Jump to content
FORUM

Recommended Posts

On 21. 08. 2019. at 20:33, gawk said:

Fleka BHTelecomu.

Samo fleka? Ja im dajem kantu zabokrecine!!!!! 

Prije svega ja se nadam da se akteri na fotografiji nece naljutiti ili da im nece zasmetati, ali tako su slatki i predicni zajedno i predivna energija oko ove lijepe male porodice u setnji. Morala sam zabiljeziti momenat. Zvijezda 🌟🤗

96EB2DD2-24BF-41D0-94D0-EA857AE023B3.jpeg

• Like 2
  • Aferim! 1

https://www.biscani.net/odredjen-jednomjesecni-pritvor-ubicama-bebe-ovo-su-lejla-i-njena-majka-hanka-koje-su-ugusile-tek-rodjeno-dijete/

Jednomjesecni pritvor? Fleka pravosudju!

Ugusila bebu? Sta ce komsije u buzimu reci, auu! Dabogda se obe valjale u flekama i najgorim mukama. Mala bi se ebala da joj ne udje i zna to, a ne zna se zastiti, ako vec nije htjela dijete, a ti majka haj otklanjaj, divna li si! Fuj!!! 

1 hour ago, Pavarotti said:

Pritvor i ne moze duze. Mozes ga produziti nakon mjesec dana.

Ja ne bi rekla, odnosno mislim da za ubistvo bebe ide standardni proces kao za ubistvo, a cedomorstvo je kad majka ubije dijete koja ga je rodils i na nju se primjenjuje privilegirano kazneno djelo ubistva,kao zbog psiho-fizickog stanja porodilje, sto znaci da se ovdje desilo i cedomorstvo i ubistvo jer bebu nije ubila ta samo djevojka vec i njena stara. Krave... 

Aliiii..... Po pravilu je ovako: "Ukoliko djelo izvrši neko drugo lice, a majka ga na to podstrekne ili mu pomogne u izvršenju za vrijeme porodjaja ili neposredno nakon porodjaja za vrijeme trajanja poremećaja, ona će se smatrati saučesnikom, a izvršilac će odgovarati za ubistvo." Znaci svaka se moze cuoati na postporodjajnu depresiju, jer nema svaka sigurno. A kod nas se to cesto desava u regionu, a jedna je dobila kaznu od 2,5 godine zatvora? Kako je to normalno? Toliko vrijedi zivot tekrodjenog djeteta? Nidje veze

Primitivizam uzima redovno danak i najčešće stradaju najslabiji .

Ovakvih slučajeva kod nas ima mnogo neki nikad i nebudu otkriveni .

Ali cijeli sistem je takav .

Fleka autopraonici Sajo. Znaci, poskupio je pranje na cenera, a kad operu auto imas jos pola sata posla kod kuce. Meni, jucer npr, nisu usisali zadnje siceve nikako, nisu prebrisali sajbu iznutra, a felge oprali samo onaj vanjski dio... katastrofa. Pored toga, na karoseriji nadjes bar 3 mjesta koja spuzva nije ni dodirnula. 

1 minute ago, Bosanac said:

Fleka autopraonici Sajo. Znaci, poskupio je pranje na cenera, a kad operu auto imas jos pola sata posla kod kuce. Meni, jucer npr, nisu usisali zadnje siceve nikako, nisu prebrisali sajbu iznutra, a felge oprali samo onaj vanjski dio... katastrofa. Pored toga, na karoseriji nadjes bar 3 mjesta koja spuzva nije ni dodirnula. 

Prosla su vremena kad se za 5 maraka opere auto i izvana i znutra da cakli od cistoce.

prije 1 minuta, Barba said:

Prosla su vremena kad se za 5 maraka opere auto i izvana i znutra da cakli od cistoce.

Nije bitno koliko se naplacuje, bitno je da se ispostuje usluga koja je prodana.

