Jump to content
FORUM

Recommended Posts

• Replies 847
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ima li ova "produhovljena pojava" ili ti ga "otaj coJik" ikako obraza ili pameti ili je ovo pravi primjer da ljudksa pokvarenost i bezobrazluk ne poznaju granice? https://www.biscani.net/emdzad-galija

To je naša raja, to je naš grad. Zvjezda!!!  

Fleka Šukiju zbog ružnog vremena

Posted Images

18 minutes ago, saco said:

Nije problem da dođu ali da poštuju izolaciju. Imam poznanike koji su se zatekli u Njemačkoj, vratili se nazad i sad sjede kod kuće. Srećom pa su im djeca vani tako da neće nikom nauditi. 

• Like 1
21 minutes ago, saco said:

Kolegicu i njenog brata, koji su kod djece u posjeti bili, problem korona, zateklao u Austriji.Ljudi su se odmah spakovali i vratili kuci.Evo vec druga nedelja kako su u samo izolaciji . Odmah su se telefonski kod doktora javili i strogo se izolacije pridrzavaju.U njihovom selu (podrucje Jablanica) se nalazi jos jedna osoba koja je s vana dosla (isto se strogo izolacije pridrzava).Policija ih cesto obilazi (radi provjeravanja) a doktor ih svakim danom nazove i o njihovom se stanju informise.Mislim da, radi pojedinaca koji se niceg ne pridrzavaju, ne smijemo sve u jedan kos trpati.Tim hajvanima koji se niceg ne pridrzavaju treba masne kazne a i Luke odrediti.:)

Flaka hajvanima koji se niceg ne pridrzavaju a stim i druge zivote ugrozavaju.

• Like 2

Fleka u sta se pretvorilo drustvo u Bihacu te manijacima i psihopatama koji slobodno hodaju ulicama i ako su opasni za drustvo i sredinu u kojoj zive. Jedan od takvih je sin Bihacke sudkinje koji je nasrnuo na na neduznu djevojku koja je setala psa koju je prvo verbalno napao da bi onda poceo da nogama udara malog psa   djevojka kad mu se suprostavila nju je brutalno izudarao sakama po glavi . Predmet i ako je procesuiran od strane tuzilastva stoji u ladici suda jer ipak se radi o sinu sutkinje i pitaj boga kad ce biti rjesen . 

Cuvaj te se ovog manijaka mislim da vecina zna o kome se radi . 

• Like 2
prije 36 minuta, Hysteria said:

RTRS - Školski čas - Srpski jezik i književnost

RTV HB - Škola za učenike - Hrvatski jezik i književnost

RTVUSK - TV Škola - BHS jezik i književnost

Priča li ko Bosanski, fleka

Pa jedini smo mi europejci pravi i poštujemo, izucavamo i cijenimo druge jezike. Zvjezdica nama 

37 minutes ago, Hysteria said:

RTRS - Školski čas - Srpski jezik i književnost

RTV HB - Škola za učenike - Hrvatski jezik i književnost

RTVUSK - TV Škola - BHS jezik i književnost

Priča li ko Bosanski, fleka

To je ono kad Bošnjaci daju svakom guzice ustupajući sve svoje od Historije pa do jezika . Gledam neki dan na HRT Bosansku kraljicu Katarinu nazivaju Hrvatskom u nedostatku vlastiti historijskih ličnosti . Apsurd naša kraljica Katarina nije imala apsolutno nikakve veze sa Hrvatskom koja u to doba faktički nije ni postojala . 

prije 4 sati, Barba said:

To je ono kad Bošnjaci daju svakom guzice ustupajući sve svoje od Historije pa do jezika . Gledam neki dan na HRT Bosansku kraljicu Katarinu nazivaju Hrvatskom u nedostatku vlastiti historijskih ličnosti . Apsurd naša kraljica Katarina nije imala apsolutno nikakve veze sa Hrvatskom koja u to doba faktički nije ni postojala . 

To su Barba fakte koje cijeli svijet zna i prepoznaje. I oni isto znaju da je to tako ali svjesno negiraju. I tu se razlikijemo od njih. Mi se istine ne bojimo. 

6 hours ago, Bosanac said:

To su Barba fakte koje cijeli svijet zna i prepoznaje. I oni isto znaju da je to tako ali svjesno negiraju. I tu se razlikijemo od njih. Mi se istine ne bojimo. 

Ja sam se fakat bio naljutio znaci Bosansku kraljicu  koja je kao takva pokopana u Italiji i na čijem grobu piše čija je kraljica .

Nazivati Hrvatskom kraljicom i to na državnoj televiziji je apsurd . 
Svake godine je Hrvatska delegacija i Hrvatske zastave na Kraljevoj Sutjesci na obilježavanju  Znači da su to ozbiljni propusti u Bošnjačkoj politici i akademskoj sceni .

5 hours ago, Barba said:

Ja sam se fakat bio naljutio znaci Bosansku kraljicu  koja je kao takva pokopana u Italiji i na čijem grobu piše čija je kraljica .

