Jump to content
FORUM

Recommended Posts

Fleka !  Objavljen registar boraca i branitelja - objavljena internet adresa. Samo što ne radi link. Fleka ! Treba skriti imena najmanje 200.000 koji su se krili po podrumima a 50% od ovih 200.000 nije niti bilo u BiH za vrijeme rata. Ako ništa ponadao sam se raskrinkati članove moje porodice koji su proveli rat u mom podrumu a vode sa na spisku. Sve moguće beneficije iskoristili, boračke stipendije za djecu koja su im studirala a ja kao pripadnik V korpusa koji je jedva bio punoljetan sam morao raditi da bih se školovao ! Fleka!!!!

• Thanks 2
  • Replies 847
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ima li ova "produhovljena pojava" ili ti ga "otaj coJik" ikako obraza ili pameti ili je ovo pravi primjer da ljudksa pokvarenost i bezobrazluk ne poznaju granice? https://www.biscani.net/emdzad-galija

To je naša raja, to je naš grad. Zvjezda!!!  

Fleka Šukiju zbog ružnog vremena

Posted Images

48 minutes ago, Grunf said:

Fleka !  Objavljen registar boraca i branitelja - objavljena internet adresa. Samo što ne radi link. Fleka ! Treba skriti imena najmanje 200.000 koji su se krili po podrumima a 50% od ovih 200.000 nije niti bilo u BiH za vrijeme rata. Ako ništa ponadao sam se raskrinkati članove moje porodice koji su proveli rat u mom podrumu a vode sa na spisku. Sve moguće beneficije iskoristili, boračke stipendije za djecu koja su im studirala a ja kao pripadnik V korpusa koji je jedva bio punoljetan sam morao raditi da bih se školovao ! Fleka!!!!

Nije mi jasno kako ministar i pojedini politicari mogu reci da su borci zadovoljni objavljenim registrom a link doslovno ne radi kako je objavljen .

Mnogo je laznih boraca ima neki cak sto su bili i u Autonomiji ili u Zagrebu cijeli rat da bi se na kraju predstavljali kao najveci borci i iskoristili sve beneficije. 

• Like 1
1 minute ago, Barba said:

Nije mi jasno kako ministar i pojedini politicari mogu reci da su borci zadovoljni objavljenim registrom a link doslovno ne radi kako je objavljen .

Mnogo je laznih boraca ima neki cak sto su bili i u Autonomiji ili u Zagrebu cijeli rat da bi se na kraju predstavljali kao najveci borci i iskoristili sve beneficije. 

Meni to zvuči ono kao "eto objavljeno je - server preopterećen pa nedostupan". Vuk sit a ovce na broju, međutim ovo je klasična podvala jer zapravo "main" page je uklonjen ili mu je promjenjeno ime

10 minutes ago, Grunf said:

Meni to zvuči ono kao "eto objavljeno je - server preopterećen pa nedostupan". Vuk sit a ovce na broju, međutim ovo je klasična podvala jer zapravo "main" page je uklonjen ili mu je promjenjeno ime

Pa sve je podvala od borackih udruzenja pa sveg ostalog do ministarstva.

Meni je najsmjesnije bilo izdvajanje novca za novogodisnje paketice za djecu poginuli boraca za sta su pojedina udruzenja trazila novac od ministarstva. Znaci i nakon 25 godina poslije rata imamo maloljetnu djecu sehida.

Registar boraca nikad nece moci biti adekvatno azuriran niti objavljen sa istinitim podacima iz vise razloga prije svega to ni Tito nije mogao uraditi poslije II sv. rata a da to urade ovi nasi nema sanse. Danas imamo vise boraca nego u ratu ali to je greska u koracima u samom startu gdje nije bilo ozbiljnosti vec se radilo kako ko hoce. 

