Jump to content
FORUM

Recommended Posts

12 hours ago, nelexxx said:

Kad dodjes u Bihac procitaj sta pise na tim kontejnerima (hint: Komrad), a valjda bi trebao znati ko je osnivac Komrada, ako ne znas grad je, sto logicki znaci da su gradski. Ali nema smisla sa tobom raspravljati posto si ti ipak Europljanin.

Kakve veze ima sto pise Komrad ? Znaci onaj iz Cekrlija moze doci na Ozimice I i bacati svoj kucni otpad ?

Nisam ja Europljanin samo si ti bukvalista koji ne vidi sustinu problema a to je da se kontejneri ispred zgrada prerpavaju zbog nesavjesnih gradjana . 

9 hours ago, Fap mašina said:

Velika fleka za imame i ostale koji su primili lovu od dodika četnika,koji negira genocid u srebrenici.kao borac ARBIH 5 korpus osuđujem te ljude zajedno sa njihovim donatorom.

Svaka čast sarajlijama koji su proglasili nepoželjnim onog pisca koji podržava četnike!

Screenshot_20191216-232712.png

Pa nas dragi Kavazovic je u ratu i poslije rata ucestovao u formiranju paradzemata za vehabije te asimilaciju muhadzedina i stranih terorista koji su osramotili nasu slavnu i casnu ARBiH .

Isti taj Kavazovic je pozivao nase djevojke zene iz Zavidovica Tesnja i slicnih mjesta da se udaju za muhadzedine kako bi ovi mogli ostati u BiH i dobiti drzavljanstvo sve je ovo radjeno iz interesa i novca bas kao i sto rade njegovi poslusnici imami iz genocidne tvorevine koji su u prijemu sa Dodickom zaboravili istaknuti i drzavnu . Fleka im 

• Replies 847
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ima li ova "produhovljena pojava" ili ti ga "otaj coJik" ikako obraza ili pameti ili je ovo pravi primjer da ljudksa pokvarenost i bezobrazluk ne poznaju granice? https://www.biscani.net/emdzad-galija

To je naša raja, to je naš grad. Zvjezda!!!  

Fleka Šukiju zbog ružnog vremena

Posted Images

prije 2 sati, Barba said:

Pa nas dragi Kavazovic je u ratu i poslije rata ucestovao u formiranju paradzemata za vehabije te asimilaciju muhadzedina i stranih terorista koji su osramotili nasu slavnu i casnu ARBiH .

Isti taj Kavazovic je pozivao nase djevojke zene iz Zavidovica Tesnja i slicnih mjesta da se udaju za muhadzedine kako bi ovi mogli ostati u BiH i dobiti drzavljanstvo sve je ovo radjeno iz interesa i novca bas kao i sto rade njegovi poslusnici imami iz genocidne tvorevine koji su u prijemu sa Dodickom zaboravili istaknuti i drzavnu . Fleka im 

De dokazi ista od ovih baljezgarija sto si navaljao

10 minutes ago, Bosanac said:

De dokazi ista od ovih baljezgarija sto si navaljao

Koji si ti faktor da bi ja tebi sta dokazivao ?

Pa i ptice na grani znaju za planove pravljenja dzamahirije u fildzan drzavi oko Sarajeva  citaj malo i drugu literaturu te poslusaj emisije koje nemaju SDA uredjivacku politiku .

Kraj off topica 

prije 9 minuta, Barba said:

Koji si ti faktor da bi ja tebi sta dokazivao ?

Pa i ptice na grani znaju za planove pravljenja dzamahirije u fildzan drzavi oko Sarajeva  citaj malo i drugu literaturu te poslusaj emisije koje nemaju SDA uredjivacku politiku .

Kraj off topica 

Ne trebas meni dokazivati, dokazi svima koji citaju. Naravno da ne mozes jer nemas sta dokazati. To su ciste izmisljotine.

Nije kraj offtopica zato sto neosnovano pljujes po ljudima, a ni jednog dokaza za to nemas. Jedino floskule "de sta citaj", "sda", "dzamahirija" i sl.

