i na sred hodnika joj izljubi đonove...primi jos jednu tetu,pa jos jednu😶...

i onda vam ja ljudi postanem tolika guba...stanem ispred nje...zalijepim se za nju i kazem nece vise niko jer znamo svi da sam ja prva....

i zamislite sta se desilo...

ona je i dalje mene pokusala uciniti ne vidljivom...

Pocela sam da vristim,naravno,svi bi

Ona mi se napokon obratila s obrazlozenjem da ni tad nisam na redu jer je covjek koji je ostao jos bez ruke...

e onda sam je.ala i nju i njega i zapalila bi ih oboje ako treba jer je i moje dijete invalid...koje ceka

izvinite ljudi na štivu ali jednostavno s tom zenom jos nisam zavrsila

lijep pozdrav😉

Haj' kod Irfe!

On 19. 06. 2019. at 17:17, Pipi said:

Flekača

Za gospođu koja radi na poliklinici na odjelu stomatologije u komori...

Znaci Bože koje zlo!!!

Standard,dodes nema nikog,cekas i cekas i ko ozeblo sunce je ugledas i ona samo protutnji kao duh ne dozvoljavajuci da joj se obratis...

Zatim,se ljudi pocnu iskupljati i naravno mi smo kulturan narod pa postujemo red,znamo svi da sam ja stigla prva sa troje djece🧒🧒👩....

ona i dalje tutnja,radi zena jbg

zatim se pojavljuje glamurozna djevojka kojoj je tel u prvom planu...zove redom,mamu,tatu,komsinicu,strinu i pič..ma....nu🙄...

suzdrzano posmatram jer gospođa je zauzeta i svi znamo da sam ja dosla prva,jedina s djecom....

Fina su to ljudi djeca Allaha mi dragog ali dosadno im bilo pa su koji put i pokucali na vrata kad bi tetu ugledali unutra....

I onda krece borba za ulaz....

Ja i mojih troje djece smo jos uvijek ne vidljivi i moji pokusaji da joj se obratim su uzaludni....

Kulturna sam i ja zena...

ali ljudi moji nakon sto primi glamuroznu i na sred hodnika joj izljubi đonove...primi jos jednu tetu,pa jos jednu😶...

i onda vam ja ljudi postanem tolika guba...stanem ispred nje...zalijepim se za nju i kazem nece vise niko jer znamo svi da sam ja prva....

i zamislite sta se desilo...

ona je i dalje mene pokusala uciniti ne vidljivom...

Pocela sam da vristim,naravno,svi bi

Ona mi se napokon obratila s obrazlozenjem da ni tad nisam na redu jer je covjek koji je ostao jos bez ruke...

e onda sam je.ala i nju i njega i zapalila bi ih oboje ako treba jer je i moje dijete invalid...koje ceka

izvinite ljudi na štivu ali jednostavno s tom zenom jos nisam zavrsila

lijep pozdrav😉

Pozdrav, fleka i od mene cijeloj Poluklinici. Pitanje: da li je stvarno obaveza izdvajati od plate i za zdravstvene usluge i osiguranje? Od toga stvarno nema nikakve fajde, ako se sta desi, ionako ides na kraju privatniku (privatne poluklinike) i kupujes sam sebi sve lijekove. To je nazalost realnost. Ako nista, kod privatnika se osjecas koliko-toliko kao ljudsko bice, a ne kao u Poluklinici i Bolnici, gdje se osjecas kao stoka i gdje se jos bojis da ces se od prljavstine zaraziti dodatno, a da ne spominjem o njihovim pogresnim dijagnozama i neljubaznosti. Bezveze je placati dva puta zdravstvene usluge, ako od ovih javnih-drzavnih, pored najbolje volje, nema stvarno nikakve koristi! 

http://www.uskinfo.ba/vijest/video-hiljade-gradana-gruzije-pokusalo-uci-u-paralment-zbog-provokacije-ruskog-zastupnika/57156

pa ZVJEZDACA NARODU BRATE!!!! Malo ih kaze isprovocirao lik odma hiljade gradjana na ulicu kome ces ti.... nama neku stvar ovdje bukvalno svojim potezima i izjavama i provokacijama nabijaju u tur i mi se jos smjeskamo, i haj bice bolje i HOCEMO JOS! HOCEMO JOS!!!.... zato nama flekacha.... ee majke mi sramota me je reci odakle sam nekad, i gdje zivim, i kako zivim, i kakvi su ljudi ovdje.. ko mi kaze da je biosanac dobar taj je brate glup, jer je i bosanac glup covjek! eto! treba nas do kraja, pa da zatrudnimo s jos vecom tolerancijom na kretenizam i brejn rejp!

