Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 847
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ima li ova "produhovljena pojava" ili ti ga "otaj coJik" ikako obraza ili pameti ili je ovo pravi primjer da ljudksa pokvarenost i bezobrazluk ne poznaju granice? https://www.biscani.net/emdzad-galija

To je naša raja, to je naš grad. Zvjezda!!!  

Fleka Šukiju zbog ružnog vremena

Posted Images

7 hours ago, Haldir said:

Jasno je da te optužuje da si pokrao pare od humanitarne utakmice i pobjegao u Holandiju. Ako ti išta znači, prije bi povjerovali Brodu u boci nego ovoj djevojčici.

Mene ovakve gluposti i laži uopće nezanimaju ja znam ko sam i šta sam a sa ovim nemam nikakve veze o čemu dotična priča ja dugo godina ne živim u Bihaću i nikad nisam učestvovao na nikakvim nogometnim turnirima humanitarnog tipa a još manje da sam ukrao u životu bilo šta ili nečije prisvojio ja radim od svoje 14 godine života i sve sto u životu imam sam stekao fer i pošteno sa svojim rukama i nogama . Moj nadimak Barba je ovdje samo na forumu a u stvarnom životu me tako niko nije nikad zvao nadimak koristim isključivo radi mog omiljenog glumca  Borisa Dvornika i partizanskih filmova u kojima je on glumio . A na prijašnjem forumu mi je nadimak bio Misimović ako se stariji forumaši sjećaju . 
A ovakve gluposti mogu samo pisati ljudi koji imaju određenih problema samo njima poznati .

Djecija posla  ,zato fleka svim ljudima koji se igraju sa tuđim poštenjem i klevetanjem    .

Ee mnogo si me uvrijedio

gle fleka svim ostalim moderatorima sto stalno stizu neke prituzbe, vidim da ste tu i citate to sve a ne reagujete, a onda mene neko ima damu prozvati za neradjene moderatorskog posla ili nesto. Presmijesno. Ocemo se jos prepucavati ili sta? Cccc back the f off

prije 2 sati, Fugaziii said:

Ee mnogo si me uvrijedio

gle fleka svim ostalim moderatorima sto stalno stizu neke prituzbe, vidim da ste tu i citate to sve a ne reagujete, a onda mene neko ima damu prozvati za neradjene moderatorskog posla ili nesto. Presmijesno. Ocemo se jos prepucavati ili sta? Cccc back the f off

Ma ko diraooooo, njeda nikomeee 😂😂😂

Morate samo vise paznje obratiti na ove hejtere sto su se pojavili i hejtaju i prozivaju sve redom. Ja se upravo zbog toga ne ukljucujem u te teme zato sto su pretjerali i otislo bi sve jos dalje, a imam im sta za reci 😁

Fleka svim hejterima...

1 hour ago, Bosanac said:

Ma ko diraooooo, njeda nikomeee 😂😂😂

Morate samo vise paznje obratiti na ove hejtere sto su se pojavili i hejtaju i prozivaju sve redom. Ja se upravo zbog toga ne ukljucujem u te teme zato sto su pretjerali i otislo bi sve jos dalje, a imam im sta za reci 😁

Fleka svim hejterima...

Mislis ono na migrantskoj krizi?? Da ti kazem i ja isto ne kontam sta je ono, sto stignem rijesim al otisla prica daleko i previse je tamo nacionalizma, pustis malo i samo vidis kako to pocne izlaziti iz ljudi. Fuj. Fleka nacionalistima!!! 

A i sta sprdas vidis da su skocili na mene, kakvi su to muskarci napadati jedno maleno zensko, najlakse je manje od sebe ccc haha

• Haha 1
1 hour ago, Fugaziii said:

Mislis ono na migrantskoj krizi?? Da ti kazem i ja isto ne kontam sta je ono, sto stignem rijesim al otisla prica daleko i previse je tamo nacionalizma, pustis malo i samo vidis kako to pocne izlaziti iz ljudi. Fuj. Fleka nacionalistima!!! 

A i sta sprdas vidis da su skocili na mene, kakvi su to muskarci napadati jedno maleno zensko, najlakse je manje od sebe ccc haha

Fugi, samo tvoje ime govori o tebi!

Fugazi-ja - Falsh

Izgorila si! 
Back to Black

Zvizda

5 minutes ago, Haldir said:

Jedna velika zvijezda, najveća na svijetu, ovom glupanu dileru što je pao sa koksom, jer se snimao i to javno objavio pa onda lagano ćuza. Heroj a ne zločinac

Al pazi, osim sto se bavio i humanitarnim radom za pohvaliti je sto se bavi i vaspitno-obrazovnim procesom djece i mladih a ujedno i sportskim aktivnostima istih 😂

3 minutes ago, Grunf said:

"Ja sam svjesno revoltiran urbani kit.Brinem svoju nevolju to me veseli..." 