Edited by Bosanac
21 minutes ago, Bosanac said:

Ne trebas meni dokazivati, dokazi svima koji citaju. Naravno da ne mozes jer nemas sta dokazati. To su ciste izmisljotine.

Nije kraj offtopica zato sto neosnovano pljujes po ljudima, a ni jednog dokaza za to nemas. Jedino floskule "de sta citaj", "sda", "dzamahirija" i sl.

Pogledaj malo filmove od Semira Halilovica procitaj koju knjigu od Sefera i jos mnogo toga imas na Youtubu  !

A ti ako mozes dokazi da nije tako ,najlakse reci floskule sve su floskule  vreca zlata za mog Bakira je isto tako floskula .

https://www.google.com/search?q=mudzahedini+u+bih&safe=active&rlz=1C1GGRV_enDE770DE770&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjIvMe32LzmAhXC_qQKHUbRB-QQ_AUoAXoECA4QAw&biw=1920&bih=937#imgrc=q0PjXs7oKoGtdM:

• Like 1

Fleka maloumnim idiotima kojima je palo na pamet da pogase semafore na većini najprometnijih raskrsnica u gradu u sred ovih prazničnih gužvi kad je u gradu najveći broj ljudi. 20 minuta ti treba da iziđeš na raskrsnici ujutro a kako je tek onda poslije podne. Ja se stvarno pitam da li mnoge kljucne stvari u gradu rade glupi ljudi ili se namjerno zagorcava građanima ionako tezak zivot???

• Like 2
  • 2 weeks later...
prije 1 sat, Barba said:

Zvjezdica Hrvatskom narodu jer su se odlucili za razum i odrekli se nacionalizma i gluposti HDZ i Kolinde te su izabrali covjeka koji ce ih voditi slijedeci 5 godina .

Od 3.734.115 birača glasalo je  2.053.848 birača ili 55 posto. Zoran Milanović pobjednik je izbora s 1.034.389 glasova ili 52,67 posto. Drugoplasirana Kolinda osvojila je 929.488 glasova ili 47,33 posto.

Znaci samo se milion ljudi odreklo nacionalizma ili manje od jedne trecine. Ne zaboravi da je Škoro pomeo po Slavoniji nacionalistickom retorikom i oslabio oba protivnicka tabora.

• Dislike 1
43 minutes ago, Hysteria said:

Po bihaćkim mjesnim zajednicama nacionalistička dromfulja osvojila preko 90% glasova kao i u ostatku BiH. Fleka gubitnicima

Kako znas koliko je glasova dobila iz Bihaca kad ja koliko sam upoznat da u Bihacu nije bilo birackog mjesta vec je najblize biracko mjesto bilo u Banja Luci .

Stoga mi nije jasno kako se zna koliko je tacno glasova dobila od nasih ljudi ?

Cak sto vise dosta nasih ljudi i nije glasalo mislim na ljude sa pravom glasa iz Bihaca kao i ostale gradove. 

Samo u Bihacu ima oko 4000 ljudi sa pravom glasa na izborima u Hrvatskoj. 

Mislim da su ovi ljudi posteno zakinuti a to im je kazna jer su glasali za Komsica .

• Like 1
12 minutes ago, Hysteria said:

Po bihaćkim mjesnim zajednicama nacionalistička dromfulja osvojila preko 90% glasova kao i u ostatku BiH. Fleka gubitnicima

To je bilo samo da nešto napišeš...

Gdje su to bihaćki glasači glasali, u kojim mjesnim zajednicama, ????

• Like 2
  • Thanks 1
2 hours ago, 1260 said:

To je bilo samo da nešto napišeš...

Gdje su to bihaćki glasači glasali, u kojim mjesnim zajednicama, ????

