Jump to content
FORUM

Recommended Posts

Just now, Bosanac said:

Sad sam mindblown... Psi ne bi bili na cesti da nije ljudi? Sta, sami bi se pospremili negdje u prihvatne centre?

Ili mislis da ne bi bili na cesti da nije ljudi u smislu da ih nismo prije 30ak hiljada godina domisticirali?

Ka'em ti coece, full mindblown 😂😂😂

Ti psi su bili zabava ljudima, dok im nisu dosadili pa su ih pustili na ulicu. 

• Replies 856
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ima li ova "produhovljena pojava" ili ti ga "otaj coJik" ikako obraza ili pameti ili je ovo pravi primjer da ljudksa pokvarenost i bezobrazluk ne poznaju granice? https://www.biscani.net/emdzad-galija

To je naša raja, to je naš grad. Zvjezda!!!  

Fleka Biscani.net jer smaraju sa vijestima iz Hrvatske i kuravama iz Srbije, uđeš na stranicu a ono Nina Badrić, Inter Zaprešić, Dominik Livaković, Danica i Luma na naslovnici

Posted Images

prije 1 minuta, 1260 said:

E to je najgore. 

Znam da su bili krenuli sa cipovanjem pasa i uzimanjem dnk, pa su time mislili stati u kraj tome tako sto bi se putem dnk pronasli roditelji, odnosno vlasnici pasa koji su odbacivali stence i sl.

Meni je jednom,  kad sam klinac bio, lik iz auta dao malo kuce u ruku. Ja kontam lik dao ćuku da ga vidim. Kako ja uze dzukelu tako lik puce po gasu, civile gume... ode. Ja zapamtim tablice, odem u kucu, nazovem policiju sa fixnog tel (nema mobitela druze 😂) i ispricam sta je bilo, kazem br. tablica... policajac se s druge strane linije cipa od smijeha. Veli: al ti ga cojk suknu...  pa sta cu sada, pitam? Kaze policajac: pa mi cemo evo to zapisati, kolega ce provjeriti ali najvjerovatnije je da od danas imas ceku... i poklopi. I fakat bilo tako. Ostao Kudro kod mene 3 godine dok jedan dan nije za kujama odlutao. Zamirisala mu midnja i nama jbs gazdu... al dobro...

• Haha 2
2 minutes ago, Bosanac said:

Sad sam mindblown... Psi ne bi bili na cesti da nije ljudi? Sta, sami bi se pospremili negdje u prihvatne centre?

Ili mislis da ne bi bili na cesti da nije ljudi u smislu da ih nismo prije 30ak hiljada godina domisticirali?

Ka'em ti coece, full mindblown 😂😂😂

Ps. A mozda je i do ganze ove... who would know?

Mozda da smanjis samo malo, i kad ti se procisti magla u mozgu, procitas opet. Posto vjerujem da si mindblown (al cisto sumnjam da je od rijeci sa foruma) cu da ti pojednostavim: 

Ljudi su imali kucice i stence, odnosno pse. Kad su psi poceli da rastu i zahtijevaju malo vise brige i novca naravno ljudi, odnosno vlasnici tih pasa su izbacili pse na ulicu jer se nisu zeljeli vise brinuti o njima. Posto ti psi nisu bili kastrirani, oni su se izmedju sebe, pa mozes pretpostaviti sta, sto je u konacnici za posljedicu imalo porast broja pasa lutalica. Cak su dijelili i letke po gradu i radili edukacije prije ne znam koliko godina o tome kako to ide. 

Potom pocele neke organizacije da pokusavaju rijesiti taj problem, cak su radjena i kastriranja i pelcovanja pasa lutalica i slicno tome. Cak su dolazili ljudi iz inostranstva nakon sto su donirali novce da vide kako ide to sve, pa kad su vidjeli kako ide, zavrnuli pipu. Vidjeli s kakvom bagrom imaju posla. I zasto bi? Potom smo imali slucajeve gdje su ljudi iz drugih gradova pse kupili u kamione i kombije pa ih istovarali pred i u Bihacu. Sto je takodjer rezultiralo porastom broja pasa lutalica. Pa se kao eto “sagradio” azil za pse, sto je katastrofa jedna obicna jer je pokradeno previse kesha dobijenog za izgradnju i organizaciju azila, pa ti to dodje kao ono “koliko para toliko muzike”. Muzika je utihnula. 

Dakle, da li su se psi sami izbacili na ulicu, dovozili kombijima iz drugih mjesta???? 

I nesto ste bas nervozni i neprijateljski nastrojeni prema meni, ne dopada mi se to. Odite si naci drugog nekog za to, plizz. Kvarite mi mojo!

10 minutes ago, 1260 said:

Pa sta ja govorim sve vrijeme? A onaj likson neki poceo s pricom desetom. 

Znaci kralj!!!

