Jump to content
FORUM

Recommended Posts

Fleka organiziranim prosijacima ciganima koji dolaze iz drugih mjesta da maltretiraju pošten svijet po centru grada ili ispred Binga i ostalih trgovačkih centara ili parkinga .

Prije par dana sam bio u Bihaću i ono je fakat sramota te maltretiranje .

Ja se nadam da će neko u gradu naći neki mehanizam sankciju za iste . 

Jer tačno se radi o organiziranim grupama  koji paradiraju na određenim mjestima te uzimaju zarađuju ogromne sume novca od poštenog svijeta. 

Nemojte me pogrešno shvatiti Barba bi sigurno svakom pomogao i dao ali realno ono je robovlasništvo .

Te sramota za grad !

Fleka za TC Bingo i ''namjernu'' razliku cijena na policama i na kasi (nije ovo prvi put)

IMG_20170226_184348 (1).jpg

1 hour ago, anno said:

Fleka za TC Bingo i ''namjernu'' razliku cijena na policama i na kasi (nije ovo prvi put)

IMG_20170226_184348 (1).jpg

Eh da je samo Bingo.

Čast izuzetcima,ako ih ima.

Meni se to dešavalo i u Interexu i u Adni i u .. 

To je po sistemu .. APP

Kod mene nije prolazilo. Vidim u pitanju je 3,35KM

Ja sam ''frku'' pravio  za 10 - 15 feniga.

Ako neće da uvaže reklamaciju - ostavim robu..i ĆAO

zato sto lijepe cijene bez PDV ispod artikla,a na kasi dodaju PDV i obratite na to paznju i to je stari fazon

Z V J E Z D I C A

http://www.biscani.net/blog/2017/03/02/predsjednica-kantonalnog-suda-u-bihacu-suprotstavila-se-kolegama-zaposlila-slijepu-pripravnicu/

14 hours ago, telefon said:

zato sto lijepe cijene bez PDV ispod artikla,a na kasi dodaju PDV i obratite na to paznju i to je stari fazon

NEMA to veze sa PDV-om ..!!

Daj malo bolje pogledaj račun..ako je ''u životu''.

Cijena na ''kartici proizvoda'' - 15,95 KM

Osnovica za PDV - 16,49 KM  ..jer je:

iznos PDV-a 2,80 + 16,49 = 19,29 tj. 19,30KM

FLEKA  za ovu američku kompaniju  „Taylor Shipping Solutions“ u Bihaću

Hoće li inspekcija reagovati 

Kako me prevarila američka firma u Bihaću: Obećavali su mi vile i kule, ugovor, platu, a nisam dobila ni marke!

http://www.uskdanas.online/kako-me-prevarila-americka-firma-u-bihacu-obecavali-su-mi-vile-i-kule-ugovor-platu-a-nisam-dobila-ni-marke/

Fleka jer forum ne otvara direktno klikom na željenu temu već moraš tražiti pod forumskim naslovima i sadržajem sa ovim propustom forum gubi veliki broj korisnika iskreno meni se ne da tražiti pet minuta određenu temu gdje se nalazi .

• Like 4

Fleka krmaci koja radi na salteru u laboratoriji u bolnici.

Kaze ne prima narudzbe, a pred tobom zove svoju glupavu kolegicu preko telefona da je ubaci.

Fleka za "ugledne" građanke i građane (ljekare, advokate), a i nadležne službe, što u šetnji s psima gradom ostavljaju pseći izmet po trotoarima, pred kapijama, i još donose hranu, tačnije otpatke, pa u gluho doba noći guraju ruke u masne kese i bacaju ih naokolo, donoseći ko zna kakve bakterije i boleštine s kontejnera.

Zvjezdica za Boeing 737 Tunguzija Erlajnsa koji je jutros sletio na Aerodrom Bihać u Golubiću.