Nazivati Hrvatskom kraljicom i to na državnoj televiziji je apsurd . 
Svake godine je Hrvatska delegacija i Hrvatske zastave na Kraljevoj Sutjesci na obilježavanju  Znači da su to ozbiljni propusti u Bošnjačkoj politici i akademskoj sceni .

Nemas se sta cuditi.Pa jel (mislim) prosle godine godine onaj profesor, radi iskrivljenog skolskog programa po pitanju istorije (ili za istoriju skolskih knjiga - uglavnom nesto u tom smislu) u Zagrebu, odbio primiti nagradu. Njemu se pridruzila i jedna profesorica koja je istu nagradu prije godinu - dvije  primila.Javno su izjavili da ih je sram ta pocasna priznanja, radi iskrivljivanja istorije primiti. Tomu predoce i knjige svjetske literature ali najgore je sto s tim nacinom siluju mozak normalnih strucnih ljudi i tu njihovu iskrivljenu istoriju u skolama na mladje generacije prenose.

Drug peimjer - Zadesila sam se u drustvu sa starijim njemackim parom, starijom zenom s dva sina i njihove zene - snahe, ... . Ovi njemci upitase tu zenu i njene sinove odakle su a oni bez srama da su iz Hrvatske. Mene je zena kod koje smo bili s njima upoznala i naglasila da su iz Gruda. Nisam mogla precutati.Okrenula sam se prema njemcima i uz izvinjenje dodala da su Grude u BiH a ne u Hrvatskoj. I sta od sinnova i unucadi te zane mozemo ocekivati.Radi takvih i njima slicnih nam (bez obzira na naciju ) u zemlji napredka nema. Zato od mene, svim takvim maloumnicima, flekaca do neba.         

Fleka mjesnim zajednicama koje se nisu organizovale i ne pružaju potrebnu podršku starim i ostalim ugroženim osobama.

Kad ovo više stisne onda će se okupljati i štampati dozvole za kretanje svojim jaranima i članovima familije. 

Fleka opštinskom i kantonalnom kriznom štabu,  premijeru, gradonačelnik, ministrima. Svi u BiH drže press konferencije, informišu stanovništva... 

Oni šute  o izmještanju migranata, o  8 oboljeli od čega dvoje umrlih, koji su klasteri,... Nabavci opreme za bolnicu

• Like 1
1 hour ago, Pushiga said:

Zvjezdica za to sto su zapecatili RB, koji su to cifuti, jebali bi se za marku

Kafić se zove Piizeria ja ne znam da je u poslijeratno vrijeme neko tamo   pojeo picu.  Ne poznajem baš tu tematiku ali mislim da restorani plaćaju manji porez. Možda griješim. 

O računu to je tamo nepoznanica. 

I ne razumijem kako neko ko čitavo ljeto radi veoma dobro da za 50 godina nije mogao renovirati enterijer

22 minutes ago, Pushiga said:

Jos sefica vice "ja imam 65 godina bla bla", trebali su ih odmah na to sve  strpat u izolaciju

I još je ona predsjednica udruženja ugostitelja. 

Dobro stvarno ne znam šta  je bilo. Na snimkama se vidi da su oni porodica  i da rade neko renoviranje. Ako su radili, onda su stvarno zinuli.  

Mislim da ljudi nisu radili. Da li su smjeli raditi na objektu kao porodica ili ne ja ne znam ali znam da nisu radili. Pogledao sam i par videa koji su snimili u momentu upada policije. Osobno ih znam i siguran sam da si to ne bi dozvolili. Vlasnik, vlasnica, sin i kćerka i brat vlasnice...da li su se smjeli okupiti u vlastitom objektu - nemam pojma 

Ma radili su bila ravna tajna  u gradu da rade. Samo nisu imali srece ovaj put ta inspektorica koja je dosla nije bila njihova dugogodisnja prijateljica nego bas inspector.

Pa taj isti kafic tek prije nekoliko mjeseci isao je u PDV , za pdv am treba dnevno 137KM da kucate  sto je apsurd. 

Fleka nasem nametnutom reisu Kavazovicu jer je u posljednjem intervju nicim izazvan poceo braniti i opravdavati navodnu bracu Saudijce kao su svim okolnim zemljama pomogli samo nasoj zemlji nisu i da to nije razlog da se navodna braca mrze ili napadaju. Dragi reise oni ako su tebi braca meni nisu isti ti Saudijci i vecina debelih masnih Arapa iz emirata su slika i prilika onog kako jedan musliman ne smije i ne treba zivjeti davno su oni napustili islamske principe i sunet samo sto se ti dragi reise slijep pravis i palamudis narodu i ovu stoku od ljudi opravdavas . 

Fleka ti i haram ti bilo ova i sve ostale gluposti koje si do sada rekao. 

• Like 4

Šta ti misliš o ovome ? Uključi se u diskusiju...

Napiši svoje mišljenje, a kasnije završi svoju registraciju profila. Ako već imate profil, loguj se klikom "ovdje" da bi nastavili komentarati sa postojećim profilom.

Guest
Šta ti je na umu ? Odgovori...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...