A morao sam, vec mjesecima nagađaju..

Znaju guglati sanju ceric ali to je najdalje sto im dopusta utihla malogradjanska svijest..... moze li se dati oblak umjesto fleke ili zvijezde, da to bude kad ti je zao nekoga zbog necega.... ako moze i to, ja im dajem oblak!

• Haha 2
4 minutes ago, Fugaziii said:

Znaju guglati sanju ceric ali to je najdalje sto im dopusta utihla malogradjanska svijest..... moze li se dati oblak umjesto fleke ili zvijezde, da to bude kad ti je zao nekoga zbog necega.... ako moze i to, ja im dajem oblak!

Slušam ja to, mada sam trenutno opsjednut sa "Raised fist" pogotovo sa novom stvari "Anthem"

• Haha 1
3 minutes ago, Grunf said:

Slušam ja to, mada sam trenutno opsjednut sa "Raised fist" pogotovo sa novom stvari "Anthem"

Kad smo kod anarhije i rebelliona onda deff moras da das zvijezdu ovome: 

Slusala sam ih uzivo u Zagrebu pretprosle godine, znaci ✊🏼

• Aferim! 1
9 minutes ago, Fugaziii said:

Kad smo kod anarhije i rebelliona onda deff moras da das zvijezdu ovome: 

Slusala sam ih uzivo u Zagrebu pretprosle godine, znaci ✊🏼

U neku ruku me podsjeti na dobri stari RATM. Šteta. Kad prodjem autom kroz grad a grmi iz auta veli mi kćerka (14 god) " nekad mi bude neugodno,pred drustvom, zašto ne slušaš narodnjake ko sve druge "normalne" tate" . Da ne bude zabune, odgajam je u istom duhu samo dodje ponekad do sukoba generacija :)

Da ne idem dalje u off, zvijezda i mojoj kćerki   :)

Edited by Grunf
  • Like 1
  • Aferim! 2
Just now, Grunf said:

U neku ruku me podsjeti na RATM. Kad prodjem autom kroz grad a grmi iz auta veli mi kćerka (14 god) " nekad mi bude neugodno,ored drustvom, zašto ne slušaš narodnjake ko sve "normalne" druge tate" . Da ne bude zabune, odgajam je u istom duhu samo dodje ponekad do sukoba generacija :)

Da ne idem dalje u off, zvijezda i mojoj kćerki   :)

Hahaha svaka cast, ja isto planiram svom childu kad ga budem imala usaditi od zaceca potpuni bunt i pobunu protiv zla, seljakluka i malogradjanstva! Zvijezda svim alternativnim roditeljima!! 

I mora te podsjecati na RATM kad je Morello jedan od pokretaca toga, sav Rage osim Zacka je ja mislim u tome plus clanovi cypress hilla. Ljudi su odradili svjetski projekat ne bi li probudili svijest u covjecanstvu. Imali su svjetsku turneju i to ja i coek u mene nismo niposto htjeli propustiti. Bilo je fenomenalno i nezaboravno i nekako jos cvrsce i zesce idem u svakodnevnu borbu protiv svjetske propagande politike i legalizovanog kriminala!!! 😎

• Aferim! 1
prije 6 sati, Fugaziii said:

A ne vjeruj Grunfu nista... pa on je maloprije izguglao Fugazi i ono sto ga je kao dotaklo, postao ovdje i sad je on kao taj... 😂😂😂 ja ne znam kako te ti tvoji Hatincani duraju vise hahaha ne uzimaj za ozbiljno (klapa 2)

• Haha 1
4 hours ago, Bosanac said:

A ne vjeruj Grunfu nista... pa on je maloprije izguglao Fugazi i ono sto ga je kao dotaklo, postao ovdje i sad je on kao taj... 😂😂😂 ja ne znam kako te ti tvoji Hatincani duraju vise hahaha ne uzimaj za ozbiljno (klapa 2)

Bolje i da sam iz Hatinca nego da me unska poplava nanijela i nasukala na betonu. Sad si zapekao za asfalt i nemogu te sastrugati ni špahtlom. Dobro si prionuo. Hahahah.Mani se te malograđanštine i seljakluka rekao sam ti

• Haha 1

Evo migranti su izgubili utakmicu u biri,mali nogomet ih baš ne ide,šta ćeš traže revanš al može u bilo kojem sportu predlažu čak bacanje smeća u unu i ostale pritoke.po mogućnosti sa zgrada na ozimicama 1,svi koji poznaju nekog iskusnog u navedenoj disciplini neka ga navedu u prijavi.nagrade su izdašne stan i stalan posao u bihaću u državnoj firmi.

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...