Kakvi nogometashi crni - a majkemi vidi se ko srcem igra i nastupa! I lik je odradio vrhunski, prvo start prvi pa vodis dok ne presjeces put i ne prestrojis se lijevo, onda lijepo pustis ih par stotina metara da se izmore ti lagano odrzavas tempo, a onda zadnja stoja boom! I pustis ih da ti citaju ime dok prelazis finish liniju!!! Ovo je sportista i pravi reprezentativac! 🏃🏼‍♂️ 🏆🥇♥️

• Like 2

Fleka Kantonalnoj bolnici "Dr. Irfan Ljubijankic" zbog tako ocigledno namjestenog javnog konkursa, zbog otpustanja dugogodisnjih radnika sa iskustvom, da bi se "legalno" pozaposljavala mamina i tatina balavurdija, koja, a daaaa, vec radeee tu neko vrijemee!! Znaaam da nije ni prvi ni zadnji takav, ali uz tu toliko jadno odradjenu namjestaljku ( trebali su biti barem malo suptilniji) oni objave clanak "IZLIJECIMO ZDRAVSTVO" na svojoj web stranici. Kako to misle postici? Jos gorom i levatnijom zdravstvenom uslugom? Genijalno!

I fleka Havicu, direktoru spomenute ustanove! Mislila sam da je bolji covjek od ovoga kakvim se sad otkriva da je. 

Koje njesra od drzave i ljudi.... A ĐE JA ŽIVIIIIIM?!!!!!! 😵

• Like 3
1 hour ago, Fugaziii said:

Fleka Kantonalnoj bolnici "Dr. Irfan Ljubijankic" zbog tako ocigledno namjestenog javnog konkursa, zbog otpustanja dugogodisnjih radnika sa iskustvom, da bi se "legalno" pozaposljavala mamina i tatina balavurdija, koja, a daaaa, vec radeee tu neko vrijemee!! Znaaam da nije ni prvi ni zadnji takav, ali uz tu toliko jadno odradjenu namjestaljku ( trebali su biti barem malo suptilniji) oni objave clanak "IZLIJECIMO ZDRAVSTVO" na svojoj web stranici. Kako to misle postici? Jos gorom i levatnijom zdravstvenom uslugom? Genijalno!

I fleka Havicu, direktoru spomenute ustanove! Mislila sam da je bolji covjek od ovoga kakvim se sad otkriva da je. 

Koje njesra od drzave i ljudi.... A ĐE JA ŽIVIIIIIM?!!!!!! 😵

HAPANER I VACKO, malo tezi!

• Dislike 1
3 hours ago, EtTore said:

HAPANER I VACKO, malo tezi!

Ptica prevrtljivica  

Inache, nase gradske, kantonalne i drzavne uprave i institucije znaju sta je najbolje za narod, a to je da im uzmu sto vise 💶💵 a da im zauzvrat daju jos vise 💩💩💩. Tako se vode gradovi, kantoni i drzave. A ne da dajes narodu. Ko je vidio da se narodu daje ccc... 

• Like 1

Zvjezdica Tuki, možda je napokon vrijeme da se promjeni politika pa počne više ulagati u pojedinačne sportove gdje smo evo sinoć zahvavljući Tuki ostvarili i najveći sportski uspjeh. Nećemo mi u ekipnim sportovima nikad imati jedan kolektiv u kojem svi imaju mentalitet i disciplinnu potrebnu za uspjeh. Derneklija i mendžerskih poluigrača će uvijek biti.

• Like 2
2 hours ago, Hysteria said:

Zvjezdica Tuki, možda je napokon vrijeme da se promjeni politika pa počne više ulagati u pojedinačne sportove gdje smo evo sinoć zahvavljući Tuki ostvarili i najveći sportski uspjeh. Nećemo mi u ekipnim sportovima nikad imati jedan kolektiv u kojem svi imaju mentalitet i disciplinnu potrebnu za uspjeh. Derneklija i mendžerskih poluigrača će uvijek biti.

I fleka državnoj televiziji koja nije mogla prenositi trku najuspješnijeg sportiste BiH.  Zato: živjeli rijalitiji (ovo je bio samo sarkazam :D)

• Like 1
10 hours ago, Barba said:

Sramota za državnu televiziju dno dna !

Da je slati Deena na Eurosong bilo bi para , mislim glupost zbilja ! 

E ne mozes tako @Barba Deen je Sarajlija i na kantonalnom budzetu je kao jos dosta tzv "umjetnia

Tuka nije na zalost, kao ni mi u USK, imamo drzavu u drzavi,

FLEKA za takav odnos spram ostakih djelova BiH

2 hours ago, saco said:

E ne mozes tako @Barba Deen je Sarajlija i na kantonalnom budzetu je kao jos dosta tzv "umjetnia

Tuka nije na zalost, kao ni mi u USK, imamo drzavu u drzavi,

FLEKA za takav odnos spram ostakih djelova BiH

Pa zna se ko je otac od Deena . Najsmjesnija stvar je bila prije par godina kad su ga poslali na Eurosong sa novcem poreskih obveznika a lik prije toga 10 godina nije snimio Album niti se bavio muzikom kao studirao i pederisao se po Italiji . I onda ga posalju na Eurosong u nadi da ce ozivjeti karijeru preko nasih ledja , sramota okopio oko sebe neke degenerike sto sebi umislili da su neke zvijezde pa Peri Gudelju porazbijali hotel od njihovog pederluka a covjek im izasao u susret . 

Paradox poslije toga ne salju nikog na Eurosong i ako je Dubioza Kolektiv istakla da ce predstavljati zemlju o vlastitom trosku i prije deena ali ipak nisu imali nikakvu sansu .Nebi me cudilo da posalju Deena opet .

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...