Jump to content
FORUM

Recommended Posts

Također fleka Gradskoj upravi što dozvoljava da se grade ovolike benzinske pumpe Trenutno kod Belamionixa na Kamenici, na uglu kod Bire u Jabalanskoj i preko puta Energopetrolove pumpe u I. Ljubijankića

• Like 1

Zvijezda akciji "Oluja" , koja je doprinjela deblokadi i slobodi Bihaća i USK .

• Like 2

Fleka za 99% gradjana Bihaca i Kantona jer im je sve ovo sto se desava OK, ne smeta im, zaradjuju od toga, i zelim vam isto sto i ilegalnim migrantima. 🤢 Povraca mi se na vas sve!

• Like 1
  • Haha 1

17 hours ago, Fugaziii said:

Fleka za 99% gradjana Bihaca i Kantona jer im je sve ovo sto se desava OK, ne smeta im, zaradjuju od toga, i zelim vam isto sto i ilegalnim migrantima. 🤢 Povraca mi se na vas sve!

Ne Bihaca i kantona,nego cijele BiH.
Meni se takodjer vec sve gadi,ali s obzir da ne mogu promijeniti nista,mijenjam sebe i idem van.

• Thanks 1

Fleka Biscani.net jer smaraju sa vijestima iz Hrvatske i kuravama iz Srbije, uđeš na stranicu a ono Nina Badrić, Inter Zaprešić, Dominik Livaković, Danica i Luma na naslovnici

• Like 5

25 minutes ago, Hysteria said:

Fleka Biscani.net jer smaraju sa vijestima iz Hrvatske i kuravama iz Srbije, uđeš na stranicu a ono Nina Badrić, Inter Zaprešić, Dominik Livaković, Danica i Luma na naslovnici

Kakve god razmirice imali, s ovim se u potpunosti moram sloziti. 

Također fleka dnevnom avazu (a te vijesti prenose većina portala) koji danima na naslovnoj stranici i na dvolisnicama objavljeje interviju i tekstove o BH mafijašima ubicama, ...

Šta bi se mi kao trebali ugledati ne njih da nam oni budu uzor

Fleka ovim Arapima sto rentaju auto i vozikaju se sa misljenjem da nema drugih ucesnika u saobracaju znaci lik vozi posred ceste dok zavijene mindje slikaju prirodu uz to upotreba signalizacije za njih je ocito nepoznanica. Svaki dan dok sam bio u Bihacu sam naletio na ovako jednu budalu .

4 hours ago, Barba said:

Fleka ovim Arapima sto rentaju auto i vozikaju se sa misljenjem da nema drugih ucesnika u saobracaju znaci lik vozi posred ceste dok zavijene mindje slikaju prirodu uz to upotreba signalizacije za njih je ocito nepoznanica. Svaki dan dok sam bio u Bihacu sam naletio na ovako jednu budalu .

U pravu si...mene,ženu i djete je prije petnaest dana jedan zamalo pretrao na zebri kod biblioteke...iako su se sva druga vozila zaustavila da nas propuste taj smrad se nije ni osvrnuo..sreca bila guzva pa sam krenuo pjesice za njim i pokucao mu na prozor a kad je otvorio pokucao sam mu po nosu. Ziva istina bilo je ocevidaca

Edited by Grunf
  • Like 1
  • Haha 1
  • Angry 1

50 minutes ago, Grunf said:

U pravu si...mene,ženu i djete je prije petnaest dana jedan zamalo pretrao na zebri kod biblioteke...iako su se sva druga vozila zaustavila da nas propuste taj smrad se nije ni osvrnuo..sreca bila guzva pa sam krenuo pjesice za njim i pokucao mu na prozor a kad je otvorio pokucao sam mu po nosu. Ziva istina bilo je ocevidaca

Bas nek si! Zvijezda tebi jer si uradio isto sto bi i ja. 

14 hours ago, Grunf said:

Ljudi voze bez ikakvog osjećaja za druge učesnike u saobraćaju odnosno ponašaju se kao da su na safariju još im samo puške fale da nas oni njihovi debeli klinci gađaju sa njima mada će i to biti za koju godinu  kako je počelo.

image.png.5b9eb84d7d16d64b6e5d4573f54de706.pngimage.thumb.png.f25c5ba665ddb954b3609e3e87e7cb1c.pngimage.thumb.png.92cf690857ed88d5dd23c1533c1dbfb0.png

Ljepota Une je zaista nemjerljiva. Svojom bistrinom oduševljava kako domaće stanovništvo tako i turiste. Međutim, ona svakim danom biva sve više zagađena.

Fotografije koje je na svojoj Facebook stranici podijelilo Udruženje Eko acija, govore o trenutnoj situaciji Une.

• Like 1
  • Sad 2

Aj fuj sta je tooooo?!!!!! Ja nikako skuziti ovaj seljacki mentalitet, nesto tako lijepo tako velicanstveno, i ti imas srca baciti ista sto nije hrana za ribe ili sebe u tu ljepotu.... FUJ.... Treba ekolosku policiju kakvu napraviti da ih hvata i pise im kazne. Jednom sam se zadesila na Uni, i pas je poceo odjednom lajati kao lud, ja pogledam kad ono frizider pluta Unom, tako od pravca Bravica... Pa sam vidjela nasukano polupeceno janje na sedri, isto gore kod Bravica... I pitam se gdje nestane ono gradjanstvo poslije rata i oni ekolozi. Profesor Lilic je mnogo zasluzan u ekoloskom odgoju mnogih ovdje u Bihacu, i za to mu nikad necu dovoljno zahvaliti. Ovo je samo cisti dokaz da u Bihacu biscana nema. Jer da ima, ne bi smet plutao jednom od najljepsih rijeka na svijetu.

