Jump to content
FORUM

Recommended Posts

Lik je postigao u zivotu vise nego sto hejteri sanjati mogu. Uvijek je bio dobar reprezent BiH u svijetu. Historicar, glumac, umjetnik... i jbga, nazalost, politicar ali nije to razlog da se pljuje po licnosti.

Edited by Bosanac
  • Replies 847
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ima li ova "produhovljena pojava" ili ti ga "otaj coJik" ikako obraza ili pameti ili je ovo pravi primjer da ljudksa pokvarenost i bezobrazluk ne poznaju granice? https://www.biscani.net/emdzad-galija

To je naša raja, to je naš grad. Zvjezda!!!  

Fleka Šukiju zbog ružnog vremena

Posted Images

Zvijeza za one koji su objavili tekst.kao i u svakom ratu na zaslugama stvarnih i samozatajnih heroja,drugi su dobili činove i kajmak.istinskim krajiškim junacima nikad nije bilo do profita,samo su bili neustrašivi rodoljubi koji su pružili pravi otpor četnicima.podvizi takvih junaka su se zaboravljali sutradan nažalost.nije bilo kamera uz njih da snime šta je bila prava akcija.ovakve priče ustvari dijelove istorije treba da češće objavljujemo na tv i internetu!

Screenshot_20200202-235040.png

• Like 3
3 hours ago, Barba said:

1993 godiste i vec te policija trazi radi proizvodnje i dilanja droge. 

Fleka roditeljima koji puste djeci na volju da rade sta hoce bez ikakve kontrole i straha od roditelja. 

Odavno poznata. Čini mi se da je davno kruzio video gdje se ona u centru tuče. Čak i na ovoj temi je bio video. U zadnje vrijeme poznata kao migi-djevojka.

14 hours ago, Grunf said:

Odavno poznata. Čini mi se da je davno kruzio video gdje se ona u centru tuče. Čak i na ovoj temi je bio video. U zadnje vrijeme poznata kao migi-djevojka.

I ja sam to čuo a šta reci nego žalosno .

Fleka portalima po facebooku jer nehumano dijele objavljuju sliku nesretno nastradale djevojke iz Cazina samo da bi dobili sto vise komentara. Mislim fuj gadite mi se vama je najvaznije da vam se u komentarima pise Amin i slicno iskoristavate neciju tragediju i nesrecu radi vlastiti interesa sram vas bilo !

• Like 2
On 13. 02. 2020. at 23:59, Fap mašina said:

Fleka našim nazovi politikancima koji se uspiu naslikati na svim mogućim obilježavanjima i manifestacijama.samo ne rade ništa na svom radnom mjestu gdje ih je narod postavio.

Nasi politicari i jesu samo za manifestacije i nista drugo realno .

Fleka ljudima posebno muskarcima koji toliko pridaju paznje markiranoj odjeci kao da je to vazno u zivotu jos kad vidim one torbice sto furaju bude mi muka ,koji ce racku muskarcu torbica ala Lara Craft ?

• Haha 1
  • 2 weeks later...

Tu nagradu je prvo trebao dobiti Čak Noris al nije se odazvao zbog pandemije korona virusa.onda su je ponudili pjevaču sevdalunki on je to odbio.vjerovatno je neko ipak zgrabio dvije da ne ostane u arhivi.

Edited by Fap mašina

Na stranici bišće.ba dobro je opisan rad opšinske komisije koja dodjeljuje nagrade.pjevač je ovdje sad najmanje važan,al ovo pokazuje u kakvom gradu živimo.rade protiv naroda,pozatvarali sve fabrike,kupljene diplome,stranačko uhljebljivanje svih boja:ASDA,SDP,SDA,HDZ,POMAK,DNZ......ruglo.

Fleka im!

Screenshot_20200228-200805.png

• 3 weeks later...

Fleka za ekocid koji se desava u samom centru grada, posječeno je drveće na malom igralištu pored Paviljona. Bas me zanima ko je dao dozvolu da se posiječe drveće staro najmanje 70 godina.

• Like 3
8 hours ago, smarty said:

Fleka za ekocid koji se desava u samom centru grada, posječeno je drveće na malom igralištu pored Paviljona. Bas me zanima ko je dao dozvolu da se posiječe drveće staro najmanje 70 godina.

Idioti eto ko je dao 

• Like 1
prije sat vremena, 1260 said:

Fleka Komradu. Čitav grad u izolaciji oni uredno naplaćuju parking

Ovo je vrijeme kada državi treba svaki cent. Plati parking i računaj ga kao sadaku. Imat ces dvostruku korist od tog novca odmah 😉

2 hours ago, Bosanac said:

Ovo je vrijeme kada državi treba svaki cent. Plati parking i računaj ga kao sadaku. Imat ces dvostruku korist od tog novca odmah 😉

Moze država pokupiti sadaku tako što će pohvatati i po kažnjavati neodgovorne koji ne poštuju izolaciju. 

Puni budžet a spašava svoje građane 

• Like 1
prije 22 minuta, 1260 said:

Moze država pokupiti sadaku tako što će pohvatati i po kažnjavati neodgovorne koji ne poštuju izolaciju. 

Puni budžet a spašava svoje građane 

To svakako, slazem se. I sam ne mogu razumjeti te pojedince koji misle da su pametniji od svih. Pogotovo one koji su bili u blizini zaraženih, a ponašaju se kao da je sve ok. To je nevidjena doza sebičnosti i idiotluka i takv treba sankcionirati. 

Fleka dvojici vozaca Biscana koji danas vozilom ispred trgovine kort prolaze autom kroz narod koji stoji u redu,iako su mogli okrenuti drugim putem .Narod je kulturno stojao u razmaku od 1,5 metar i nije bio velik red.znaci mogli su autom obici nas ali nisu htjeli nego su prolazili kroz nas naravno uz upotrebu sirene da im ustupimo prolaz.Zbog ovakvih kabadahija trgovine trebaju postaviti metalne ograde dokle seze red u trgovini imaju prostora za to da izvedu.Da nas malo zastite od neodgovornih pojedinaca.

• Like 3

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...