Tačno. Provalio se momak žestoko, ono hejterski a izgleda da pojma nema da je najblize glasacko mjesto bilo ono u Banja Luci

• Like 1
14 hours ago, Hysteria said:

Kolinda je u BiH osvojila 92% glasova, kao da je problem otići do Banja Luke kad Čovke finansira i djeli Konzum bonove

Opet mi nije jasno kako možeš reći da su naši iz Bihaća glasali za Kolindu mislim na naše Hrvate iz Bihaća ? Ja imam dosta prijatelja koji imaju pravo glasa bas smo se družili kad sam bio u Bihaću većina njih nije ni glasala a još manje za Kolindu . Mislim mene osobno ne zanima ko će za koga glasati ali mi nije jasno zašto uvijek neke tvrdnje bez ikakvog osnova .

Fleka vodovodu jer njihovi radnici popisuju potrošnju vode napamet Teško se sagnuti u šaktu i pogledati potrošnju .Za šest mjeseci sam dobijao identične račune i ako nije bilo apsolutne potrošnje vode 6 mjeseci jer nikog nije bilo u kući znači pljačka živa da bi ovo dokazao moraš pola dana izdvojiti i istu priču ponoviti 100 puta a kao i da ne čuju šta pričaš. 

18 hours ago, Hysteria said:

Kolinda je u BiH osvojila 92% glasova, kao da je problem otići do Banja Luke kad Čovke finansira i djeli Konzum bonove

Onih 8 % su glasovi bišćana :)

Izbori u hrvatskoj su dali dobar rezultat.sva tri naroda su zatrovana mržnjom i to je teško iskorjeniti,na mržnji političari opstaju.

Naravno narod bihaćke krajine se ističe u svemu,tako smo u sred rata ovdje imali autonomiju koja je odnijela mnoge živote.istorija se piše po volji,youtube snimci pokazuju jedno te isto,al sama istina o ratu je dosta drukčija.

15 hours ago, Barba said:

Fleka A.T.O. Photo jer je od divne stranice sa slikama počeo širiti huškačko vjerski extremizam i glupost . Fakat ne kontam ovakve ljude dislike 💩👎🏼

Davno otišao na dislike. Slažem se s tobom

• Like 1
51 minutes ago, 1260 said:

Davno otišao na dislike. Slažem se s tobom

Meni je samo zao sto vecina domacih stranica na facebook se okrece prema clanovima koji necu reci da su poglupi vec su ograniceni u vecini stvari pa se lako pale na rat ,vjeru ,politiku ,ocigledne fejkove koje moderatori prosipaju . Postave laznu sliku djevojke bez noge sa opisom meni niko nece cestitati rodjendan jer sam invalid ! Mislim ono koji nivo IQ ovo moze napisati ?

Fleka facebooku jer je omogucio da razne budale ljenjavci nacionalisti extremisti mogu pisati razne gluposti i maltretirati normalan svijet. 

• Like 1
prije 2 sati, Barba said:

Meni je samo zao sto vecina domacih stranica na facebook se okrece prema clanovima koji necu reci da su poglupi vec su ograniceni u vecini stvari pa se lako pale na rat ,vjeru ,politiku ,ocigledne fejkove koje moderatori prosipaju . Postave laznu sliku djevojke bez noge sa opisom meni niko nece cestitati rodjendan jer sam invalid ! Mislim ono koji nivo IQ ovo moze napisati ?

Fleka facebooku jer je omogucio da razne budale ljenjavci nacionalisti extremisti mogu pisati razne gluposti i maltretirati normalan svijet. 

Ja sam Facebook free vec 2 godine. To je jedno veliko smetljiste postalo i 99% sadrzaja je takvo. I ne mogu nikako skuziti tu opsesiju lajkovima. I bas ovo sto si napisao i takve slicne stvari. Ja mislim da za takve ljude postoji posebno mjesto u paklu.

Edited by Bosanac
  • Like 1
25 minutes ago, Bosanac said:

Ja sam Facebook free vec 2 godine. To je jedno veliko smetljiste postalo i 99% sadrzaja je takvo. I ne mogu nikako skuziti tu opsesiju lajkovima. I bas ovo sto si napisao i takve slicne stvari. Ja mislim da za takve ljude postoji posebno mjesto u paklu.

Ovo je samo jedan  u moru od morbidnih primjera ljudi bez morala obraza i pameti  . 
Znači bitan je lajk a sve ostalo je manje bitno . 

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...