6 minutes ago, Bosanac said:

Meni je prao auto 2x samo, i to još davno kad je bilo po 5 KM i uvijek je auto dolazilo 75-80% čisto, treći put sam prešao u jednu autopraonu, plaćao 10 KM dakle skuplje ali zato auto k'o boMbona

Vidim dotakli ste se pranja auta na ovoj temi a ja danas taman postavio ovdje pitanje pa bujrum podijeliti iskustva ko ih ima:

8 hours ago, Grunf said:

Meni je prao auto 2x samo, i to još davno kad je bilo po 5 KM i uvijek je auto dolazilo 75-80% čisto, treći put sam prešao u jednu autopraonu, plaćao 10 KM dakle skuplje ali zato auto k'o boMbona

Meni je jedan od radnika odvalio kod Saje kvaku jer idiot nije znao ocigledno kako se gepek otvara! Idiotizam. Radije odvezem auto na pumpu i operem i ocistim sama nego da mi preko neke stvari diraju u auto oni koji naplacuju tu uslugu. 

Ima ona autopraona Zlaja tamo na ozimicama 1, kad prodjes Dunju pa slrenes na semaforu prije emporiuma lijevo i odma poslije onog lijevog skretanja prema ozimicama. Ne znam haha kako drugacije objasniti... cula sam da covjek posteno odradi za cenera ciscenje. 

Dajem fleku nesavjesnim vozacima. Jutros citam, sinoc u dvije saobracajne nesrece poginulo cetvero ljudi. U zadnjih mjesec dana mislim da je poginulo oko 15 ljudi i u 99.9% slucajeva je ljudski faktor uzrok nesrece. Ispada ruzno sto flekam mrtve ljude ali to je apel zivima. Ne moze se Golf 2 voziti 150 na sat magistralom niti se moze bembarom na autoputu voziti 200 po bijeloj traci, niti se moze pretjecati u nepreglednim zavojima... Uzas.

• Like 1

Fleka Nebojsi Vukanovicu, poslaniku NSRS, koji je u jucerasnjem intervjuu kazao da su Bosnu ekonomski pretekli Kongo i Zair. 

Zair je ustvari stari naziv Konga ali to ovaj, toboze, pametnjakovic ne zna ali bitno je pricati pricu. A probosanski mediji ga intervjuisu samo zato sto je opozicija Dodiku ali samo u nekim segmentima. Inace četo isto kao i vecina drugih.

12 hours ago, Bosanac said:

Dajem fleku nesavjesnim vozacima. Jutros citam, sinoc u dvije saobracajne nesrece poginulo cetvero ljudi. U zadnjih mjesec dana mislim da je poginulo oko 15 ljudi i u 99.9% slucajeva je ljudski faktor uzrok nesrece. Ispada ruzno sto flekam mrtve ljude ali to je apel zivima. Ne moze se Golf 2 voziti 150 na sat magistralom niti se moze bembarom na autoputu voziti 200 po bijeloj traci, niti se moze pretjecati u nepreglednim zavojima... Uzas.

Ljudi voze neispravna vozila plus većina o sebi ima mišljenje da su dobri vozači kraljevi cesta. 

A o gumama kao važnijem faktoru na automobilu ne treba trošiti riječi.

25 minutes ago, Barba said:

Ljudi voze neispravna vozila plus većina o sebi ima mišljenje da su dobri vozači kraljevi cesta. 

A o gumama kao važnijem faktoru na automobilu ne treba trošiti riječi.

Bilo je to davno,ludo mlado,kupim polovne ljetne gume,krenem do lickog petrovog sela po neke dijelove i sletim ondje kod Tuša haha..
Od tad nikad polovne niti gume starije od 2-3 sezone..
Fakat ljudi voze neispravno,blesavo itd..u zadnje vrijeme pogotovo pun vrag racera,prodju ko ludi kroz naseljeno,izgleda policija se jebe oko migranata pa popustilo na sve ostale strane..