On 20. 06. 2019. at 21:19, rucica1 said:

Ja bi da zvjezda ide za goluba.9_9 Vidi ga,ne divlja - usetao kai gospodin.:D

Zvijezda svim građanima Bihaća koji kupuju kruh u velikom Bingu. Vise puta sam naletio na perje i još ono nešto na drvenoj polici za kruh, jer se nekad vrapci parkiraju na vrh te police...sreća da nije ovaj golub jer oni tanko kake.

• Haha 3

7 hours ago, jokesOnYou said:

Volio bih da znam jos ime i prezime, ali velika fleka nasoj Krajiskoj marvi: http://www.uskinfo.ba/vijest/video-pogledajte-kako-je-izmijenjen-zakon-u-skupstini-usk-a-da-bi-sestra-zastupnika-ostala-na-direktorskoj-poziciji/57536 - migranti su mala maca

Fleka gradjanima sto dopustaju to. Sve vide i sve znaju i sute. Ako ti svaki dan udjes u prodavnicu i uzmes sebi sokic i ne platis i izadjes i niko ti ne kaze nista, i ti tako opet sutra i prekosutra i svi vide i niko te ne zaustavi i niko ti nista ne kaze, pa normalno da ces svaki dan dolaziti po sokic. Shvati da u politiku danas ulaze i prolaze u njoj samo beskrupulozni nesavjesni lopovi, i sad ih stavi u kontekst sokica iz prodavnice i tu ti lezi odgovor. 

A tete sto rade u prodavnici koje te nisu zaustavile i sprijecile u tome ce manjak tih sokova na kraju inventure od svoje plate odbijati. 

• Like 4

10 hours ago, Fugaziii said:

Fleka gradjanima sto dopustaju to. Sve vide i sve znaju i sute. Ako ti svaki dan udjes u prodavnicu i uzmes sebi sokic i ne platis i izadjes i niko ti ne kaze nista, i ti tako opet sutra i prekosutra i svi vide i niko te ne zaustavi i niko ti nista ne kaze, pa normalno da ces svaki dan dolaziti po sokic. Shvati da u politiku danas ulaze i prolaze u njoj samo beskrupulozni nesavjesni lopovi, i sad ih stavi u kontekst sokica iz prodavnice i tu ti lezi odgovor. 

A tete sto rade u prodavnici koje te nisu zaustavile i sprijecile u tome ce manjak tih sokova na kraju inventure od svoje plate odbijati. 

Dajte ime i prezime!?!
Kad vec znate!

Fleka fb stranici biscani.net...koji je biser stavio sliku čovjeka koji se utopio na Uni maloprije a primio istu od "čitatelja"?  Pa stvarno niste normalni.Mogli ste prenijeti vijest bez te fotografije i hvala onom ko ju je uklonio

• Confused 1

51 minutes ago, Grunf said:

Fleka fb stranici biscani.net...koji je biser stavio sliku čovjeka koji se utopio na Uni maloprije a primio istu od "čitatelja"?  Pa stvarno niste normalni.Mogli ste prenijeti vijest bez te fotografije i hvala onom ko ju je uklonio

ostala je slika na uskinfo.ba... jel to ovo tijelo sto pluta unom?

http://www.uskinfo.ba/vijest/potvrdeno-za-uskinfoba-upravo-utopila-se-osoba-u-rijeci-uni-u-centru-bihaca/57587

2 minutes ago, Grunf said:

Da, ali sta se sve radi za j.... klik. Meni je ovo prilično neumjesno

ja se prepala slike, strasno izgleda, jel taj neko proglasen mrtvim, ko je, jel bas migrant? zasto im iom i ko ih vec odrzava ne objasni par stvari o uni, da to nije drobinca iz neke tamo pustinje il ona drobinca od Miljacke.. cc

13 minutes ago, Fugaziii said:

ja se prepala slike, strasno izgleda, jel taj neko proglasen mrtvim, ko je, jel bas migrant? zasto im iom i ko ih vec odrzava ne objasni par stvari o uni, da to nije drobinca iz neke tamo pustinje il ona drobinca od Miljacke.. cc

Nema informacija...ja sam već o tom pisao ovdje da bi ih neko trebao upozoriti na opasnosti od Une. I mi to znamo ali svjedeno, svake godine Una odnese nekoliko života.

• Like 1

4 hours ago, Barba said:

Zvjezdica za Alku Vujicu sto se dobro drzi 

To Baci, daj Nam malo baluna!
Zvizda, Normale!!!