6 minutes ago, telefon said:

Gledao ga sinoc oko 23.00 i provjeravao svoj registar i jos neke raje i u glavnom sto se nas tice je tacan.Pozxrav

Možda sad imam pogrešan link,meni konstantno javlja da stranica ne postoji. De mi pošalji link u pp ili ga postavi ovdje

21 minutes ago, Grunf said:

Možda sad imam pogrešan link,meni konstantno javlja da stranica ne postoji. De mi pošalji link u pp ili ga postavi ovdje

Imaš na stranici Ministarstva u desnom uglu. Link se stvarno teško otvara ali putis ga da vrti.  Mislim da moraš kliknuti na pregledniku na katancu pored linka (Google crom) bude nešto Block, ja sam postavio na alow. 

Ne znam da li ima veze, ali nakon određenog vremena. I je otvorilo stranicu

• Thanks 1
1 minute ago, 1260 said:

Imaš na stranici Ministarstva u desnom uglu. Link se stvarno teško otvara ali putis ga da vrti.  Mislim da moraš kliknuti na pregledniku na katancu pored linka (Google crom) bude nešto Block, ja sam postavio na alow. 

Ne znam da li ima veze, ali nakon određenog vremena. I je otvorilo stranicu

Našao sam i otvara. Jako spor server. Ja sam imao do sad samo link preko ip adrese, vjerojatno nesto promjenjeno u međuvremenu. Provjera nije prošla već mi javilo grešku i da probam kasnije. Budem probao kasnije. Tnx

13 hours ago, Fugaziii said:

Fleka Turskoj jer su novi ISIL!!! De ostavite vise ljude na miru! Sve sto valja treba sHebari u ovom svijetu. Ccc. 

TURSKA = ISIL !!!

NIšta onaj Erdogan nije bolji od Miloševića niti su Turci bolji od Srba

• Like 3
23 hours ago, Grunf said:

NIšta onaj Erdogan nije bolji od Miloševića niti su Turci bolji od Srba

Erdogam= Hitler ,Milosevic,Karadzic,Staljin .

Znaci lik se nada da ce postati neki sultan prvo je u Turskoj doslovno unistio sve konkurente i politicke protivnike u svakom smisli laziranjem drzavnog udara istu stvar je uradio i Hitler 1933 formiranjem SS odnosno stranacke policije u pocetku. Mi danas u Turskoj imamo po zatvorima djecu od 17 godina te nekoliko hiljada studenata koji su kao Gulenovci. 

Zanimljivo da je Erdogan prestavljen kao osoba koja strogo postuje islamska nacela i glumi velikog muslimana a u sustini njegova vladavina znaci patnju za milione ljudi sto je cista suprotnost sa Islamskim nacelima. 

Nadam se da ce Turska i njen narod uskro svrgnuti ovog diktatora i zlocinca te iskazati i pokazati svijetu svoje prave vrijednosti ,nadam se da ce se citav svijet dignuti protiv Turske te je kazniti na sve moguce nacine .

Nadam se da ce FiFA i UEFA kazniti turski nogometni savez i sve fudbalere koji salutiraju agresiji na drugu zemlju ubijanje nevinih . Znaci salutiranje kao sto je radjeno od strane nacista Hitleru na olimpijskim igrama u Berlinu . Tursku treba iskljuciti iz svih takmicenja medjunarodnog karaktera.

Nadam se da ce Kurdi smoci snage i da ce formirati svoju drzavu sa velikim dijelom Turske koju su im davno okupirali. 

• Like 2
  • Aferim! 2
12 minutes ago, telefon said:

Barba sjecas se nase konverzacije prije godinu dana u vezi Kurda i Amerikanaca bas kada je bila bitka za Kobani.

Ne mogu se sjetiti podsjeti me .

Zvjezdica onoj budali Pernaru vazda ga iznose iz sabora kao vrecu krompira . 

Koja je komedija Hrvatska drzava to je zaista smijesno 

image.png.ef51ee9205bdf50cf0b5e9903286deca.png

prije 3 sati, Barba said:

.Znaci lik se nada da ce postati neki sultan prvo je u Turskoj doslovno unistio sve konkurente i politicke protivnike u svakom smislu

Ako je tako, zasto je onda njegova partija izgubila Istambul, Ankaru, Adanu, Konju u Izmir?

Ako nema demokratije i ako je on diktator koji suvereno vlada drzavom kako se onda moglo desiti da na izborima izgubi najvece ekonomske centre turske? 