12 hours ago, gawk said:

Bilo je to davno,ludo mlado,kupim polovne ljetne gume,krenem do lickog petrovog sela po neke dijelove i sletim ondje kod Tuša haha..
Od tad nikad polovne niti gume starije od 2-3 sezone..
Fakat ljudi voze neispravno,blesavo itd..u zadnje vrijeme pogotovo pun vrag racera,prodju ko ludi kroz naseljeno,izgleda policija se jebe oko migranata pa popustilo na sve ostale strane..

Ne sikiraj se, dodje ti kazna ako te radar uhvati, jedno sedam do osam mjeseci nakon pocinjenog prekrsaja haha :) 

Kod nas je vazda vladala nekultura u saobraćaju pogotovo kod mladih vozača, a kamikaze sa slovenskim tablicama tamo oko Cazina i Klafuše da ne spominjem. Nisi više siguran ni na cesti ni na parkingu, kad kreneš u bingo ili fis moraš ponijeti kesu para za ciganke, migrante i prodavače meda i opet postoje više nego dobre šanse da će ti auto biti izgrebano ili udareno vratima

• Like 1

Jes vala u onom fisu zna biti po par hiljada ljudi, na kasi čekaš po pola sata a čim se 3 čovjeka pogrešno parkiraju odmah moraju i svi ostali ne kontam lika koji ukosi auto i stane na dva mjesta .

• Haha 1

1 hour ago, Barba said:

Jes vala u onom fisu zna biti po par hiljada ljudi, na kasi čekaš po pola sata a čim se 3 čovjeka pogrešno parkiraju odmah moraju i svi ostali ne kontam lika koji ukosi auto i stane na dva mjesta .

Misli da tako ispadne faca kao nije ga briga kako parkira, on je taj - a to da pokrije blamazu sto se ne zna parkirati haha da ne cima auto pola sata ko neki. Ne bi rekao pokusava parkirati kamion s prikolicom, a o zenama vozacima da ne pricam (cast izuzecima), ali kad sjedne za volan pa kad krene panika - i nje same i sviju okolo haha kad ne znas dje ce! Haha

zvjezdica ovim kraljevima, kako im je lijepo, popodnevno drijemanje... volim ih i veci su ljudi od 90% ljudi u gradu! 

342B007B-3EC8-4529-94FC-6FB2BA5E720A.jpeg

I fleka idiotu koji je strgao pola Dubove slike. Kad ne postuju ovo kako ce ista. Fuj

43 minutes ago, telefon said:

Fugazi jeli mislis na Anikove .urale u pasareli.

ne vec vidis iznad ovih pasa sto kuliraju da fali pola postera ovog, vidi se da je poderano. To je neko morao poderati. To je poster na kojem je slika njegova i stoji vec danima. a ovo sam primijetila neki dan da je neko poderao. a sta je sa muralima? jel nesto bilo?  nisam prosla 100 godina onuda pa ni ne znam?

Otac mu popravljao mural tamo kod ograde jarka gdje stajao njegov potpis kod same ovrade.Uglavnom stavljena je i nova tabla gdje pise da se mole ljudi da neostecuju murale.Pozdrav

• Sad 1

Bihaćke seljačine na povratku iz 35’ sa dozom u krvi moraju nešto uništiti prije nego dođu u štalu iz koje su pobjegli . 

• Like 1

Nas Anik i Dona zasluzuju biste u gradskom parku da se postave. Taj poster je morao prije ili poslije otici odatle, toga smo svjesni (zao mi je to su to supci uradili prije komrada) ali on je iznad toga. One je vise od postera, vise od stikera koje smo svi rado lijepili i lijepimo po autima i jos stokuda, vise je od toga da mu bilo koji neznani, pijani nitkov moze nauditi. On, odnosno oni, zive u nasim srcima i tako ce ostati dok se zadnji gram bihacita ne iskopa odavde i ne odnese, a to znači zauvijek.

• Like 2

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...