2 hours ago, Fugaziii said:

Aj fuj sta je tooooo?!!!!! Ja nikako skuziti ovaj seljacki mentalitet, nesto tako lijepo tako velicanstveno, i ti imas srca baciti ista sto nije hrana za ribe ili sebe u tu ljepotu.... FUJ.... Treba ekolosku policiju kakvu napraviti da ih hvata i pise im kazne. Jednom sam se zadesila na Uni, i pas je poceo odjednom lajati kao lud, ja pogledam kad ono frizider pluta Unom, tako od pravca Bravica... Pa sam vidjela nasukano polupeceno janje na sedri, isto gore kod Bravica... I pitam se gdje nestane ono gradjanstvo poslije rata i oni ekolozi. Profesor Lilic je mnogo zasluzan u ekoloskom odgoju mnogih ovdje u Bihacu, i za to mu nikad necu dovoljno zahvaliti. Ovo je samo cisti dokaz da u Bihacu biscana nema. Jer da ima, ne bi smet plutao jednom od najljepsih rijeka na svijetu.

Mislim da je iznutrica/drob... Gadno izgleda ali je biorazgradivo - ribe će pojesti ali ovim neopravdavam. Na onim sedrama iza otoke do Mušanovića mahale / Brvice ovo sam gledao svake godine i prije rata dok je klaonica bila u pogonu na higijenskom. To je bila nažalost svakodnevica

21 hours ago, Grunf said:

Mislim da je iznutrica/drob... Gadno izgleda ali je biorazgradivo - ribe će pojesti ali ovim neopravdavam. Na onim sedrama iza otoke do Mušanovića mahale / Brvice ovo sam gledao svake godine i prije rata dok je klaonica bila u pogonu na higijenskom. To je bila nažalost svakodnevica

Tacno tako klaonica bila gdje je sad hotel Opal znaci poslije svake koljaze otpad su bacali u Unu , ljudi znali loviti pastrmke po 15 kila . 

10 minutes ago, Barba said:

Tacno tako klaonica bila gdje je sad hotel Opal znaci poslije svake koljaze otpad su bacali u Unu , ljudi znali loviti pastrmke po 15 kila . 

Da, sjećam se jednog događaja sa mojim prijateljem. Kupamo se, sunčamo,kartamo na sedrama...on skače u Unu i izranja sa kompletnim drobom na glavi. Istim ovakvim kao na slici. Presmiješna situacija, šteta što tad nismo imali pametne telefone da se to zabilježi...

Edited by Grunf
  • Haha 2

I dalje fleka za standardnu prakse namjestenja konkursa za poltrone i prodane duse i lizogusce, a indikacija je cim se objavljuje SAMO u Mostarskom dnevnom listu, vec vidjeno. Kako imaju samo vise obraza. Direktor Amir Osmancevic, u kojoj je ovaj idol stranci? https://tinyurl.com/y38su9nk Zasto se ne objavi u lokalnom listu ili ista poznatije? Ima li uopste ovih mostarkih novina kupiti u Bihacu? Fleka izdajicama i prodanim dusama! FUJ!

Edited by jokesOnYou
  • Like 2
  • Angry 1

On 15. 08. 2019. at 11:05, jokesOnYou said:

I dalje fleka za standardnu prakse namjestenja konkursa za poltrone i prodane duse i lizogusce, a indikacija je cim se objavljuje SAMO u Mostarskom dnevnom listu, vec vidjeno. Kako imaju samo vise obraza. Direktor Amir Osmancevic, u kojoj je ovaj idol stranci? https://tinyurl.com/y38su9nk Zasto se ne objavi u lokalnom listu ili ista poznatije? Ima li uopste ovih mostarkih novina kupiti u Bihacu? Fleka izdajicama i prodanim dusama! FUJ!

Kao sto je  direktorica Zavoda za Javno zdravstvo, gdja Mulabdic objavila konkurs za popunu radnog mjesta u Zavodu. Uslovi koji su trazeni da budu ispunjeni da bi se mogao samo i prijaviti na konkurs jedino jos nisu sadrzavali ime i prezime njene kcerke. Koja je by the way primljena. Pa ako je tako drsko i ocigledno odlucila da objavi takav konkurs, ne bi li bilo fer i postenije da je kao uslov navela ime i prezime svoje kcerke, te tako ustedila mnogima troskove placanja ovjera raznoraznih dokumenata, izjava i tome slicno?? 

Ja joj dajem sarkasticnu zvijezdu na hrabrosti i drskosti. 

On 15. 08. 2019. at 11:05, jokesOnYou said:

I dalje fleka za standardnu prakse namjestenja konkursa za poltrone i prodane duse i lizogusce, a indikacija je cim se objavljuje SAMO u Mostarskom dnevnom listu, vec vidjeno. Kako imaju samo vise obraza. Direktor Amir Osmancevic, u kojoj je ovaj idol strancihttps://tinyurl.com/y38su9nk Zasto se ne objavi u lokalnom listu ili ista poznatije? Ima li uopste ovih mostarkih novina kupiti u Bihacu? Fleka izdajicama i prodanim dusama! FUJ!

Bio Stranka za BiH, potom prešao u SDA gdje je bio jedan od miljenika Asima Kambera, a sada je pod okriljem krajiškog SBB-a - stranci kojoj je po dogovorenoj raspodjeli pripala pozicija direktora Regionalnih cesta. 

Fleka farbaju ulica. Ofarbaju jednu, na onoj prethodnoj se linije već izbrisale

Također fleka nadležni. Dok neko ne pogine. 

IMG_20190816_205431.jpg

IMG_20190816_205415.jpg

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...