Jump to content
FORUM

Recommended Posts

On 27. 10. 2019. at 22:04, majstor said:

Zvjezdica forumu što još radi.

Pozdrav forumašima koji me se sjećaju.

Brate, ako nisi bio odavno na forumu,  ne vraćaj se ni sada... bices rahatniji😂😂😂

Edited by Bosanac
  • Haha 1

Fleka ovom glupom vremenu od kojeg boli glava, i ne da ti se nista..... FLEKA KISI, ffleka svemu, a zvjezdica englezima kad mogu po ovakvom vremenu konstantno da zive hahaha

• Haha 1

prije 2 sati, Bosanac said:

Fleka ovim ujama sto se pojavise na forumu!!!

Meni je simpatično kako ih mali i tihi @Alen12 podržava upvotanjem, ali opet nije se dovoljno ohrabrio da napiše svoje mišljenje

• Like 1
  • Haha 1

On 26. 10. 2019. at 7:49, saco said:

Fleka svima Vama koi si otisli sa teme, 

pobrisao sam nekolikko upisa ne vezanih za temu, svaka sljedeca ide ban!

P.S.

FLEKA  posebna @Fugaziii i @Barba koi kao Moderatori ovako ucestvuju na temi

Samo da ti kažem nisi dobar Nikako i nisi pravedan ! Ali ako neko misli da je Barba ove stvari zaboravio laži i optužbe onda se grdno vara , samo što će biti druga runda gdje treba pa će mo vidjeti ko koga optužuje i ko laže . 
A ti Saco si me razočarao i kao čovjek i kao osoba !

A svi ste vi podržali dotičnu babadevojku koja da ima imalo obraza i kulture prvo bi ponudila izvinjenje za laži koje je izrekla ali ja to i ne očekujem od ljudi kurva morala !

Ali će mo to riješiti na dugi način jer za obraz nekad ide glava sto bi rekli !

Treća stvar neko ko ovako laže i podmeće nigdje nebi mogao biti moderator.

• Like 3

14 minutes ago, Barba said:

Samo da ti kažem nisi dobar Nikako i nisi pravedan ! Ali ako neko misli da je Barba ove stvari zaboravio laži i optužbe onda se grdno vara , samo što će biti druga runda gdje treba pa će mo vidjeti ko koga optužuje i ko laže . 
A ti Saco si me razočarao i kao čovjek i kao osoba !

A svi ste vi podržali dotičnu babadevojku koja da ima imalo obraza i kulture prvo bi ponudila izvinjenje za laži koje je izrekla ali ja to i ne očekujem od ljudi kurva morala !

Ali će mo to riješiti na dugi način jer za obraz nekad ide glava sto bi rekli !

Ma Barba, ne 'Obadiri se na Hasumska posla!
Ja se malo zezao i ONA me odmah proglasila Ludjakom!

Fleka mom komsi!

Dajem/donosim mu 31-nu godinu od igle do auta...

Neki dan trazio 600 kermi da kupi neku masinu, nisam mu dao, naljutio se, otpilio me...

Fleka mu 'jopet'!

1.  

Fleka doktorima sto na vrijeme ne skuze i ne lijece sizofreniju kod ljudi. Isto tako, fleka osobama koje kad ih se malo dirne probuse se ko balon...Tough it up ppl......svijet je okrutno mjesto za zivjeti danas 😉

Fleka Alenu Prošiću direktoru regionalnog Merhameta. Već par dana smara po raznim RTVUSK emsijima, glumi nekog humanitarca a kuharicu Merhameta držao godinama neprijavljenu u katastrofalim uslovima. Valjda su mu Pakistanci preči od vlastitog radnika

• Like 3

On 01. 11. 2019. at 2:07, Tahamata said:

Fleka mom komsi!

Dajem/donosim mu 31-nu godinu od igle do auta...

Neki dan trazio 600 kermi da kupi neku masinu, nisam mu dao, naljutio se, otpilio me...

Fleka mu 'jopet'!

I ja sam imao slicnu situaciju ali ne sa komsijom vec sa rodjakom i to bliznjim znaci oblacio ga pomagao u svemu znao biti kod mene po 3 mjeseca da bi radio na crno ono zaradi cistih 5000 hiljada eura , vozi ga tamo vozi vamo  kod mene jede pije  moja mu zena robu pere pegla a mojoj djeci nemoze cokoladu kupiti ali nebitno ko nema obraza nikad ga nece ni imati i tako me skoro zove da dodje opet ali da povede i djevojku sa sobom da i ona nesto radi a i da mu nebude dosadno i ja mu rekao da ne moze  on se naljutio nije mi ni rodjendan neki dan cestitao .

Fleka ljudima bez morala i obraza karaktera. 

4 hours ago, Barba said:

I ja sam imao slicnu situaciju ali ne sa komsijom vec sa rodjakom i to bliznjim znaci oblacio ga pomagao u svemu znao biti kod mene po 3 mjeseca da bi radio na crno ono zaradi cistih 5000 hiljada eura , vozi ga tamo vozi vamo  kod mene jede pije  moja mu zena robu pere pegla a mojoj djeci nemoze cokoladu kupiti ali nebitno ko nema obraza nikad ga nece ni imati i tako me skoro zove da dodje opet ali da povede i djevojku sa sobom da i ona nesto radi a i da mu nebude dosadno i ja mu rekao da ne moze  on se naljutio nije mi ni rodjendan neki dan cestitao .

Fleka ljudima bez morala i obraza karaktera. 

Sretan Ti rodjendan @Barba 😂

Zvjezdica za nova lica i nove ideje na RTVUSK, postaju polako gledljivi pa i zanimljivi. Ima par koji su zalutali, ali sve u svemu zvjezdica.

Bilo bi još bolje da dnevnik uploadaju na youtube kao sve druge televizije, ili barem u HD rezoluciji u vlastitu videoteku a ne 240p.

Fleka nasim mafijasima i onoj parazitskoj vecinskoj nepismenoj masi koja ih podrzava:

75369201_362808581179063_4657266041028608000_n.png.9311101439a67877b5cfac5da2e32eca.png

Treba biti toliki idol i "navici" se da ti, ne samo cijela drzava, nego i svijet psuje i j*be mater i familiju koja te zacela ikada! Fuj i fuj!

• Like 1

prije 1 sat, jokesOnYou said:

Fleka nasim mafijasima i onoj parazitskoj vecinskoj nepismenoj masi koja ih podrzava:

75369201_362808581179063_4657266041028608000_n.png.9311101439a67877b5cfac5da2e32eca.png

Treba biti toliki idol i "navici" se da ti, ne samo cijela drzava, nego i svijet psuje i j*be mater i familiju koja te zacela ikada! Fuj i fuj!

Za koga ti glasas inace? Imas li simpatije prema nekoj stranci ili nekom politicaru?

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...