Edited by Dinchy
  • Like 1
  • Dislike 1

Sve mogu da svatim i ekspresiju omladine nezadovoljstvo usljed životnih potrskoća , ali nikako ne mogu da svatim švrakopise koje poistovjećuju sa grafitima kao modernoj umjetnosti , nije grafit potpis ili glup Text na nekoj javnoj imovini. 

Kada vidim onaj smaragdni most te njegovu devastaciju i skrnavljenje bude mi muka. 

Fleka pojedinoj omladini sto uništava javnu imovinu, te zajedničke prostorije kao sto su stubišta zgrada Itd. 

Fleka omladini sto upražnjavaju sex na garavicama na parkingu svega 20 m. Od groblja hiljade ljudi te bacaju kurtone iz auta a tu se umrlim vrši obred pokopa i klanjanja dženaze.

• Like 3

Fleka GV Bihac, juce sam neko vrijeme slusao diskusije, amandmane i sl, pa to je stvarno zalosno koliko su u GV necije potrcke i lizatori necije zadnjice, ne mogu vjerovati stvarno da se gleda samo interes stranke a ne i jadnog napacenog naroda koi je iste postavio tu da beru dnevnice i igraju se sa nama

DNO DNA

Fleka stvarno...ovo se mogli uraditi i sa našim Jedinstvom.Za mene lično preminger više ne postoji

preminger.png

• Dislike 1

46 minutes ago, Grunf said:

Fleka stvarno...ovo se mogli uraditi i sa našim Jedinstvom.Za mene lično preminger više ne postoji

preminger.png

Eh nasa stvarnost na zalost, fuj

• Dislike 1

3 hours ago, Grunf said:

preminger.png

Nedavno sam pročitao da je Preminger pokrenuo saradnju sa svim klubovima sa prostora USK iz lige u kojoj je i Jedinstvo, vezano za sponzorstvo. S Jedinstvom ne mogu trenutno konkretizovati nikakvu saradnju valjda iz nedostatka imenovane uprave ili nešto tome slično. Čim to bude sve kako treba, vjerujem da će Preminger odraditi i s Jedinstvom isto.

Fleka upravi i navijačima Jedinstva jer su pokrenuli kao bojkot bihacke pivovare , a da se zapitate koliko ste realni i dvolični po tom pitanju. 

Svaka čast bihackoj pivovari koja vas je 20 godina podržavala i sponzorirala a sada pljujete po istoj .

nije vam pivovara kriva sto ste uništili jedinstvo i sto vam je najveći kriminalac u državi Hamdo Tigrić idol .

A isti taj je od Jedinstva napravio privatnu prčiju sto niste njega bojkotirali bolje bi bilo danas bi imali klub.

fleka vam jer ste bezobrazni i sebični te nemate pojma a ponašate se kao da ste najpametniji.

• Like 1

9 hours ago, Barba said:

Fleka upravi i navijačima Jedinstva jer su pokrenuli kao bojkot bihacke pivovare , a da se zapitate koliko ste realni i dvolični po tom pitanju. 

Svaka čast bihackoj pivovari koja vas je 20 godina podržavala i sponzorirala a sada pljujete po istoj .

nije vam pivovara kriva sto ste uništili jedinstvo i sto vam je najveći kriminalac u državi Hamdo Tigrić idol .

A isti taj je od Jedinstva napravio privatnu prčiju sto niste njega bojkotirali bolje bi bilo danas bi imali klub.

fleka vam jer ste bezobrazni i sebični te nemate pojma a ponašate se kao da ste najpametniji.

*

Odgovor Bihaćke pivovare – NK Jedinstvo pomažemo 20 godina!

http://uzivajnase.ba/odgovor-bihacke-pivovare-nk-jedinstvo-pomazemo-20-godina/

• Like 2

E svega se i ja načitah danas o pivu i nogometu!

Bespotrebno se digla prašina, popljuvao domaći brend. Prems mi nije prvi izbor u kafiću, niti pratim nogomet, ali treba da se podrže i jedni i drugi, jer su naši!

Fleka!

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...