Jump to content
FORUM

Recommended Posts

Drug Ramo pusten iz zatvora na slobodu da rijesi pitanje snabdjevanje migranataq sa ljekovitim biljem raznih vrsta .

• Haha 1

prije 2 sati, Barba said:

Drug Ramo pusten iz zatvora na slobodu da rijesi pitanje snabdjevanje migranataq sa ljekovitim biljem raznih vrsta .

Ma daj...

3 hours ago, Barba said:

I ovo je Bosna haha

Fleka sudstvu, covjek pobjegao iz drzave i oni ga opet nakon hapsenja u drugoj drzavi puste na slobudu

• Dislike 1

19 minutes ago, saco said:

I ovo je Bosna haha

Fleka sudstvu, covjek pobjegao iz drzave i oni ga opet nakon hapsenja u drugoj drzavi puste na slobudu

Sta fleka? A ma ZVJEZDACA drzavi, sudstvu i svim politicarima sto preko 25 godina nas ovce uredno drze u toru i rade nam sta hoce i levate nas ko malu djecu. Znaci to je poduhvat a oni briljiraju u tome!!! ZVIJEZDA VLADI I PREDSJENISTVU CITAVE BIH I RS I SRBIJE I HRVATSKE!!! 

S tim u vezi fleka brate nama, narodu koji je jedna obicna usrana OVCA! 

• Like 1

Ramo nije pusten na slobodu i ukinut je pritvor od godinu dana i traje samo dalje pravosnazna osufa od 11 godina i ssmo je nastavio da odsluzuje pravosnaznu kaznu.Znaci nije pusten na slobodu.znaci nije bio na slobodi ni sekund.Morate bolje citati i pazljivije

Edited by telefon
  • Like 2

30 minutes ago, telefon said:

Fugazi nedaj ti boze da nisi probala.

Ne daj ti boze da nisam 🤩

Dok diktator Erdogan po Srbiji otvara firme naivni bosnjo ga smatra sultanom.

Kako smo glup narod nista bolje i nezasluzujemo od situacije kakva jeste .

Motaj kablove i pravac Njemacka 

Fleka Tuskoljubcima diktatora Erdogana .

• Like 3

4 hours ago, Barba said:

Dok diktator Erdogan po Srbiji otvara firme naivni bosnjo ga smatra sultanom.

Kako smo glup narod nista bolje i nezasluzujemo od situacije kakva jeste .

Motaj kablove i pravac Njemacka 

Fleka Tuskoljubcima diktatora Erdogana .

Vazda bilo na ovim prostorima. Bošnje se kunu u Turke a Austrijanci najviše ulažu u BiH. U Srbiji mrze Turke a oni im dižu ekonomiju iz pepela. U Hrvatskoj mrze Ruse a Rusi im najveći investitori. Nikad balkanoidi neće doći tobe

• Like 1

1 hour ago, Grunf said:

Vazda bilo na ovim prostorima. Bošnje se kunu u Turke a Austrijanci najviše ulažu u BiH. U Srbiji mrze Turke a oni im dižu ekonomiju iz pepela. U Hrvatskoj mrze Ruse a Rusi im najveći investitori. Nikad balkanoidi neće doći tobe

Nama Bosnjacima je Austrija najveci prijatelj u pogledu svega i da bosnjacki politicari imaju imalo pameti uz pomoc iste te Austrije bi rijesili mnoga pitanja i probleme.

• Like 1

On 03. 10. 2019. at 17:24, telefon said:

Ramo nije pusten na slobodu i ukinut je pritvor od godinu dana i traje samo dalje pravosnazna osufa od 11 godina i ssmo je nastavio da odsluzuje pravosnaznu kaznu.Znaci nije pusten na slobodu.znaci nije bio na slobodi ni sekund.Morate bolje citati i pazljivije

https://www.krajina.ba/sud-u-sarajevu-pustio-na-slobodu-ramu-brkica-koji-je-tri-godine-bio-u-bjekstvu/

Zvijezdica:

"Započele su aktivnosti na restauraciji skulpture "Djevojka sa Une" koja će danas biti transportovana u licencirani restauratorski atelje u Zagrebu, gdje će narednih dana biti sanirane pukotine koje su se pojavile na skupturi te presvučena novim slojem bronze koji će joj vratiti prvobitni sjaj.
Radovi će se vršiti uz nadzor autora skulpture Vladimira Herljevića."

Samo da li je istina da joj opet mjenjaju lokaciju?

PS: I djevojka sa Une pobježe odavde. Šta ja čekam? :D

72088187_1209868099211184_80962508990112

Edited by Grunf
  • Haha 1

4 hours ago, Grunf said:

Zvijezdica:

"Započele su aktivnosti na restauraciji skulpture "Djevojka sa Une" koja će danas biti transportovana u licencirani restauratorski atelje u Zagrebu, gdje će narednih dana biti sanirane pukotine koje su se pojavile na skupturi te presvučena novim slojem bronze koji će joj vratiti prvobitni sjaj.
Radovi će se vršiti uz nadzor autora skulpture Vladimira Herljevića."