Milosevic, Hitler i Staljin nisu gubili izbore nikada. Kako se to onda omaknu ovom suverenu?

26 minutes ago, Bosanac said:

Ako je tako, zasto je onda njegova partija izgubila Istambul, Ankaru, Adanu, Konju u Izmir?

Ako nema demokratije i ako je on diktator koji suvereno vlada drzavom kako se onda moglo desiti da na izborima izgubi najvece ekonomske centre turske? 

Milosevic, Hitler i Staljin nisu gubili izbore nikada. Kako se to onda omaknu ovom suverenu?

Pa to nema nikakve veze u u politickom  uredjenju drzave kao sto je Turska gdje je on apsolutni vladar  cak sto vise to je jedna od njegovih prednosti u nadolazecoj ekonoskoj krizi Turske gdje ce on moci reci moja partija tu ne vlada mi nismo krivi za vase lose rezultate. 

Na cijelom teritoriju Turske Erdogan je siva eminencija .

Izbori na kojima su ucestovali Milosevic,Hitler nikad nisu bili  regularni tako da ni usporedba nije adekvatna. Staljin se odrzavao na vlasti drugim metodama i kod njega u jednopartiskom sistemu nije bilo izbora osim onih CB.

Mislim ja razumijem da postoji veliki broj tuskoljubaca i Erdoganaca u nasoj zemlji ali vecina ce kad tad svatiti kako jedu govna i  podrzavaju diktatora. 

prije 48 minuta, Barba said:

Pa to nema nikakve veze u u politickom  uredjenju drzave kao sto je Turska gdje je on apsolutni vladar  cak sto vise to je jedna od njegovih prednosti u nadolazecoj ekonoskoj krizi Turske gdje ce on moci reci moja partija tu ne vlada mi nismo krivi za vase lose rezultate. 

Ti u jednoj recenici dva oksimorona napisa.

Ne mislim ja tebe uvjeravati ni u sta, tvoje je pravo da mislis kako hoces ali grijesis u ovom slucaju, no dobro...

Turska je 2013 god. otplatila dug MMF/u i od zemlje korisnika kredida MMFa presla u kreditore. Prema popisu zemalja sa najvecim inostranim dugom, Turska je na 28mom mjestu, daleko ispod ispod Njemacke, Britanije, Japana, Italije itd (SAD su najzaduzenije), a prema unutarnjoj zaduzenosti je na 20tom mjestu, isto daleko ispod pomenutih zemalja. Prema BDPu malazi se na 20tom mjestu, iznad npr. Svedske, Norveske, Austije, Nizozemske itd (prema podacima MMFa), a prema podacima CIA WORLD Facktbooka je na 18 mjestu, takodjer ispred pomenutih zemalja. 

Dakle jedna sasvim stabilna ekonomija. I ovo ako nisu primjeri dobrog upravljanja zemljom onda ne znam sta to jest.

33 minutes ago, Bosanac said:

Turska je 2013 god. otplatila dug MMF/u i od zemlje korisnika kredida MMFa presla u kreditore. Prema popisu zemalja sa najvecim inostranim dugom, Turska je na 28mom mjestu, daleko ispod ispod Njemacke, Britanije, Japana, Italije itd (SAD su najzaduzenije), a prema unutarnjoj zaduzenosti je na 20tom mjestu, isto daleko ispod pomenutih zemalja. Prema BDPu malazi se na 20tom mjestu, iznad npr. Svedske, Norveske, Austije, Nizozemske itd (prema podacima MMFa), a prema podacima CIA WORLD Facktbooka je na 18 mjestu, takodjer ispred pomenutih zemalja. 

Dakle jedna sasvim stabilna ekonomija. I ovo ako nisu primjeri dobrog upravljanja zemljom onda ne znam sta to jest.

Zasto je onda prosjecna plata u Turskoj 400 Eura daleko ispod prosjeka zemalja koje napominjes?

Zasto su milioni radnika obespravljeni kako je moguce da se od Turskog seljaka odkupljuje proizvod po najnizoj cijeni u europi da bi se Rusima prodavalo po 100% vecoj cijeni .

Daleko su oni od stabilne zemlje vjeruj mi 

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...