Edited by EtTore

On 20. 06. 2019. at 23:28, jokesOnYou said:

Pozdrav, fleka i od mene cijeloj Poluklinici. Pitanje: da li je stvarno obaveza izdvajati od plate i za zdravstvene usluge i osiguranje? Od toga stvarno nema nikakve fajde, ako se sta desi, ionako ides na kraju privatniku (privatne poluklinike) i kupujes sam sebi sve lijekove. To je nazalost realnost. Ako nista, kod privatnika se osjecas koliko-toliko kao ljudsko bice, a ne kao u Poluklinici i Bolnici, gdje se osjecas kao stoka i gdje se jos bojis da ces se od prljavstine zaraziti dodatno, a da ne spominjem o njihovim pogresnim dijagnozama i neljubaznosti. Bezveze je placati dva puta zdravstvene usluge, ako od ovih javnih-drzavnih, pored najbolje volje, nema stvarno nikakve koristi! 

Šta ti je paradoks prošle godine žena mi se razboli na odmoru trovanje hranom ja je odvedem u polikliniku daju joj infuziju .Upošto nemam naše zdravstveno osiguranje pitam koliko trebam platiti dežurna doktorica i sestra nisu ništa htjele naplatiti uz priopćenje da ionako niko ništa neplaća . Mada su komotno mogle naplatiti koliko su htjele jer moje osiguranje vrijedi za čitav svijet ali eto nisu .

prije 8 sati, Barba said:

Zvjezdica za Alku Vujicu sto se dobro drzi 

Al bas se dobro drzi... ono bas bas 😂😂😂

prije 2 sati, Barba said:

Šta ti je paradoks prošle godine žena mi se razboli na odmoru trovanje hranom ja je odvedem u polikliniku daju joj infuziju .Upošto nemam naše zdravstveno osiguranje pitam koliko trebam platiti dežurna doktorica i sestra nisu ništa htjele naplatiti uz priopćenje da ionako niko ništa neplaća . Mada su komotno mogle naplatiti koliko su htjele jer moje osiguranje vrijedi za čitav svijet ali eto nisu .

Sine, mome frendu Irfo Raifov ispisao rukom racun na paragon bloku. Nista fiskalno. I to je lik kao trebao odnijeti u AOK ili gdje je vec osiguran. Btw... ne krivim Irfu nista za to jer on s tim nema bukvalno nikakve veze. Radis sa onim sto imas, a raditi se mora.

I @jokesOnYou Tebra, u pravu si sve 100% ali kaze se Poliklinika, od grcke rijeci poly sto znaci "vise", "mnogo", "vise od jednog" itd i klinika. NHF 😉

• Like 1

37 minutes ago, Bosanac said:

I @jokesOnYou Tebra, u pravu si sve 100% ali kaze se Poliklinika, od grcke rijeci poly sto znaci "vise", "mnogo", "vise od jednog" itd i klinika. NHF 😉

Zapravo se pretpostavljam, vjerovatno radi o Domu zdravlja Bihać, kojeg popularno nazivamo Poliklinika. A to 'poli' u konkretnom slucaju, odnosno nazovimo to zdravstvenom ustanovom znaci mnogo razvrata, mnogo mobinga, mnogo nedolicnog ponasanja, mnogo seljakluka, mnogo pedofilije, mnogo neodgovornosti i neozbiljnosti u radu, mnogo nesavjesnog ponasanja pa cak i lijecenja, mnogo nemedicinskog kadra, mnogo korupcije i nepotizmA, mnogo kretenluka, mnogo klanova, mnogo iskoristavanja, mnogo mnogo zla.... U tom slucaju dajem im polifleku! 😁

i jos samo da ostanete na temi fleke i zvjezdice bilo bi super,

a da u koliko ima potrebe otvorite novu temu Poliklinika (Dom zdravlja)

32 minutes ago, saco said:

i jos samo da ostanete na temi fleke i zvjezdice bilo bi super,

a da u koliko ima potrebe otvorite novu temu Poliklinika (Dom zdravlja)

Pa dala sam im polifleku, staa... I ima tema strajk ljekara i samo je preimenovat u dom zdravlja hihi...

A da ne ni bila offtopic jahaha,u 7 ujutru, dajem zvijezdu ovim lijepim danima sto su se zaredali, bas sam s pozeljela lijepog vremena, 

I zvijezdica bihackom ljetu, program im je ove godine malo alternativniji, puno manje narodnjaka i gluposti, puno vise uklopili rokerstine 😁

Zvijezda Amelu Dervisevicu za postavljeni stand za potpisivanje peticije. Samo svojom aktivnoscu gradjani mogu boljem drustvu doprinjeti.

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...