Samo da li je istina da joj opet mjenjaju lokaciju?

PS: I djevojka sa Une pobježe odavde. Šta ja čekam? :D

72088187_1209868099211184_80962508990112

Vjerovatno će se mjenjati lokacija. Davno sam čitao da sadašnja lokacija nije dobra za djevojku: stabla koja se nalaze više nje štete bronzi, a to se očigledno pokazalo jer je morala na obnavljanje.

Jedno od idejni rješenja je ćošak gradske otoke prema gradskom mostu:

Fotografija korisnika/ce GRAD BIHAÄ.

• Like 3

prije 15 sati, 1260 said:

Vjerovatno će se mjenjati lokacija. Davno sam čitao da sadašnja lokacija nije dobra za djevojku: stabla koja se nalaze više nje štete bronzi, a to se očigledno pokazalo jer je morala na obnavljanje.

Jedno od idejni rješenja je ćošak gradske otoke prema gradskom mostu:

Meni ovo izgleda vrh. Super rjesenje.

• Like 1

1 hour ago, Bosanac said:

Meni ovo izgleda vrh. Super rjesenje.

Slažem se i ja. Još kad bi napravili ovakve staze i stavili rasvjetu to bi zbilja bilo vrh

Edited by Grunf

13 hours ago, Grunf said:

Slažem se i ja. Još kad bi napravili ovakve staze i stavili rasvjetu to bi zbilja bilo vrh

Da i jos kad to ne bi bilo leglo migranata haha. 

Iako izgleda bas kul, dja mi se.... 

samo meni se sve cini da se gradska uprava i administracija vise sikiraju oko estetike nego li oko demografske slike koja ovih dana sve vise vaze na stranu ilegalaca.... ali eto, bitnije je trositi kesh na kojekakve esteticke i memorijalne figure (nije da imam ista protiv toga - cak stavise treba grad da lijepo izgleda), ali vratimo se mi na problematiku ogromnog broja neidentifikovanih hodajucih objekata i moguce eskalacije situacije kada doista zazimi. 

Pa eto zvijezda za ukrasavanje grada, za ovo drugo navedeno ne treba ni dodijeliti fleku, jer nasa gradska uprava i vlast i jesu jedna velika fleka. 

• Like 1

Zvjezdica ovogodišnjem urodu oraha još samo dobrog meda i nema zime

8EB7BBDC-7BD3-4760-B6EC-8820BD14EFD3.png

Fleka zaposlenicima koji danas rade u novo otvorenoj kafeteriji u gradu. Jbte kako ti glupi ljudi mogu unistiti dobru ideju za biznis. Nisu u stanju upamtiti jednu narudzbu od dvije razlicite kafe. Sreca pa ne rade u restoranu. 

• Dislike 1

10 minutes ago, Grunf said:

Fleka zaposlenicima koji danas rade u novo otvorenoj kafeteriji u gradu. Jbte kako ti glupi ljudi mogu unistiti dobru ideju za biznis. Nisu u stanju upamtiti jednu narudzbu od dvije razlicite kafe. Sreca pa ne rade u restoranu. 

Nažalost tako je danas u svim sferama. Nedostatak radne snage, i oni koji rade boli ih neka stvar za poslom. To je vidljivo na svakom ćošku

• Like 1

Kako ono kazu :Imali ste dobre radnike i niste ih htjeli platiti.Sada su vam ostali losi i morate ih platiti vrhunski da bi ostali.

• Thanks 2

33 minutes ago, telefon said:

Kako ono kazu :Imali ste dobre radnike i niste ih htjeli platiti.Sada su vam ostali losi i morate ih platiti vrhunski da bi ostali.

Ponadali se ko Merkelova da ce im neandertalci raditi za minimalac pa hajmo rastjerati pametne normalne ljude da dovedemo smet da sljakaju za nista dok mi grabimo. Haha zvjezdica za idiotizam i pohlepu koja ce im se kao bumerang vratiti i otkinuti tim parazitima glave. 

• Like 1

Fleka za Radio Bihac!

Postao vrtic za matorce.

Emira-Besserwisser, Sanela-Rospija, Ljubo-Blehut, friski ste za mirovine.

Arigato!

• Like 2

13 hours ago, Tahamata said:

Fleka za Radio Bihac!

Postao vrtic za matorce.

Arigato!

13 hours ago, Tahamata said:

Fleka za Radio Bihac!

Postao vrtic za matorce.

Arigato!

Bas je tako nekad sam mogao slušati radio Bihac po čitav dan trenutno jako los program .

• Like 2

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...